امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک موضوعی مطرح شد،که مجبور شدم تو فروم بهش بپردازم...
متأسفانه یک بحثی تو سایت شکل گرفت مبنی بر نینتندو و کنسول نینتدو(وی)،و آقای صالحی از تجربه ی شخصی خو دش گفتن و علاوه بر اون چون من کامنت های ایشون رو با مدرک جواب دادم،هنوز هم بر روی کامنت خودشون تأکید دارن و علاوه بر اون به من توهین کردن.در متن زیر میتونید کامنت ایشون رو بخونید(از اون جایی که مدیریت هیچ عکس العملی انجام نداد مجبور شدم این موضوع رو تو فروم مطرح کنم تا شما خودتون قضاوت کنید):
کامنت اون آقا:اره من رو حرفم تاکید میکنم چون من دارم راجب کنترلر وی حرف میزنم تو اومدی به من میگی فروشش خوب بوده یا یا میگی این یارو چه چرتی گفته به من چه اخه همونطوری که معلومه خودم این قضیه رو قیول کردی من این کنسول رو به چشم خوذم ذیدم چندین نفر دیگه که این کنسول رو دیدن همین حرف منو میزنن چرا به خاطر اینکه که این قضیه باعث شده که اصلا این کنسول یک کنسول غیر قابل استفاده بشه برام
خوب یکی نیست بیاد بگه بچه جون تو خودت کنسول رو ببین از استفاده بکن بعد بیاد بیا راجبش نظر بده نه این که بیای اراجیف یک یک مشت ادم دیگرو واسه من ردیف کنی
جواب من:
1.کاری که نباید انجام میدادید رو انجام دادید و نظر و سلیقه و تجربه ی شخصیت رو وارد بحث کردی(از همون اول گفتم که بحث سلیقه رو نباید وارد بحث کنی)
2.به نینتندو توهین کردی
3.از یه کنسولی قیمت پایینی نسبت به رقیباش داشت و به عنوان یه کنسول صرفاhigh techوارد بازار نشده بود و سخت افزار به مراتب ضعیف تر درش به کار رفته بود،اما کل دنیا کنترلر هاش رو به عنوان انقلاب می دونستن،رو ازش انتظار اجرای بازی های سنگین و مالتی پلتفرم،و همانند رقیباش رو داشتی(چیزی که غیر ممکن بود رو میخواستی)
4.هر کسی از این کنسول استفاده کرده،با توجه به قیمتی که پرداخته ازش راضی بوده،نمونه اش هم دوست گلم (آقا نیما هست)که از بازی های زلدا و ماریو و از همه مهمتر تجربش تو وی لذت برده...
5.بحث در مورد فروش این کنسول و سود دهیش هم کلا قبول نداشتی
6.اومدی محصول 2006-2005 رو با یه محصول که کنسول مجزایی محسوب نمی شد،بلکه سونی به عنوان کنترلر حرکتی اضافه،برای
ps3،اونم در سال (e3 2009)ازش رونمایی کرد،مقایسه می کنی،اولا این مقایسه کاملا غلط هست،چون زمان عرضه شون با هم فرق داشت.دوما وی یه کنسول بود که "در زمان عرضه اش"این کنترلر های حرکتی "با خود کنسول"به فروش می رسید،اما move
نه تنها بعد از 3-4 سال عرضه ی کنسول عرضه شد،بلکه باید به طور جدا از خود کنسول خریداری میشد.
7.اگه بخواهم از آمار فروش هم بگم باید وی رو در برابر موو برنده بدونم(با این که موو یه سری توسعه هایی در کنترلر های حرکتی ایجاد کرده بود،اما فروشش موفقیت چندانی نداشت)
8.وقتی میلیون ها ژاپنی خلاقیت بازی های میاموتو و دسته ی وی رو تحسین می کنن و اون رو می خرن و از تجربه ی بازی هاش،لذت می برن،انتظار نباید داشته باشی تا به حرف های شما که تجربه ی شخصی خودت بوده و انتظار غلطی از یه کنسول داشته باشی رو قبول کنم.
9-اگه بر اساس تجربه ی شخصی شما به وی نگاه کنیم،پس چرا این کنسول فروش خوبی داشته؟چرا طرفدارش میلیونی بودن؟
چون اونا اشتباه می کنن و شما درست میگی؟
با تشکر
پاسخ
من کامنت های تو رو خوندم عرفان جان ، حرف هات بیشتر بر پایه ی آمار و ارقام بود و کاملا صحیح ، متاسفانه دلیل اینکه تو ایران این کنسول زیاد محبوب نشده این بود که گرافیک خوبی نداره و سخت افزارش به نسبت کنسول های دیگه ضعیف تر هست متاسفانه و متاسفانه چون بیشتر هم وطن های عزیزمون در ایران همه چیز بازی رو در گرافیک خوبش میبینن و کنسول Wii از گرافیک خوبی برخوردار نیست دیگه همه میگن این کنسول به درد نمیخوره و این مشکل رو داره و اون مشکل رو داره .... در صورتی که اگه یک بار بازی های این کنسول رو تجربه کنن میفهمن که کاملا در اشتباه هستن ، ولی در مورد اون دوست عزیزمون که میگه من بازی هاش رو تجربه کردم و خوشم نیومد باید بگم : دوست من قرار نیست که همه چیز با سلیقه ی شما یکی باشه ، شما خوشت نیومد ولی آیا درسته این کنسول رو زیر سوال ببری ؟ آیا درسته که کنسولی رو که این همه طرفدار داره بد بدونی ؟ خب منم از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی باید بگم بده ؟ با اینکه از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی این کنسول رو خریدم و باهاش بازی میکنم و حتی همون انحصاری هایی که به نظرم بد هست رو هم بازی میکنم تا بفهمم که چه نقاط ضعف و قوتی داره ....
بازی SKYRIM که در سال 2011 بهترین گیم سال شد رو من فقط 5 دقیقه بازی کردم و ازش متنفر شدم !!! ولی دلیل نمیشه بگم این بازی بده ، بلکه میگم به سلیقه ی من نمیخوره
در مورد کنترلر Move و کنترلر کنسول wii : وقتی کنسول وی در سال 2006 وارد بازار شد یک انقلاب بزرگ در صنعت گیم خلق کرد ، شما چطور محصولی که مال سال 2006 هست رو با محصولی که در سال 2010 منتشر شد مقایسه میکنی ؟ خب معلومه که در طی این همه سال و پیشرفت تکنولوژی محصولی که در 2010 عرضه بشه بهتر از مشابه قبلیش در سال 2006 هست ...
پاسخ
حالا خونسرد باش خبری نیس
پاسخ
یعنی اگه این آقایی که الان در عکس زیر(سمت چپ)می بینید،نبودن،کلا ما ایرانی ها نینتدو رو به عنوان شرکت کنسول ساز و محبوب تو ژاپن نمی شناختیم.نیما جان ممنونم که رسیدگی کردیConfused24:
[تصویر:  75.JPG]
پاسخ
(01-18-2013, 07:32 PM)ERFAN VITA نوشته است: یعنی اگه این آقایی که الان در عکس زیر(سمت چپ)می بینید،نبودن،کلا ما ایرانی ها نینتدو رو به عنوان شرکت کنسول ساز و محبوب تو ژاپن نمی شناختیم.نیما جان ممنونم که رسیدگی کردیConfused24:
[تصویر:  75.JPG]
به به ایشون که آقای کیانوش کنی هستن ، بله ایشون واقعا مقالات و بحث های جالبی رو در مورد نینتندو انجام میده
پاسخ
"خیلی عذر می خوام ولی من واقعا موندم که مدیر های فروم به چی توجه می کنن ایشون اومدن یک کامنتو تو فروم گذاشتن بعد...واقعا این فروم خیلی فروم جالبیه "
من اومدم نظر شخصی خودمو گفتم اره قبول دارم پس تو چرا الکی اومدی با من بحث می کنی سر نظر شخصی با هیچ کس بحث نمی کنن من فقط اومدم مشکلاتی رو که از کنسول خودم دیدم گفتم ...تو او مدی اخبار فروش کنسولو به من میگی ؟! با move مقایسش می کنی سازندشو به من می گی ؟به من چه که چه.... اینو ساخته هر کسی که ساختتش من ازش خووووشممممم نیوووووومد نظر شخصیمه تو اومدی با من سر نظر شخصیم برای یک کنسول که تا به حال ندیدی بحث می کنی ؟! یعنی واقعا سپاس از نوشتت ...
و واقعا افرین به این فروم ....
پاسخ
(01-18-2013, 09:06 PM)arash12 نوشته است: "خیلی عذر می خوام ولی من واقعا موندم که مدیر های فروم به چی توجه می کنن ایشون اومدن یک کامنتو تو فروم گذاشتن بعد...واقعا این فروم خیلی فروم جالبیه "
من اومدم نظر شخصی خودمو گفتم اره قبول دارم پس تو چرا الکی اومدی با من بحث می کنی سر نظر شخصی با هیچ کس بحث نمی کنن من فقط اومدم مشکلاتی رو که از کنسول خودم دیدم گفتم ...تو او مدی اخبار فروش کنسولو به من میگی ؟! با move مقایسش می کنی سازندشو به من می گی ؟به من چه که چه.... اینو ساخته هر کسی که ساختتش من ازش خووووشممممم نیوووووومد نظر شخصیمه تو اومدی با من سر نظر شخصیم برای یک کنسول که تا به حال ندیدی بحث می کنی ؟! یعنی واقعا سپاس از نوشتت ...
و واقعا افرین به این فروم ....
من اطلاع نداشتم که نظر شخصی بود یا نه ولی من فکر میکردم به این کنسول توهین شده و من فقط از کنسول دفاع کردم اگه نظرتون شخصی بود که من اشتباه کردم ....
پاسخ
مدیر کلم مدیر کلای قدیم !!!
ببندید اقا این چه وضعشه ببندید تاپیک رو Confused66:Confused66:
سریع

قرار نشد با عرفان رابطه ی خوبی داری بذاری همچین تاپیک هایی رو بزنه که !
من یا یک کاربر عادی فروم هم چین تاپیکی میداد شما نفر اول میومدی میگفتی بسته شد !!!
بعد اخطار هم میدادی الان خودتم نظر موافق میدی با این تاپیک !
پاسخ
(01-18-2013, 07:25 PM)GamerStation نوشته است: من کامنت های تو رو خوندم عرفان جان ، حرف هات بیشتر بر پایه ی آمار و ارقام بود و کاملا صحیح ، متاسفانه دلیل اینکه تو ایران این کنسول زیاد محبوب نشده این بود که گرافیک خوبی نداره و سخت افزارش به نسبت کنسول های دیگه ضعیف تر هست متاسفانه و متاسفانه چون بیشتر هم وطن های عزیزمون در ایران همه چیز بازی رو در گرافیک خوبش میبینن و کنسول Wii از گرافیک خوبی برخوردار نیست دیگه همه میگن این کنسول به درد نمیخوره و این مشکل رو داره و اون مشکل رو داره .... در صورتی که اگه یک بار بازی های این کنسول رو تجربه کنن میفهمن که کاملا در اشتباه هستن ، ولی در مورد اون دوست عزیزمون که میگه من بازی هاش رو تجربه کردم و خوشم نیومد باید بگم : دوست من قرار نیست که همه چیز با سلیقه ی شما یکی باشه ، شما خوشت نیومد ولی آیا درسته این کنسول رو زیر سوال ببری ؟ آیا درسته که کنسولی رو که این همه طرفدار داره بد بدونی ؟ خب منم از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی باید بگم بده ؟ با اینکه از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی این کنسول رو خریدم و باهاش بازی میکنم و حتی همون انحصاری هایی که به نظرم بد هست رو هم بازی میکنم تا بفهمم که چه نقاط ضعف و قوتی داره ....
بازی SKYRIM که در سال 2011 بهترین گیم سال شد رو من فقط 5 دقیقه بازی کردم و ازش متنفر شدم !!! ولی دلیل نمیشه بگم این بازی بده ، بلکه میگم به سلیقه ی من نمیخوره
در مورد کنترلر Move و کنترلر کنسول wii : وقتی کنسول وی در سال 2006 وارد بازار شد یک انقلاب بزرگ در صنعت گیم خلق کرد ، شما چطور محصولی که مال سال 2006 هست رو با محصولی که در سال 2010 منتشر شد مقایسه میکنی ؟ خب معلومه که در طی این همه سال و پیشرفت تکنولوژی محصولی که در 2010 عرضه بشه بهتر از مشابه قبلیش در سال 2006 هست ...
خیلی عذر می خوامممم شاید از حرفم ناراحت بشید .
ولی چه عذابی می کشید شما که انحصاری های ایکس باکس رو بازی می کنی واقعا...
من هیچ حرفی راجب قدرت سخت افزاری این کنسول نزدم و نمی زنم (چون من به جای PS2 خریدمش) من نظرمو گفته بودم دلیل نمیشه که ایشون بیان سر یک نظر شخصی با من بحث کنن که شما یکبار اویل رو تو این کنسول تجربه بکن (یک بازی طراحی شده مخصوص برای این کنسول) یا هر بازی دیگه ای مثل :زلدا که استفاده از کنترلر این کنسول برای این بازی بعضی جاها خیلی هم جالبه و راه رفتن و کنترلش اصلا جالب نیست
دیگه از شما واقعا انتظار اینطوری حرف زدن رو نداشتم ناسلامتی شما مدیر فروم هستی
پاسخ
(01-18-2013, 09:18 PM)arash12 نوشته است:
(01-18-2013, 07:25 PM)GamerStation نوشته است: من کامنت های تو رو خوندم عرفان جان ، حرف هات بیشتر بر پایه ی آمار و ارقام بود و کاملا صحیح ، متاسفانه دلیل اینکه تو ایران این کنسول زیاد محبوب نشده این بود که گرافیک خوبی نداره و سخت افزارش به نسبت کنسول های دیگه ضعیف تر هست متاسفانه و متاسفانه چون بیشتر هم وطن های عزیزمون در ایران همه چیز بازی رو در گرافیک خوبش میبینن و کنسول Wii از گرافیک خوبی برخوردار نیست دیگه همه میگن این کنسول به درد نمیخوره و این مشکل رو داره و اون مشکل رو داره .... در صورتی که اگه یک بار بازی های این کنسول رو تجربه کنن میفهمن که کاملا در اشتباه هستن ، ولی در مورد اون دوست عزیزمون که میگه من بازی هاش رو تجربه کردم و خوشم نیومد باید بگم : دوست من قرار نیست که همه چیز با سلیقه ی شما یکی باشه ، شما خوشت نیومد ولی آیا درسته این کنسول رو زیر سوال ببری ؟ آیا درسته که کنسولی رو که این همه طرفدار داره بد بدونی ؟ خب منم از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی باید بگم بده ؟ با اینکه از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی این کنسول رو خریدم و باهاش بازی میکنم و حتی همون انحصاری هایی که به نظرم بد هست رو هم بازی میکنم تا بفهمم که چه نقاط ضعف و قوتی داره ....
خیلی عذر می خوامممم شاید از حرفم ناراحت بشید .
ولی چه عذابی می کشید شما که انحصاری های ایکس باکس رو بازی می کنی واقعا...
من هیچ حرفی راجب قدرت سخت افزاری این کنسول نزدم و نمی زنم (چون من به جای PS2 خریدمش) من نظرمو گفته بودم دلیل نمیشه که ایشون بیان سر یک نظر شخصی با من بحث کنن که شما یکبار اویل رو تو این کنسول تجربه بکن (یک بازی طراحی شده مخصوص برای این کنسول) یا هر بازی دیگه ای مثل :زلدا که استفاده از کنترلر این کنسول برای این بازی بعضی جاها خیلی هم جالبه و راه رفتن و کنترلش اصلا جالب نیست
دیگه از شما واقعا انتظار اینطوری حرف زدن رو نداشتم ناسلامتی شما مدیر فروم هستی
جالبه ! بد هست در مورد یک کنسول که یکی از پر فروشترین و پر طرفدار ترین کنسول ها هست بحث کنه ؟ من از حرف هام خیلی راضی هستم چون حرف حق بود به من ربطی نداره که شما از این کنسول بدت میاد کل دنیا که بدشون نمیاد ؟ آمار و ارقام اینو میگه نه من
اویل رو بازی نکردم ولی زلدا رو خیلی زیاد بازی کردم شاهکار بود حالا شما بدت میاد من باید بگم بده ؟
همونجور که شما نظرتو گفتی منم نظرمو گفتم البته منطقی

(01-18-2013, 09:16 PM)Alpha نوشته است: مدیر کلم مدیر کلای قدیم !!!
ببندید اقا این چه وضعشه ببندید تاپیک رو Confused66:Confused66:
سریع

قرار نشد با عرفان رابطه ی خوبی داری بذاری همچین تاپیک هایی رو بزنه که !
من یا یک کاربر عادی فروم هم چین تاپیکی میداد شما نفر اول میومدی میگفتی بسته شد !!!
بعد اخطار هم میدادی الان خودتم نظر موافق میدی با این تاپیک !
ای تاپیک چه مشکلی داره ؟ فقط یه بحث در مورد کنسول نینتندو هست ، چرا الکی بزرگش میکنید ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد بازی The Cave سایت گیمفا در فروم Gameinfomer و Gamespot dark_prince277 4 1,785 02-14-2013, 04:45 PM
آخرین ارسال: FARDAD.MG13
  فروم چیست؟!!!! Amir Z Spam 14 3,358 12-26-2012, 01:35 PM
آخرین ارسال: Game Life
  از چت روم شدن فروم جلوگیری کنید! Real G 28 5,748 10-18-2012, 03:17 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان