امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
╚تاپیک جامع برنامه استیم ■ اموزش ها و حل مشکلات
(01-01-2016, 11:06 AM)مجیدنصر نوشته است:
(12-31-2015, 08:22 PM)GHADER PC نوشته است: با سلام خدمت دوستان
ببخشید من وقتی Gta v رو play میکنم سویال کلاب باز میشه ولی توی لودینگ گیر میکنه چیکار بکنم هر کاری هم که توی سایت های دیگه بود کردم ولی جواب نداد چیکار بکنم من ؟
با سلام
اگر شما از نسخه ی کرکی استفاده می کنید بهتر هست تا سوال خودتون رو اینجا مطرح کنید تا دوستان پاسخ گوی شما باشند.
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
به احتمال زیاد هم شما مشکل درست کپی نکردن کرک رو دارید.

داداش نسخه کرک چیه
اورجینال استیمه
[تصویر:  6nae3ze839c0da7jhdmc.jpg]
پاسخ
(01-01-2016, 10:14 PM)GHADER PC نوشته است:
(01-01-2016, 11:06 AM)مجیدنصر نوشته است:
(12-31-2015, 08:22 PM)GHADER PC نوشته است: با سلام خدمت دوستان
ببخشید من وقتی Gta v رو play میکنم سویال کلاب باز میشه ولی توی لودینگ گیر میکنه چیکار بکنم هر کاری هم که توی سایت های دیگه بود کردم ولی جواب نداد چیکار بکنم من ؟
با سلام
اگر شما از نسخه ی کرکی استفاده می کنید بهتر هست تا سوال خودتون رو اینجا مطرح کنید تا دوستان پاسخ گوی شما باشند.
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
به احتمال زیاد هم شما مشکل درست کپی نکردن کرک رو دارید.

داداش نسخه کرک چیه
اورجینال استیمه

124 124 124 124
[تصویر:  6nae3ze839c0da7jhdmc.jpg]
پاسخ
سلام من بازی Sniper Ghost Warrior 2 رو از استیم خریدمو نصب کردم اول راحت بدون دردسر اجرا می شد تا اینکه یه روز ارور تو این تصویر داد بگین چیکار کنم

[تصویر:  n0wl_sniper.png]
کنسول ها می آیند و میروند اما این PC است که زنده می ماند [تصویر:  301.gif]
پاسخ
درود
من همین الان 2 تا گیفت 5 دلاری خریدم برای خودم و دوستم که بازی pay day2 رو بگیریم تا هم بازی با قیمت خوب تا تخفیف داره گیرمون بیاد و هم محدودیت اکانتم بره!
ولی الان دیدم بازی 4.99$ هستش و از 5 دلار 1 سنت کمتر هست!ما الان اگر اینو بخریم محدودیت اکانت تکلیفش چی میشه؟؟به خاطر 1 سنت ممکن هست محدودیت سر جاش بمونه؟
پاسخ
(02-08-2016, 01:08 AM)alireza.bm نوشته است: درود
من همین الان 2 تا گیفت 5 دلاری خریدم برای خودم و دوستم که بازی pay day2 رو بگیریم تا هم بازی با قیمت خوب تا تخفیف داره گیرمون بیاد و هم محدودیت اکانتم بره!
ولی الان دیدم بازی 4.99$ هستش و از 5 دلار 1 سنت کمتر هست!ما الان اگر اینو بخریم محدودیت اکانت تکلیفش چی میشه؟؟به خاطر 1 سنت ممکن هست محدودیت سر جاش بمونه؟

نه مشکلی نیست.
محدودیت با وارد کردن استیم ولت از بین میره. ینی همون 5 دلار که شارژ شه تمومه. حالا چه چیزی بخرید چه نخرید.
من هنوز 5 دلار ته اکانتم هست. محدودیت هم ندارم.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(02-08-2016, 01:13 AM)Rasoul_76 نوشته است:

نه مشکلی نیست.
محدودیت با وارد کردن استیم ولت از بین میره. ینی همون 5 دلار که شارژ شه تمومه. حالا چه چیزی بخرید چه نخرید.
تشکر فراوان بابت پاسخگویی S0 (29)
پس چرا دوست من با این که شارژ کرد و به اکانتش هم اضافه شد 5 دلار نتونست منو ADD کنه!؟؟
چون من هنوز محدودم نتونست منو ADD کنه؟؟
یا ربطی نداره!؟ S0 (24)
پاسخ
(02-08-2016, 02:09 AM)alireza.bm نوشته است:
(02-08-2016, 01:13 AM)Rasoul_76 نوشته است:

نه مشکلی نیست.
تشکر فراوان بابت پاسخگویی S0 (29)
پس چرا دوست من با این که شارژ کرد و به اکانتش هم اضافه شد 5 دلار نتونست منو ADD کنه!؟؟
چون من هنوز محدودم نتونست منو ADD کنه؟؟
یا ربطی نداره!؟ S0 (24)

کسی که محدودیت داشته باشه نه میتونه فردی رو ادد بکنه و افراد دیگه هم نمیتونن بهش درخواست دوستی بدن.
That was just a dream

پاسخ

سلام دوستان من یه مشکلی دارم ولی نه موقع خرید بازی بلکه موقع دانلود وقتی میزارم بازی از استیم دانلود شه تا ربع ساعت سرعت خوبه بعد سرعت می ره زیر 100 کیلو راهنمایی کنین چیکار کنم صبح تا ساعت ده بالای 300 ده اما اون موقع به بعد افتضاح می شه خواهشا راهنمایی کنید
کنسول ها می آیند و میروند اما این PC است که زنده می ماند [تصویر:  301.gif]
پاسخ
(02-10-2016, 07:57 PM)noori1379 نوشته است:
سلام دوستان من یه مشکلی دارم ولی نه موقع خرید بازی بلکه موقع دانلود وقتی میزارم بازی از استیم دانلود شه تا ربع ساعت سرعت خوبه بعد سرعت می ره زیر 100 کیلو راهنمایی کنین چیکار کنم صبح تا ساعت ده بالای 300 ده اما اون موقع به بعد افتضاح می شه خواهشا راهنمایی کنید
سلام
از سربزگ بالای نرم افزار استیم روی Steam کلیک کنید و بعد وارد تنظیمات بشید. وقتی وارد شدید از منوی سمت چپ گزینه ی Downloads رو انتخاب کنید و در قسمت Download Region اون رو روی Germany - Frankfurt قرار بدید. اگه بازم مشکل داشتید اون ریجن رو روی کشور های نزدیک ایران قرار بدید.

(02-10-2016, 07:57 PM)noori1379 نوشته است:
سلام
از سربزگ بالای نرم افزار استیم روی Steam کلیک کنید و بعد وارد تنظیمات بشید. وقتی وارد شدید از منوی سمت چپ گزینه ی Downloads رو انتخاب کنید و در قسمت Download Region اون رو روی Germany - Frankfurt قرار بدید. اگه بازم مشکل داشتید اون ریجن رو روی کشور های نزدیک ایران قرار بدید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
دوستان سلام. دو تا مشکل داشتم توی استیم که البته نمیدونم فقط من دارم یا ماله همه اینجوریه.

1. من میخواستم برای Company of heroes 2 یه سری کاستوم اسکین دانلود کنم ( از استیم). طبق معمول میگفت باید subscribe کنم و بعد دانلود کنم.
روی دکمه سبز رنگ subscribe کلیک کردم و:
[img=0x0]http://uupload.ir/files/38w_13.png[/img]

This item has been added to your Subscriptions. Some games will require you to relaunch them before the item will be downloaded. 
این جمله رو نوشت. تا اونجایی که من میدونم، منظورش اینکه بازی رو اجرا کنم تا خود به خود شروع به دانلود کنه. اما بازی من کرکی ه و قطعا وقتی بازی رو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. میخواستم بدونم آیا راهی هست که من این فایل رو دانلود کنم؟؟؟
===================

2. مشکل دوم:
از وقتی که من استیم رو دانلود ونصب کردم ( 5 سال پیش تا الان ) ، قسمت Tools کلا 79 تا ابزار داره و بیشتر نمیشه. استیم هم کاملا آپدیته ولی باز هم همون 79 تا مونده. میخواستم بدونم آیا باید کار خاصی انجام بدم که این قسمت بش ابزار اضافه بشه؟؟ یا کلا برای همه اینجوریه؟؟؟

دوستان خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین. واقعا ازتون تشکر میکنم.
Nothing is true,everything is permitted 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 273,065 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  مشکلات کومپانی اف هیروز دو mani 83 0 1,827 01-10-2021, 07:29 PM
آخرین ارسال: mani 83
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,770 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین
Bug مشکلات بازی resident evil 2 remake s.ebrahim.v 1 2,036 10-05-2020, 01:46 AM
آخرین ارسال: monji_saviour
  اموزش شگفت انگیز اجرای بازی GTAV در کامپیوتر های فوق زغالی علیرضا! 56 84,843 07-26-2019, 01:25 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان