امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16 دشمن برتر بتمن
خیلی لحن بعضی از دوستان تند و بد هستش، ای کاش برای آگاهی توضیح میدادید
اول از همه دوست عزیزم mani47
ببینید اینکه اسامی خاص و بخصوص نام شخصیت ها رو ترجمه کنید خیلی کار خوبیه و شایان تقدیره، اما خب باید دقیق باشه (و در بعضی مواقع، اگر تحت الفظی مسخره شد، یه سری تغییراتی توش ایجاد بشه). اما با توجه به اینکه در رسانه گیم خودمون این رو یک چیز غیرمعمول میدونیم، بهتره در حالت کلی ترجمه نشه
مثلا شما Riddler (ترجمه فارسی: معماگو!) رو نوشتید مرد سوالی (که اشتباه هست) و ترجمه کردید، اما Batman (مرد خفاشی) یا Joker (دلقک) رو ترجمه نکردید
باز هم بعضی هاش خیلی خوبه مثل دوچهره و مترسک (ولی کلاً ترجمه نکنید بهتره)
- مورد بعدی اینکه ای کاش بیشتر توضیح میدادید هدفتون از اینکار چیه، میخواید مقاله ای بنویسید در مورد 8 شخصیتی که انتخاب میشند؟ چرا به صورت نظرسنجی قرار ندادیدش؟
دوستان عزیز، اینطور که شما رفتار می کنید (با اینکه مثلا مطلب غیرحرفه ای و مشکل دار هست) کاربرها باید فرار کنند! چرا بجای کوبوندن، صحیح و حرفه ای نوشتن رو بهشون آموزش نمیدیم؟! (چه بسا خیلی از شما هم اول غیرحرفه ای و مبتدی شروع کردید!)
[تصویر:  irosbr2pxrvt.jpg]
تشکر میکنم از افرادی که این دوستمون( نویسنده پست) رو کوبیدن و ساز مخالف زدند.
اقایون عزیز، شماهایی که دم از کیفیت و فرهنگ و یادگیری و نویسندگی میزنید، شماها از اول درباره گیم و موضوعات مرتبط و هنرهای موجود درش آگاه بودید?! نه خیر نبودید و از اشخاص با تجربه و باسواد آموختید پی چرا این اطلاعات و هنرها رو انتقال نمیدید?! وقت نداریم و کم حوصلگی و ازما گذشته و .... همش بهونه است. همه توانایی صحبت کردن و شعار دادن رو دارند ولی " عمل" مهمه.

پس لطف کنید نه تنها به این دوستمون، بلکه بقیه افرادی که در حوزه گیم، مسکل دارند، کمک کنید تا این همدلی و همیاری رواج پیدا کنه.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
میگم چقدر خوب شد این کاربر عزیز این مطلبو نوشت که یه سری از عزیزان بتونن بساط ترول کردن و تخریب رو راه بندازن... و یه عده دیگه هم حال کنن و با خودشون بگن: "هه اینجارو... یکی که تو مقاله نویسی از ما ضعیف تره هم پیدا شد!! هورا... بریم بکوبونیمش تا نشون بدیم ما هم خیلی بلدیم!"

آقایون اگه می خوایین انتقاد کنید درست انتقاد کنید.. تعجب من بیشتر از دوستان تگ دار که یه جورایی سر دم دار و الگو حساب میشن بود که اومدن اینجوری ایشون و مطلبشون رو به سخره گرفتن! وقتی شما که شاخص تر هستین این کارو می کنید به بقیه هم دارید چراغ سبز می دین که بیان تخریب و توهین کنن!
درسته مطلب ایشون ضعف داره و میشه گفت ناقصه ولی هیچکدومتون نمی تونستید محترمانه بهشون توضیح بدید این مسئله رو؟ باید حتما ترول می کردین؟

**
نردبان این جهان ما و منی ست             عاقبت این نردبان بشکستنی ست
هرکه رفت و آن بالاتر نشست           استخوانش سخت تر خواهد شکست

[تصویر:  0097e0be633ab601a5d83d88cb12e79f.jpg]
I will... never be a memory
امیر جان قصدی از کوبیدن ایشون نبود 
ولی واقعا کسی اسلحه رو سر ایشون گذاشته که همچین مقاله ای بنویسن 
کسی این جا ادعا نکرد که خدای نویسندگیه و از روز به دنبا اومدنش نویسنده مهاری بوده 
درسته موضوع مناسبی انتخاب کردن ولی وقتی توانایی پرداخت بهش رو ندارن باید منتظر همچین عکس العمل هایی باشن 
از اون موقعی که شایان مطلبشو برده رو انجمن هر روز میبینیم که سطح مقاله های انجمن روز به روز بهتر میشه و دیگه خبری از اون ده برتر های بی مفهوم نیست 
از نظر من ایشون یک کاز جالب می تونستن بکنن و در مورد هر یک از این شخصیتا نظر سنجی میزاشتن و نظر افراد فروم در مورد هر یک از این شخصیت ها می پرسیدن 
اون موقع واقعا میشد گفت که کار بسیار عالی انجام دادن
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
(10-08-2015, 09:34 PM)mohammad reza sahraii نوشته است: امیر جان قصدی از کوبیدن ایشون نبود 
کسی این جا ادعا نکرد که خدای نویسندگیه و از روز به دنبا اومدنش نویسنده مهاری بوده 
درسته موضوع مناسبی انتخاب کردن ولی وقتی توانایی پرداخت بهش رو ندارن باید منتظر همچین عکس العمل هایی باشن 
از اون موقعی که شایان مطلبشو برده رو انجمن هر روز میبینیم که سطح مقاله های انجمن روز به روز بهتر میشه و دیگه خبری از اون ده برتر های بی مفهوم نیست 
از نظر من ایشون یک کاز جالب می تونستن بکنن و در مورد هر یک از این شخصیتا نظر سنجی میزاشتن و نظر افراد فروم در مورد هر یک از این شخصیت ها می پرسیدن 
صحبت بد و خوب نیست دوست من .
صحبت اینه که وقتی شما کلاس اول ابتدایی بودی معلم تو سرت زد تا الفبا یاد بگیری یا اینکه سعی کرد بهت با نکاتی یاد بده ... !
( امیدوارم متوجه منظورم بشی  ) .
(10-08-2015, 09:34 PM)mohammad reza sahraii نوشته است: امیر جان قصدی از کوبیدن ایشون نبود 

راهنمایی یک چیزه، اصلاح یک چیزه و ترول کردن هم یه چیز دیگه!‬ ‫و برداشت شماها از مقاله شایان این بود که افراد مبتدی رو بکوبونید؟
(10-08-2015, 09:38 PM)Dead Soldier نوشته است:
صحبت اینه که وقتی شما کلاس اول ابتدایی بودی معلم تو سرت زد تا الفبا یاد بگیری یا اینکه سعی کرد بهت با نکاتی یاد بده ... !
حرف شما کاملا درسته...
ولی منم یادم نمیاد وقتی که در حال یادگیری الفبا بودم، معلمم به من اجازه نوشتن کتاب یا مقاله داده باشه!
نه برداشت من این نبود 
مورد بعدی که باید در جواب خانم درستکارفر بگم اینه 
ماشالله اساتیدی که ازشون صحبت میشه و تگ دار بودن سر مقاله 10 نویسنده برتر انجمن به خاطر حرف ابراهیم زدن مقاله نویس بدبخت از همه سمت ضربه فنی کردن و هر چی اعتبار داده بودن از نویسنده بدبخت گرفتن و صدتا بدوبیرا نصیب نویسنده کردن 
چه طور اون موقع این موضوع مشکلی نداشت از لحاظ بسیاری ولی الان این مورد به یک جنجال رسانه ای تبدیل شده بین حرفاتون تناقص زیاده 
من درک نکردم افراد این جا رو یکی که حرفی بزنه یهو همه پشتش در میان یعنی قبل از اون کسی شهامتشو نداشت صحبتی از این موضوع کنه 
اگه حرفای من به ایشون سخت اومد من عذر می خوام و دیگه هم به این بحث مسخره ادامه نمیدم 
بحثی که معلوم نیست شروعش کجاست و انتهاش کجا 

مثال زیاد هست که بزنم
همین که امیز مقاله های علی رو بدون هیچ اخطار و کارای دیگه ای از انجمن پاک کرد و تگ ایشون رو گرفت خودش مثال بزرگیه  همین موضوع از اون روز باعث شده تا کاربر BIG SNAKE سمت نویسندگی نیان در حالی که پتانسیل مقاله نویسیشون خیلی بیشتر از این حرفا بود 
وقتی که خودم با این کاربر صحبت می کردم خودش گفته بود که اگه مدیر انجمن هشداری بهش داده بود تمامی مقاله هاشو پاک میکرد 
ممنون از همه این اساتید
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
(10-08-2015, 09:51 PM)Busted نوشته است:
(10-08-2015, 09:38 PM)Dead Soldier نوشته است:
حرف شما کاملا درسته!
ولی منم یادم نمیاد وقتی که تازه در حال یادگیری الفبا بودم، معلمم به من اجازه نوشتن کتاب یا مقاله داده باشه!

همین دیگه، نگفتن بنویسیم و در نتیجه، اشکالات زیادی وجود داره. اگه از همون کلاس اول شروع به مقاله نوشتن میکردیم، خیلی سطح نگارش تو کل کشور بهتر بود. مطمئن هم باش که یه بچه کلاس اولی، مقاله خوب نمی‌نویسه، ولی باید از یه جایی شروع شه. ایشون هم همینطور. درسته که مطلبشون کمی و کاستی‌های زیادی داره، ولی این یه نقطه شروعه... 
به امید پیشرفت!
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
من اصلا نمیتونم این مطلب رو درک کنم این چیه اخه؟ 16 دشمن بتمن که فقط اسمشو نام بردی اونم فارسی نوشتی  هیچ اسماشونم که بلد نیستی متر سگ - مرد  سوالی - زن گیاهی
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کدام‌یک برتر است؛ خرید طلا یا خرید بیت‌کوین؟ Sa78eed 0 997 09-27-2021, 07:00 PM
آخرین ارسال: Sa78eed
  سه بازی برتر عمرتون رو بگید omidg 70 12,647 03-23-2016, 07:29 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  اجازه گرفتن در باره ساخت نرم افزار اندروید کمیک بتمن ساخت تیم گیمفا Purya_Cr7a 1 1,344 07-15-2015, 06:48 PM
آخرین ارسال: Station
  کمیک بتمن BahramNouraei 1 915 05-07-2015, 05:46 PM
آخرین ارسال: Station
Rainbow 100 بازی RPG برتر تاریخ از نگاه IGN batman_b52 4 1,583 09-15-2012, 08:29 PM
آخرین ارسال: mohammad13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان