امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 عادت عجیب گیمر ها!
1- ایستادن روی آتش
این موردی است که خیلی از گیمر ها (مخصوصا در بازی های RPG!) آنرا انجام می دهند! روی آتش می ایستند تا ببینند که آیا بازی به اندازه کافی واقع گرایانه است و آتش به کارکترشان صدمه می زند یا نه! مثلا می دانستید که Bonfire ای که در نسخه اولیه بازی Skyrim در قصر Jarl of Whiterun وجود دارد هیچ صدمه ای به کارکتر شما نمی رساند؟
[تصویر:  19210144951464221445_Killing%20NPC.jpg]
2- حمله کردن به NPC های دوست
گاهی اوقات، گیمر ها سعی می کنند به NPC های دوست حمله کنند و یا آنها را بکشند تا ببینند که چه نتیجه ای دارد. مثل شلیک کردن به لوویس در Resident Evil 4 یا صدمه زدن به Farah در Prince of Persia The Sands of Time. یا مثلا اگر به مرچنت در بازی Resident Evil 4 شلیک کنم چه می شود؟
0_0
صبر کن ببینم................. مُرد؟! امیدوارم قبلا سیو کرده باشم!!!!!
3- چرخاندن بی هدف دوربین (مثل فیلم های مایکل بی!)
یکی دیگر از عادت های عجیب و غریب گیمر ها، چرخاندن بی هدف دوربین (مخصوصا در کات سین ها!) است. بعضی مواقع حوصله تان در کات سین ها به قدری سر می رود که سرتان را با چرخاندن دوربین در زاویه های مختلف گرم می کنید یا این که همانند مایکل بی از این کار عجیب و غریب لذت می برید.......
[تصویر:  4473144951464315383_Reloading.jpg]
4- خشاب گذاری پشت سر هم
خشاب گذاری پشت سر هم کاری است که خیلی ها آنرا انجام می دهند و بعضی ها حتی بعد از شلیک فقط یک گلوله این کار را انجام می دهند. اینطوری نگاه نکنید! درست است که حدود 31 گلوله دیگر در خشابم دارم ولی اگر کافی نباشند چه؟ درست است که بار های زیادی هم به خاطر این کار توسط دشمنان کشته شده ام ولی......
5- سیو کردن بازی و راه انداختن یک دیوانه بازی!
اسکایریم باز ها این مورد را به خوبی می فهمند! شاید بعضی وقت ها بخواهید بازی را سیو کنید و یک دیوانه بازی تمام عیار راه بیندازید! به همه حمله کنید، ساختمان ها را به آتش بکشید و یا حتی با یک FUS RO DAH قدرتمند، هر جنبنده ای را به سویی پرتاب کنید......................... و در نهایت بازی را از سیو قبلی لود کنید! یا شاید هم بخواهید در یکی از مراحل Dishonored، اینتدا بازی را سیو کنید و با استفاده از مهارت های کوروو و تجهیزاتتان، یک نبرد بزرگ راه بیاندازید...... و در نهایت باز هم بازی قبلی را لود کنید......
در GTA V گویا راکستار از این مورد اطلاع داشت و قابلیت Rampage را برای Trevor طراحی کرد تا این گونه افراد بتوانند با خیالی راحت تر این کار را انجام دهند!
[img=0x0]http://*****/images/66l42p1finucjwxaz7dn.png[/img]
6- برداشتن همه چیز! (و گذاشتنشان داخل یک صندوق!)
باید همه چیز را بردارم! بشقاب، شمشیر، گلدان، قاشق، سیب، Unusual Gem، پول، صندلی، میز، و....... خب حالا بهتر است که آنها را داخل یک صندوق بگذارم......
می خندید؟! وقتی که به یک باس رسیدم که باید با 32 تا قاشق شکستش می دادم آن وقت می بینیم که چه کسی می خندد!
7- چک کردن کارکتر در آینه ها
"لعنت! خیلی خوش تیپ به نظر می رسم!" -Duke Nukem
این مورد، موردی است که همه انجام نمی دهند ولی بعضی از بازیکن ها عادت دارند که قیافه کارکترشان را در آینه ها چک کنند که البته در مواردی مثل بازیهای Duke Nukem با جملات جالب دوک روبرو می شوند. ولی در مواردی هم مثل بازی افتضاح DARK که یک خون آشام هستید..... نه
8- دویدن دور NPC های خیلی کند
گاهی اوقات باید در ماموریت هایی در یک سری از بازی ها (مثل CoD: Advanced Warfare) دنبال شخصی بروید که به شدت (حتی در حالت دویدن!) کند است و شما حتی در حالت راه رفتن و یا نشسته هم سریعتر از او هستید! در این شرایط یک سری از بازیکنان تصمیم می گیرند تا دور این NPC های بسیار کند، در یک حالت دایره مانند، بدوند تا در نهایت به مقصد برسند و از این عذاب رها شوند!
[تصویر:  9951144951464432597_Call%20of%20Juarez.jpg]
9- شلیک کردن به تمام بشکه های قرمز
این مورد را متوجه نمیشوم. مگر بشکه های قرمز در بازیها چه خاصیتی دارند که همه به آنها شلیک می کنند؟
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
آها! منفجر می شوند! حالا فهمیدم!
10- روی هم انداختن بدن دشمنان
این کار بیشتر در بازی های مخفی کاری انجام می شود و دلیل خاصی برای انجام آن کشف نشده. بازیکن های بسیاری مشاهده شده اند که بدن دشمنان بیهوش شده و یا کشته شده را روی هم می اندازند. حتی بعضی ها هم زیادی در این کار وسواس به خرج می دهند.
ولی...... واقعا چرا تقریبا همه این کار را انجام می دهند؟!
[تصویر:  123981449514644853_Dead%20Bodies.jpg]
11- Bunnyhop
Bunnyhop یک اصطلاح برای وقتی است که بازیکن برای جابجایی، به پرش های مکرر روی می آورد و جالب اینجاست که این روش در بسیاری از موارد (مثلا در سری Fallout) بسیار سریعتر از حالت های دیگر (حتی دویدن) است! (نکته جالب: در ریبوت بازی Shadow Warrior، بازی شما را به انجام این مورد تشویق می کند!)
12- استفاده از کد پول
خیلی ها از انجام بازی Sims لذت می برند، ولی متاسفانه همه می دانیم که به دست آوردن پول در این بازی همانند دنیای واقعی سخت است. (پول برای پرداخت قبض ها نداری؟ خب پنجره رو بفروش!) پس چطور می توانیم یک خانه درست و حسابی بسازیم و به مشکل پول بر نخوریم؟ اینجاست که حدود 95% از بازیکنان به فکر استفاده از یک قابلیت می افتند و آن چیزی نیست جز باز کردن Command Console و تایپ کردن رمز پول!
13- ساختن یک کارکتر دقیقا شبیه خودمان
گاهی اوقات ما دوست داریم تا دقیقا خودمان را در یک بازی (مثلا Mass Effect) طراحی کنیم و با خودمان مشغول بازی شویم. ولی در مورد بعضی از ما، بعد از این که می فهمیم چندین ساعت به جای بازی کردن در حال ساخت شخصیتمان بودیم، کم کم از این کار منصرف شده و با یک کارکتر ناقص ساخته شده یا رندوم وارد بازی می شویم....... که برخی مواقع اشتباه بزرگی است......
[img=0x0]http://*****/images/efwwui9jq9j16e87cmoe.jpg[/img]
O_O
[img=0x0]http://*****/images/bdg1yczhum1ieae5ftur.jpg[/img]
14- پریدن از ارتفاع

عجب دره بزرگی....... اگر داخل این دره بپرم میمیرم؟ شاید سازنده برای این بازی Fall Damage در نظر نگرفته باشد..... به علاوه اگر زنده بمانم سریعتر به مقصد میرسم....... امتحانش ضرری ندارد.
خب........... مثل این که مُرد......... Save ام کجاست؟
15- بالا رفتن از یک کوه با استفاده از پریدن (به جای دور زدن آن)
یک کوه بسیار بزرگ جلوی شما را برای رسیدن به مقصدتان گرفته. در این شرایط عده ای از بازیکنان با پرش های مکرر روی سطح آن سعی می کنند که از دیوار راست هم بالا برویند تا مجبور نباشند دور بزنند. و جالب اینجاست که در مواردی (مثلا در بازی Skyrim) موفق هم می شوند!
[img=0x0]http://*****/images/tzyi6ekoq2et69viljub.jpg[/img]
16- استفاده رگباری از .V.A.T.S
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
خیلی ها در استفاده از قابلیت .V.A.T.S در سری Fallout بسیار زیاده روی می کنند و به جای این که خودشان مبارزه کنند، حتی برای دشمنانی مثل Radroach ها، بلافاصله .V.A.T.S را فعال می کنند.
17- سیو کردن مجدد بازی برای بار دوم، سوم، چهارم.......
چرا اینطوری نگاه می کنید؟ خب ممکن است بازی بار اول سیو نشده باشد! یا این که شک دارم که اصلا بازی را سیو کرده ام یا نه و می خواهم از سیو شدنش مطمئن شوم! یا......
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
من اگه تیر هم نزنم خشاب عوض میکنم یعنی عادت کردم هی خشاب عوض کنم
تازه اینا خوبه توی gta مثل منگلا میرم تو اتوبان و مقابل ماشین هایی که با سرعت میان میاستیم و میرم هوا
بعضی وقتا هم میرم بالا کوه و مثل منگلا با ماشین میپرم پایین و بعدش میپرم بیرون و چتر باز میکنم S0 (2)
از همه بدتر توی fifa صورت میگیره که دوباره مثل منگلا با مسی همه رو دریبل میزنم حتی دروازه بان بعد برمیگردم تا دوباره دریبل بزنمشون S0 (2)
من همیشه خشابمو پر می کم تو بتل و کالاف یه تیر می زنم دستم می خوره پر می کنم 

بعد همین باعث مرگم می شه چون طول می کشه :)

از ارتفاع بپرم خیلی دوست دارم
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

http://pardisgame.net/thread-60049.html
S0 (43)
منبع رو تو پست قبلیم نوشتم و گفتم این  چند تا پست به غیر از بازی های ایرانی از پردیس گیمه

الو تیمارستان بیا همه رو جمع کنم ببر خخخخخ.
خیلی خیلی جالب بود همه این کار هارو من انجام میدم مخصوصا در skyrim که یه دنیایی برای خودش. خسته نباشی ولی چرا کپی ؟؟
(12-10-2015, 03:17 PM)Saysooka نوشته است: منبع رو تو پست قبلیم نوشتم و گفتم این  چند تا پست به غیر از بازی های ایرانی از پردیس گیمه
ربطی نداره حتی اگه منبع رو هم نوشته باشی بازم ممنوعه  S0 (2)
آورین واقعا برخی مواردش گاها از روی کرم داشتن ما صورت میگیره S0 (2)
من یادمه تو gta sa یا watch dogs با ماشین پر سرعت میرفتم توی پیاده رو بعد قبل از اینکه به عابرا بخورم پیاده میشدم از ماشین  بعد ماشین تمام جماعتو له میکرد و من روحم شاد میشد. S0 (2)
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
(12-10-2015, 03:18 PM)soheil sangari نوشته است: الو تیمارستان بیا همه رو جمع کنم ببر خخخخخ.
خیلی خیلی جالب بود همه این کار هارو من انجام میدم مخصوصا در skyrim که یه دنیایی برای خودش. خسته نباشی ولی چرا کپی ؟؟
 مرسی :)
(12-10-2015, 03:19 PM)SaeedSk0157 نوشته است:
(12-10-2015, 03:17 PM)Saysooka نوشته است: منبع رو تو پست قبلیم نوشتم و گفتم این  چند تا پست به غیر از بازی های ایرانی از پردیس گیمه
ربطی نداره حتی اگه منبع رو هم نوشته باشی بازم ممنوعه  S0 (2)

باشه حالا :|

کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوعه حتی اگر خودتون توی یک سایت دیگه نوشته باشید

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin موجودی به اسم گیمر alisalar11 4 1,652 11-29-2019, 04:46 AM
آخرین ارسال: alisalar11
  اوضاع گیمر ها در ایران(مالی) alisalar11 2 1,488 03-19-2019, 04:57 AM
آخرین ارسال: alisalar11
  نظرات گیمر های just cause 3 در ign |هنوز هم دوسش دارند.. Saysooka 0 1,114 12-08-2015, 05:21 PM
آخرین ارسال: Saysooka
  کابوس یک گیمر| قسمت سوم Geralt-Of-Rivia 21 4,615 08-21-2015, 06:22 PM
آخرین ارسال: Marshall Bruce Mathers
  یک گیمر پر دردسر / قسمت 2 Be the story 20 5,519 08-08-2015, 12:57 PM
آخرین ارسال: Be the story

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان