امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 گوشی ارزان و مقرون به صرفه ی چینی
سلام سامیارجان.
همانطور که در بالا پویان جان گفتن همه چیز با تمرین امکان پذیر هستش، پس کارت رو به این مقاله محدود نکن. برای شروع باید بهت بگم که اصلا سمت نقد و بررسی بازی نرو چون مناسب نیستش، سی کن مقاله های جانبی بنویسی، مثلا 10 عنوان فلان در سبک فلان، اینطوری. خب حالا بگذریم برسیم به این مقالت، با این که با گوشی نوشتی باید بهت آفرین گفت، با این همه امکانات کم بازم تونستی از پس این مقاله خوب بر بیای، یک پیشنهاد هم بهت میکنم که در مقاله های بعدیت اگر این سبک رو داشتن استفاده کن:
عنوان هر گوشی رو بهتر بود ضخیم میکردی (همون B):
نقل‌قول:
1-huawei mate 8
[تصویر:  gaxrebna1assv86dt7ry.jpg]
پرچمدار جدید سری mate هوآوی! میت8 از سخت افزار خوبی بهره می برد که شامل چیپست کایرین 950 و 4 گیگابایت رم و گرافیک mali-t880 mp4 است که تا حداقل 1 سال دیگر پاسخگوی همه ی نیاز های شما است! این فبلت 6 اینچی از صفحه نمایش ips neo با رزولوشن full hd و تراکم پیکسلی 368 ppi استفاده می کند که برای یک فبلت 6 اینچی صفحه نمایشی مطلوب به نظر می رسد. باتری خوب، صفحه نمایش مطلوب ، سخت افزار عالی و دوربین خوب همگی دست به دست هم می دهند که میت8 به یک گزینه ی خوب برای فبلت بازان تبدیل شود.

یک پیشنهاد دیگر هم که خیلی کاربردی هست و بهت کمک میکنه که مقالت نظم بیشتری داشته باشه، باید متنت رو از دو طرف تراز کنی:

نقل‌قول: 3-huawei honor 5x
[تصویر:  q7154a3svt38nrllw9as.jpg]

میان رده جدید سری افتخار هوآوی! میان رده ی جدید هوآوی "آنر 5x" نام دارد. آنر 5x سخت افزار قابل قبولی دارد که شامل چیپ اسنپدراگون 616 و 3 گیگابایت رم و گرافیک آدرنو 405 می باشد که نسب به قیمتش، سخت افزار خوب و قوی ای دارد. صفحه نمایش 5.5 اینچی این میان رده از تکنولوژی ips بهره می برد که رنگ ها را طبیعی تر نشان می دهد. قابل توجه است که تراکم پیکسلی این گوشی 401 ppi است. سخت افزار خوب و صفحه نمایش قابل قبول و کیفیت دوربین مطلوب نقاط قوت آنر5x هستند که می توانند کاری کنند که این گوشی به گزینه ی خوبی برای خرید تبدیل شود.

قیمت: از 679000 تا 735000 تومان

بازم میگم قصد بنده از این گفته کوبیدن مقالت نبود و فقط خواستم بهت کمک کنم، موفق باشی S0 (74)
پاسخ
(06-06-2016, 10:32 AM)Taylor For Ever نوشته است: سلام سامیارجان.
همانطور که در بالا پویان جان گفتن همه چیز با تمرین امکان پذیر هستش، پس کارت رو به این مقاله محدود نکن. برای شروع باید بهت بگم که اصلا سمت نقد و بررسی بازی نرو چون مناسب نیستش، سی کن مقاله های جانبی بنویسی، مثلا 10 عنوان فلان در سبک فلان، اینطوری. خب حالا بگذریم برسیم به این مقالت، با این که با گوشی نوشتی باید بهت آفرین گفت، با این همه امکانات کم بازم تونستی از پس این مقاله خوب بر بیای، یک پیشنهاد هم بهت میکنم که در مقاله های بعدیت اگر این سبک رو داشتن استفاده کن:
عنوان هر گوشی رو بهتر بود ضخیم میکردی (همون B):
نقل‌قول:
1-huawei mate 8
[تصویر:  gaxrebna1assv86dt7ry.jpg]
پرچمدار جدید سری mate هوآوی! میت8 از سخت افزار خوبی بهره می برد که شامل چیپست کایرین 950 و 4 گیگابایت رم و گرافیک mali-t880 mp4 است که تا حداقل 1 سال دیگر پاسخگوی همه ی نیاز های شما است! این فبلت 6 اینچی از صفحه نمایش ips neo با رزولوشن full hd و تراکم پیکسلی 368 ppi استفاده می کند که برای یک فبلت 6 اینچی صفحه نمایشی مطلوب به نظر می رسد. باتری خوب، صفحه نمایش مطلوب ، سخت افزار عالی و دوربین خوب همگی دست به دست هم می دهند که میت8 به یک گزینه ی خوب برای فبلت بازان تبدیل شود.

یک پیشنهاد دیگر هم که خیلی کاربردی هست و بهت کمک میکنه که مقالت نظم بیشتری داشته باشه، باید متنت رو از دو طرف تراز کنی:

نقل‌قول: 3-huawei honor 5x
[تصویر:  q7154a3svt38nrllw9as.jpg]

میان رده جدید سری افتخار هوآوی! میان رده ی جدید هوآوی "آنر 5x" نام دارد. آنر 5x سخت افزار قابل قبولی دارد که شامل چیپ اسنپدراگون 616 و 3 گیگابایت رم و گرافیک آدرنو 405 می باشد که نسب به قیمتش، سخت افزار خوب و قوی ای دارد. صفحه نمایش 5.5 اینچی این میان رده از تکنولوژی ips بهره می برد که رنگ ها را طبیعی تر نشان می دهد. قابل توجه است که تراکم پیکسلی این گوشی 401 ppi است. سخت افزار خوب و صفحه نمایش قابل قبول و کیفیت دوربین مطلوب نقاط قوت آنر5x هستند که می توانند کاری کنند که این گوشی به گزینه ی خوبی برای خرید تبدیل شود.

قیمت: از 679000 تا 735000 تومان

بازم میگم قصد بنده از این گفته کوبیدن مقالت نبود و فقط خواستم بهت کمک کنم، موفق باشی S0 (74)

ممنونم ازت مازیار جان S0 (2)
کوبیدن چیه داری راهتمایی میکنی S0 (29)

(06-06-2016, 01:42 AM)مجیدنصر نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده ی عزیز
مقاله ی بسیار خوبی و مفیدی بود و اطلاعات خوبی رو در اختیار کسایی که قصد خرید دارند میده. بین این گوشی هایی که معرفی کردید می5 نظرم رو خیلی جلب کرد و با توجه به سخت افزار و قیمتی که داره واقعا گوشی مناسبی برای خرید هست.
خب حالا میرم سراغ خود مقاله
نحوه ی نوشتن و اطلاعاتی که در مورد هر گوی دادید بسیار خوب و کامل هست و این نشون میده که برای نوشتن این مقاله وسواس زیادی رو خرج کردید و ارزش قائل بودید هم برای خودتون و هم برای خواننده
مقاله یکسری مشکلات داره که با توجه به اینکه دیدم این مقاله رو با گوشی نوشتی ازش صرف نظر می کنم.( ین رو از روی لینک های مشخصات که گذاشتی فهمیدم S0 (2) )
فقط یکسری نکات هست بهت میگم بعدا رعایت کن و دفعه ی بهد هم حتما سعی کن با کامپیوتر مقاله بنویسی که بتونی نیم فاصله رو رعایت کنی.
همیشه سعی کن یه فاصله بین عکس و چیزی که داری می نویسی بندازی اینجوری از نظر من قشنگتره شاید یکی بگه نه پس این پیشنهاده نه مشکل

نقل‌قول: میان رده جدید سری افتخار هوآوی! میان رده ی جدید هوآوی "آنر 5x" نام دارد.
توی یه جمله دو بار از یه کلمه استفاده کرده که باعث حشو میشه.

نقل‌قول: آدرنو 405 می باشد که نسبت به قیمتش

با توجه به نوشتن این مقاله با گوشی مشکلات زیاد حادی در مقاله وجود نداره.
خسته نباشید و منتظر مقاله های بعدی شما هستیم.
واقعا ممنون بابت راهنماییتون S0 (2) S0 (74)

(06-06-2016, 01:48 AM)スヌーピーアミニ نوشته است: سلام و وقت بخیر سامیار جان
مقاله مناسبی بود و با توجه به پیشرفت باید جلو رفت. توصیه بنده اینه که همیشه به همه افرادی که علاقه به این حرفه دارند با توجه به اینکه خود بنده هنوز در اون کامل نیستم و واقعا شرمندم که بقیه رو نصیحت می کنم با توجه به ناکاملی خودم؛ ولی لازمه برای کامل شدن شما بگم، چون بنده نگم کی بگه؟
  1. تمرین، تمرین، تمرین
  2. مطالعه مقاله و نقد نویسنده های برتر برای مثال جناب سعید آقابابایی
  3. نوشتن مقاله های جنابی بصورت مکرر تا زمانی که دست شما باز شده و فکر شما آزاد باشه و ذهن شما با کلمات بازی کنه تا توان اینو داشته باشید که نقد عناوین بزرگ رو بنویسید و قلم شما روون بشه.
  4. نکات نگارشی رو حتما مطالعه کنید و سعی کنید در مقاله بعدی از اون ها استفاده کنید، چون یک مقاله با نکات نگارشی هست که مقاله میشه.
    لینک آموزش نکات نگارشی 
عذرخواهی می کنم پرحرفی کردم و پام رو از گلیمم دراز کردم S0 (24) 
یاعلی S0 (74)

راستی یک چیز رو اعلام نکردم. بنده این راهنمایی ها رو برای افرادی که تازه استارت کار رو زدند می نویسم؛ ولی برای اون هایی که سر رشته دارند تمام اشتباهات و مشکلات رو اعلام می کنم تا در مقاله بعدی رفع بشه S0 (24)
ممنون پویان جان S0 (2) 
نه بابا پام رو از گلیمم دراز کردم چیه!شماها بالاخره بزرگترید باید بنده رو راهنمایی کنید 113

(06-06-2016, 10:30 AM)Amir Hidden نوشته است: سلام 
مقاله بسیار زیبا بود . من الان دارم از هانر 7 استفاده میکنم و میتونم بگم خارقالعاده هست این گوشی . بدون شک جزو بهترین گوشی های زیر 1500 هست .

ممنون امیر جان.در ابتدا میخواستیم هانر7 رو هم بزاریم ولی می5 و ردمی نوت3 گزینه های مناسب تری بودند 113
[تصویر:  yky01oisx9vz.jpg]
پاسخ
آفرین سامی عسلی S0 (2)
کار خوفی کردی از الان نویسندگی توی این حوزه رو شروع کردی  S0 (62) یکم تلاش کن بتونی بازی رو هم نقد کنی عالیه S0 (24)
چون من مطمئنم نصف بچه های انجمن 12 ساله بودن نمیدونستن مقاله چیه، چه برسه که بشینن بنویسنش S0 (2)
تحسینت میکنم... احشنت S0 (2) S0 (29)
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
(06-06-2016, 11:45 AM)Mr. Lord نوشته است: آفرین سامی عسلی S0 (2)
کار خوفی کردی از الان نویسندگی توی این حوزه رو شروع کردی  S0 (62) یکم تلاش کن بتونی بازی رو هم نقد کنی عالیه S0 (24)
چون من مطمئنم نصف بچه های انجمن 12 ساله بودن نمیدونستن مقاله چیه، چه برسه که بشینن بنویسنش S0 (2)
تحسینت میکنم... احشنت S0 (2) S0 (29)
ممنون لورد شوکولاتی S0 (2) 
ممنونم بابت تحسین بهترین طراح دنیا S0 (45)
پاسخ
خسته نباشی سامیار جان! عجب مقاله توپی بود!
برای اولین مقاله ت و با توجه به سنت واقعاً چیز خیلی عالی بود! گرچه مقاله ایراداتی هم داره ولی بازم برای اولین مقاله ت خیلی کامل بود! تنها ایرادی که می تونم بگیرم کم بودن مقاله ست که با توجه به موضوعش می شه ازش گذشت!
البته یه چیز دیگه هم هست! برای مقاله بهتره یه پیش موضوع بنویسی!
مثلاً مقاله اخیر آقای آقابابایی موضوعش این هست: مردی که خاطره می سازد | 10 شخصیت برتر Troy Baker
بنده اون اولش که نوشته مردی که خاطره می سازد مد نظرم هست! این باعث زیبایی مقاله میشه و همچنین توصیف کوتاهی هست از موضوع و محتوای مقاله!
بازم خسته نباشی! منتظر دیگر کارات هستم!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(06-06-2016, 12:57 PM)You Never Win نوشته است: خسته نباشی سامیار جان! عجب مقاله توپی بود!
برای اولین مقاله ت و با توجه به سنت واقعاً چیز خیلی عالی بود! گرچه مقاله ایراداتی هم داره ولی بازم برای اولین مقاله ت خیلی کامل بود! تنها ایرادی که می تونم بگیرم کم بودن مقاله ست که با توجه به موضوعش می شه ازش گذشت!
البته یه چیز دیگه هم هست! برای مقاله بهتره یه پیش موضوع بنویسی!
مثلاً مقاله اخیر آقای آقابابایی موضوعش این هست: مردی که خاطره می سازد | 10 شخصیت برتر Troy Baker
بنده اون اولش که نوشته مردی که خاطره می سازد مد نظرم هست! این باعث زیبایی مقاله میشه و همچنین توصیف کوتاهی هست از موضوع و محتوای مقاله!
بازم خسته نباشی! منتظر دیگر کارات هستم!

ممنون نظر لطفته سامرند جان S0 (2)
راستش اول قرار بود تیتر بزنیم ولی هیچی ب ذهنمون نرسید.خواستیم بزاریم "دیوار مستحکم چین" که دیدم زیاد خوب نیست ولش کردم :)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گوشی پیکسل ۴ گوگل می خواهد به حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر بپردازد PC FAN 0 1,057 10-17-2019, 09:03 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  کاربران آیفون ۱۱ از نمایشگر این گوشی هوشمند شکایت دارند PC FAN 0 1,094 10-17-2019, 09:02 AM
  حضور دوباره HTC در بازار گوشی‌های هوشمند میان‌رده PC FAN 0 1,098 09-18-2019, 07:56 AM
  اپل به‌صورت مخفیانه، یک فناوری جدید را به گوشی‌های خود افزوده است PC FAN 0 1,092 09-18-2019, 07:54 AM
  ورایزن به حامی جدید گوشی OnePlus 8 Pro تبدیل خواهد شد PC FAN 0 1,110 09-18-2019, 07:53 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان