امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed بعدی به احتمال زیاد در چین
(01-06-2013, 06:26 PM)Real G نوشته است: این عکسا رو بیخیال من میگم ما ایرانیا پیشینه تاریخی این بازی هستم!بابا اون قلعه که تو المعلم توش بود یه جورایی الهام گرفته از الموت ما بود خلاصه بابای همه آدم کشای حرفه ای تو کل دنیا ماییم!
نخیر هیچ الهامی نگرفته بلکه این شهری به اسم masyaf واقعیه و قلعشم همینطور.اگر گوگل ارث داشته باشین میتونین پیداش کنین.جالب اینه که المعلم هم شخصیتی واقعیه وبه معلم سنان معروف بوده.اگه آدم ریز بینی بوده باشین در یکی از دیالوگ های اساسین 1 متوجه منظورم میشید که یکی از فدایی های المعلم او را Sir Senan خطاب میکند.پس هیچی از هیچی الهام نگرفته و هردو واقعی اند.
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
یه 30-40 تا حرکت آکروباتیک نینجا ها و قابلیت های نینجا ها توی عملیات مخفیانه و این همه سلاح های مختلف جنگی...مخصوصا سم های نینجا ها که فقط یه پادزهر داشت! مگه مکانیک بازی رو چقدر تغییر میدهConfused66:

(01-06-2013, 06:32 PM)مهدی ادیتوره نوشته است: مشکل اینه که این چینیا خیلی از خودشون فیلم و ... درست میکنن ولی ایران ... ههههههههییییییییی
Confused67:

شما یا فرق چین و ژاپن رو نمیدونی یا خودت رو میزنی به اون راه
نینجا چه ربطی به چین داره؟Confused66:
خیلی کم اصلا تغییر نمی کنه که یه چیزی تو مایه های برادری Confused25:Confused45:Confused45:Confused45:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
(01-06-2013, 06:36 PM)مهدی ادیتوره نوشته است: خیلی کم اصلا تغییر نمی کنه که یه چیزی تو مایه های برادری Confused25:Confused45:Confused45:Confused45:

میگم عرض ما رو نگرفتیاConfused43:
به همگی پیشنهاد میدم کتاب حسن صباح خداوند الموت رو مطلاعه کنید!آخه یه اساسین با لباسای نینجاها که وسط جمعیت تابلو باشه که نشد اساسین!طبق حقایقی که تو اون کتاب بود!کسایی که از قلعه های حسن صباح بعد از آموزش به عنوان قاتل بیرون میومدن قیافه و لباساشون به تنها چیزی که نمیخورده قاتل بوده!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
آقا شما فرق چین و ژاپن و شائولین و نینجا رو اول به من بگو بعد بیا از مکانیک حرف بزنConfused66:
(01-06-2013, 06:33 PM)Momielo نوشته است:
(01-06-2013, 06:26 PM)Real G نوشته است: این عکسا رو بیخیال من میگم ما ایرانیا پیشینه تاریخی این بازی هستم!بابا اون قلعه که تو المعلم توش بود یه جورایی الهام گرفته از الموت ما بود خلاصه بابای همه آدم کشای حرفه ای تو کل دنیا ماییم!
نخیر هیچ الهامی نگرفته بلکه این شهری به اسم masyaf واقعیه و قلعشم همینطور.اگر گوگل ارث داشته باشین میتونین پیداش کنین.جالب اینه که المعلم هم شخصیتی واقعیه وبه معلم سنان معروف بوده.اگه آدم ریز بینی بوده باشین در یکی از دیالوگ های اساسین 1 متوجه منظورم میشید که یکی از فدایی های المعلم او را Sir Senan خطاب میکند.پس هیچی از هیچی الهام نگرفته و هردو واقعی اند.
پیشنهاد میکنم الموت رو یه بار از نزدیک ببینید!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
خیلی ببخشیدها ولی همشون از یک قماشن(ببخشید)
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
(01-06-2013, 06:37 PM)Real G نوشته است: به همگی پیشنهاد میدم کتاب حسن صباح خداوند الموت رو مطلاعه کنید!آخه یه اساسین با لباسای نینجاها که وسط جمعیت تابلو باشه که نشد اساسین!طبق حقایقی که تو اون کتاب بود!کسایی که از قلعه های حسن صباح بعد از آموزش به عنوان قاتل بیرون میومدن قیافه و لباساشون به تنها چیزی که نمیخورده قاتل بوده!

اصلا نینجا نباید با لباسش بین مردم ظاهر بشهConfused66:
نینجا خاصیتش به مخفی بودن دائمیشه...به بیرون اومدن توی شبشه...به شمشیر ساموراییشه...به....
من که اصلا دلم نمیخواد بازی رو در چین ژاپن کره یا امثال اینارو درست کنن چون از اهداف دور میشه...به کسی بر نخوره ولی همین اساسین 3 و آمریکا هم هیچ ربطی به اساسین نداشت و باید بگم که باید دوباره به masyaf برگرده و وقایع بعد از مرگ سر سنان(المعلم)رو شرح بده که در واقع چندین سال بعد از اون هم شاهد حمله مغول ها به اون ناحیه هستیم که به جذابیت بازی اضافه میکنه...
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,322 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,318 10-22-2019, 09:39 PM
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,279 10-18-2019, 09:35 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,219 10-18-2019, 09:26 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,219 10-12-2019, 10:23 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان