امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed: Syndicate | Official Thread
(05-12-2015, 10:46 PM)unique نوشته است: خب الان اولین سوال اساسی یاید بگردیم دنبال کدوم دانشمند اون زمان؟ 100% شخصیت اصلی باید یه دانشمند داشته باشه بغلش.

یک نکته جالب داروین اون موقع بود که کتاب معروفش منتشر کرد؟ یعنی دانشمند داروینه؟

احتمالش زیاده با توجه به جو ویکتوریایی بازی و همزمان بودنش با داروین. ولی نمی فهمم یه زیست شناس چه کمکی می تونه به یه اسسین بکنه. تو اون موقع شیمیدانی نبود؟
I'm not a gamer because i have no life, because i chose to have many  
[تصویر:  1nkj_gtaiv_2015-04-18_21-04-56-390.jpg]
پاسخ
یه نکته با حال دیگه مترو لندن تو همون دوران ویکتوریایی تاسیس شد 1863 دیگه چه شود :D
فرض کنید اینا تو بازی باشه فقط

(05-12-2015, 10:54 PM)sheep2014 نوشته است:
(05-12-2015, 10:46 PM)unique نوشته است: خب الان اولین سوال اساسی یاید بگردیم دنبال کدوم دانشمند اون زمان؟ 100% شخصیت اصلی باید یه دانشمند داشته باشه بغلش.

یک نکته جالب داروین اون موقع بود که کتاب معروفش منتشر کرد؟ یعنی دانشمند داروینه؟

احتمالش زیاده با توجه به جو ویکتوریایی بازی و همزمان بودنش با داروین. ولی نمی فهمم یه زیست شناس چه کمکی می تونه به یه اسسین بکنه. تو اون موقع شیمیدانی نبود؟
من دارم تحقیق می کنم ببینم چی گیرم میاد اما معروفترین داشنمند اون زمان در لندن فعلا ایشون هست
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
(05-12-2015, 10:55 PM)unique نوشته است: یه نکته با حال دیگه مترو لندن تو همون دوران ویکتوریایی تاسیس شد 1863 دیگه چه شود :D

من دارم تحقیق می کنم ببینم چی گیرم میاد اما معروفترین داشنمند اون زمان در لندن فعلا ایشون هست
جان دالتون هم در این زمان در بریتانیا می زیسته احتمالش وجود داره که باشه توش. معروف هم هست
I'm not a gamer because i have no life, because i chose to have many  
[تصویر:  1nkj_gtaiv_2015-04-18_21-04-56-390.jpg]
پاسخ
(05-12-2015, 10:58 PM)sheep2014 نوشته است:
(05-12-2015, 10:55 PM)unique نوشته است: یه نکته با حال دیگه مترو لندن تو همون دوران ویکتوریایی تاسیس شد 1863 دیگه چه شود :D

جان دالتون هم در این زمان در بریتانیا می زیسته احتمالش وجود داره که باشه توش. معروف هم هست
باید زمان دقیق بازی مشخص شه اگر اواخر دوره ویکتوریایی باشه حرف شما درسته
کاندید دیگه توماس ادیسیون که البته تو آمریکا هست بعیده و یعدی jj Thomas برنده جایزه نوبل فیزیک هست که اونم اواسط این دوره بدنیا اومده

James Clerk Maxwell فیزیکدان 

Heinrich Hertz فیزیکدان حتی نیکولا تسلا کروات هم می تونن باشن باید دید این دفعه چه نوع تکنولوژی در باز استفاده می شه تا فهمید دانشمند بعدی کی هست 
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
اطلاعاتی بدست آوردم از این بازی و گفتم با شما هم در میون بزارم .
1 - بازی در سال 1868 جریان داره .
2 - شما میتونید با یک شخصیت زن هم بازی کنید . ( سمت راست باکس آرت دقت کنید )
پاسخ
تصاویر بازی منتشر شدند. در ترد تصاویر بازی می توانید از این تصاویر لذت ببرید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
به به به آفرین آفرین آفرین
مبارک طرفدار ها باشه به شخصه اولین بار هست که با باکس آرت سری بازی اساسین حال کردم.باکس آرت بسیار زیبایی هست خیلی خوشم اومد یعنی یک حس فوق آرامش رو میشه توی شخصیت اصلی که روی صندلی هست مشاهده کرد یعنی هم آرامش داره و هم جنگجو طلبه.
در مورد شخصیت زن هم که طبق اطلاعات خواهر شخصیت اصلی میشه و طراحی خوبی از این شخصیت شده و لباسش هم شکل برادرش هست و خیلی هم خوبه.
در مورد اون خانم پشت سر شخصیت اصلی فکر کنم معشوقه یا یه کسی که مربوط به پسرک عاشق پیشه ی ما داره مربوط میشه.
از بقیه افراد داخل عکس یکی به دزد ها شباهت داره.یکیشون دانشمند و اون آخری سمت راست هم مدیر رستوران و گانگستر و بزن بهادور محسوب میشه.
بیقه عکس هم که ساعت معروف انگلیس در سمت راست و پرچم بریتینیا در سمت چپ هست که پشت پرچم هم فکر کنم کاخ سلطنتی باشه.
در کل خیلی خوشم اومد از باکس آرت بسیار زیبا طراحی شده و امیدوارم این نسخه باگ های فجیح نداشته باشه تا همه بتونند تمام لذت بازی رو ببرند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من هم تریلر معرفی و تریلری که از نسخه pre-alpha بازی بود رو دیدم و با خودم گفتم که اطلاعاتی که بدس آوردم رو باهاتون در میون بزارم. D:
همون طور که مجید هم اشاره کرد، به نظر میاد که شخصیت اصلی و دوستاش که اکثرا جزو گروه اساسین ها هستن، یه مشت خلافکار خیابونین. D: (راستش این مسئله تا حدودی از ظاهر اشخاص توی باکس آرت هم مشخصه)
همچنین توی بازی وسایل نقلیه جدیدی مثل کالسکه و قطار وجود داره. (توی خود ویدئو که فقط کالسکه رو نشون دادن، اما خب کسی که داشت توضیح میداد گفت که قطار هم موجوده. البته این تا حدودی طبیعی هم هست، چرا که وقایع بازی در زمان لندن ویکتوریایی به وقوع میپیونده و اون زمان هم اوج انقلاب صنعتی بود و قطار هم یکی از وسایلی بود که به انقلاب صنعتی سرعت بخشید)
علاوه بر کاسکه و قطار، چندین امکان جدید دیگه هم در گیمپلی قرار داده شده. یه وسیله جدید به اسم Rope Launcher، که در واقع یه بند هست و پس از شلیک شدنش به لبه های ساختمون گیر میکنه و باعث میشه که با استفاده ازش شما خیلی سریع به سقف ساختمون برسید و یا از سقف ساختمونی به سقف یه ساختمون دیگه برید. این قابلیت من رو تا حدودی یاد Grapnel Launcher در بتمن انداخت. همچنین مثلا وقتی دارین از سقف ساختمونی به یه سختمون دیگه میرین، اما در فضای بین این دو ساختمون مثلا یه سرباز وجود داشت، میتونید بند رو ول کنید و بپرید رو یارو و در جا به همون جایی که باقی سربازا و تمپلار ها رو میفرستید (دیار باقی)، بفرستید. D: توی این نسخه ما میتونیم با فشردن تنها یک دکمه هر موقع که خواستیم وارد حالت مخفی کاری بشیم، میتونیم از عواملی که در محیط وجود دارن بر ضد دشمنانمون استفاده کنیم، مثلا توی ویدئو یه چند تا بشکه که با بند به هم وصل شده بودن و باز هم با یه بند از یه خونه ای آویزون بودن، خب ما میتونیم بندی که بشکه ها رو به ساختمون وصل کرده بود رو با پرتاب یه چاقو از یه فاصله کوتاه، ببریم و بشکه رو روی سر شخصی که زیرشون قرار داشت، بندازیم. 
همچنین دعوا های خیابونی بزرگ بین گروه های خلافکار در بازی وجود داره، دعوا هایی که باعث میشن که برنده صاحب منطقه ای که داره سرش دعوا میشه، بشه.
از اون جا که این ویدئو از نسخه pre-alpha بازی گرفته شده بود ما میتونیم اکثر مشکلاتی که دیدیم رو نادیده بگیریم و مطمئن باشیم که اکثرشون بر طرف میشن، اما خب نکته اذیت کننده ای که خیلی هم مشهود بود، هوش مصنوعی بسیار ضعیف دشمنانمون هست.
نا گفته نمونه که حال و هوای بازی، لباس های شخصیت ها، سلاح هایی که استفاده میکنن (چاقو و ساطور)، ظاهر ساختمون ها و نحوه شکل گیری دعوا های بزرگ خیابونی خیلی من رو یاد فیلم بسیار زیبای Gangs Of New York انداخت.
پاسخ
خب منم تریلر رو دیدم. به نظر من سیستم مبارزات تغییر خوبی کرده ولی هوش مصنوعی دشمن واقعا افتضاح بود . مثل اینکه بعضی اوقات خواهرش به کمکش میاد . فرارش با کالسکه ها بسیار جالب بود. از اونجایی که در حالت pre alpha قرار داشت گرافیک بازی کمی مشکل داشت که حتی اگر در اخر مثل اساسین یونیتی هم بشه(منظورم گرافیکه) بازم قابل قبوله! و مثل هر سال( :| ) امیدوارم باگ نداشته باشه:D
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
درکل میشه گفت خوبه. :D :D
[تصویر:  143167272624761.jpg.htm]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,361 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,422 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,228 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,629 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,912 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان