نظرسنجی: کدام اساسینز کرید از نظر از همه نظر بهتر بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Assassin's creed
4.88%
2 4.88%
Assassin's creed II
39.02%
16 39.02%
Assassin's creed brotherhood
19.51%
8 19.51%
Assassin's creed revelations
9.76%
4 9.76%
Assassin's creed liberation
0%
0 0%
Assassin's creed III
4.88%
2 4.88%
Assassin's creed IV blackflag
7.32%
3 7.32%
Assassin's creed freedomcry
0%
0 0%
Assassin's creed Unity
14.63%
6 14.63%
در کل 41 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's creed unity چرا شکست خورد؟
کاری به شکستش ندارم هرچی بود یوبی سافت تو زمینه گرافیک انقلابی به پا کرد به این عکس نگاه کنید ClicHere
عکس خودش گویای همچی هستش و نیاز به توضیح بیشتر من نیست . ..

اینم بگم که تو زمینه Ultra بالاترین گرافیک موجود رو تو بین بازی ها داره اصلا شما نیازی به Fast Travel  ندارید ؛ چون هرچقدر
تو بازی بگردید اصلا سیر نمیشید (با توجه به نقشه بزرگش) ؛ تو زمینه فایتینگش (شمشیر زنیش) اصلا قابل مـقــاسیه بـا بقیه
نسخه هاش نیست و خیلی عالی عمل کرده ؛ در حین بازی هم بعضی موقعات خوده من به شخصه یادم میره دارم بازی میکنم
این حس به من دست میده که انگار دارم فیلم میبینم !! ؛ باگ های فعلیشم به نظر من بیشتر مربوط به کــراکـــش هستش . ..

خلاصه اینکه این بازی فوق العاده هستش و من به شخصه کلمه شکست رو براش ترجیح نمیدم . ..
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
(05-17-2015, 01:16 AM)offboy نوشته است: کاری به شکستش ندارم هرچی بود یوبی سافت تو زمینه گرافیک انقلابی به پا کرد به این عکس نگاه کنید ClicHere
عکس خودش گویای همچی هستش و نیاز به توضیح بیشتر من نیست . ..

اینم بگم که تو زمینه Ultra بالاترین گرافیک موجود رو تو بین بازی ها داره اصلا شما نیازی به Fast Travel  ندارید ؛ چون هرچقدر
تو بازی بگردید اصلا سیر نمیشید (با توجه به نقشه بزرگش) ؛ تو زمینه فایتینگش (شمشیر زنیش) اصلا قابل مـقــاسیه بـا بقیه
نسخه هاش نیست و خیلی عالی عمل کرده ؛ در حین بازی هم بعضی موقعات خوده من به شخصه یادم میره دارم بازی میکنم
این حس به من دست میده که انگار دارم فیلم میبینم !! ؛ باگ های فعلیشم به نظر من بیشتر مربوط به کــراکـــش هستش . ..

خلاصه اینکه این بازی فوق العاده هستش و من به شخصه کلمه شکست رو براش ترجیح نمیدم . ..
کاملا درسته .
واقعی بعضی وقتا دوستان الکی این بازی رو میکوبن در حالی که جنبه های مثبت زیادی داشت .
من خودم بازی کردم رو کنسول باگ زیادی داشت ( یک بار رو هوا هم راه رفتم ) .
اما بازم گرافیک قشنگ و داستان نسبتا خوب بازی گیمر رو ساعت ها مشغول میکرد .
پاسخ
کم کاری سازنده ها از نظر فنی  هستش که باعث شد این همه باگ توی بازی داشته باشه. متاسفانه بازی دارای پتانسیل بالایی بود ولی نتونستن خوب ازش استفاده کنن :(
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
اول از دوستان معذرت میخوام که توی نظر سنجی Ac rouge رو نذاشتم.چون یک بار ارسال که داشتم میکردم برقا رفت و من همون پیش نویسش رو فرستادم.
من خودم یکی از طرفداران اساسینز کرید هستم و یکی از بهترین بازیایی که کردم همین اساسین بوده.من به شخصه کنجکاو بودم که دلیل اینکه دوستان اینقدر بازی رو میکوبن بدونم،وگرنه اصلا فکر نمیکنم یونیتی از نظر بازی و گیم پلی و مخصوصا گرافیک شکست خورده باشه.
نکات مثبتی که یونیتی داشت خیلی بیشتر از نقاط ضعفش بود.گرافیک که روی حالت ultra بهترین گرافیکیه که تا حالا دیدم.(البته خودم روی normal بازی کردم این کیفیت رو توی چندتا گیم پلی دیدم)شمشیر زنی و نبردها که یه تحول بزرگ بود.داستانشم نقصی نداشت به نظر من فقط یکم قابل پیش بینی بود که چی میشه.شخصیت پردازی برای آرنو والیز عالی بود اما برای بقیه شخصیتا یکم کم کاری شده بود.فقط هوش مصنوعی بازی یکم خنده دار بود ولی اذیت نمیکرد.میرفتی جلو یارو نمیدیدت!شخصی سازیش که اصن عالی بود.اما باگ ها و افت فریم خیلی اذیتم کرد.اما با نصب آپدیت ها خوب شد و الان با 30 فریم ریت که خودشون میگفتن باید اینقدر باشه کار میکنه.باگاشم کم تر شد.خوشحال میشم نظرات بقیه دوستان رو هم ببینم.ممنونم از استقبال شما.
پاسخ
بازی assassins creed unityبازی بسیار عالی است اما دلیل شکست ان به نظر من چند مورد است
۱-یوبیسافت برای این بازی خیلی تریلر بیرون داد وتبلیغات زیادی کرد و همین طور تریلر های سینماتیک زیادی بیرون داد که باعث شد سطح انتظار بالا بره
حتی به بعضی تریلر های سینماتیک میگفت in game بوده
۲- عجله کردن برای بیرون دادن بازی به طوری که بازی برای مشکلات خود فقط یک هفته تاخیر خورد
۳- یوبیسافت با سخت افزار نسل هشت اشنایی کامل نداشت
درهر حال بازی بدی نبود اما اگر تمرکز شرکت سازنده بر روی بخش افلاین بیش تر بود بهتر میشد
پاسخ
تنها راه لذت بردن از بازی های جدید یوبیسافت اینکه هیچی از بازی ندونی بعد یهو بری بخریش  :D
پاسخ
یوبیسافت خیلی بد این سری رو خراب کرد.ازیک تا سه واقعا عالی بود.بلک فلگم میشد گفت خیلی خوب بود.اما این یونیتی!!!اولش که تریلراش همچین گرافیک بازی رو عالی نشون میدادن که سیستم غولش به نظر منطقی میومد.به قول دوستمون بعضیاشم میگفت in game هست.بازی اومد.صحنه های اولیه واقعا عالی کار شده بود.یعنی احساس کردم که یونیتی برد!!!همه چی عالی بود.تا وسطای داستان.واقعا یونیتی رو کار کرده بودن روش.شخصیت آرنو که خیلی خوب بود.گرچه به پای اتزیو نمیرسید اما بازم عالی بود.الیز رو هم خوب درست کرده بودند.اما باگ ها افت فریم و عدم بهینه سازی درست.به خصوص باگ ها که کلا روی نمره خیلی تاثیر گذاشتن.داستان هم خیلی به اساسین ها وفادار نبود.از این ور اینو میکشت.بعد میفهمید که باید برای کشتن قاتل پدر الیز باید بره یکی دیگه رو بکشه.مستر اساسین رو میکشت هیشکی هیچی بهش نمیگفت.حالا مطلبو خلاصه کنم.این متا هم کم دادن بهش.اگه این باگ و عدم بهینه سازی نبود و یکم داستان به اساسین ها وفادار تر میبود واقعا میتونست بهترین بازی سال بشه.حیف خراب کردن.البته مسله باگ و افت فریم و بهینه سازی نشدن جزء مارک های یوبیسافته که روی بازی زده که همه بدونن این بازی رو یوبیسافت سا.خته.خخخ
در واقع بهترین گرافیک توی بازی ها رو توی کیفیت اولترا داشت شمشیر زنیش هم با هیچ کدوم از بازیایی که من بازی کردم قابل مقایسه نبود.شهر اینقدر بزرگ بود که هرگز خسته نمیشدم از راه رفتن توی شهر.کلا خیلی بازی قشنگی بود.این باگ ها و پول پرستی یوبیسافت خرابش کرد.حیف شد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین نسخه ی assassins creed از سال 2013 mahdiar2010 14 4,355 09-16-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  دلیل غیر مجاز شدن بازی Assassins Creed Syndicate از زبان شما! justfifa 75 13,565 12-08-2015, 03:41 AM
آخرین ارسال: Auberon
  Assassin's Creed MohammadrezaSJ 12 2,910 06-13-2015, 08:38 AM
آخرین ارسال: BahramNouraei
  بررِسی مکان ها برای نسخه بعد سری Assassin`s Creed erfanak 25 5,799 03-14-2013, 03:54 PM
آخرین ارسال: Best Gamer
Question از کدام شخصیت سری assassin's creed بیشتر خوشتان میاد؟ Tyrion 14 3,654 03-08-2013, 10:59 AM
آخرین ارسال: morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان