امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield Hardline | Official Thread
[تصویر:  Battlefield.png]

نام بازی:  Battlefield Hardline
سازنده: Visceral
ناشر: EA
پلتفرم ها: PC، PS4، PS3، XBOXONE، XBOX360
تاریخ انتشار: 21
اکتبر 2014

همانطور که می دانید استودیو Visceral Games سازنده سری بازی های dead space در حال کار بر روی عنوان جدید سری بازی های Battlefield با پسوند Hardline است. این بازی با کیفیت 1080p و 60 فریم بر روی پلتفرم های PS4 و Xboxone اجرا خواهد شد. کارگردان بازی در رابطه با کیفیت پلتفرم های PS3 و Xbox360 بازی گفت:
  • ما همیشه کوشیده ایم تا برابری را بین تمامی پلتفرم ها ایجاد کنیم ولی نسخه PS3 و Xbox360 به هیچ وجه نمی توانند از نظر کیفیت به نسخه های PS4 و Xboxone برسند.
عنوان Battlefield Hardline پس از گذشت تنها یک سال از عرضه نسخه قبلی سری بازی Battlefield در حال انتشار است و بسیاری از طرفداران به این فکر افتادند که آیا سری بازی Battlefield نیز در حال تبدیل شدن به یک بازی سالیانه است؟ ولی قرار نیست که سری Battlefield نیز مانند Call of Duty تبدیل به یک فرانچز سالیانه بشود. این موضوع را نایب رئیس EA، آقای Patrick Soderlund نیز تایید کردند و گفتند که انتشار Battlefield Hardline در امسال به معنی سالیانه شدن این فرانچز نیست.
با اینکه این نسخه قرار است یک سال بعد از Battlefield 4 عرضه شود ولی قرار نیست که این برنامه ی زمانی همیشگی انتشار سری Battlefield باشد. Patrick Soderlund افزود:
  • لازم نیست که ما هر سال یک نسخه از سری Battlefield را منتشر کنیم و این موضوع قانونی است که تا آخر عمر این سری رعایت خواهد شد. من می دانم که بعضی از مردم فکر می کنند که این فرانچز سالیانه خواهد شد ولی این اتفاق نمی افتد. EA ای که من با آن کار می کنم، EA ای نیست که بخواهد تمام فرانچز هایش را سالیانه کند.
در مصاحبه با Polygon، آقای Soderlund گفتند که Hardline فرصت خوبی سازندگان بود که بازی پلیسی ای بسازند که همیشه خواستار ساخت آن بودند:
  • ایده یک Battlefield با تم دزد و پلیسی از 10 سال پیش در ذهن من و تیم سازنده بوده است. مدل های اولیه زیادی برای این ایده ساخته شدند و در ساخت آن صبر زیادی شد تا ما چنین چیزی را بسازیم.
سازنده ی Battlefield: Hardline یعنی Visceral Games توسط برخی از طرفداران به این متهم شده است که این عنوان را به مانند Battlefield 4 ساخته است و در اصل ادامه برای بازی قبلی را ساخته اند، زیرا شباهت دو بازی بسیار زیاد است و هر دو یک حس را به آدم منتقل می کنند. با این حال، طراح ارشد Multiplayer بازی، Thad Sesser، در مصاحبه ای توضیح می دهد که چرا این شوتر بیشتر از این حرف هاست. در مصاحبه ای با PlayStation Lifestyle، این سایت از Sesser در باره ی گیم پلی، تکنولوژی، مکانیک، موتور و قابلیت های بازی Battlefield: Hardline می پرسد و ادعا می کند که تمامی مانند Battlefield 4 می باشد. او جواب می دهد:
  • خب، مشخصا موتور بازی که یکی است، ما در حال استفاده از Frostbite 3 هستیم، این یک موتور معرکه است. ما پیشرفت هایی را در راه داریم. ما مکانیک های ماشین ها را بهبود بخشیدیم و به علت داستان دزد و پلیسی این نسخه وسایل نقلیه در بازی بسیار مهم خواهند بود، مهم تر از نسخه های قبلی Battlefield. ما این چنین سیستم هایی را تغییر داده ایم. درباره ی هوش مصنوعی، ما می خواهیم به طور واضح نشان دهنده ی Battlefield باشد ولی ما در آن تغییراتی را اعمال کرده ایم. ما در حال گوش دادن به نظرات و انتقاد های بازیکنانمان هستیم. ما خوشحال می شویم تا بتوانیم از این نظرات استفاده کنیم، ولی با این حال هنوز از تاریخ عرضه فاصله داریم و زمان برای ایجاد تغییرات را در دست داریم.
وقتی از او پرسیده شد که آیا Hardline یک ادامه برای Battlefield 4 است، Sesser جواب داد:
  • چیزی که در E3 2014 و بتای بازی دیدید هنوز اوایل کار ما می باشد و تنها بخش کوچکی از آن. ما نقشه های زیاد و وسیعی داریم. ما اسلحه های زیاد و بهتری داریم. همچنین Gadget های باحال تری در بازی وجود خواهد داشت. ما چیزهای خارق العاده را در هفته ها و ماه های جاری به شما نشان خواهیم داد. همچنین ما مود های زیاد دیگری هم برای بازی داریم. من فکر می کنم که شما متوجه شده اید مزیت این بازی در کجاست، در قابلیت های جدید و ناب آن. این یک دوباره سازی و یا دوباره استفاده کردن از وسایل قبلی نمی باشد. ما خیلی قابلیت های دیگری هم خواهیم داشت که به زودی بیشتر درباره ی آن ها خواهید شنید.
شما می توانید دو تریلر از این عنوان را به صورت انلاین در صفحه اصلی گیمفا مشاهده کنید و یا دانلود کنید. منبع: کمی گیمفا
Box Art
[تصویر:  s6jlngf00t0j9rmxk7a6.jpg]
[تصویر:  battlefield_5-2546434.jpg] [تصویر:  battlefield_5-2546442.jpg] [تصویر:  battlefield_5-2546438.jpg] [تصویر:  battlefield_5-2546436.jpg] [تصویر:  battlefield_5-2546440.jpg]
تمامی نظرات، سوالات و مشکلات این عنوان را می توانید در این تاپیک بیان کنید.

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
زدن ترد حرکت خوبیه... ادامه بدید
[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
بنظر من Hardline میتونه یه تنوع خیلی خوب برای این سری باشه...امیدوارم بتونه نمرات خوبی رو کسب کنه همچنین گیمپلی راضی کننده ای داشته باشه! 
ممنون بابت ترد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  406801404337575825_V-84-1280.jpg]

پاسخ
Official Thread تو حلقم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من اول که نسخه ی بتا رو تجربه کردم خیلی ذوق داشتم ولی بعد از یه مدتی گیم پلی بازی خیلی تکراری شد. مولتی خیلی شکل بتل 4 بود، امیدوارم بهبود های خوبی داشته باشه.
پاسخ
به نظرم بازی خوبی میاد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ولی نمی دونم چرا یه حسی بهم میگه امسال سال cod هستش[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] من بیشتر سری bf رو بخواطر تخریب پذیری دوست دارم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] ممنون هومن جان بابت ترد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] (( باکس شات جذابی داره[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] ))
My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ
یه سوال بخش داستانی هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه بعضی ها میگن فقط Online ــه  تو کنفرانس هم اگه دیده باشین (E3) فکر کنم بخش آنلاینش رو نشون میداد
خدا کنه آنلاین داشته باشه
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
عزیز عالی بود فقط یک مشکل امیدوارم ناراحت نشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مشکلت تنها این بود که کلا عنوان رو انگلیسی نوشته ای که اگر که مطمئن هستم قوانین رو مطالعه کرده باشی می بینی که نوشتن کلمات انگلیسی فقط در موارد خاص امکان پذیر است یعنی برای مثال نام بازی ها، کنسول ها و...... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
(07-01-2014, 09:28 PM)'hexer' نوشته است: یه سوال بخش داستانی هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه بعضی ها میگن فقط Online ــه  تو کنفرانس هم اگه دیده باشین (E3) فکر کنم بخش آنلاینش رو نشون میداد
خدا کنه آنلاین داشته باشه

بخش تک نفره هم داره [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به گفته visceral یک روند خاص، پر سرعت و دارای یک حس دراماتیک پلیسی درش خواهد بود.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
به نظرم بازی خیلی خوبیه اما باید تلاش کنه تکراری نشه تو گیم پلی ....
نمایش هاش قابل قبول بوده و تونسته امیدوار کننده باشه اما واقعا عرضه اش یک ریسک بزرگه که یا پیروزی بزرگ یا شکست بزرگی رو برای EA به ارمغان می آره...
به نظرم تنها تجربه درست این بازی روی نسل هشت و PC های قوی شکل می گیره...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
ممنون چه حرکتی زدی هومن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
وقتی تریلر این بازیو دیدم یکی نبود فکمو جم کنه نمیدونم از چیش بگم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؛ از تخریب پذیری فوق العادش یا.... زبونم بند اومد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,311 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,182 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,406 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,892 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان