امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bioware هنوز برای اضافه کردن بخش چند نفره به Dragon Age : Inquisition برنامه ای ندارد
[تصویر:  Dragon-Age-Inquisition-2.jpg]

به نظر می رسد که Bioware درست حرکت می کند ( تقریبا ) . حالا آنها انتخاب هایی را انجام می دهند که به طرفداران این سری امید می دهد
تا همان Dragon Age عالی را بازی کنند.بر خلاف دیگر بازی هایی که Bioware امتیاز آن را در دست دارد یا بازیهایی که EA ناشر آنهاست که تقریبا
همه ی آنها عنصر بازی چند نفره را دارا هستند و شرکت سازنده بیشتر روی آن تمرکز می کردند , Bioware تایید کرد که هنوز علاقه ای به گنجاندن
بخش Multiplayer در بازی ندارد.اما این خبر بدی نیست چون با حذف بخش چند نفره Bioware بر روی بخش تک نفره بیشتر کار می کنند تا یک بازی
بی نقص به وجود آورند.

تهیه کننده ی شرکت Bioware در صحبت با The Official Xbox Magazine : " بخش چند نفره عنوان Mass Effect واقعا عالی بود . بنابراین ما در بازیهای
دیگر هم همین تصور را می کردیم . اما هر بازی با دیگری فرق می کند و تیم سازنده ی ما تا الان به اضافه کردن بخش Multiplayer به این عنوان اقدام
نکردند. "

او ادامه داد : " ساخت بازیهای شوتر آسان است و از نظر سختی به عناوین RPG نمی رسند اما در هر دو موقع ساخت مقداری انتخاب های ناشناخته
وجود دارد که بخش چند نفره در Dragon Age : Inquisition هم همینگونه است. "

ما انتظار DA با بخش چند نفره را داشتیم که با وجود آن ممکن بود یک بخش تکر نفره ی ضعیف ببینیم , اما حالا با این انتخاب Bioware ( که خیلی
غیره منتظره بود برای ما ) وضعیت فرق کرده است .

http://gamingbolt.com/bioware-still-unde...ultiplayer
پاسخ
تنها نکته منفی که میتونه این بازی نسبت به ویچر داشته باشه مدت زمان بازی هستش که اگه مولتی ول کنن برن سراغ بخش تک نفره فکر کنم این موضوع هم حل بشه.
ممنون بابت خبر این روزا از هر 100 تا خبری که از این بازی میاد 10 تا بیشتر نمیذارن.
پاسخ
ممنون بابت خبر . [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من که با دوتا نسخه قبلیش مخصوصآ Dragon Age : Origin's زندگی کردم . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
یه سوال : کسی مولتی Mass Effect 3 رو بازی کرده ؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] اگه کسی بازی کرده به من پ.خ بده . [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
من از چند روز پیش شروع کردم Dragon Age 2 بازی می کنم 
عجب چیزی بشه این قسمتش
پاسخ
چرا [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بازي به اين خوبي حيفه كه مولتي نداشته باشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  27626245512165673378.gif]
پاسخ
اتفاقا وقتی مولتی نداشته باشه بهتره
میشه یه چیزی مثل Bioshok Infinite که بخش تک نفره ـش عالی بود
و معمولا Bioware مولتی پلیر های خوبی داره بازیهاش
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 914 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,455 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,766 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,684 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,093 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان