امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty: Advanced Warfare از Call of Duty: Ghosts بهره می برد
عنوان Call of Duty: Advanced Warfare نسخه ای جدید از این فرانچیز شوتر اول شخص است که جنگ های پیشرفته را به صورتی کامل به تصویر می کشد حال تصویری از یکی از بخش های انلاین این بازی مورد انتظار منتشر شده است که در واقع با یکی از نقشه های اخرین dlc عنوان قبلی این سری یعنی Call of Duty: Ghosts مطابقت دارد.
[تصویر:  3bx8l1arjz8wkgxj3ss2.jpg]
اگر شما چهارمین و اخرین dlc عنوان cod:ghosts را داشته باشید می توانید ببینید که در قسمتی از یک دفتر کوچک که منطقه ی ان the northern در بخشی از دیوار نقشه ای مرتبط با تصویری از قسمت انلاین cod:aw وجود دارد که با نام Guilin Bai Lan Resort شناخته شده است.
[تصویر:  uacz5dkgh7kyznpiz209.png]
گرچه عنوان cod:ghosts در سال 2017 به وقوع می پیوندد و cod:aw در سال 2054 روایت می شود که اختلاف زمانی بسیار دارند اما شاید این یکی از نقطه های مشترک این دو بازی می باشد
منبع: http://www.gamespot.com/articles/call-of...00-6422305

[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ
توی متن منظور رو رسوندید اما تیتر کاملا اشتباه هستش و غلط انداز.
نقل‌قول: اخرین dlc عنوان cod:ghosts را داشته باشید
توی یک خبر دیگه گفته بودم و اینجا تکرار میکنم: مواردی که مخفف شده رو با حروف بزرگ بنویسید نه کوچک.
DLC مخفف Downloadable Content هستش، پس باید بزرگ نوشته بشه.
COD هم طابلوعه مخفف چیه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  پس باید بزرگ نوشته بشه.
Ghosts هم اینجا اسم خاصه و نباید کوچک بنویسید.

پاسخ
من فقط Call Of Duty بازی می کنم، چون از نظر من داستانش بسیار خوبه ولی باز هم BF یک سری نکات داره که این بازی رو از COD محبوب تر می کنه.
پاسخ
نقل‌قول:
من فقط Call Of Duty بازی می کنم، چون از نظر من داستانش بسیار خوبه ولی باز هم BF یک سری نکات داره که این بازی رو از COD محبوب تر می کنه.

اصلا داستان چند لایه ی Ghost ملت دیوانه کرده بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باور کن CoD علارغم ضعیف بودن محبوب تره......[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,504 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,501 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  بتل پس جای لوت باکس‌ها را در Call of Duty: Modern Warfare گرفت White Beard 0 1,292 10-18-2019, 09:31 PM
آخرین ارسال: White Beard
  حالت Free-for-all به Call of duty: Mobile اضافه شد White Beard 0 994 10-12-2019, 10:22 PM
  اینفینتی وارد ابهامات نسبت به حافظه‌ی مورد نیاز برای نصب Call of Duty: Modern Warfare White Beard 0 944 10-12-2019, 10:18 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان