امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.Crysis 4 عرضه خواهد شد ولی اول شخص نه.
سوم شخص یک جوری میشه کیف این بازی اول شخص بودنش هست.
پاسخ
دوم شخص مثل شانکه یا همون هرکول قدیمیه یا مارک آ ف د نینجا
هیچ چیز بزرگتر از هیچ چیز نیست
این را همیشه بخاطر نسپار
[تصویر:  s0%20%2848%29.gif]
پاسخ
(01-12-2013, 01:37 PM)mr.canvey نوشته است: دوم شخص مثل شانکه یا همون هرکول قدیمیه یا مارک آ ف د نینجا

Mark Of The Ninja سبکش دو بعدیه Confused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
به نظر من اگه سبکش به سوم شخص تغییر پیدا کنه عالی میشه مخصوصا اگه یکم هم تم ماجراجویانش رو بیشتر کنن
پاسخ
نه بابا چی عالی میشه
تمام جاذبه هاش از بین میره!
پاسخ
حداقل بهتر از این روند تکراریی هست که الان داره پیش میره ( اینم شده مثل COD فقط تو هر نسخه گرافیکشو میبرن بالا ! )
بازیی موفق هست که گیم پلی خوبی از خودش نشون بده ، نه اینکه هر دفعه به یه بهانه رنگش کنن و بفرستنش تو بازار ....
پاسخ
اتفاقا این سری هم گرافیک هم گیم پلی بازی بهتر شده
داستانش هم خیلی بهتر شده
پاسخ
(01-12-2013, 02:39 PM)GamerStation نوشته است: حداقل بهتر از این روند تکراریی هست که الان داره پیش میره ( اینم شده مثل COD فقط تو هر نسخه گرافیکشو میبرن بالا ! )
بازیی موفق هست که گیم پلی خوبی از خودش نشون بده ، نه اینکه هر دفعه به یه بهانه رنگش کنن و بفرستنش تو بازار ....

مثل اینکه صحبت های تهیه کننده را نخوندید اون گفته بود که تو این شماره از بازی نه تنها از گرافیک بلکه از صداگذاری.موسیقی .گیم پلی .داستان وکلا از همه موارد لذت خواهیدبرد واصلا درست نیست اون را با cod مقایسه کنید اونا هرسال رنگ میکنن ومیدن به بیرون بدون هیچ نوآوری وتحقیق ولی برای ساخت این بازی گروه های پژوهشی زیادی کار کردن تازه هرسال هم نمیاد پس بهتره منتظر بمونیم تا 15فوریه وببینیم کرایتک چه کرده بعد درباره نسخه بعدی چونه بزنیم
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(01-12-2013, 02:45 PM)spartacus نوشته است:
(01-12-2013, 02:39 PM)GamerStation نوشته است: حداقل بهتر از این روند تکراریی هست که الان داره پیش میره ( اینم شده مثل COD فقط تو هر نسخه گرافیکشو میبرن بالا ! )

مثل اینکه صحبت های تهیه کننده را نخوندید اون گفته بود که تو این شماره از بازی نه تنها از گرافیک بلکه از صداگذاری.موسیقی .گیم پلی .داستان وکلا از همه موارد لذت خواهیدبرد واصلا درست نیست اون را با cod مقایسه کنید اونا هرسال رنگ میکنن ومیدن به بیرون بدون هیچ نوآوری وتحقیق ولی برای ساخت این بازی گروه های پژوهشی زیادی کار کردن تازه هرسال هم نمیاد پس بهتره منتظر بمونیم تا 15فوریه وببینیم کرایتک چه کرده بعد درباره نسخه بعدی چونه بزنیم
یه چیزی رو یادت نره اونم اینه که سازنده ها هرگز کاملا راست نمیگن !
اگه یادت باشه قبل از انتشار COD BO2 سایت Gamespot یه مصاحبه ای رو با سازندگان BO2 داشت که تو اون مصاحبه که به صورت تصویری هم بود کلی از بازی تعریف می کردن و میگفتن که با نسخه های قبلی خیلی فرق میکنه و .... ولی وقتی BO2 منتشر شد کلا نا امید شدم ( البته من خودم طرفدار سرسخت سری COD هستم ) و اگه یادتون باشه قبل از انتشار RE6 کپکام گفته بود که بازی رو به ریشه هاش برمیگردونه ولی خودتون دیدید که اصلا اینجوری نبود ( البته من از این روند کپکام کاملا راضی هستم و به نظرم RE6 بازی خوبی بود ) حالا با این صحبت ها از کجا معلوم کرایتک راست بگه ؟ از کجا معلومه بازار گرمی نکرده باشه ؟ به نظر من تا بازی منتشر نشه نمیشه در موردش چیزی گفت پس باید صبر کنیم ......
( هر چند من خودم از سری Crysis متنفرم و فکر نکنم این نسخشو هم بازی کنم ! :D )
پاسخ
حالا رو چه بازی دست گذاشتی , call of duty
این اصلا چیزیش تغیر نمیکنه .گرافیک که همون بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,354 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,276 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
  حالت آنلاین به بازی Pokemon GO اضافه خواهد شد White Beard 0 1,144 10-22-2019, 09:34 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,114 10-22-2019, 09:31 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان