امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crystal Dynamics : عنوان Tomb Raider با Uncharted تقاوت دارد و نباید با آن مقایسه شود
رییس استدیو Crystal Dynamics آقای Darell Gallagher اعتقاد دارد که عنوان آخرشان یعنی Tomb Raider که در حال کار بر روی آن هستند نباید با سری Uncharted استدیوی ناتی داگ مقایسه شود.شاید موضوع از زمانی آغاز شد که بسیاری از افراد و هواداران با نمایش ها و تریلر های منتشر شده از این عنوان در E3،شروع به مقایسه آن با سری محبوب آنچارتد کردند.اما به نظر میرسد Gallagher کاملا با این موضوع مخالف باشد.

او در مصاحبه اخیر خود در این رابطه اعلام کرده که دو بازی کاملا از زمان آغاز تا پایان با هم متفاوت خواهند بود،اما اشاره کرد که تفاوت های کوچک بین این دو عنوان سبب خواهد شد که دو بازی کاملا احساس متفاوتی را به شخص منتقل کنند.او گفت:

"خوب،البته در واقع هر دو بازی دارای سبک اکشن-ماجراجویی هستند و قبول دارم که در این صورت میتوان آنها را تاحدودی با هم مقایسه کرد و این موضوع را انکار نمیکنم.اما باید توجه داشت که خود سری آنچارتد بسیاری از المان هایش را از سری بازی های قدیمی Tomb Rider قرض گرفته است،به همین خاطر ممکن است شباهت هایی وجود داشته باشد.اما ما اعتقاد داریم که زمانی که بازی به طور کامل در اختیار مخاطب قرار گیرد آنها از ابتدا تا انتهای بازی تجربه ای نو را با بازی داشته باشند."

او ادامه داد:

"به نظر من از این نظر میتوانند مورد مقایسه قرار گیرند که شاهد دو عنوان بسیار بزرگ و اکشن در تابستان باشیم،که هر کدام دارای بازیگران و حال و هوا و داستان متفاوت باشند که هر کدام را از دیگری به طور کامل متمایز میسازد.در این مورد نیز اینگونه است و داستان بازی،نوع روایت و تم کلی آن و همچنین از همه مهمتر کارکترمان بسیار با بازی دیگر متفاوت است.و حتی عمیقتر و مهمتر از آن در گیم پلی ما شاهد لارایی مبتکر هستیم که شما در دمو ها شاهد آن بودید که باز از نظر من تفاوتی دیگر با آنچارتد رقم میزند.همچنین در مورد ساختار بازیمان ما شاهد فضاهای وسیعتر نسبت به عنوان مذکور هستیم.قابلیت شکار حیوانات در جزیره از دیگر تفاوت هاست و علاوه بر این ها در موارد دیگری که هنوز به طور کامل به نمایش نگذاشته ایم تفاوت وجود دارد."
من اعتقاد دارم که بین دو بازی تفاوت های بسیار کوچکی وجود دارد که با تاثثیر خود و در کنار هم باعث میشوند دو بازی کاملا از هم جدا و متفاوت به نظر آیند."

این ریبوت در تاریخ 5 مارس 2013 برای سه پلت فرم 360،PS3 و PC عرضه خواهد شد.

منابع
Siliconera
VG247
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,720 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,008 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,163 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,485 10-18-2019, 09:29 PM
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,127 10-14-2019, 08:00 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان