امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crytek : موتور CryEngine 3 به همان خوبی موتور Unreal Engine 4 است
جناب Cevat Yerli از استدیوی Crytek میگوید که موتور Cry Engine 3 هم اکنون نیز همان کیفیت UE4 را دارد.او همچنین گفت در حالیکه "تفاوتهایی محسوس" بین دو موتور وجود دارند ولی آن چیزی نیست که مردم(بازیبازها) با نگاه به screenshotهای بازی متوجه اش شوند.

در مصاحبه ای با VentureBeat جناب Yerli گفت که تکنولوژی ای که در CryEngine 3 وجود دارد 3 سال قدمت دارد.او اعلام کرد:

"شما میتوانید 3 سال به عقب برگشته (و ویدئو های GDC را نگاه کنید.)چیزی که ما آنجا به نمایش گذاشتیم همانیست که هم اکنون Unreal Engine 4 و خیلی های دیگر بنمایش میگذارند.ما واقعا هنوز آخرین(تازه ترین) چیزهایمان را نشان نداده ایم.

بزودی شما "عرضه ی بعدی CryEngine" را خواهید دید البته من برای آن شماره گذاری نمیکنم.اما تا کنون نیز گفته ایم, CryEngine 3 از 3 سال پیش آماده برای نسل بعد بوده است.ما بر آن تاکید میکنیم.اگر من به چیزی که مردم هم اکنون تکنولوژیِ نسل بعد می نامند, بنگرم(میبینم) در واقع همانیست که ما 3 سال پیش دیده بودیم.(در آن موقع) ما سیستمهای عظیم ذره ای داشتیم, ما GPU rendering(رندر بوسیله ی پردازشگر کارت گرافیک) را داشتیم, (و) تمامی اینگونه چیزها. Deferred shading(یک تکنیک نورپردازی)داشتیم.ما زمانی که Crysis 2 را روانه ی بازار کردیم tessellation(سطح ارایی بافت ها) داشتیم.همچنین DX11 داشتیم.ما از آن در فرم چند ویدئوی تکنیکی(tech-demo) صحبت نکردیم.ما بازیهایی داریم که عرضه شده اند و از آن استفاده میکنند."

[تصویر:  9qxbgqlw81cxiyhafh71.png]

او گفت که تفاوت موتور آنها و موتور رقیبان "روان(سیال) بودن تجربه ی کلی" است و از تفاوت گوشی های اندرویدی و iPhone به عنوان یک مثال استفاده کرد.

"آن مانند این است که به یک گوشی اندرویدی و یک گوشیِ iPhone نگاه کنید.علی رغم اینکه بیشتر گوشی های اندرویدی قادر به انجام کارهای مشابه آن هستند, ولی iPhone احساس متفاوتی (را به شما) میدهد.آن حسی روان و بنیانی تر(ارگانیک) میدهد.و به طور مشابه بر روی یک اندروید محدودیت های متفاوتی وجود دارد.یک دستگاه در هم ریخته و نامنظم به نظر میرسد و یکی دیگر بهتر جلوه میکند.

آن تجربه ایست واحد که میبایست روان, بی عیب و واقعی باشد.(آن) میبایست واقعی باشد نه یک نمایش(Show).این چیزیست که ما و CryEngine همیشه بر آن بوده ایم.آن همیشه تجربه ایست خیلی ذاتی, قوی و تمیز(پولیش شده) که گیمرها خواهند دید.و همچنین من فکر میکنم که ما متعهد به بازیهای آنلاین نیز هستیم.

وقتیکه شما به تعداد بازیهای لیسانسیه شده(مجوز ساخت بوسیله ی CE گرفته شده) در این زمینه بنگرید خواهید دید ما نسبت به موتور های دیگر لیسانسیه های بیشتری در زمینه ی آنلاین داریم.در زمینه ی کنسولی آن داستانی دیگر است.در زمینه ی کنسولی قطعا ما پیشرو نیستیم.اما من فکر میکنم که دفعه ی بعد آن جور دیگری خواهد بود."

منبع 1
منبع 2
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
الان نمی شه قضاوت کرد……بذار unreal engine 4 بیاد بعد….
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
CE3 و UE4 با هم مقایسه شدن و CE3 برتری داره.

اگر به تصاویر منتشر شده از هر دو انجین نگاه کنی کاملا مشخصه.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
جناب Cevat Yerli حتما یه چیزی میدونه که اینو میگی وگرنه الکی حرف نمی زنهConfused60:
باید نشست و نگاه کردConfused24:
--------------------------------------
بازی اورجینال

http://www.purify.blog.com
پاسخ
(07-20-2012, 09:34 PM)Maximum-Dev نوشته است: CE3 و UE4 با هم مقایسه شدن و CE3 برتری داره.

اگر به تصاویر منتشر شده از هر دو انجین نگاه کنی کاملا مشخصه.

در اينكه CE3 برتره شكي نيست ولي براي مقايسه بهتر بايد صبر كرد.
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [News] استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine مدت زمان ساخت Borderlands 3 را کاهش داد White Beard 0 637 08-08-2019, 08:21 PM
آخرین ارسال: White Beard
  فیل اسپنسر: اکس‌باکس در حیطه‌ی عناوین انحصاری در نسل هشتم عملکرد خوبی نداشت White Beard 0 722 07-27-2019, 06:49 PM
  بازی Avengers قصد دارد حداقل به خوبی Spider Man باشد PC FAN 0 615 07-02-2019, 05:43 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  دلیل عدم استفاده از موتور بازی‌سازی یوبی‌آرت از زبان مدیر ارشد اجرایی یوبی‌سافت White Beard 0 1,008 04-12-2019, 06:50 PM
  مراحل دوبله‌ی ژاپنی بازی Death Stranding به خوبی پیش می‌رود White Beard 0 723 02-25-2019, 07:11 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان