امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLC جدید DISHONORED به نام BRIGMORE WITCHES
ARKANE سازنده ی عنوان محبوب DISHONORED اولین آرت ورک از DLC جدید DISHONORED به نام BRIGMORE WITCHES را منتشر کرد.این عنوان در ادامه ی ماجرای DAUD قاتل ملکه است.همچنین ARKANE در توییتر شخصی خود نیز گفته است:
نتیجه گیری سفر DAUD,جزئیات بیشتر فردا
[تصویر:  Dishonored-Witches-of-Brigmore-600x360.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/15/dishonored-brigmore-witches-reveal-teased-for-tomorrow-art-inside/

پاسخ
دستت درد نکنه کارت درسته raiden جان[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
من یه سوال دارم تو که اینقدر سخت کوشی و %90 خبرا رو زود تر از خود سایت میزاری چرا عضو تحریریه نمیشی و یا نشدی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ولی بازم دستتدرد نکنه که فروم رو آپدیت نگه میداری[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
(07-15-2013, 08:39 PM)'arvin assassin' نوشته است: دستت درد نکنه کارت درسته raiden جان[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
من یه سوال دارم تو که اینقدر سخت کوشی و %90 خبرا رو زود تر از خود سایت میزاری چرا عضو تحریریه نمیشی و یا نشدی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ولی بازم دستتدرد نکنه که فروم رو آپدیت نگه میداری[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نمیدونم عزیز.مدیران باید ببینن و دعوت کنن.ما که افتخاریه برامون

پاسخ
(07-15-2013, 10:15 PM)'nightwolf' نوشته است: دستت درد نکنه raiden حالا یه سوال جدا.میدونی از کجا باید دی ال سی knife of dunwal رو  برای ایک باکس دانلود کرد؟
از ایکس باکس لایو.باید پول هم پرداخت کنی که فکر نکنم تو ایران بشه.ولی برای PS3 در سایتهای ایرانی موجوده

پاسخ
خاطرات زیادی با این بازی دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]اما باید بگم با انتشار "سارق" (THIEF) این سری دیگه حرفی برا گفتن نداره [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
دوست عزیز، ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,960 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,697 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,300 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  شرکت برادران وارنر و استودیوی آی‌او اینتراکتیو در حال کار برروی یک بازی جدید هستند White Beard 0 985 10-10-2019, 10:47 PM
آخرین ارسال: White Beard
  صداپیشه‌ی اصلی شخصیت بتمن در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت White Beard 2 1,666 10-10-2019, 10:54 AM
آخرین ارسال: Sarakhani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان