امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detroit: Become Human | Official Thread
[تصویر:  image_detroit_become_human-32149-3428_0003-768x432.jpg]
دیوید کیج از ویژگی‌های گرافیکی Detroit: Become Human می‌گوید

بازی جدید کوانتیک دریم تحت نظارت و کارگردانی خالق افسانه ای‌، دیوید کیج، در همایش بازی‌های پاریس سال گذشته همه را مبهوت خود و نمایش E3 بازی نیز هایپ طرفداران را چندین برابر کرد. در مصاحبه‌ای جدید با این کارگردان خلاق، او درمورد تکنولوژی‌های جدید و ویژگی‌های گرافیکی Detroit: Become Human صحبت کرد. برای مطالعه جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آقای کیج ابتدا در مورد موتور جدید و همین‌طور قابلیت‌های سینمایی جدید آن در زمینه فیلم‌برداری گفت:
نقل‌قول:
ما می‌خواستیم با بازی Detroit از مرزها و محدودیت‌ها عبور کنیم، پس به موتوری احتیاج داشتیم که به ما قابلیت‌های بیشتری، بخصوص در زمینه فیلم‌برداری و سینمایی، بدهد. همچنین به نورپردازی واقع‌گرایانه احتیاج داشتیم، و در نتیجه یک موتور کاملا جدید را از اول طراحی کردیم.
کوانتیک دریم بر روی عناصر گرافیکی جدیدی کار کرده‌است که از آن‌ها می‌توان به سایه‌های جدید برای صورت و پوست و همین‌طور ویژگی براق‌شدن گوش‌ها وقتی نور پشت آن‌ها است، اشاره کرد.
نقل‌قول:
ما سایه‌های پوست، مو و چشم ساخته‌ایم. همین‌طور یک حالت نیم‌شفاف وجود دارد و وقتی نور زیادی پشت گوشتان باشد، به رنگ قرمز در می‌آید.
با اینکه کوانتیک دریم تمرکز زیادی بر روی ویژگی‌های گرافیکی بازی داشته‌است، دیوید کیج درک می‌کند که این شاید برای عده زیادی اصلا مهم نباشد و ارزش خود را برروی دیگر المان‌های بازی قرار دهند.
نقل‌قول:
ما با تمامی این تکنولوژی‌ها بازی می‌کنیم اما بازیکنان لزوما نباید به آن اهمیتی بدهند، چراکه بیشتر ابزار هیجان سازندگان و گیک هاست!‌ ما امیدواریم که بازیکنان، حتی اگر به این تکنولوژی‌ها علاقه ندارند، در نهایت از چیزی که برروی صفحه نقش می‌بندد لذت خواهند برد.
Detroit داستانی است از تعامل انسان‌ها و ربات‌ها در دنیای پیشرفته‌ای که همه‌چیز با صنایع دیجیتالی و تکنولوژی‌های کم‌نظیر دنبال می‌شود. بازی جدید دیوید کیج به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت قرار دارد اما هنوز تاریخ مشخص دقیقی از آن نداریم. نظر شما در مورد این قضیه چیست و چه چیزی برایتان مهم است؟‌ گرافیک یا دیگر عناصری که یک بازی ویدیویی را می‌سازند؟

گیمفا / عرفان استادی
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
Detroit: Become Human احتمالا ۲۰ برابر پیچیده‌تر از تمام عناوین قبلی سازندگان آن خواهد بود

[تصویر:  1476124071-bpfull.jpg&w=48&id=35046&random=1476124071] سعید شیخی‌پور
۶ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۴
[تصویر:  detroit-become-human-e3-2016-250x140.jpg]
Detroit: Become Human عنوان بعدی استودیوی کوانتیک دریم است که به گفته آن‌ها از تمام عناوین قبلی این استودیو پیچیده‌تر خواهد بود. اما این بازی تا چه حد نسبت به بازی‌های قبلی کوانتیک دریم پیچیده‌تر است؟ احتمالا ۲۰ برابر؛ حداقل این چیزی بوده که دیوید کیج در مصاحبه خود با GamesIndustry.biz اعلام کرده و این نکته را افزود متن نمایشنامه بازی طی مدت طولانی‌ای به اتمام رسید:
نقل‌قول:
صادق باشم، باید بگویم این کار یک مسئولیت بزرگ است. من متن نمایشنامه Detroit را به پایان رساندم. این کار ۲ سال از وقت من را گرفت و این یعنی هر هفته حدودا ۶ روز کار می‌کردم. این بازی احتمالا ۲۰ برابر از هر چیزی که ما انجام داده‌ایم پیچیده‌تر خواهد بود. چنین چیزهایی برای یک نفر زیاد است.
او در ادامه افزود:
نقل‌قول:
خوشبختانه من تیم با استعدادی در اختیار دارم که به من کمک می کنند شاخه‌های داستانی را دنبال و برای هر کدام ایده مناسبی پیدا کنم. وقتی یک نفر مغز خود را مورد استفاده قرار دهد، فقط می‌تواند طی یک روز ایده‌های خوب زیادی داشته باشد. کار مشترک به من کمک می‌کند اما این موضوع را هم دوست دارم که با یک چیز کاملا شخصی آغاز شود.
دیوید کیج همچنین در مصاحبه خود با همین سایت گفته بود بازی‌ها باید از موضوع زامبی‌ها و هیولاها خارج شوند و بیشتر راجع به مسائل واقعی زندگی ما صحبت کنند. او باور دارد به‌زودی سازندگان بیشتری به این حقیقت پی خواهند برد:
نقل‌قول:
طی چند سال گذشته، من خالقین بازی‌های بیشتری را می‌بینم که به‌طور متفاوتی فکر می‌کنند و پی می‌برند که فیلم‌ها، کتاب‌ها، شعرها و هر فرم هنری‌ای می‌توانند در رابطه با مسائل واقعی صحبت کنند؛ پس چرا بازی‌ها این‌طور نباشند؟ چرا ما همیشه باید برروی زامبی‌ها، هیولاها یا چیزهایی که جالب هستند اما به دنیای واقعی ما ارتباطی ندارند تمرکز کنیم؟ البته این صنعت با زامبی‌ها و هیولاها یا روش‌های از این قبیل بسیار موفق بوده اما من فکر می‌کنم سازندگان بیشتری را خواهیم دید که راجع به مسائل این چنینی به گفت‌وگو می‌پردازند. استفاده از تعامل برای گفتن یک چیز معنی‌دار، بسیار هیجان‌انگیز است.
Detroit: Become Human به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. داستان بازی برروی شخصیت رباتی Kara تمرکز می‌کند که به دنبال یادگیری ماهیت وجود خود و همچنین شکارچی رباتی به نام Connor است. تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نیست.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
مراحل ضبط موشن کپچر Detroit: Become Human به اتمام رسید

[تصویر:  1439639501-bpfull.jpg&w=48&id=767&random=1439639501] مهرداد میرشاهی ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ |
[تصویر:  detroit-become-human-e3-2016-250x140.jpg]
در جریان نمایشگاه Paris Games Week 2015 بود که از جدیدترین عنوان انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴، یعنی Detroit: Become Human، که توسط استودیوی خلاق کوانتیک دریم (Quantic Dream) توسعه می‌یابد، رونمایی شد. از آن زمان تا به حال نمایش و اطلاعات کمی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است. با این حال به نظر می‌رسد که اخیراً مراحل ضبط موشن کپچر (Motion Capture) این بازی به اتمام رسیده است؛ بنابراین می‌توان امیدوار بود که به زودی ویدئوهای بیشتری از بازی Detroit: Become Human منتشر گردد.
کوانتیک دریم، سازنده‌ی عناوینی همچون Heavy Rain و Beyond: Two Souls، در توییتر خود خبر از اتمام مراحل ضبط حرکات والوری کوری (Valorie Curry )، ایفاگر نقش پروتاگونیست اصلی بازی عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴، Detroit: Become Human، داد. والوری کوری بازیگر شخصیت کارا (Kara)ست که یک هوش مصنوعی (ربات) محسوب می‌گردد و در شهر دیترویت در میان انسان‌ها و دیگر ربات‌های حاضر زندگی می‌کند؛ تاکنون اطلاعات کمی از شخصیت کارا منتشر شده است. نکته‌ی جالب توجه اما، همزمانی اتمام مراحل ضبط حرکات کوری با روز تولدش است. در توییت اشاره شده، که از سوی استودیوی کوانتیک دریم منتشر شده است، چنین آمده:
نقل‌قول:
والوری کوری. کارا. آخرین ضبط.
[مراحل ضبط حرکات] به موقع به اتمام رسید تا تولدش [والوری کوری] را جشن بگیریم.
تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای این عنوان، هنوز مشخص نشده است. گفته می‌شود که دیوید کیج (David Cage)، کارگردان این بازی، و دیگر اعضای استودیوی کوانتیک دریم بی‌وقفه در حال توسعه‌ی Detroit: Become Human هستند تا در اسرع وقت آن را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند.
همانطور که پیش از این اشاره شد، بازی Detroit: Become Human، به کارگردانی دیوید کیج، مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را جهت عرضه به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ طی می‌کند؛ اگرچه تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست اما این احتمال می‌رود که تا پایان سال جاری میلادی شاهد عرضه شدنش باشیم.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,194 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,443 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,893 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان