امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dune The Battle For Arrakis بازی که باهاش زندگی کردم...
شاید براتون عجب باشه,من EA Lover چطوری اوتارم را تو انجمن یه عکس گذاشتم که مال یه دهه پیشه"که البته الانم دارم بازیش میکنم  Gamer4"
خیلی وقت بود,که می خواستم با اعضای و دوستان انجمن در مورد این بازی صحبت کنم,بازی را بهتون معرفی کنم و کمی از داستان دوران بچگی ام را در این مورد بگم...,ولی متاسفانه وقت نبود  Confused0 (21):
به هر حال امشب تصمیم گرفتم,شما را با این بازی آشنا کنم! S0 (85)
آماده اید؟!
.
.
.
.
بزن بریم!
خب ابتدا باید بهتون بگم اگر از سبک استراتژیک متنفریم یا خوشتون نمیاد,کلا صفحه را ببنید و برید یه خبر دیگه بخونید S0 (24) اگر هم عاشق این سبک هستید,و با جنگ تانک ها و حمله های نفس گیر علاقه دارید,تا آخر بخونید  Eee
خب کمی رسمی بشیم! S0 (36)
Dune The Battle For Arrakis|جنگ برای فتح Arrakis
Arrakis سیاره ای دور افتاده است,که 3 گروه به نام Atreides(آبی با نماد),Ordos(سبز با نماد مار) و Harkonnen (قرمز با نماد گاو)برای فتح این سیاره در جنگ هستن!سیاره ای که بیشتر با ریگ های روان و شنی(DUNE) پوشیده شده است!
هرگروه چند قابلیت انحصاری دارد,که شما باید بین این 3 گروه یکی را انتخاب کنید!
[تصویر:  1443556651_bandicam-2015-09-29-23-27-02-306.jpg]
Atreides
که با رنگ آبی و نماد عقاب,معرفی شده است,همانطور که از نمادش پیداست,بیشتر قابلیت های هوایی دارد,ازجمله پرنده هوایی(Ornithopter)که از هوا و بدون دستور شما,ساختمان های و تشکیلات مهم دشمن را از پای در می آورد,انحصاری دیگر این گروه و شخصیت,Sonic Tank می باشد,که قدرت تخریب پذیری بالایی را از دارد!
Ordos
این شخصیت,یک مار خطرناک و ضعیف تر از بقیه می باشد!زیرا انحصاری های این شخصیت به مراتب کمتر از بقیه است!تنها انحصاری مهم این شخصیت,Sonic Tank می باشد,البته این Sonic تانک با Sonic تانک گروه آبی فرق دارد!این وسیله باعث می شود,وسیله دشمن به رنگ سبز در بیاید!و برای شما بجنگد البته به مدت کوتاه!
Harkonnen
قدرتمند ترین شخصیت و گروه,همین گروه Harkonnen,می باشد,این گروه دارای قابلیت های انحصاری,وحشتناکی است!که می توان آن را یک درجه بالاتر از گروه آبی دانست!بزرگترین قابلیت این گروه,بمب اتمی است!بمب اتمی که ضربات سنگینی را به مقرات دشمن خواهد زد!دومین قابلیت انحصاری این شخصیت,Devastator می باشد!که یک تانک غول پیکیر می باشد.
آموزش در مورد,پایگاه ها,وسایل درون بازی,و زمین بازی نخواهم داد!
البته اگه درخواست آموزش کنید!به روی چشم
خب بریم سر داستان کوتاه زندگیم!
8 سال بودم,که اسرار کردم پدر,واسم یه سگا بخر!پدرم هم گفت باشه
چند روز گذشت و پدرم سگا را واسم خرید,منم خیلی خوشحال بودم,هر روز بازی می کردم
به هر حال...,1 سال گذشت,و برگشتیم سر باغی که قبلا روش کار می کردیم,اونجا هم تنها بودیم تنها کارمون پاییز و زمستان ها درس و مدرسه,بهار هم سگا!
10 سال شده بود,و تابستان رسید,ما هم سگا را اوردیم بیرون,تا بازی کنیم! Gamer4
یه روز برای اینکه نوار جدید بخرم رفتم شهر!(تقریبا 15 دقیقه ای راه بود!)
رفتم یه نوار خریدم,Dune The Battle For Arrakis,فوتبال و یه بازی دیگه توش بود!
اومدم با شوق و اشتیاق بازی کنم,از بازی Dune The Battle For Arrakis هیچی سر در نمی اوردم!نمیدونستم چیکار کنم,کلا پشیمون بودم!
فرداش دوباره رفتم شهر,تا نوار را پس بدم,ولی فروشنده قبول نکردم,منم با تمام ناراحتی برگشتم!
بعد از یک ماه,گفتم ببینم چی از بازی میدونم,گذاشتم تا بازی کنم,دومین بارم بود,نمیدونستم مرحله اول چطوری تموم میشه و باید چیکار کنی!
ولی بعد از دو روز,دیدم یه بخش آموزش داره,عه!!!!خیلی خوشحال شدم,خیلی چیزها یاد گرفتم
بعدش کم کم بهش علاقمند شدم,یاد گرفتم باید چیکار کنم و چیکار نکنم!
می رسیدم,مرحله 3 و روز تموم می شد,باید می خوابیدم!اصلا هم نمی دونستم,بعد از تموم کردن هر مرحله پسورد بهت میده!و می تونی بنویسی و بعد از اینکه وارد کردی دوباره,می تونی از اون مرحله بری!
این روز ها گذشت......
یه روز تصمیم گرفتم,از ساعتی که از خواب پا میشم,بازی کنم تا تمام سرزمین ها را فتح کنم!
ساعت 8 از خواب بیدار شدم,و تا ساعت 11 شب تونستم 9 مکان را از آن خودم کنم!ولی نتونستم 10مین و اخرین سرزمین را که باید با 2 رنگ و رنگ جدید بنفش بجنگی فتح کنم!
بعد از اینکه گفتن بخواب وقته خوابه!کلا از زندگی نا امید شدم  S0 (84) Confused0 (80):
1 سال از این قضیه گذشت,و تابستان دوباره شروع کردم به بازی کردن.....ناگهانی چشمم به یه پسورد افتاد که پایان هر مرحله بهم میده!
گفتم یاداشت کنم ببینم چی هست!
وقتی که یاداشت کردم,سگا را خاموش و روشن کردم!استارت زدم و تو پسورد,پسوردی که بهم داده بود را یاداشت کردم!دیدم وااااااای
O___________o
اومد اون مرحله!از خوشحال بال در اوردم........
بعد از اینکه اینو فهمیدم که سیو سگا چجوریه,دیگه بعد از یک هفته تونستم هر 10 سرزمین را با شخصیت مورد علاقه ام Harkonnen تموم کنم!
بعد از تموم کردن هم ازش خسته نشدن,و تا الانم که الانه!هر هفته یه بار یا ماهی یه بار بازی میکنم.....
اینم از داستان ما:D
امیدوارم قضیه این آواتار را بدونید! Eee
آما پیشنهاد من
حتما این بازی را بازی کنید!اگر شده همین حالا!حالا سوال می پرسید با سگا؟!
نه با یه کامپیوترزغالی هم می تونید بازی کنید! Eee S0 (24)
حالا میخوای بازی کنی؟!ولی نمیدونید این بازی را از کجا تهیه کنید؟!
فکر اینجاش هم کردم S0 (15)
بفرما دانلود کن!
چند نکته
اگر میخواهید بازی کنید,ولی در مورد بازی چی نمیدونید می توانم,واستون آموزش,استفاده از وسایل,زمین و.. را بزارم تا از بازی لذتت ببرید,البته معتاد میشید هر مرحله اش 1 ای 3 ساعت طول میکشه تا تموم بشه Eee
2-ندونستم کجا تایپک بزنم,واسه همین اینجا را انتخاب کردم,امیدوارم مشکلی نداشته باشه.....
3- این بازی در سال 1992 منتشر شد!و توانست نمره عالیه 4.8/5 را از سایت CoolROM.com کسب کنه
[تصویر:  1443560042_dune-ii-battle-for-arrakis-megadrive-eur.jpg]
4-ممنون که این مطلب را تا آخر خوندید ;)
نظر شما در مورد بازی و خاطره ام چیه؟
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
عالی بود
یاد دوران بچگی افتادم که چه حالی میکردیم با سگا S0 (25)
واقعا لذت بخش بود
مخصوصا street of rage یا همون شورش در شهر (یادش بخیر)
و خیلی بازی های دیگه
این بازی رو هم یادم نمیاد که بازی کرده باشم S0 (60) 
ممنون برای مقاله
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
پاسخ
(09-30-2015, 01:42 AM)mamad-battlefield نوشته است: عالی بود
یاد دوران بچگی افتادم که چه حالی میکردیم با سگا S0 (25)
واقعا لذت بخش
مخصوصا street of rage یا همون شورش در شهر (یادش بخیر)
و خیلی بازی های دیگه
این بازی رو هم یادم نمیاد که بازی کرده باشم S0 (60) 
ممنون برای مقاله
اره دقیقا
لذتی که تو بازی های سگا بود,هرگز تو این بازی ها نسل جدید نیست.... :(
بازی Tiny Toon که بهش می گفتیم خروگوش  Eee  چه کیفی میداد!اون همه مرحله باور کن الانم پسورد مرحله آخرش را دارم:D
Sonic
 street of rage
ّFIFA 96 که خیلی به سختی پیدا می شد
و هزار بازی دیگه ...
واقعا یادش بخیر
این DUNE هم حتما بازی کن محشره  :D
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
خب حالا بشنوین خاطره منو
سلام حدود 8 سال داشتم که با پس اندازم برای اولین بار سگا خریدم 18.000 تومن
خب ما بی نوار و الکی بازی کردیم شانس بد بود خراب شد
ده ساله بودم که باز خریدم تو عکس روی نوار که این بازی رو دیده بودم اومدم بازی کنم نصف شب بود خوشبختانه تقریبا همه چیو همون شب یاد گرفتم ازون به بعد صبا ساعت8 بیدار میشدم میرفتم سرش تا 5 عصر ینی هر روزا چون منم نمیدونستم سیو میشه یروز تصمیم گرفتم به آخر برسونمش ساعت 7 بیدار شدم تا 10 شب بکوب تلاش کردم قبلنم قسمت سیوش برام جالب بود اما فک میکردم رمز ایناس ناهارو با زور دهنم گذاشتن شامم نخورده بودم تا دیگه گفتن شورشو در آوردیو بابابزرگم میخواست اخبار ببینه قبل اون هر روز سه بار میدید اما من دیگه نمیزاشتم که مادرم گفت خاموش کنو با دعوا خاموش کردم البته 10:15 وقتی لول آخر بودم باختم دیگه دیدم دیرم هس نمیشه از اوله مرحله آخرم شروع کنم چون طول میکشه
تا اینو دوسنستم و پسوردارو میگفتم مادرم مینوشت 30 تا پسورد داشتم باهر تیم ده تا
قرمز مرحله آخرش خیلی سخت بود یادمه  بعد ها نواره و پسوردام گم شد نمیدونم اصلا کجا رفت!
من سالها دنبال یه نشونی از بازی گشتم دوباره سگا خریدم هر روز نوارای استراتژیکو و... میخریدم یروز پیداش کردم تو یه نوار که تازه خریده بودم اما نبود توش تو ذوقی خوردم همیشه بخاطر اسم بازی که موقع شروع بازی میکه یه چیزی تو ذهنم بود مثله Battle For Races خلاصه هر طور سرچ میکردم یه نشونی پیدا کنم حاظر بودم 100 هزارم بدم پیداش کنم تا دیشب بالاخره موفق شدم با پیدا کردن یه عکس ازش ردشو بگیرم الان خوشحالمو باهاش خاطره هامو زنده میکنم امیدوارم خدا ازین حسا به همتون بده راستی بعضی شبا تا صب نمیخوابیدم بازی میکردم بخدا بای S0 (29)
پاسخ
(07-20-2017, 01:38 AM)SA87971ايول عجب تلاشي خيلي جالب بود نوشته است: خب حالا بشنوین خاطره منو
سلام حدود 8 سال داشتم که با پس اندازم برای اولین بار سگا خریدم 18.000 تومن
خب ما بی نوار و الکی بازی کردیم شانس بد بود خراب شد
ده ساله بودم که باز خریدم تو عکس روی نوار که این بازی رو دیده بودم اومدم بازی کنم نصف شب بود خوشبختانه تقریبا همه چیو همون شب یاد گرفتم ازون به بعد صبا ساعت8 بیدار میشدم میرفتم سرش تا 5 عصر ینی هر روزا چون منم نمیدونستم سیو میشه یروز تصمیم گرفتم به آخر برسونمش ساعت 7 بیدار شدم تا 10 شب بکوب تلاش کردم قبلنم قسمت سیوش برام جالب بود اما فک میکردم رمز ایناس ناهارو با زور دهنم گذاشتن شامم نخورده بودم تا دیگه گفتن شورشو در آوردیو بابابزرگم میخواست اخبار ببینه قبل اون هر روز سه بار میدید اما من دیگه نمیزاشتم که مادرم گفت خاموش کنو با دعوا خاموش کردم البته 10:15 وقتی لول آخر بودم باختم دیگه دیدم دیرم هس نمیشه از اوله مرحله آخرم شروع کنم چون طول میکشه
تا اینو دوسنستم و پسوردارو میگفتم مادرم مینوشت 30 تا پسورد داشتم باهر تیم ده تا
قرمز مرحله آخرش خیلی سخت بود یادمه  بعد ها نواره و پسوردام گم شد نمیدونم اصلا کجا رفت!
من سالها دنبال یه نشونی از بازی گشتم دوباره سگا خریدم هر روز نوارای استراتژیکو و... میخریدم یروز پیداش کردم تو یه نوار که تازه خریده بودم اما نبود توش تو ذوقی خوردم همیشه بخاطر اسم بازی که موقع شروع بازی میکه یه چیزی تو ذهنم بود مثله Battle For Races خلاصه هر طور سرچ میکردم یه نشونی پیدا کنم حاظر بودم 100 هزارم بدم پیداش کنم تا دیشب بالاخره موفق شدم با پیدا کردن یه عکس ازش ردشو بگیرم الان خوشحالمو باهاش خاطره هامو زنده میکنم امیدوارم خدا ازین حسا به همتون بده راستی بعضی شبا تا صب نمیخوابیدم بازی میکردم بخدا بای S0 (29)
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود آهنگ رضا بهرام دگر بعد تو عاشقی ممنوع زندگی ممنوع Topmusic 0 632 12-22-2021, 11:52 AM
آخرین ارسال: Topmusic
Photo آرامش ذهن کسب آمادگی روانی در زندگی روزمره herochess 2 1,679 09-28-2021, 04:05 PM
آخرین ارسال: leila99
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,032 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,227 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  رازهای زندگی پاول دوروف بنیانگذار تلگرام zibaara 0 1,358 11-11-2017, 03:56 PM
آخرین ارسال: zibaara

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان