امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dune The Battle For Arrakis بازی که باهاش زندگی کردم...
خب حالا بشنوین خاطره منو
سلام حدود 8 سال داشتم که با پس اندازم برای اولین بار سگا خریدم 18.000 تومن
خب ما بی نوار و الکی بازی کردیم شانس بد بود خراب شد
ده ساله بودم که باز خریدم تو عکس روی نوار که این بازی رو دیده بودم اومدم بازی کنم نصف شب بود خوشبختانه تقریبا همه چیو همون شب یاد گرفتم ازون به بعد صبا ساعت8 بیدار میشدم میرفتم سرش تا 5 عصر ینی هر روزا چون منم نمیدونستم سیو میشه یروز تصمیم گرفتم به آخر برسونمش ساعت 7 بیدار شدم تا 10 شب بکوب تلاش کردم قبلنم قسمت سیوش برام جالب بود اما فک میکردم رمز ایناس ناهارو با زور دهنم گذاشتن شامم نخورده بودم تا دیگه گفتن شورشو در آوردیو بابابزرگم میخواست اخبار ببینه قبل اون هر روز سه بار میدید اما من دیگه نمیزاشتم که مادرم گفت خاموش کنو با دعوا خاموش کردم البته 10:15 وقتی لول آخر بودم باختم دیگه دیدم دیرم هس نمیشه از اوله مرحله آخرم شروع کنم چون طول میکشه
تا اینو دوسنستم و پسوردارو میگفتم مادرم مینوشت 30 تا پسورد داشتم باهر تیم ده تا
قرمز مرحله آخرش خیلی سخت بود یادمه  بعد ها نواره و پسوردام گم شد نمیدونم اصلا کجا رفت!
من سالها دنبال یه نشونی از بازی گشتم دوباره سگا خریدم هر روز نوارای استراتژیکو و... میخریدم یروز پیداش کردم تو یه نوار که تازه خریده بودم اما نبود توش تو ذوقی خوردم همیشه بخاطر اسم بازی که موقع شروع بازی میکه یه چیزی تو ذهنم بود مثله Battle For Races خلاصه هر طور سرچ میکردم یه نشونی پیدا کنم حاظر بودم 100 هزارم بدم پیداش کنم تا دیشب بالاخره موفق شدم با پیدا کردن یه عکس ازش ردشو بگیرم الان خوشحالمو باهاش خاطره هامو زنده میکنم امیدوارم خدا ازین حسا به همتون بده راستی بعضی شبا تا صب نمیخوابیدم بازی میکردم بخدا بای S0 (29)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Dune The Battle For Arrakis بازی که باهاش زندگی کردم... - توسط SA87971 - 07-20-2017, 01:38 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo آرامش ذهن کسب آمادگی روانی در زندگی روزمره herochess 2 1,780 09-28-2021, 04:05 PM
آخرین ارسال: leila99
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,166 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,314 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  رازهای زندگی پاول دوروف بنیانگذار تلگرام zibaara 0 1,444 11-11-2017, 03:56 PM
آخرین ارسال: zibaara
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,446 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان