امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E3 2015: اطلاعات جدیدی از Uncharted 4 منتشر شد | رانندگی جیپ و جزئیات تریلر گیم پلی
(06-17-2015, 05:20 PM)The Last Resort نوشته است: دیگه کاملا متوجه شدم شما تریلرو با کیفیت پایین دیدید!

والا من چون آنلاین دیدم تریلر کیفیت اصلی رو تیکه تیکه دیدم!!!!!!!!
وگرنه خودم از گیمر ساید دانلود کردم!
پاسخ
نقل‌قول: والا من چون آنلاین دیدم تریلر کیفیت اصلی رو تیکه تیکه دیدم!!!!!!!!

وگرنه خودم از گیمر ساید دانلود کردم!

چروک شدن لباس نیتن یه بخش کوچیک از جزئیات بازی بود. بخام تمام جزئیاتو بگم احتمالا یه طومار درست میشه.
پاسخ
(06-17-2015, 05:52 PM)The Last Resort نوشته است:
(06-17-2015, 05:39 PM)Prince of Persia نوشته است: دوست عزیز
صرفا جهت اطلاع:
تکسچر ها (یا بافت ها) همیشه از نظر کیفی و حالت ثابت اند و با تغییرات روز و شب، تنها دچار تغییرات بسیار کوچک و جزئی در رنگ آمیزی می شوند و نهایتا تغییر ساعات روز (به طبع شب) در جلوه گری بیشتر اون موثر هست ... مگر اینکه من در اشتباه باشم!

تکسچرها تغییر نمی کنن، درسته. ولی وقتی خیس بشن انتظار داری مثل همون حالت خشک بودنشون باشه؟ الان لباس نیت توی تریلر E3 پارسال خیس بود و نور مهتاب هم بهش می تابید! دوربین هم نزدیک به کاراکتر بود، همه چی آروم بود. ولی تویِ تریلر امسال همه چی فرق می کرد دوست من! دوربین تویِ حالت گیم پلی بود و از کرکتر هم فاصله داشت. لباس نیت خیس نبود، شب نبود، نور خورشید بهش می تابید و همه چی سریع بود. خیلی فرق داره.

در ضمن بافت با تکسچر خیلی فرق داره. بافت، همون طراحی بدن انشان و حیوانه. تکسچر، طراحی اشیا و پوشش گیاهی و درخت ها.

این گیف ـو لطفا ببینید تا متوجه تغییر تکسچر ها بشین:
http://gifyu.com/images/GIF23b547.gif
(این برا بخشیه که هنوز نمایش داده نشده)

تکسچرها به راحتی تاثیر محیطو می پذیرن!
اول از همه - اگر به صورت کلی - سطح و بُعد خارجی همه ی اجسام، اشیا، انسان ها و حیوانات رو در نظر بگیریم (که در بیشتر موارد برای عدم ورود به بحث های تخصصی و پیچیده که بیشتر در نزد بازیسازان رایج هست، همین کار انجام میشه)، بافت و تکسچر، تفاوت آنچنانی با هم ندارند و میشه از اونها برای رساندن یک منظور استفاده کرد.
و در ادامه:
شما چه گیری دادی به خیس بودن صورت و تابیدن نور مهتاب. تمام مواردی که شما ذکر کردید، درست هست. این بازی از تمام لحاظ، دارای گرافیکی عالی و فوق العاده هست، اما از نظر من و خیلی از گیمرانی که میشه نظراتشون رو در قسمت نظرات سایت های مختلف (معتبر و غیر معتبر) پیدا کرد، گرافیک بازی به اون حدی که N@authy Dog قولش رو داده (با نمایش تریلر E3 2014)، نرسیده که احتمال رسیدنش خیلی بالاست. بحث و تبادل نظری که ما انجام دادیم، مربوط به گرافیک این عنوان در آینده نبود، بلکه مربوط به هم اکنون بود و در صورت رسیدن گرافیک این عنوان به حد مطلوبی که من و سایر طرفداران این انتظار دارند، دیگه دلیلی برای بحث و مسائل از این دست باقی نمی مونه. بهتره همین جا این بحث رو خاتمه بدیم و تا عرضه ی بازی و مشاهده ی گرافیک نهایی بازی صبر کنیم. در اون زمان، بحث درباره ی گرافیک این بازی، امری منطقی تر خواهد بود و ادامه ی این بحث در این بازه ی زمانی، جز ایجاد کودورت های احتمالی، نتیجه ی مطلوب دیگه ای ندارد. از بحث و تبادل نظر با شما لذت بردم. 
یا حق
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,356 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,253 10-18-2019, 09:32 PM
آخرین ارسال: White Beard
  به‌زودی آیتم‌های جدیدی به بازی Borderlands 3 اضافه خواهد شد White Beard 0 1,132 10-17-2019, 12:42 AM
  بتل‌پس رایگان بازی Rainbow Six Siege منتشر شد White Beard 0 1,284 10-17-2019, 12:34 AM
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,295 10-12-2019, 10:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان