امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FARCRY 3 . ASSASSINS CREED III شباهت ها
دو بازی موفق و مهم شرکت یوبی سافت که در سال 2012 ساخته شدن فارکرای 3 و اساسین کرید 3 هستن.اگر به خواهیم به طور دقیق به این دو بازی نگاه کنیم می بینیم تعقییرات زیادی را داشته اند و تحولاتی را در گیمپلی و ... داشته اند.

ما می بینیم بازی اساسین کرید خیلی عوض شده و مکانیک های جدید و تنوع را به بازی اورده شده.اول از همه میبینیم فضای بازی بزرگ شده و ما با شهر ها و جنگل ها روبهرو هستیم.از طرفی در بازی فار کرای 3 می شود در یک جزیره(که بهتره بگیم قاره!)حرکت کرد و مکان های مختلفی را دید.به نظر من بازی فار کرای 3 بسیاری از چیز های بازی اش را از اساسین کرید گرفته که من به برخی از انها اشاره می کنم.

radio tower =
WAY POINT

مطمعنا همه شما با وی پوینت اساسین کرید اشنایی دارید و می دانید که چه فایده ای دارد.شما باید از یک برج یا یک جای بلند بالا بروید و سیرین (sye.... ) کنید تا منطقه ای در نقشه برای شما باز شود.در بازی فار کرای رادیو تاور هست که خاصیتی کاملا مشابه با وی پوینت دارد و می شود گفت رادیو تاور ,ویپوینت فارکرایی هست.

جنگل
این مکان یکی از اصلی ترین جاهای موجود در بازی ها هست.جایی که شما بیشتر اوقات خود را در انجا می گذرانید.
تفاوت : در فار کرای اب وجود دارد-در بازی فرقه اساسین 3 می شود از سنگ ها و درختان بالا رفت.
شباهت ها : مکان های زیبا و متنوع-گرافیک بالا-قدرت مانور بالا

شکار به سبک یوبی سافت!!!!
خوب می توانیم این بخش را قسمت جدیدی در هر دو بازی بدانیم چون این بخش تازه به این بازی ها اضافه شده.بخش جالبی که زیاد در داستان بازی نقش ایفا نمی کنه.
اساسین کرید 3 : فقط برای بدست اوردن پول و مهمات.
فارکرای 3 : برای craft و پول دراوردن
اساسین کرید:وسایل مختلف و راه های مختلف شکار
فار کرای : سختی زیاد و کمپیدا شدن حیوانات
ما می توانیم با مخلوت کردن این دو سبک یک مکانیک جدید در رابطه با شکار را درست کنیم و اسم ان را شکار به سبک یوبی سافت بگذاریم.

fast travel
این قسمت یکی از اصول مهم بازی های open world و ماجرایی است.fast travel یعنی به صورت سریع از مکانی در بازی به جای دیگری برویم.مکانی که می شود در بازی فارکرای به انها fast travel کرد عبارتند از3 هر روستا یا جای مخصوص یا کمپ دشمن ها.
در بازی فرقه اساسین 3 در شهر ها است.که می شود به طور مستقیم به انجا رفت.دومین راه از طریق دریا هست که می شود سوار کشتی شد و در شهر ها یا ... حضور پیدا کرد.

مخفی کاری
مخفی کاری چیزی بوده که از اول در بازی اساسین کرید بوده و به شکلی جزو مکانیک این بازی به حساب میاد.چیزی که فقط به خاطر تنوع نیست.در فار کرای هم مخفی کاری لذت بخش هست.تفنگ های صدا خفه کن دار و البته اون چاقو خفن هم برای این کار هستن.
در اساسین هم هیدن بلید و تاماهاک و تیر و کمان هست.
دو چیز با حال و مبتکرانه در هر دو بازی اینها هستند: سوت زدن در ac 3 و سنگ پرت کردن در fc3.

امیدوارم یوبی سافت سعی کنه چیزایه جدیدی رو در هر دو بازی بیاره و دیگه انقدر شبیه بهم نباشن.
خوب همینقدر نوشتم.ببخشید که عکس نداره.
ایرادی دیدید بگید سریع درست کنم!
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(01-27-2013, 05:28 PM)مهدی ادیتوره نوشته است: دو بازی موفق و مهم شرکت یوبی سافت که در سال 2012 ساخته شدن فارکرای 3 و اساسین کرید 3 هستن.اگر به خواهیم به طور دقیق به این دو بازی نگاه کنیم می بینیم تعقییرات زیادی را داشته اند و تحولاتی را در گیمپلی و ... داشته اند.

ما می بینیم بازی اساسین کرید خیلی عوض شده و مکانیک های جدید و تنوع را به بازی اورده شده.اول از همه میبینیم فضای بازی بزرگ شده و ما با شهر ها و جنگل ها روبهرو هستیم.از طرفی در بازی فار کرای 3 می شود در یک جزیره(که بهتره بگیم قاره!)حرکت کرد و مکان های مختلفی را دید.به نظر من بازی فار کرای 3 بسیاری از چیز های بازی اش را از اساسین کرید گرفته که من به برخی از انها اشاره می کنم.

radio tower = وی پوینت(شرمنده)
مطمعنا همه شما با وی پوینت اساسین کرید اشنایی دارید و می دانید که چه فایده ای دارد.شما باید از یک برج یا یک جای بلند بالا بروید و سیرین (sye.... ) کنید تا منطقه ای در نقشه برای شما باز شود.در بازی فار کرای رادیو تاور هست که خاصیتی کاملا مشابه با وی پوینت دارد و می شود گفت رادیو تاور ,ویپوینت فارکرایی هست.

جنگل
این مکان یکی از اصلی ترین جاهای موجود در بازی ها هست.جایی که شما بیشتر اوقات خود را در انجا می گذرانید.
تفاوت : در فار کرای اب وجود دارد-در بازی فرقه اساسین 3 می شود از سنگ ها و درختان بالا رفت.
شباهت ها : مکان های زیبا و متنوع-گرافیک بالا-قدرت مانور بالا

شکار به سبک یوبی سافت!!!!
خوب می توانیم این بخش را قسمت جدیدی در هر دو بازی بدانیم چون این بخش تازه به این بازی ها اضافه شده.بخش جالبی که زیاد در داستان بازی نقش ایفا نمی کنه.
اساسین کرید 3 : فقط برای بدست اوردن پول و مهمات.
فارکرای 3 : برای craft و پول دراوردن
اساسین کرید:وسایل مختلف و راه های مختلف شکار
فار کرای : سختی زیاد و کمپیدا شدن حیوانات
ما می توانیم با مخلوت کردن این دو سبک یک مکانیک جدید در رابطه با شکار را درست کنیم و اسم ان را شکار به سبک یوبی سافت بگذاریم.

fast travel
این قسمت یکی از اصول مهم بازی های open world و ماجرایی است.fast travel یعنی به صورت سریع از مکانی در بازی به جای دیگری برویم.مکانی که می شود در بازی فارکرای به انها fast travel کرد عبارتند از3 هر روستا یا جای مخصوص یا کمپ دشمن ها.
در بازی فرقه اساسین 3 در شهر ها است.که می شود به طور مستقیم به انجا رفت.دومین راه از طریق دریا هست که می شود سوار کشتی شد و در شهر ها یا ... حضور پیدا کرد.

مخفی کاری
مخفی کاری چیزی بوده که از اول در بازی اساسین کرید بوده و به شکلی جزو مکانیک این بازی به حساب میاد.چیزی که فقط به خاطر تنوع نیست.در فار کرای هم مخفی کاری لذت بخش هست.تفنگ های صدا خفه کن دار و البته اون چاقو خفن هم برای این کار هستن.
در اساسین هم هیدن بلید و تاماهاک و تیر و کمان هست.
دو چیز با حال و مبتکرانه در هر دو بازی اینها هستند: سوت زدن در ac 3 و سنگ پرت کردن در fc3.

امیدوارم یوبی سافت سعی کنه چیزایه جدیدی رو در هر دو بازی بیاره و دیگه انقدر شبیه بهم نباشن.
خوب همینقدر نوشتم.ببخشید که عکس نداره.
ایرادی دیدید بگید سریع درست کنم!
1-به نکات خوبی اشاره کردی در کل ،ولی بهتر بود میگفتی خیلی از این موارد نه ابداع این دو بازی بوده و نه توسط اونها رواج یافته
2-نسخه ی اول فارکرای قبل از نسخه ی اول اساسینز کرید عرضه شده ، بنابر اون از این (!) برداشت کرده نه برعکس (ممکنه در جزییات FC3 از رو AC3 برداشت شده باشه ، ولی در کل این امکانات توش بوده ، حالا به یه شکل دیگه)
پاسخ
ببخشید ولی چندان شباهت نداشتن
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
خدایش شبیه به هم بودن دیگه.بالا نوشتم.
این برداشت من بود
پاسخ
انقد اون نسخه های قبلی اساسینس واسم بد بوده که حتی اسم ac 3 رو هم نمیارمConfused66:
پاسخ
به نظر من شباهت زیادی نبود
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
این روز ها همه Fast travel دارند شما چطور؟! Confused43:
پاسخ
بعضی نکاتی که اشاره کردید از نقاط قوت هردو بازی بودند : شباهت ها در جنگل : مکان های زیبا و متنوع-گرافیک بالا-قدرت مانور بالا . خب هر بازی که جنگل داشته باشه که تقلید محسوب نمی شه ! چه بسا موارد ذکر شده در FC بسیار قوی تر از AC کار شده بودند پس نمی تونیم بگیم که تقلید محض هست و اتفاقا جز نکات مثبت بازی بود . البته شباهت های کلی داشتند مثل همین radio tower ها در FC.
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
WAY POINTاینجوریه.

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
(01-28-2013, 06:24 PM)Game Life نوشته است: بعضی نکاتی که اشاره کردید از نقاط قوت هردو بازی بودند : شباهت ها در جنگل : مکان های زیبا و متنوع-گرافیک بالا-قدرت مانور بالا . خب هر بازی که جنگل داشته باشه که تقلید محسوب نمی شه ! چه بسا موارد ذکر شده در FC بسیار قوی تر از AC کار شده بودند پس نمی تونیم بگیم که تقلید محض هست و اتفاقا جز نکات مثبت بازی بود . البته شباهت های کلی داشتند مثل همین radio tower ها در FC.

ممنون
من هم نگتفتم تقلید محض هست.Confused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,761 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,304 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 4,002 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  لذت ناب Assassin’s Creed با المانهای نقش آفرینی| بررسی Assassin’s Creed IV Black Flag saeed aghababaee 9 3,479 10-01-2016, 10:15 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  نقد و بررسی Assassins Creed Rogue/خیانتکار؟؟ Big Killer 18 5,645 09-29-2016, 12:18 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان