امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farhad-ps4: فن بازی تا کجا؟
با توجه به پایان فعالیت بنده در گیمفا محتویات این پست پاک شد
پاسخ
کلا و اساسا کسی که فن بوی باشه بلاخره دنبال تهمت زدن به رقیب (رقیبی وجود نداره ولی فن بوی ها برا خودشون میسازن) و کوبیدنش میره. اگه صد تا مدرک دیگه هم رو کنی باز کسانی هستن که بهت گیر بدن و به نظرم زیاد این گونه بحث هارو جدی نگیر.
و صد البته نا امید هم نباش چون شرایط میتونه بهتر بشه و تعصبات هم دورتر. ولی نیاز هستش کسانی که طالب این شرایط هستن دست به دست هم بدن که جو سایت یا انجمن توی گیمفا یا هر جای دیگه بهتر و مثبت تر بشه.
موفق باشی دوست عزیز.
پاسخ
(10-07-2017, 05:37 PM)mnhgm نوشته است: کلا و اساسا کسی که فن بوی باشه بلاخره دنبال تهمت زدن به رقیب (رقیبی وجود نداره ولی فن بوی ها برا خودشون میسازن) و کوبیدنش میره. اگه صد تا مدرک دیگه هم رو کنی باز کسانی هستن که بهت گیر بدن و به نظرم زیاد این گونه بحث هارو جدی نگیر.
و صد البته نا امید هم نباش چون شرایط میتونه بهتر بشه و تعصبات هم دورتر. ولی نیاز هستش کسانی که طالب این شرایط هستن دست به دست هم بدن که جو سایت یا انجمن توی گیمفا یا هر جای دیگه بهتر و مثبت تر بشه.
موفق باشی دوست عزیز.

خوشحال شدم از توجه تون
کاملن حق با شماست ، من هم رقابتی بین دو کاربر یه پلتفرم نمی بینم ! مثل بقیه ی چیزها
ولی این اواخر دیگه تهمت ها و توهین ها به نوعی، نسبت به بنده خیلی زیاد شده بود که این تاپیک رو ساختم و حالا هم با منفی های فیک گاهن قصد بی ارزش جلوه دادن کامنت های من رو دارن
البته اصلن مهم نیست، مهم کاربران واقعی و باتجربه ی گیمفا و مدیریت اون هست که بنظرم یکی از بهترین منبع های خبری گیم توی ایران بوده و هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,032 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,227 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,274 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am
  بدترین بازی که تا به حال بازی کردید؟ amirnoroozi 99 23,016 09-26-2014, 09:41 PM
آخرین ارسال: army game
  کانتر در گیم نت + انلاین بازی کردن این بازی تو خونه Alpha 4 4,661 04-10-2013, 06:30 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان