امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Final Fantasy XV | Official Thread
کارگردان Final Fantasy XV زمان تقریبی انجام بازی کامل و نسخه دمو را اعلام کرد 

[تصویر:  date.png] مهر ۴ام, ۱۳۹۳| ۱۴:۰۷ [تصویر:  user.png] رامین مبشری [تصویر:  1408296120-bpfull.jpg&w=48&id=15576&random=1408345916] 

[تصویر:  ffxv-chars-250x140.jpg]

بازی Final Fantasy XV در سال ۲۰۰۶ معرفی شد و طی ۸ سالی که از معرفی این عنوان می گذرد، ساخت این بازی مورد تأخیر، بحث و حتی شروع مجدد مراحل ساخت بازی در سال ۲۰۱۲ واقع شد. تصمیم اتخاذ شده مبنی بر این که این بازی به جای انتشار برای نسل هفتم برای PlayStation 4 و Xbox One عرضه شود موجب شد که ساخت بازی تقریباً از صفر شروع شود و با این شروع مجدد، Hajime Tabata به عنوان کارگردان جدید پروژه انتخاب شد. در حال حاضرکه حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد ساخت بازی تکمیل شده و نسخه ی دمویی برای این بازی به زودی منتشر خواهد شد. Hajime Tabata در مورد پروژه ی Final Fantasy XV جزئیات بیشتری را بیان می کند.اولین مورد از این جزئیات زمان مورد نیاز برای انجام نسخه دموی بازی است. Tabata در این مورد اظهار کرد:
نقل‌قول: “فکر می کنم زمان انجام این دمو حدود یک ساعت به طول بیانجامد، البته در این صورت که برای رفتن به مکان های مختلف از خودرو استفاده کنید. اما در هر حال می توانید به نحوی بازی کنید که زمان بیشتری را برای این دمو سپری کنید. برای مثال، به منظور به دست آوردن یک سلاح جدید می توانید به زندانی زیرزمینی بروید که در آن موجودات و هیولاهایی وجود دارد که قوی تر از موجودات روی زمین هستند.”
Tabata در ادامه به مقایسه ی نسخه دمو با بازی کامل Final Fantasy XV پرداخت:
نقل‌قول: “بازی اصلی برای کامل انجام شدن حدود ۴۰ ساعت زمان می برد، بنابراین با مقایسه ای ساده می توان گفت که محتوای نسخه دمو حدود یک چهلم بازی اصلی است.”
البته این زمان اعلام شده جدا از زمانی است که ممکن است بازیکنان به گشت و گذار در دنیای Final Fantasy XV بپردازند، همان طور که در بیشتر بازی های Final Fantasy موقعیت های بسیار زیادی به منظور کاوش عمیق تر در دنیای بزرگ بازی وجود دارد و در صورتی که این زمان ها نیز به زمان تقریبی انجام بازی اضافه شود، تعداد ساعت های سپری شده در بازی بسیار از این رقم های اعلام شده بیشتر خواهد شد. در مورد نسخه دمو، Tabata این طور بیان کرده است:
نقل‌قول: “شما این امکان را خواهید داشت تا به رانندگی کردن در محیط بپردازید که در این صورت می توانید انتظار داشته باشید که دمو چیزی بین ۳ تا ۴ ساعت برای شما به طول بیانجامد. همچنین در صورتی که تصمیم بگیرید بدون استفاده از خودرو و با پای پیاده همه جا بروید، باز هم زمان انجام دمو بیشتر خواهد شد.”
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
درود بر Square Enix که یکی از بعد از رفتن یکی از بهترین ها، یکی دیگر از بهترین ها رو آورد. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] مطمعنم آقای Hajime Tabata هم می تونه این بازی رو به قله های موفقیت برسونه. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] ولی خب، استاد Nomura یه چیز دیگه است! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ــــــــــــــ
نظر شما در مورد استایل هنری این عنوان چیه؟ لطفاً جواب بدید تا تاپیک گرم بشه. (الآن من احساس سرما می کنم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
دو تریلر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد 

[تصویر:  date.png] آبان ۹ام, ۱۳۹۳| ۱۷:۰۸ [تصویر:  user.png] رامین مبشری [تصویر:  1408296120-bpfull.jpg&w=48&id=15576&random=1408345916] 

[تصویر:  Final-Fantasy-XV-Stella-670x376-250x140.jpg]

Hajime Tabata، کارگردان بازی Final Fantasy XV، در جریان کنفرانسی در Paris Games Week پس از نمایش دمویی زیبا از این بازی بر روی صحنه حاضر شد و در مورد قدرت موتور بازی سازی Luminous engine صحبت کرد.در ویدئوی اول که نشان دهنده گیم پلی بازی و متمرکز بر کاوش و گشت و گذار در محیط عظیم این بازی open-world است، ۷ دقیقه اول از این تریلر دموی ۱۴ دقیقه ای که به صورت مستقیم از بازی یکی از کاربران در یوتیوب آپلود شده است، ممکن است پیش از این نیز در ویدئوهای بازی نشان داده شده باشد اما ۷ دقیقه دوم این ویدئو به علاوه ویدئوی دوم کاملاً جدید هستند و گرافیک چشم نواز بازی و طراحی خوب محیط های بازی و قدرت موتور بازی سازی Luminous engine را به نمایش می کشند.این ویدئوها را می توانید از قسمت زیر دانلود نمایید.      بازی Final Fantasy XV در تاریخی نامشخص برای کنسول های نسل هشتمی PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

پاسخ
نسخه انگلیسی تریلر Final Fantasy XV نمایش داده شده در TGS2014 منتشر شد 

[تصویر:  date.png] آذر ۲۵ام, ۱۳۹۳| ۱۷:۰۹ [تصویر:  user.png] حامد زاهدی [تصویر:  1406290291-bpfull.jpg&w=48&id=2204&random=1408345914] 

[تصویر:  final-fantasy-xv-reinvents-a-magic-serie...0x140.jpeg]

در نمایشگاه توکیو گیم شو امسال شاهد به نمایش در آمدن اولین تریلر از این بازی بودیم.به خاطر برگزاری مراسم در کشور ژاپن، تریلر به زبان ژاپنی صداگذاری شده بود و این موضوع باعث سر در گمی برخی از طرفداران غیر ژاپنی گشت.شرکت همیشه در صحنه Square Enix برای خشنودی طرفداران اروپایی و غیر بومی، اقدام به ترجمه و انتشار نسخه انگلیسی تریلر Final Fantasy XV کرد.در ادامه مطلب می توانید تریلر را مشاهده و یا دانلود کنید. 

در این تریلر شاهد حضور شخصیت های دوست داشتنی و محبوب Noctis، Prompto، Ignis و Gladiolus هستیم که سوار بر ماشین لوکس و آخرین مدلی در حال حرکت در جاده هستند.پانزدهمین شماره از سری بازی نقش آفرینی و اکشن Final Fantasy برای پلتفرم های Playstation 4 و Xbox One در تاریخ مشخص نشده ای عرضه خواهد شد.

پاسخ
متاسفانه Hajime Tabata خودش هم نمی دونه که داره با بازی چی کار می کنه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از یه طرف برنامه نویس بازی قهر (!) کرد، طراح Luminous Engine استعفاء داد و شایعه شد بازی احتمالاً با Uneral Engine ساخته بشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از همه مهم تر Nomura رفت! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img] تو فروم همسایه با رفتن Nomura عذا گرفته بودیم! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
یکی از فانتزیام اینه که این بازی واسه نسل نهم تاخیر بخوره! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] قرار بود واسه فقط به صورت انحصاری PS2 بیاد که الآن داره برای Xbox One و PS4 میاد! خیلی جالب میشه بمونه واسه PS5 و Xbox Two (!) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد هم بگن نمی خواییم واسه کنسول ها بدیم، چون گرافیک بازی انقدر هیولاست که PC هم به زور جواب میده! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img] از همه مهم تر Nomura برگرده. [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

پاسخ
تریلری جدید از Final Fantasy XV منتشر شد | نمایش گیم پلی و حضور شخصیت جدید زن 

[تصویر:  date.png] آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳| ۰۹:۰۹ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  fi-250x139.jpg]

مراسم Jump Festa در شهر توکیو هم اکنون در حال برگزاری است و شرکت Square Enix هم با تریلری جدید از بازی Final Fantasy XV به میان مردم آمده است. برای دانلود این ویدئو و یا تماشای آن به صورت آنلاین، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.تریلر جدید همان شخصیت زنی که به تازگی شایعه آن پخش شده بود را نشان می دهد. نام او Cindy است و به عنوان مکانیک ارشد فعالیت دارد. طبق معمول گرافیک بازی تحسین برانگیز است و ما شاهد تایتان های رعب آور غول آسا هستیم.Final Fantasy XV یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط شرکت Square Enix ساخته و برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود. مضمون این بازی که پانزدهمین عنوان اصلی در سری Final Fantasy قلمداد می شود، کاملا با عناوین سری قبل فاصله گرفته است. بدین معنی که فضای بازی بسیار تاریک تر خواهد بود و شخصیت ها واقع گرایانه تر هستند. Final Fantasy XV از یک جهان باز بهره می برد که شما می توانید با وسایل نقلیه در آن آزادانه گردش کنید. همچنین سیستم مبارزات آن مانند Kingdom Hearts طراحی شده است که مبنای آن جابجایی بین قدرت ها و اسلحه ها می باشد.Final Fantasy XV تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد.

با جدیدترین اطلاعات از Final Fantasy XV همراه ما باشید – ویدئو گردش در شهر 

[تصویر:  date.png] آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳| ۱۱:۰۹ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  Cindy-250x154.jpg]

در زمان برگزاری مراسم Jump Festa، آقای  Hajime Tabata به عنوان کارگردان بازی Final Fantasy XV نیز حضور داشتند و در این میان به سوالات مختلف هواداران پاسخ دادند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا یک جمع بندی بر روی اطلاعات بدست آمده داشته باشیم.توضیحات زیر خلاصه ای از صحبت های انجام گرفته می باشد:
  • غولی که در تریلر امروز شاهد آن بودید همان Titan است. ابتدا قرار بود این موجود در دمو Episode Duscae حضور داشته باشد اما برای جلوگیری از لو رفتن یک سری محتویات، سازندگان از معرفی او در آن زمان امتناع کردند.
  • دمو این بازی با صداپیشگی به دو زبان منتشر خواهد شد (انگلیسی و ژاپنی).
  • زمانی که وارد شهرها می شود یا آنها را ترک می کنید، هیچ گونه لودینگی صورت نخواهد گرفت. چنین چیزی البته هنوز مراحل ساخت را طی می کند اما سازندگان دوست دارند که همه چیز بی وقفه باشد.
  • مانند دیگر سری بازی های Final Fantasy، شما می توانید در شهرهای مختلف خرید کنید یا اینکه بخوابید.
  • شخصیت ها نیازمند استراحت هستند در غیر این صورت با مشکلاتی مواجه خواهند شد. همچنین استراحت نکردن در برخی مواقع مانع از ارتقاء سطح می شود.
  • شما می توانید ۳ روز را بدون خواب بازی کنید. هر روز در بازی، ۶۰ دقیقه در دنیای واقعی می باشد.
  • شما می توانید با استفاده از قطارها بین اماکن مختلف جابجا شوید. ضمنا در زمان حرکت می توانید آزادنه درون قطار گردش کنید.
  • Cindy در پشتیبانی و حمایت از قهرمان بازی نقش بسیار مهمی دارد حتی اگر هم یکی از شخصیت های اصلی بازی نباشد.
  • در بازی جادو وجود دارد اما نمایش دادن آن فعلا در دستور کار نیست. فعلا سازندگان مشغول کار بر روی سیستم های اصلی هستند و جادوها در اولویت نیستند.
  • پایتخت کشوری که Noct بر آن حکومت می کند Insomnia نام دارد.
  • “دوربین سگ” که در ویدئو آخر این مطلب موجود است، در بازی موجود نخواهد بود. سازندگان صرفا از این گزینه استفاده کرده اند تا اینکه شهر را نشان دهند و چیزهای زیادی لو نرود.
  • شهری که در ویدئو مشاهده می کنید، بزرگترین شهر موجود نیست.
در زیر شما شاهد ویدئویی هستید که به آن اشاره کردیم. شخصیت اصلی بازی در یکی از شهرها قدم میزند و ما شاهد مکان های مختلفی هستیم. نکته جالب و خنده دار اینجاست که این دوربین، زوایه اصلی نمی باشد و نمایش صورت گرفته، از دید چشمان یک سگ است که سازندگان آن را “دوربین سگ” نام گذاری کرده اند. همانطور که گفتیم این قابلیت در بازی اصلی موجود نخواهد بود.

پاسخ
به به! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] معلومه Tabata هم چیزایی بلده! البته من هنوز رو حرفم هستم و معتقدم Nomura بهترینه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
تریلر جدید همون تریلر E3 2013 بود که Nomura باهاش FFXV رو معرفی کرد، البته فرق های کوچیکی داشت و کلاً خیلی بهتر شده بود! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] دیگه نبینم کسی بگه FF چرته! چون هر کسی بگه دیگه واقعاً شایسته مقام ==> نــــــــــــوب اعظم <== هست! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]انتظارات رفت بالا! متای بالای 90 پیش بینی می شود! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پ.ن: من واقعاً ناامید می شم با این وضع انجمن! فقط من در مورد این بازی نظر می دم؛ این در حالی هست که تو فروم های دیگه Thread های این بازی تا بییشتر از 1500 صفحه رقته و یکی از داغ ترین بازی ها شده و کلی بحث در موردش هست، ولی اینجا خودم هستم و خودم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
این خانوم که خودشون رو به چهار تا قهرمان ما معرفی کردن، دقیقا چکاره بودند؟!
آخه FF همه نسخه ها قهرمانا خوش تیپ بودن این که بیش تر به مکانیک های توی تعمیرگاه ها شبیه بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
WWI In Action FPS

[تصویر:  battlefield_1_squads-wallpaper-1920x1080.jpg]

پاسخ
(12-20-2014, 04:47 PM)'GREAT ASSASSIN' نوشته است: این خانوم که خودشون رو به چهار تا قهرمان ما معرفی کردن، دقیقا چکاره بودند؟!
آخه FF همه نسخه ها قهرمانا خوش تیپ بودن این که بیش تر به مکانیک های توی تعمیرگاه ها شبیه بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فعلاً معلوم نیست! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] باید به این طور شخصیت ها عادت کنیم، چون Tabata بیشتر بازی ها رو غرب پسند می سازه. اگه دستش بود، مطمن باش کلاً Noctis رو هم حذف می کرد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(12-20-2014, 04:30 PM)'Zack' نوشته است: به به! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] معلومه Tabata هم چیزایی بلده! البته من هنوز رو حرفم هستم و معتقدم Nomura بهترینه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
تریلر جدید همون تریلر E3 2013 بود که Nomura باهاش FFXV رو معرفی کرد، البته فرق های کوچیکی داشت و کلاً خیلی بهتر شده بود! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] دیگه نبینم کسی بگه FF چرته! چون هر کسی بگه دیگه واقعاً شایسته مقام ==> نــــــــــــوب اعظم <== هست! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]انتظارات رفت بالا! متای بالای 90 پیش بینی می شود! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پ.ن: من واقعاً ناامید می شم با این وضع انجمن! فقط من در مورد این بازی نظر می دم؛ این در حالی هست که تو فروم های دیگه Thread های این بازی تا بییشتر از 1500 صفحه رقته و یکی از داغ ترین بازی ها شده و کلی بحث در موردش هست، ولی اینجا خودم هستم و خودم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

یکی از دلایلش اینه که این سبک رو خیلی از ایرانی ها دوست ندارن و بیشتر کسانی هم که آواتار قسمت جدید رو می زارن و تازه طرفدارش شدن فکر می کنن بازی هک اند اسلش هستش در صورتی که اینطور نیست. همچنین اون فرومی که شما میگید فعالیت در مورد FF درش خیلی زیاده در 24 ساعت 5000 بازدید داره و در هر دقیقه نزدیک 500 نفر آنلاین هستند[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,414 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,892 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station
  Dark Souls III | Official Thread Old Snake 55 15,876 03-28-2017, 06:10 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان