امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V برای PC ؟
این روز ها برای راکستار مشکلات زیادی پیش اومده ، سر کله زدن برای بازی GTA V برای PC واقعا سر و صدا کرده ولی موضوعی است که شما باید بدانید

دو روز پیش یکی از کاربران فروم به نام msi با راکستار ارتباطی برقرار کرده و از آنها اطلاعات تکراری را دریافت کرد ولی وقتی که به msi پرسید : چرا بازی را برای PC نمیسازید ؟ در جواب گفتن 
[تصویر:  aaaa_6.jpg]
نقل‌قول: Hey Milad,Thanks for the email and for passing along your thoughts. We're currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don't have any details to share about the possibility of a PC version at this time. We usually respond to Mouthoffs within a few business days.
Cheers,
Rockstar Games
نقل‌قول: سلام  میلاد :از اینکه پیگیر این موضوع هستید از شما تشکر میکنیم. ما اکنون تمرکزمان رو کنسولهای ps3 و xbox 360 میباشد. هنوز نمیتوانیم اطلاعاتی از نسخه احتمالی pcمنتشر کنیم. ما طبق معمول پاسخ را به mouthoffs یا همان پشتیبانی سایت راک استار طی روزهای کاری آینده خواهیم داد.موفق باشید راک استار گیمز
منظور از نسخه ی احتمالی چیست ؟ یعنی راکستار هنوز اقدام به ساختن بازی برای PC نکرده و یا در حال آماده شدن برای ساخت است.
احتمالا این فرد که msi ارتباط برقرار چیزی بیشتر از دیگران میدانست زیرا وقتی که من ارتباط بر قرار کردم خیلی قاطعانه جواب داد که برای PC نخواهد آمد.

شاید بگویید که یک دروغ یا یک سر کاری است ولی من اصل ایمل را دیدم و دیگر این شما هستید که باور میکنید یا خیر.

ایمیل رو بذارین مام ببینیم.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
کافیه قسمتی از متن رو تو گوگل بزنید تا متوجه شید که ....
من به اینجا رسیدم یه صفحه تو فیسبوک به نام Rockstar put grand theft auto 5 on PC
https://www.facebook.com/putGta5OnPc
البته نمیگم دروغ میگید اما جدا خودتون اینجا رو ببینید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
(05-10-2013, 05:44 PM)'ali_ya' نوشته است: کافیه قسمتی از متن رو تو گوگل بزنید تا متوجه شید که ....
من به اینجا رسیدم یه صفحه تو فیسبوک به نام Rockstar put grand theft auto 5 on PC
البته نمیگم دروغ میگید اما جدا خودتون اینجا رو ببینید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
این ادرس رو که دادی یعنی چی؟
این اصلا برای راک استار نیست این رو ادما معمولی درست میکنن.

در ضمن شاید بگی این جوابش تکراری اما تمرکز من بیشتر روی قسمت آخر
متن هستش درضمن من این موضوع رو اول در کامنت سایت مطرح کردم که اونها خودشون یک ایدی به من دادن و گفتن که اگه میخوای یک جواب رسمی از خود راک استار بگیری
به این ایدی ایمیل بزن پس متوجه شدی ماجرا چیه. بعدش اخر متن نوشتن که ما درباره این موضوع به پشتیبانی سایت میگیم یعنی چی یعنی اینکه این ایمیل از طرف خود راک استار اصلی بودش.
پس دیگه اسپم ندید.
(05-10-2013, 05:47 PM)'msi' نوشته است:
(05-10-2013, 05:44 PM)'ali_ya' نوشته است: کافیه قسمتی از متن رو تو گوگل بزنید تا متوجه شید که ....

عزیزم اگه بیشتر دقت میکردی توی همین صفحه هم که برای اعتراض به همین قضیه ساخته شده دقیقا یه نفر گفته که یکی از دوستام ارتباط داره و چنین چیزی دریافت کرده متن چیزی هم که نوشته عینا با این ایمیل بالا مطابقت داره غیر از قسمت اولش (Hey Milad)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب اولش هم گفتم که نمیگم دارید دروغ میگید فقط ثابت کن تا روشن شیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اصلا امکان نداره این بازی برای Pc نیاد.
از اولین نسخه که از این مجموعه ساخته شد پلتفرم اصلیشون Pc بوده پس حتی 1 درصد هم شک نکنید که این بازی برای Pc نیاد.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
(05-10-2013, 05:57 PM)'ali_ya' نوشته است:

عزیزم اگه بیشتر دقت میکردی توی همین صفحه هم که برای اعتراض به همین قضیه ساخته شده دقیقا یه نفر گفته که یکی از دوستام ارتباط داره و چنین چیزی دریافت کرده متن چیزی هم که نوشته عینا با این ایمیل بالا مطابقت داره غیر از قسمت اولش (Hey Milad)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب اولش هم گفتم که نمیگم دارید دروغ میگید فقط ثابت کن تا روشن شیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تو منظورت کجای صفحه من تنها چیزی که گفتی رو دیدم اصلا شبیه این نبود بعد اخرش نوشته بود راک استار ساپورت اما اخر متن منساپورت نوشته نبود پس از راک استار اصلی .

(05-10-2013, 06:07 PM)'Amir Fenix' نوشته است: اصلا امکان نداره این بازی برای Pc نیاد.
از اولین نسخه که از این مجموعه ساخته شد پلتفرم اصلیشون Pc بوده پس حتی 1 درصد هم شک نکنید که این بازی برای Pc نیاد.
درضمن یک چیزی رو میخواستم بیان که nsgame اشتباه نوشت اینکه اونجایی که نوشت نمیاد برای pc باید مینوشت میاد این تیکه رو بهش گفتم درست بکنه.

(05-10-2013, 06:08 PM)'msi' نوشته است:

تو منظورت کجای صفحه من تنها چیزی که گفتی رو دیدم اصلا شبیه این نبود بعد اخرش نوشته بود راک استار ساپورت اما اخر متن منساپورت نوشته نبود پس از راک استار اصلی .

(05-10-2013, 06:07 PM)'Amir Fenix' نوشته است: اصلا امکان نداره این بازی برای Pc نیاد.
درضمن یک چیزی رو میخواستم بیان که nsgame اشتباه نوشت اینکه اونجایی که نوشت نمیاد برای pc باید مینوشت میاد این تیکه رو بهش گفتم درست بکنه.

عجیب نیست که جملات اولش عینا همون متنه!!درضمن منظورت از راک استار اصلی چیه؟؟؟
درضمن این متن کامل ایمیله؟
قصد ناراحت کردنتو ندارم پس ناراحت نشو
بچه ها الکی دلتون رو خوش نکنید راک استار به این دلیل برای pc منتشر نمیکنه:

راک استار به شرکت Sony وعده داد که Red Dead: Redempition رو فقط برای PS3 منتشر کنه اما با رشوه ها و پول هایی که مایکروسافت به راکستار گیمز داد اون رو وسوسه کرد و نسخه XBOX360 چند روز بعد و با تاخیر منتشر شد و راکستار زیر قول خودش زد !

بعد از اون قرار بر این شد که بازی مکس پین 3 فقط روی کنسول XBOX منتشر بشه که باز هم راکستار به قول خودش عمل نکرد و اکنون یک بازی انحصاری به Microsoft و یک بازی دیگر به PlayStation 3 بدهکار است ! 

حال قرار شد که GTA V با 40 دقیقه گیم پلی بیشتر برای PlayStation 3 و مراحل جانبی بیشتر برای XBOX360 منتشر کنه!
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
(05-10-2013, 06:18 PM)'ali_ya' نوشته است:
(05-10-2013, 06:08 PM)'msi' نوشته است:

عجیب نیست که جملات اولش عینا همون متنه!!درضمن منظورت از راک استار اصلی چیه؟؟؟
درضمن این متن کامل ایمیله؟
قصد ناراحت کردنتو ندارم پس ناراحت نشو
منظورم اینکه اینایی که پاسخ میدن یجور پشتیبانی سایت اما این ایمیل از خود راک استار نمیدونم چجوری متوجه کنم تورو
بعدش یعنی چی کل ایمیل یعنی دارم دروغ میگم و نصف ایمیل رو گزاشتم لطف بجای اسپم نظری ندید محترم تر هستید.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 914 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,455 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,766 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,684 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,093 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان