امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V به دلیل خشونت علیه زنان در استرالیا ممنوع شد
فروشگاه استرالیایی Target به تازگی فروش عنوان پرطرفدار Grand Theft Auto V را متوقف کرده است و دلیل این موضوع را بازخورد های منفی اعلام کرده است. یکی از بازخوردهایی که موجب متوقف شدن فروش عنوان Grand Theft Auto V در این فروشگاه شده است، خشونت بر علیه زنان بوده است. با توجه به این موضوع مدیر فروشگاه Target جناب آقای Jim Cooper در طی بیانیه ای در رابطه با متوقف کردن این عنوان اینگونه سخن گفته اند:

[تصویر:  55566092587211617922.jpg]

فروشگاه Target در رابطه با محتویات عنوان Grand Theft Auto V در روز های اخیر با مشتریان بسیاری در ارتباط بوده است که نگرانی قابل توجهی در محتوای این عنوان وجود دارد. البته ناگفته نماند که برخی از مشتریان به ما می گویند که فروشگاه Target باید همچنان به فروش عنوان Grand Theft Auto V ادامه دهد، ما نیز به دیدگاه آنها احترام می گذاریم. با این حال ما احساس می کنیم که اکثر مشتریان ما نظر دیگری دارند و آن هم جلوگیری از فروش این عنوان می باشد.

وی افزود:

در حالی که این محصولات دارای تصاویر توهین آمیز هستند و حتی مشتریان برخی از آن ها را پیدا می کنند، اما ما معتقدیم که فروش آنها به مخاطبان بزرگسال مناسب است. با این حال ما به بازخورد های قوی مشتریان در رابطه با به فروش نرسیدن عنوان GTA V گوش کرده ایم. در مشاهده ی صحنه های خاص عنوان Grand Theft Auto V برای جلوگیری از فروش این عنوان در فروشگاه  Target و حذف این بازی در کشور استرالیا تماس نگیرید چرا که این بازی در سپتامبر 2013 در این کشور و فروشگاه در دسترس بوده است، هرچند که نسخه های نسل هشتمی این عنوان کمتر از یک ماه پیش منتشر شد.

با این تفاسیر عنوان GTA V به صورت محدودی در فروشگاه Target و کشور استرالیا ممنوع شده است. نگرانی درمورد ماهیت خشونت در سری بازی های Grand Theft Auto موضوع جدیدی است. اخیرا یک خبرنگار رسانه ای از مدیر عامل شرکت Take-Two جناب آقای Strauss Zelnick پرسید:

آیا این درست است که بازیکنان در عنوان GTA V می توانند با زنان رابطه ی جنسی برقرار کنند و آنها را بکشند؟ که Strauss Zelnick در پاسخ گفت:

عنوان Grand Theft Auto V یک اثر هنری است و ممکن است همیشه زیبا باشد.این یک محیط جنایتکارانه است که در این بازی وجود دارد. من هنر را در آغوش می گیرم چراکه این هنر زیباست.

منبع

پاسخ
دمشون گرم حالا ایران بود....
یل یاتار طوفان یاتار
یاتماز منیم برچیمیم
پاسخ
فکر کنم اونجام آخو-ند داره :دی
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
(12-04-2014, 11:22 AM)'hadiac' نوشته است: فکر کنم اونجام آخو-ند داره :دی

اونجا اخو.ند نداره فرهنگ داره

بهترین معلم شما اخرین اشتباهتان است
پاسخ
از خبرنگار محترم و مدیریت خواهشمندم این خبر رو پاک کنن، بعضی ها جنبه ی چنین تاپیکی رو ندارن و بحث رو سیاسی می کنن!
پاسخ
(12-04-2014, 01:20 PM)'nvd' نوشته است:
(12-04-2014, 11:22 AM)'hadiac' نوشته است: فکر کنم اونجام آخو-ند داره :دی

اونجا اخو.ند نداره فرهنگ داره

داش فکر کنم لحن صحبتمو متوجه نشدی![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مگه گفتم بی فرهنگن؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] :دی

(12-04-2014, 02:19 PM)'Garrys' نوشته است: از خبرنگار محترم و مدیریت خواهشمندم این خبر رو پاک کنن، بعضی ها جنبه ی چنین تاپیکی رو ندارن و بحث رو ***** می کنن!

عزیز چرا بحث رو داغ میکنی! 
از کی تا حالا اسم آخ-ند کفر حساب شده! (یا اینکه سیا-سی؟!) (البته با وجود بعضی از عزیزان، اینطور شده)

[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
اخه خشونت زنان چه ربطی به هنر داره ؟؟؟؟؟
​ولی مطمئن باشید بازی هایی که ممنوع میشن بیشتر مورد استقبال قرار میگرن مثل battlefield 3 خودمون همه بازیش کردن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آقای کوجیما به توضیح دلیل اضافه کردن درجه‌سختی بسیار آسان به Death Stranding پرداختند White Beard 0 853 09-07-2019, 05:52 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رده‌بندی سنی Star Wars Jedi: Fallen Order در استرالیا مشخص شد | وجود صحنه‌های ترسناک! White Beard 0 720 09-02-2019, 01:14 PM
  [News] دانشمندان: تاثیر بازی‌های ویدئویی برروی خشونت به مانند تاثیر موز بر اقدام به خ White Beard 0 708 08-08-2019, 08:12 PM
  بازخوردهای هواداران، دلیل جهان‌باز نبودن Sniper Ghost Warrior Contracts است White Beard 0 973 06-27-2019, 05:12 PM
  دلیل غیبت بازی Fable 4 در مراسم E3 2019 از زبان فیل اسپنسر White Beard 0 1,016 06-24-2019, 09:44 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان