امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V | Official Thread
[تصویر:  gta-5.png]
بالاخره پس از چند ماه کمپانی بزرگ راک استار  عذاب دادن PC گیمر ها در e3 امسال به طور رسمی اعلام کرد که عنوان GTA V برای کنسول های نسل بعد و کامپیوتر های شخصی در پاییز امشال منتشر خواهد شد.
GTA V سال گذشته بر روی پلتفرم های PS3 و X360 منتشر شد و به عنوان GOTY نیز انتخاب شد.

و حال نظر شما را به اطلاعات نسبتا کاملی جلب می کنم:

توضیحات تکمیلی پیرامون Grand Theft Auto V
اولین بار در سال 2011 بود که شایعات و اطلاعاتی پیرامون عنوان جهان آزاد و بعدی سری محبوب Grand Theft Auto در سایت ها صف بستند. شایعات به قدری زیاد شد که در همان سال ها بالاخره سازنده محبوب این سری یعنی Rockstar بازی را رسماً معرفی کرد. بالاخره پس از یک تاخیر چند ماهه، این عنوان در 17 سپتامبر سال 2013 برای پلتفرم های Xbox 360 و PlayStation 3 منتشر شد. با عدم انتشار بازی برای PC، سیلی از ناامیدی و امضا برای درخواست بازی بر روی PC به راک استار فرستاده شد تا این که سرانجام، در کنفرانس سونی در E3 امسال بازی رسماً برای PS4, Xbox One و PC تایید شد و سیلی از خوشحالی به وجود آمد. (+ اینکه گرافیک بازی افزایش شدیدی پیدا کرده بود.)
[تصویر:  gta-v.jpg]
امکانات و ویژگی ها
  • خرید ملک
  • خرید گاراژ
  • استفاده از سگ
  • سوئیچ بین 3 شخصیت اصلی بازی یعنی Michael, Franklin و Trevor
  • نقشه ای گسترده که از Los Santos و Blaine County تشکیل شده (الگوبرداری از Los Angles در دنیای واقعی)
  • قابلیت چتر بازی
  • مسابقات بین راهی با موتور، جیپ، ماشین های اسپرت، جت اسکلی و موتور
  • قابلیت وصل شدن به اینترنت توسط گوشی
  • وجود 3 قابلیت مختلف برای شخصیت های اصلی: آهسته کردن زمان هنگام تیراندازی - مربوط به مایکل - آهسته کردن، افزایش سرعت و تمرکز بیشتر هنگام رانندگی - مربوط به فرانکلین - قوی شدن تیر های اسلحه و ضربات تن به تن - مربوط به ترور-.
  • وسایل نقلیه متنوع که شامل خودرو، قایق، هلی کوپتر، هواپیما، دوچرخه، موتور و زیر دریایی می شود.
  • وجود 3 ناحیه مختلف شهری، جنگلی و کویری در نقشه
  • وجود آرایش گاه
  • وجود زمین گلف
  • وجود تنیس
  • وجود دارت
  • سیستم تعقیب و گریز (پلیس)
  • ماموریت های فوق العاده متنوع و زیاد
  • وجود لباس غواصی و شنا بر رو و زیر آب
  • وجود خالکوبی (این بار با جزئیاتی بیشتر مانند خالکوبی بر روی گردن و پا)
  • وجود دو نوع لباس فروشی مختلف
  • توانایی عکس گرفتن از خود، دیگران و سیو آن ها و حتی Share
  • پیشرفت هوش مصنوعی پلیس ها و دشمنان
  • پیشرفت گرافیک بازی
  • تغییرات و پیشرفت هایی در تخریب پذیری ماشین ها
  • متفاوت بودن فیزیک هر ماشین نسبت به یک دیگر
  • ماشین هایی که در وسط راه می گذارید توقیف خواهند شد و باید دوباره از پارکینگ با مقدای پول پس بگیرید
  • افزایش تعداد سلاح ها و برگشت Mini-Gun و اضافه شدن بنزین و...
  • پیشرفت غرفه های آموزش تیراندازی در سلاح فروشی ها
  • بازگشت جت های جنگنده
  • وجود گاراژ هایی برای تینوگ موتور و ماشین
  • توانایی خریدن ماشین های لوکس، هواپیما، دوچرخه، موتور و ماشین های نظامی و حتی تانک از طریق اینترنت!
  • توانایی جمع آوری آیتم های مختلف برای باز شدن مراحلی مخفی
  • وجود 3 مسابقه ترکیبی نفس گیر (شنا، دوچرخه سواری و دویدن)
  • قابلیت تفریح یا Hang Out تا سقف 3 نفر
  • و...

[تصویر:  gta-V-gameplay-2-1024x572.jpg]
با تشکر از دوست عزیزمون ( Punished Snake) به دلیل دادن اطلاعات تکمیلی از بازی

پاسخ
(06-13-2014, 03:29 PM)flood نوشته است: با تشکر [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی خواهشاً بزارین این تاپیک بدون اسپم بمونه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
عالی بود گلدن ایگل تا پاییز نمیتونم وایسم خدا چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟!!!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
بازیش که خیلی مشتی بود 4 بار تمومش کردم ولی رو pc ی چیز دیگه اس ...

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
می خواستم بپرسم در gta v ماشبن های کروکی وجود داره یا نه؟و میشه سقفسون رو باز و بسته کرد؟چون من یکی از آرزویم این است که در بازی های جهان آزاد ماشین کروکی باشد ولی توی watch dogs نداشت![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(06-13-2014, 04:07 PM)arsh نوشته است: می خواستم بپرسم در gta v ماشبن های کروکی وجود داره یا نه؟و میشه سقفسون رو باز و بسته کرد؟چون من یکی از آرزویم این است که در بازی های جهان آزاد ماشین کروکی باشد ولی توی watch dogs نداشت![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

بله وجود داره، باز و بسته هم میشه کرد.
پاسخ
واقعا بهترین بازی سال حقش بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درسته TLOU هم شاهکار بود ولی این شاهکارتر.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
دوستان TLOU شد GOTY، درسته مثل همیشه GTA توی VGX یا همون VGA سابق تونست GOTY بشه ولی بعدش سایت ها و مجلات بیشترشون TLOU رو GOTY انتخاب کردن. اون موقع GTA V تونست از نظر 100 و خورده ای سایت و مجله GOTY سال 2013 باشه ولی TLOU با اختلاف زیاد تر (دور و بر 230) تا GOTY تونست بازی سال بشه. از جوایز مختلف بازی تو مراسم ها به جزء VGX هم نباید گذشت.
پاسخ
(06-13-2014, 04:41 PM)'Punished Snake' نوشته است: دوستان TLOU شد GOTY، درسته مثل همیشه GTA توی VGX یا همون VGA سابق تونست GOTY بشه ولی بعدش سایت ها و مجلات بیشترشون TLOU رو GOTY انتخاب کردن. اون موقع GTA V تونست از نظر 100 و خورده ای سایت و مجله GOTY سال 2013 باشه ولی TLOU با اختلاف زیاد تر (دور و بر 230) تا GOTY تونست بازی سال بشه. از جوایز مختلف بازی تو مراسم ها به جزء VGX هم نباید گذشت.

بایوشاکم 3 تا گوتی گرفت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-13-2014, 03:54 PM)'HoomanGamer' نوشته است: منم می خوام واس pc تجربش کنم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
بازیش که خیلی مشتی بود 4 بار تمومش کردم ولی رو pc ی چیز دیگه اس ...

مخصوصاً با مودینگایی که دوستان سازنده لطف میکنن می سازن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
رو PC فقط به خاطر وجود مودینگ حال میده

(06-13-2014, 03:32 PM)'AMIR-PK' نوشته است: عالی بود گلدن ایگل تا پاییز نمیتونم وایسم خدا چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟!!!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

ولی انتظار، کیفش بیش از انجام بازیه. جوری عاشق این بازی شدم که دیشب خواب دیدم با فرانکلین و سگش رفته بودیم شکار یه خرس زدیم با یه شتر [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میدونم عجیبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تریلر های معرفی بازی هم اضافه شدند[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تاپیک مال اون بازیه که شما pc گیمرا واسه اومدنش دعا می کردین، حالا که تائید شده نمیاید نظر بدید و بحث کنید...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
به دوستان پیشنهاد میکنم gta online رو حتما تجربه کنن من خودم بازیش نکردم ولی فکر کنم 4 5 تا تریلر 2 ساعته از این بخشش گرفتم لامصب تمومنی نداره.امیدوارم واسه pc خوب بهینش کنن و خروجی بهتری نسبت به نسخه های قبل داشته باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,343 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,329 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,905 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,618 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان