امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V for PC
بازی Gta V بر روی PC تایید شد[تصویر:  17gt.jpg]
یه خبر فوق العاده خوب دارم برای گیمر های PC - GTA V توسط آمازون فرانسه برای pc تایید شددر شرایطی که تاکنون Rockstar Games هیچ گونه جزییاتی را در مورد انتشار بازی GTA V بر روی پلتفرم pc نداشته است ، ولی سایت آمازون فرانسه رسما انتشار بازی بر روی pc را نیز تایید کرد و حتی برای اطمینان بیشتر در این مورد پیش فروش GTA V برای این پلتفرم را نیز آغاز کرد.
در حال حاضر می توانید تصویر پیش فروش GTA V بر روی pc را توسط سایت آمازون فرانسه در اینجا مشاهده کنید. به نظر می رسد که باید منتظر واکنش Rockstar Games در این مورد بود.
بر طبق اعلام Rockstar Games عنوان مورد انتظار GTA V در  اخر تابستان امسال برای xbox 360 و ps3 عرضه خواهد شد. با این که نام pc برای پلتفرم های GTA V دیده نمی شود ولی Rockstar Games تاکنون خبر ساخت بازی بر روی pc را رد نکرده است.

منبع : http://www.amazon.com/ / http://www.amazon.com/Game-Informer-236-...a+v+for+pc
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
لینک دقیق منبع را در خبر قرار بدید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
چقدر حرف gta روی pc هست بعد میگن حرف ps4 و xbox one زیاده خب اون که بیش تره[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
بهار 2013؟؟رد کردیم بهارو
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
از این سایت ها زیاد رو PC تایید کردن بعد به گـ* خوردن افتادن....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی بازی ممنون....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  ge1ptk0kly22eq00f9le.jpg]
پاسخ
تاریخ انتشارو درست کن
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
تا الان امازون همه کشورا این کارو کردن
خود راکستار باید تایید کنه
خودتونو خسته نکنید
برید یه کنسول بخرید بازی کنید
پاسخ
شرکت rockstar  پورت gta v رو روی pc ازمایش می کنه. اگه جواب بده حتما می یاد 
سایت معتبر razor هم نسخه pc رو لیک کرده.
پاسخ
به نظر من با کمی تاخیر بعد از عرضه روی کنسول ها روی pc هم میاد.
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
(08-16-2013, 03:36 PM)'erfan gamer' نوشته است: تاریخ انتشارو درست کن

ببخشید درست شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان