امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gran Turismo 7 | Official Thread
[تصویر:  Gran-Turismo-5_DLC_07-250x140.jpg]
اگر شما متوجه شوید که Polyphony Digital در حال کار بر روی نسخه بعدی از سری بازی های Gran Turismo است، به هیچ وجه نباید تعجب کنید. در مصاحبه ای که Eurogamer در جشنواره Goodwood امسال با Kazunori Yamauchi انجام داد اعلام شد Gran Turismo 7 در حال توسعه بوده است. البته ایشان اعلام کردند احتمالا این بازی امسال منتشر نخواهد شد. او گفت:
نقل‌قول: ما در حال کار بر روی این عنوان هستیم. من فکر نمیکنم شاهد انتشار بازی در امسال باشیم.
همچنین او گفت تیم ما در تلاش است تا به توسعه بازی بسیار بزرگتر بپردازد نه عنوانی کوچک!همچنین به تازگی Polyphony در وبلاگ خود اعلام کرده است نسخه بعدی از این سری بازی مشکل دیرینه صدا حل خواهد شد، هر چند که در Gran Turismo 6 هم با انتشار آپدیت ها کیفیت صدا ها بهتر شد. Yamauchi در رابطه با این مسئله گفت:
نقل‌قول: من فکر میکنم کیفیت صدا در Gran Turismo 6 بهتر خواهد شد، اما در Gran Turismo 7 بی شک این کیفیت به مراتب بهتر خواهد بود.
ایشان درباره اتومبیل های استاندارد که حتی در Gran Turismo 6 هم حضور داشتند، اعلام کردند:
نقل‌قول: من شک دارم که اتومبیل های استاندارد از بازی دور شوند. هر خودرو طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین من فکر میکنم آرشیو اینگونه خودرو ها پایدار خواهد بود. در عین حال برخی از اتومبیل ها Premium خواهند بود و ما بیشتر تمرکزمان بر روی آن ها است.

گیمفا / مهرشاد ابراهیمی

به تازگی بر اساس اخبار جدید توسط آقای Kazunori Yamauchi اعلام شده است که نسخه جدید بازی محبوب GT با نام Gran Turismo 7 برای PS4 در سال ۲۰۱۵ میلادی یا ۲۰۱۶ میلادی عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.بر اساس مصاحبه و گفت و گوی اخیر آقای Kazunori Yamauchi ،مدیر استودیو Polyphony Digital و سازنده ی سری بازی پر طرفدار Gran Turismo، در آخرین شماره مجله GamesTM ایشان اعلام کردند که:
نقل‌قول: من به شما اطمینان می دهم که همه چیز در Gran Turismo 7 به صورت طبیعی اجرا می شود. کار با کنسول PS3 بسیار سخت تر بود. من فکر می کنم داده ها و گرافیک بالایی که ما می خواهیم در PS4 اجرا کنیم و به شما نشان دهیم، تفاوت باورنکردنی نسبت به نسخه های قبلی را به نمایش می گذارد.
در ادامه آقای Yamauchi درباره ی دیدگاه ها و اولین نظرات خود برای بازی Gran Turismo 7 گفت:
نقل‌قول: برای بازی Gran Turismo 7 من و همه ی کارکنان استودیو یک چشم انداز روشن داریم، و آن این است که هر کاری که نتوانستیم در Gran Turismo 6 انجام دهیم در نسخه جدید انجام دهیم. ما می خواهیم یک عنوان بسیار خوبی بسازیم که برای شما تجربه ای شیرین را رقم بزند. بازی در سال ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶ عرضه می شود.
پس از عرضه بازی Drive Club و امتیازات نه چندان خوب آن اکنون همچون گذشته امید طرفداران به بازی Gran Turismo 7 می باشد. عنوانی که می تواند تجربه شیرینی از یک بازی مسابقه ای را برای طرفداران سونی رقم بزند. نسخه قبلی این بازی در دسامبر ۲۰۱۳ برای کنسول PS3 عرضه شد. اکنون با راحت بودن کار با PS4 آقای Yamauchi  امید دارد تجربه بهتری را نسبت به همیشه برای طرفداران رقم بزند.متن کامل این مصاحبه در شماره ۱۵۳ مجله GamesTM وجود دارد.

گیمفا / محمد زمانی

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
حتی تصورش هم نمیتونم بکنم که این نسخه چه غولی خواهد شد ...........................
[تصویر:  vdy6nrznnj8ruqar5rh7.jpg]
پاسخ
معرفی Gran Turismo 7 در PlayStation Experience؟! 

[تصویر:  date.png] آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳| ۲۳:۰۹ [تصویر:  user.png] علی خلیلی [تصویر:  1417459834-bpfull.jpg&w=48&id=22541&random=1417459834] 

[تصویر:  10712855_520323618104915_311625752592715...50x140.jpg]

امروز بازی Gran Turismo 6 جایزه ای را در PlayStation Awards به پاس فروش بیش از ۵۰۰۰۰۰ نسخه در ژاپن، دریافت کرد. اما جای خالی چیزی یا بهتر بگویم کسی در این مراسم حس می شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.زمان اعلان دریافت جایزه Gran Turismo 6 همگی انتظار داشتند که خالق این سری یعنی Kazunori Yamauchi بر روی صحنه حاضر شود ولی در کمال ناباوری او غایب بود و سه نفر از سازندگان این بازی با پیش قدمی Shuichi Takano جایزه را دریافت کردند. Shuichi Takano در سخنرانی خود اعلان کرد که Yamauchi قادر به حضور نبوده است. او جزییات بیشتری را با مخاطبین به اشتراک قرار نداد. ولی ما به حدس و گمانه زنی پرداختیم و مشاهده کردیم که تنها یک دلیل قوی و به احتمال زیاد صحیح برای این غیبت وجود دارد.تنا دلیلی که به ذهنمان می رسد این است که  شاید Yamauchi در Vegas و مشغول اماده شدن برای معرفی رسمی Gran Turismo 7 در رویداد PlayStation Experience باشد. محتمل ترین دلیل غیبت Yamauchi، ان هم وقتی قرار است تیمش یکی از معتبرترین جایزه های صنعت گیم ژاپن را دریافت کنند، همین می باشد.به هر حال تا چند روز دیگر صحت گمانه زنی خود را خواهیم سنجید.

پاسخ
Gran Turismo برای PS4 بهترین Gran Turismo بر روی قدرتمندترین کنسول تاریخ خواهد بود 

[تصویر:  date.png] آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳| ۱۳:۰۹ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  Gran-Turismo-5_DLC_12-250x140.jpg]

سری بازی Gran Turismo از محبوب ترین IP هایی می باشد که شرکت سونی برای کنسول های Playstation خود تصاحب کرده است. عناوینی که همیشه با نوآوری و پیشرفت های روز افزون، شگفتی کاربران را به همراه داشته اند و قرار است که این مسیر، در نسل هشتم و با کنسول Playstation 4 ادامه پیدا کند. مراسم Playstation Experience همانطور که گفته بودیم، دو روزی طول خواهد کشید و هواداران می توانند با اعضای استدیو های مختلف که برای PS4 و PS3 بازی میسازند ملاقات داشته باشند. اعضای تیم Gran Turismo هم در این مراسم حضور داشته و توضیحاتی را پیرامون بازی در دست ساخت خود ارائه کرده اند.هواداران از مدیر روابط عمومی استدیو Polyphony Digital، یعنی Eric Fishback سوال کردند که Gran Turismo بر روی PS4 چگونه خواهد بود؟ پاسخ هم جالب است:
نقل‌قول: چیزی که شما می توانید از Gran Turismo در PS4 انتظار داشته باشید، که قدرتمندترین کنسول تاریخ است، بهترین Gran Turismo ـیی خواهد بود که شما می توانید تصور کنید.
سری جدید Gran Turismo مسلما در دست ساخت و آقای Fishback هم مجددا این موضوع را تایید کردند منتهی هوادارن موفق نشدند که اطلاعات بیشتری را از ایشان کسب کنند.

پاسخ
خودرویی از سری Lexus به Gran Turismo 6 اضافه می شود

[تصویر:  date.png] بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۳| ۱۴:۱۱ [تصویر:  user.png] ابراهیم ثمرصفا 

ممکن است در حال حاظر بازی Driveclub بیشتر مورد توجه سونی قرار گرفته باشد. اما مدت ها قبل از اینکه Evolution تصمبم به عرضه عنوان Racing خود بر روی PS4 بگیرد، سری Gran Turismo عنوان مورد علاقه طرفداران سبک شبیه سازی رانندگی محسوب می شد.

آخرین دنباله این سری پرطرفدار ، Gran Turismo 6 است. Gran Turismo 6 همچنان با قدرت روی کنسول PS3 به کار خود ادامه می دهد و پایگاه طرفداران زیادی برای خود ایجاد کرده است.
بنابراین کاملا منطقی است که تولید کنندگان آن با عرضه محتوای تازه برای بازی از آن حمایت و پشتیبانی کنند، تا بازیکنان موجود را حداقل تا زمان عرضه Gran Turismo 7 خشنود نگه دارند.
آپدیت بعدی بازی قرار است در فصل بهار امسال منتشر شود. با این آپدیت خودرویی از سری لکسوس با نام LF-LC GT به بازی اضافه خواهد شد. LF-LC GT چهارمین لکسوسی خواهد بود که در Gran Turismo 6 وجود خواهد داشت.
متاسفانه برای رانندگی با LF-LC GT باید مدتی دیگر صیر پیشه کنید. اما می توانید تصاویری از آن را در زیر مشاهده کنید.
[تصویر:  gran-turismo-6-lexus-headlight-150x150-150x150.jpg][تصویر:  gran-turismo-6-Lexus-150x150-150x150.jpg] [تصویر:  gran-turismo-6-lexus-brake-light-150x150-1-150x150.jpg]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
اوفففففف عجب ماشینیه دمش گرم چقدر خوشگله عجب رنگی داره خیلی قشنگه منم یکیش رو میخوام .
مدیران رسیدگی کنید من یکی از اینا میخوام. :D
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,370 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,473 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,370 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,634 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,915 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان