امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitman | Official Thread
خب بتای بازی شروع شده و حتما مطلع هستید، ویدیویی با کیفیت 480 رو با حجم 97 مگ براتون آپلودکردم که مرحله آخر بتای بازی رو نشون میده.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
خب بتای بازی رو تجربه کردم و باید بگم یکم ناامیدم کرد!
چندسال از عرضه نسخه Absolution میگزره و خیلی توی مکانیک های گیم پلی بازی و حتی انیمیشن ها تغییری ایجاد نکردند.
گرافیک بازی متوسط رو به خوب هستش، نورپردازی بازی و انعکاس نور داخل بازی نسبتا خوب دراومده.کیفیت سایه پردازی بازی در روز  به شدت ضعیف هستش، درحالی که در شب این کاستی جبران شده و بهتر عمل میکنه.1 کیفیت بافتها در سطح خوبی قرار دارند و توی بازی، افت فریم محسوسی دیده نشد.
باگ های گرافیکی بازی با توجه به اینکه بتا هستش، قابل چشم پوشیه، بازی فیزیک خاصی برای آیتمهای مختلف داخل بازی نداره، حتی ماشین ها هم به درستی منفجر نمیشود و گلدان ها هم نمیشکند که این موضوع برای یک بازی نسل 8 واقعا بد هستش.
گیم پلی دقیقا همونیه که توی نسخه قبل دیدیم، تغییرات بازی خیلی ریز و کم هستند؛ ولی همین تغییرات کوچیک خیلی بازی رو بهتر کرده.
توی این بازی وقتی لباس یک گارد رو میپوشید، دیگه همه به شما شک نمیکنند و فقط بعضی از افراد خاص با توجه به موقعیتتون به شما شک میکنند.
سیستم مخفی کاری بازی دقیقا مثل نسخه قبل هستش، ولی با این تفاوت که هرچی دستتون اومد نمیتونید پردت بکنید تا توجه دشمن رو جلب بکنید و فقط یکسری آیتم های خاص قابل پرتاب هستند.یک مورد جدید اضافه شده، اینه که میتونید اسلحه هارو در جای جای نقشه بازی بزارید تا گاردها با پیدا کردنشون، اونهارو توی جعبه مهمات بگذارند تا شما هرموقع خواستید، به اونجا برگردید و اسلحه و آیتم موردنیازی که گزاشتید رو بردارید.
توی این نسخه اصلا نباید به فکر آتیش بازی باشید، چون توی این مورد حتی از نسخه قبل هم ضعیف تر کار شده!
صداگزاری بازی واقعا ضعیف کار شده! صدای اسلحه ها تقریبا شبیه به هم هستند و تفاوت خاصی ندارند و اصلا حس نمیکنید که مثلا دارید یک شاتگان رو حمل میکنید و باهاش تیراندازی میکنید.صداگزاری محیط هم مثل نسخه قبل، تقریبا خوب از آب در اومده.
درکل امیدوارم موفق بشه، باوجود اینکه امید خاصی به بازی ندارم
7/10
[تصویر:  aezuywe00amezjkrcuqt_thumb.jpg] [تصویر:  g8fujkddgheu5e6fwc5b_thumb.jpg] [تصویر:  qi2gpif97jhtxpjjm5cv_thumb.jpg] [تصویر:  xe9yk6ra6gqgiph59eqy_thumb.jpg]
[تصویر:  8agcf13c8kcc3aav0x3w_thumb.jpg]
[url=http://*****/viewer.php?file=2w8rlza6862vx7punym1.jpg][/url]
That was just a dream

پاسخ
(02-14-2016, 12:00 AM)ERFAN RP نوشته است: خب بتای بازی رو تجربه کردم و باید بگم یکم ناامیدم کرد!
چندسال از عرضه نسخه Absolution میگزره و خیلی توی مکانیک های گیم پلی بازی و حتی انیمیشن ها تغییری ایجاد نکردند.
گرافیک بازی متوسط رو به خوب هستش، نورپردازی بازی و انعکاس نور داخل بازی نسبتا خوب دراومده.کیفیت سایه پردازی بازی در روز  به شدت ضعیف هستش، درحالی که در شب این کاستی جبران شده و بهتر عمل میکنه.1 کیفیت بافتها در سطح خوبی قرار دارند و توی بازی، افت فریم محسوسی دیده نشد.
باگ های گرافیکی بازی با توجه به اینکه بتا هستش، قابل چشم پوشیه، بازی فیزیک خاصی برای آیتمهای مختلف داخل بازی نداره، حتی ماشین ها هم به درستی منفجر نمیشود و گلدان ها هم نمیشکند که این موضوع برای یک بازی نسل 8 واقعا بد هستش.
گیم پلی دقیقا همونیه که توی نسخه قبل دیدیم، تغییرات بازی خیلی ریز و کم هستند؛ ولی همین تغییرات کوچیک خیلی بازی رو بهتر کرده.
توی این بازی وقتی لباس یک گارد رو میپوشید، دیگه همه به شما شک نمیکنند و فقط بعضی از افراد خاص با توجه به موقعیتتون به شما شک میکنند.
سیستم مخفی کاری بازی دقیقا مثل نسخه قبل هستش، ولی با این تفاوت که هرچی دستتون اومد نمیتونید پردت بکنید تا توجه دشمن رو جلب بکنید و فقط یکسری آیتم های خاص قابل پرتاب هستند.یک مورد جدید اضافه شده، اینه که میتونید اسلحه هارو در جای جای نقشه بازی بزارید تا گاردها با پیدا کردنشون، اونهارو توی جعبه مهمات بگذارند تا شما هرموقع خواستید، به اونجا برگردید و اسلحه و آیتم موردنیازی که گزاشتید رو بردارید.
توی این نسخه اصلا نباید به فکر آتیش بازی باشید، چون توی این مورد حتی از نسخه قبل هم ضعیف تر کار شده!
صداگزاری بازی واقعا ضعیف کار شده! صدای اسلحه ها تقریبا شبیه به هم هستند و تفاوت خاصی ندارند و اصلا حس نمیکنید که مثلا دارید یک شاتگان رو حمل میکنید و باهاش تیراندازی میکنید.صداگزاری محیط هم مثل نسخه قبل، تقریبا خوب از آب در اومده.
درکل امیدوارم موفق بشه، باوجود اینکه امید خاصی به بازی ندارم
7/10
[تصویر:  aezuywe00amezjkrcuqt_thumb.jpg] [تصویر:  g8fujkddgheu5e6fwc5b_thumb.jpg] [تصویر:  qi2gpif97jhtxpjjm5cv_thumb.jpg] [تصویر:  xe9yk6ra6gqgiph59eqy_thumb.jpg]
[تصویر:  8agcf13c8kcc3aav0x3w_thumb.jpg]
[url=http://*****/viewer.php?file=2w8rlza6862vx7punym1.jpg][/url]

حرفای عرفان عزیز رو تایید می کنم جز چند موارد که در ادامه خدمتتون میگم.

اول اینکه بر خلاف نظر عرفان جان نور پردازی بازی (چه در صبح و چه در شب ) بسیار خوب کار شده و از این نظر هیچ ضعفی رو من نمی بینم.

بحث انفجار ماشین ها رو به شدت مخالفم و همون بهتر که روش کار نکردن چون این بازی یه بازی مخفی کاری (گهگداری اکشن ) هست و قرار نیست انفجار آنچانی ایجاد شه. توی نسخه آزمایشی هم کسی از ماشین استفاده نکرد که دلیلی بر ترکوندنش باشیم ( تا اونجایی که من دیدم) در واقع بیش از 90 درصد بازیکن ها توی این بازی به فکر ترکوندن ماشین نمی رن پس اگه بخوایم خیلی درست نقدش کنیم باید از این قضیه چشپوشی کرد. ( چون اگه بحث سر ترکیدن ماشین باشه دیویژن هم چیزی از این کم نداشت تو نسخه آزمایشی و توی نقدی که بردم روی سایت این نکته رو منفی حساب نکردم.)
قضیه گلدون و از این موارد هم نمی گم مخالف نیستم ولی موافق هم نیستم... 
ببیند من یه نکته ای رو بگم ( با اینکه خیلی از دوستان عزیزم چه مدیر انجمن و...سابقه نویسندگی دارن) ولی لازم میدونم این نکته رو بگم... این بحث انفجار و گلدون و چه میدونم سوراخ نشدن کف کشتی و... یه دلیل بیهوده هستش. البته نظر شما کاملا محترمه و هرکسی برای خودش نظری داره ولی مطمئن باشید همون طور که گفتم 90 درصد بازیکنا توی این بازی فقط به فکر کشتن تارگت ها هستن( به صد روش مختلف) و انقدر توی بازی غرق خواهند شد که دیگه به این نکات توجهی نمی کنند. چرا مثلا تکراری بودن گیم پلی ( که من شاکی ام از دستش) خودش یه نکته منفی و دیگه نیازی نیست کارشناسانه نقد بشه و خود بازیکن اون رو بخواد و نخواد متوجه میشه توی طول بازی...
البته میگم شما فقط نظر خودتون رو گذاشتید که قابل احترامه ولی بعضا بد برداشت میشه.
بگذریم
درباره بخش صداگذاری حق با شماست ضعیف کار شده ولی این قضیه رو من همیشه به خودم میگم که توی بتا هیچ چیزی معلوم نیست. نقد نسخه آزمایشی UFC 2 هم آمادس به زودی میره روی سایت شما زمانی که اون نقد رو مطالعه کنید می بینید که من 3-4 خط بیشتر از صداگذاری و موسیقی بازی( روی هم) چیزی نگفتم چون چیزی مشخص نیست. ببینید همونطور که میدونید بتا یه مانور از طرف شرکت سازنده روی بخش گیم پلی که بازیکنا بازی کنند، نظراتشون رو بگن و مشکلاتشو گزارش کنند وگرنه خود سازنده روی بخش مثلا موسیقی و ... زیاد کار کرده که در نسخه نهایی بهتر از این عمل میکنه.
با این حال باز هم تشکر می کنم از اینکه بتا رو برای دوستان تعریف کردی، عکس تهیه کردی، منم نظر شخصیمو گفتم که دیگه مشکلی نباشه

ممنون S0 (24)
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ
باندل Hitman برای کارت گرافیک های AMD رونمایی شد

کیان کاظمی
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۸ 
[تصویر:  Hitman.jpg]
در سال جاری شاهد باندل شدن عناوین مختلف با کارت گرافیک های دو غول صنعت کارت گرافیک یعنی AMD و انویدیا بودیم. شرکت AMD عنوان تحسین شده Star Wars: Battlefront را با کارت گرافیک های سری Fury خود باندل کرد و شرکت انویدیا نیز عنوان بسیار زیبای Rise of the Tomb Raider را با کارت گرافیک های سری ۹۰۰ خود باندل کرد. امروز با خبر شدیم شرکت AMD باری دیگر دست به کار شده و عنوان موردانتظار Hitman را باندل کرده است. در حالی که عنوان Star Wars: Battlefront فقط برای کارت گرافیک های سری R9 Fury باندل شده بود، باندل عنوان Hitman در کنار سری Fury، کارت های سری R9 390 و سری R9 380 را نیز شامل می شود. باندل مذکور به احتمال فراوان هم اکنون وارد خرده فروشی ها شده و تا تاریخ ۳۰ آوریل نیز اعتبار خواهد داشت. AMD هم چنین پردازنده های سری FX-6000 و FX-8000 را نیز با Hitman باندل کرده است. در این حالت افرادی که قصد تهیه کارت گرافیک و پردازنده جدید دارند می توانند کوپن عنوان Hitman را نیز از فروشگاه ها دریافت کنند یا با مراجعه به وبسایت AMD، با وارد کردن اطلاعات موردنیاز بازی را در حساب کاربری خود فعال کنند.
[تصویر:  AMD-Radeon-Hitman-2016-Bundle-200x200.jpg]
Hitman 2016 AMD Bundle
لازم به ذکر است عنوان Hitman تایتل AMD بوده و جزئی از برنامه Gaming Evolved است. ویژگی ها و تکنولوژی های مرتبط با دایرکت اکس ۱۲ بازی نیز در انحصاری کارت گرافیک های AMD خواهد بود. همچنین بازی از تکنولوژی Eyefinity شرکت AMD نیز استفاده می کند.

پاسخ
می بینم که هر روز داره خبر ها در مورد این کچل زیبا بیشتر میشه مشتاقان هم تشنه تر تازه دوستان PS4 هم که بتا رو بازی کردند و دل PC باز ها رو ( البته بعضی از PC بازها) رو آب کردند ولی من اینجام تا لینک کرک شده آلفا بازی رو بدم برید بازی کنید حالشو ببرید. S0 (2)
این رو هم بگم که شاید قبلا آلفا رو کسانی بازی کرده باشند ولی من ندیدم کسی حرفی از این نسخه که بازی کرده باشه بزنه ولی در هر حال من قرار میدم جهت یادآوری S0 (2)
این رو هم بگم که نسخه بتا رو هم برای PC سراغ دارم ولی خب هنوز کرک نشده ولی موقعی که کرک شد حتما توی همین پست قرار میدم.
مطمئنا گرافیک بازی روی PC خیلی بیشتره و امکانات گرافیکی بیشتری داشته باشه. البته اینا رو نمی دونم چون تا حالا هیچ بازی بتا ای رو بازی نکردم. شاید تمام نسخه های بتا برای هر سه پلتفرم یکی باشه.
حالا به غیر از مشکلاتی که دوستان در مورد بازی گفتند خیلی حال میده با نسخه جون تر این کچل بی مغز بازی کنیم. S0 (2)  به خصوص اینکه به محیط های مختلفی هم وارد میشیم برای آدم کشی البته توی نسخه ی کامل. از این هم که به صورت قسمتی هست هم راضیم چون به تم بازی که توی کشور های مختلف جریان داره می خوره. امیدوارم موفق بشه این نسخه از هیتمن و از همه مهم تر پورت خوبی روی هر سه پلتفرم به خصوص PC داشته باشه و DX 12 غوغا کنه توی این بازی

این هم لینک نسخه آلفا
HITMAN Closed Alpha
سیستم مورد نیاز
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6870
    DirectX: Version 11
دیگه اگه قدیمیه ببخشید ولی یه بار دیگه بازی کنید بد نیست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
تصاویری از بتای Hitman با کیفیت ۴k منتشر شد

علیرضا نیک اندیش
[تصویر:  7b2a66e1f00089d3a017831ef7b87822-768x384.jpg]
اخیرا بتای بسته بازی Hitman برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد که باز خورد نسبتا خوبی نیز به همراه داشت. حال تصاویری با کیفیت ۴k از این بازی به انتشار در آمده است. این بازی که توسط ناشر نامدار بازی های رایانه ای یعنی اسکوئر انیکس منتشر می‌شود، از نظر وضوح و کیفیت توانسته بسیاری از تردید طرفداران را نسبت به این قضیه برطرف کند و با مشاهده این تصاویر می‌توانید تا حدودی خیال خود را از این بابت راحت سازید.
ریبوت HITMAN که قرار است، این سری را به ریشه های اصلی خود بازگرداند در تاریخ ۲۱ اسفند ماه برای پلتفرم های، پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی به صورت اپیزودیک یا قسمتی منتشر شود.

[تصویر:  2016-02-19_00003-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00002-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00003-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00005-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00006-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00007-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00008-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00009-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00010-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00011-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00012-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00013-200x113.jpg][تصویر:  2016-02-20_00014-200x113.jpg]

پاسخ
هیتمن دوست دارم S0 (2) ولی به نظرم این بازی عنوانی «خوب» میشه و نه چیزی بیشتر!
بازی ای سرگرم کننده و «قسمت قسمت» که روایت داستان و پیوستگی بازی نداره! اما گیم پلی عالی که خیلی مهمه و گرافیک کم نقصی داره... S0 (29)
پاسخ
حب دوستان همان جوط که قبلا گفتم بتا بازی رو قرار میدم به قولم وفا کردم و قرار میدم براتون ولی به شرطی که لینک هاش حاضر بشه. S0 (2) 
بتا بازی توسط 3DM کرک شد و با حجم 4 گیگ توی تورنت منتشر شد و به محظ اینکه لینک های دیگه ی اون آماده شد حتما در این تاپیک قرار میدم.
منتظر باشید احتمالا تا شب قرار میدم لینک ها
حالا برید خوشحالی کنید و هم از خدای یکتا تشکر کنید و هم از گروه 3DM
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ویدیو مقایسه گرافیکی بتای بازی بر روی PS4  و PC

1080
---
720
---
480

پاسخ
یک تریلر سینماتیک از بازی منتشر شد 
Legacy Opening Cinematic
[تصویر:  roe6_image_hitman-30952-3284_0016.jpg]

مدت زمان تریلر : 2 دقیقه 33 ثانیه 

... تصاویر تریلر ...
[تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0008.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0001.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0015.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0009.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0018.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0020.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0012.jpg] [تصویر:  thumb_image_hitman-30952-3284_0004.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,359 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,415 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,216 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,628 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,912 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان