امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Just Cause 3 | Official Thread
Just Cause 3: نظر سنجی حول نسخه ی COLLECTORS EDITION بین کاربران برگزار می شود

[تصویر:  date.png] اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۳| ۲۲:۱۲ [تصویر:  user.png] مبین احمدی [تصویر:  1425651931-bpfull.jpg&w=48&id=23598&random=1425651931]
[تصویر:  just-cause-3-250x133.jpg]استودیو بازی سازی Avalanche با برگزاری نظرسنجی به خصوصی، می خواهد بداند که کاربران دوست دارند در نسخه ی COLLECTORS EDITION بازی Just Cause 3 چه چیزهایی را ببینند. با اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.همانطور که اشاره شد، استودیو Avalanche ( سازنده ی Just Cause 3 ) در نظر دارد تا با به راه انداختن نظر سنجی به خصوصی، نظر کاربران را درمورد نسخه ی COLLECTORS EDITION بازی بداند.
در این نظرسنجی گزینه های مختلفی شامل ” کتاب هنری (مینی آرت بوک)، نقشه ی جزیره ای به نام Medici، فیگور شخصیت اصلی بازی، کتابی پر از طرح هنری، ریموت کنترل هلکوپتر و … وجود دارد. ”
شما تا روز ۴ شنبه، هجدهم مارس سال جاری فرصت دارید تا گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. مطمئنا پس از آن هم نسخه های دیگری برای بازی منتشر خواهد شد. البته کاربران می توانند برای دریافت جدیدترین بروزرسانی های بازی (به هنگام انتشار) در وب سایت مربوطه ثبت نام کنند.
اگر می خواهید در این نظرسنجی شرکت کنید، به این لینک مراجعه کنید.
عنوان Just Cause 3 قرار است که در فصل تعطیلات برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی منتشر شود.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
یادش بخیر من هم 1 و هم دوش رو بازی کردم این هم صد در صد میترکونه ولی انتظار نداشتم قسمت سومش هم بیاد
پاسخ
اطلاعات جدیدی از Just Cause 3 منتشر شد
مبین احمدی ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۷:۴۱

وب سایت PC GAMER در شماره ی جدید مجله ی خود طی مصاحبه ای که با استودیو Avalanche انجام داده است، اطلاعات جدیدی از عنوان Just Cause 3 را در اختیارکاربران قرار داده است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

با توجه به اطلاعات جدید، در بازی Just Cause 3 مناطق جذاب و متنوعی از جمله شهرک ها ( شهرهای کوچک )، پایگاه ها، پایگاه های نظامی، چالش های جذاب، فعالیت های جانبی و اتفاقات تصادفی به وفور دیده می شوند. اما سازنده ی بازی هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ” اتفاقات تصادفی ” ای که به آن ها اشاره شد منتشر نکرده است.

تنها چیزی که در این مورد منتشر شده است، این است که سازندگان از ایده های جذاب برای بازی سخن می گویند و اعلام می دارند که منطقه ی بازی در ابتدا بسیار وسیع خواهد بود.

کارگردان بازی، آقای Roland Lesterlin، افزود که بیشتر، بخش شمالی بازی باز است و این مناطق بسیار وسیع خواهند بود. حتی بازیکنان قادر خواهند بود که با جت ها و هواپیماها به مناطق مختلف بازی سفر کنند.

او اضافه کرد که اعضای استودیو Avalanche برای بهبود هوش مصنوعی دشمنان سخت در حال کار بر روی بازی هستند. به طور مثال اگر شما وارد «ماشین های نظامی» شوید، سربازانی که با خود RPG حمل می کنند به سمت شما فرستاده می شوند. حتی اگر با هلیکوپترهای نظامی وارد یک پایگاه شوید زد هوایی ها به سمت شما تیر پرتاب می کنند تا شما را از بین ببرند. آقای Lesterlin در این مورد گفت:

نقل‌قول: این موجب می شود که حمله به پایگاه ها برایتان سرگرم کننده تر و جذاب تر شود. امکانش هست که شما حتی با اسلحه وارد پایگاه دشمن شده و سپس خود را [ با قلاب خودتان ] به هلیکوپتر دشمن گلاویز کنید و خود را وارد هلیکوپتر کنید. همين تنوع بازی است که آن را بسیار جذاب کرده است.

داستان عنوان Just Cause 3 در شهری به نام Medici به وقوع می پیوندد که حاکم آن فردی به نام Di Ravello است که به مردم ظلم می کند. شخصیت اصلی بازی (Rico Rodriguez) موظف است این اوضاع را سر و سامان دهد. علاوه بر درگیری های زمینی، در هوا هم می توانید با تجهیزات مختلف بجنگید تا جذابیت بازی برایتان دو چندان شود. قبلا اعلام شده بود که این بازی به صورت free-to-play عرضه نخواهد شد! به علاوه عنوان Just Cause 3 فقط دارای بخش تک نفره است.

عنوان Just Cause 3 اواخر سال جاری برای PC، Xbox One و Playstation 4 منتشر خواهد شد.
پاسخ
باکس آرت های هر سه نسخه بازی بازی منتشر شدند.

[تصویر:  CDXINxLWIAEytFB.jpg?5f8928]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
بعید می دونم در بین غول های هم سبک، حرفی برای گفتن داشته باشه...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(04-25-2015, 05:03 PM)MA 77 نوشته است: بعید می دونم در بین غول های هم سبک، حرفی برای گفتن داشته باشه...

اين خودش غوليه براي خودش
من بعيد ميدونم بقيه اصلا بتونن جلوي اين مقاومت كنن
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
(04-25-2015, 05:07 PM)Yesman4Ever نوشته است:
(04-25-2015, 05:03 PM)MA 77 نوشته است: بعید می دونم در بین غول های هم سبک، حرفی برای گفتن داشته باشه...

اين خودش غوليه براي خودش
شاید حق با شماست. باید منتظر موند و دید که کدوم عنوان بهتر ظاهر میشه...

اين خودش غوليه براي خودش

اين خودش غوليه براي خودش
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
اولین تریلر گیم پلی بازی با نام debut منتشر شد.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
بازی به این میگند عالی این بازی من که بانسخه های قبلیش خیلی حال کردم همه چی داشت و همه کاری میشد کرد به خصوص با اون طنابی که به دستش بود خیلی حال می داد دشمن ها رو از بالای ساختمون با اون به پائین پرت کنی.
نسخه ی سومش هم دیگه معلومه چی هست و نیازی به تعریف نداره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
تاریخ انتشار دقیق بازی مشخص شد= اول دسامبر 2015
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,364 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,445 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,313 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,634 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,914 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان