امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MGS V: Ground Zeroes | Official Thread
عجب گرافیکی داره بازی خیلی دقیق تمام جزئیات معلومه با اینکه کارت گرافیکش زیاد جدید نیست ولی بازی خیلی خوب با این مشخصات اجرا شده.
و جالبی کار اینه که اگه توی تنظیمات بازی توجه کنید مییبنید که نوشته 1 Display یعنی اگه دو تا مانیتور داشته باشید میتونید روی دومانیتور و یا بیشتر استفاده کنید.
من تا حالا توی بازی هایی که بازی کردم ندیده بودم این گزینه باشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
لیست نمرات (Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PC منتشر شد | بهبود کیفیت یا بدون پیشرفت؟ 

[تصویر:  date.png] آذر ۲۸ام, ۱۳۹۳| ۱۳:۰۹ 

[تصویر:  MGS5groundzeroes111613.png]

همانطور که در جریان می باشید عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes قسمت نخست بازی Metal Gear Solid V می باشد و در واقع به عنوان پیش زمینه ای برای بازی اصلی  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ساخته و چندی پیش برای کنسول های نسل هشتمی و هفتمی روانه ی بازار شد. بعد از مدتی و بنا بر تقاضای PC بازیبازان عنوان MGS V : GZ برای رایانه های شخصی نیز منتشر شد و به همین سبب هم اکنون نمرات و نقد های این بازی منتشر شده است.
بر اساس نمراتی که تا به این لحظه منتشر شده اند ما می توانیم شاهد نسخه ی بهینه تر و معقول تری از MGS V : GZ بر روی رایانه های شخصی نسبت به کنسول ها باشیم زیرا نقد های صورت گرفته بیانگر پیشرفت این نسخه از بازی می باشد که در این بین می توان به نقد PC Gamer اشاره کرد که به بازی نمره ی ۸۷ از ۱۰۰ را عطلا کرده است. در پایان شما می توانید لیست نمرات منتشر شده و متای بازی را ملاحضه نمایید :
PC Gamer
۸۷ از ۱۰۰
نقل‌قول:
این بازی یک عنوان با عمق با شاخ و برگ های فراوان می باشد که برای بازیبازان بسیار سرگرم کننده است و باید بدانید صبری که Kojima شما را به آن وا داشت ارزشش را دارد.
Softpedia
۸۵ از ۱۰۰
نقل‌قول:
Ground Zeroes یک تجربه ی بسیار مناسب از آنچه که در Phantom Pain وعده داده شده است می باشد. Ground Zeroes یک بازی بسیار فلسفی، تاریک و بی رحمانه اما در عین حال ( به طور همزمان ) سر شار از امید نیز می باشد.
توجه : تا به این لحظه تنها ۲ نقد از نسخه ی PC این بازی منتشر شده است و به زودی و با انتشار نمرات جدید مطلب به روزرسانی خواهد شد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
GameStar
۷۴ از ۱۰۰
نقل‌قول:
من تجربه ی  Ground Zeroes را بدون تردید به شما توصیه می کنم اما باید بدانید زمان بازی بسیار کوتاه بود.
Vandal Online
۶۷ از ۱۰۰
نقل‌قول:
PC بازان می توانند بهترین نسخه ( از سری MGS ) از ابتدا تا کنون را تجربه کنند. اگر چه این بازی تنها یک قسمت از MGS V می باشد. همچنین اگر در حال حاضر شما می خواهید بدانید این بازی ارزش تجربه کردن را دارد یا نه می بایست منتظر تمام نقدها بمانید.
[تصویر:  Gamaefa.png]
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
در ماه آگوست (16 آگوست تا 15 سپتامبر!) عنوان MGS V: GZ برای کاربران Gold ِسرویسِ Xbox Live رایگان خواهد بود.
vg247
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,315 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,203 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,475 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,597 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,894 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان