امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Middle Earth:Shadow of Mordor برترین عنوان سال 2014 از نگاه Gamespot+نظر بچه های فروم
Middle Earth:Shadow of Mordor فوق العادس!
درود بر گیم اسپات
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
خب با کسب اجازه برای بحث در مورد این چهار بازی از ایجاد کننده ی این تاپیک
اول اینکه با نظر محمد امین موافق هستم بازی middle Earth به نظر من دارای نو اوری هایی بود مثل اینکه شخصیت بازی میره توی روح ارک ها و از خاطراتشون استفاده میکنه و یا از بدنشون برای جنگیدن با بقیه ی ارک ها استفاده میکنه گرافیک بازی هم واقعا خوب بود و محیط بازی به خوبی طراحی شده بود و جدیدا هم که قراره یه بسته ی الحاقی داستانی جدید براش بیاد.
در مورد dark souls 2 باید بگم که فوق العاده بازی سختیه و نسخه ی pc بازی یکمی بد پورت شده بود و یکی از مشکلاتی که من باهاش داشتم دکمه های xbox بود که سازنده های بازی هیچ زحمتی حتی برای تغییر این علامت ها برای pc نکرده بودند.در مورد گرافیک هم بازم به نظر من متوسط رو به بالا بود ولی بازی از نظر شخصی سازی واقعا خوب بود بخصوص وقتی این سه بسته ی الحاقی جداگونه که برای بازی اومد ه مکان های بیشتری اضافه کرد و هم اسلحه های بیشتری که خیلی بازی رو جذاب تر کرده بود اما نسخه ی دومش خودش رو بکشه به پای نسخه ی یک که انحصاری ps3 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بود نمیرسه توی اون نسخه دیگه اشک آدم در میومد اونجا بازی اصلا سیو نمیشد و بازی رو باید یه کله میرفتی.(این تیکه ی اخر جدای اون بحث هست.)
در مورد 
Bayonetta 2 متاسفانه نمی تونیم این عنوان زیبا رو تجربه کنیم من نسخه ی یکش رو که بازی کردم و انیمیشنش رو که دیدم واقعا زیبا بود بازی دارای یه گرافیک خوب و خاص در کنار داستانی قشنگ و گیم پلی روان و هیجان انگیز.
در مورد فسمت دوم این بازی از روی تریلری که دیدم واقعا گرافیک بازی پیشترفت کرده بود و اکشن بازی هم خیلی سریع تر و نفس گیر تر شده بود و کلا هیجان خاصی داشت و تمام این هیجانات در کنار کمبو ها و قدرت های بایونیتا جذاب تر میشد.از نظر شخصیت بازی هم معلوم بود که شخصیت یک کمی از حالت شوخی به جدی روی اورده و الان داره با یکی دیگه همکاری میکنه.
و در اخر هم بازی 
Dragon Age:Inquistion که بازی سال شد این بازی در کنار موتور گرافیکی قدرتمندی که استفاده کرده محیطی فوق العاده زیبا و گسترده ای رو برای بازیباز فراهم کرده.
از اونجایی که بازم متاسفانه این بازی رو هم به دلیل نداشتن سیستم مناسب بازی نکردم ولی گیم پلی بازی رو دیدم.(به قول معروف:نون جو نخوردیم ولی دست مردم دیدیم.)از روی تریلری که چهار تا شخصیت افتادند به جون یه اژدهای بدخت میشه گفت که گیم پلی خیلی توپی داشت و هر شخصیت برای خودش قدرت های مخصوص خودش رو داره که استفاده از اونا خیلی هیجان انگیزه و هر کدوم روش  خاص خودش رو برای مبارزه داره که باید به نحو احسن باید ازش استفاده کنید.
و یک چیزی که خیلی باهاش حال کردم طراحی اژدها بود خیلی قشنگ درست کرده بودند وقتی اژدها پرواز میکرد و میومد ادم ها رو کباب کنه افکت اتش خیلی خوب کار شده بود و واقعا زیبا بود به لطف موتور گرافیکی.
خلاصله سرتون رو درد نیارم این بود نظر من در مورد این چهار تا بازی حالا میریم سراغ نتیجه گیری که
از نقدی که توسط خودم شده و خوندم کلا این چهار تا بازی فوق العاده هستند و خودم تمامشون رو بازی سال اعلام میکنم برید بازی کنید و حالشو ببرید.
حالا منتظر نظر های شما در مورد این چهار تا بازی به صورت کلی هستیم.
بیایید توی این تاپیک خودمون بازی سال رو انتخاب کنیم نه کس دیگری البته با دلیل و فلسفه و منطق

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
shadow فوق العاده بود اما بهترین بازی سال ؟؟؟؟!!؟!؟!؟!
پاسخ
من هم در بحث شرکت میکنم .

در مورد
MIDDLE EARTH همونجور که مجید گفت بازی نو آوری های خیلی زیادی داره ( طوری که تقریبا همه بازی ها دارن تکراری و شبیه ب هم میشن ) و در این مورد که بازی برتر شده از نگاه گیم اسپات بنظر من ناحقی نشده و حقش بوده این عنوان .
DARK SOULS ب نظرم الکی زیادی سخته . درسته بازی باید سخت باشه و بازیباز رو ب چالش بکشه اما این دیگه خیلی سخته ( با این حال خیلی رفتم اما ب ی جایی رسیدم ( دقیقا یادم نیست کجا ) که دیگه کلا بیخیالش شدم و بوسیدمش گذاشتمش کنار ) . من ب شخصه با گرافیکش خیلی حال میکنم مخصوصا سبزه ها در بازی .
میشه نمره 9 از 10 رو ب بخش گرافیکش و در کل 7 از 10 ب این بازی داد . ( از نظر من )

Bayonetta 2
متاسفانه اطلاعات خاصی در مورد این بازی ندارم پس نظری نمیدم .

Dragon Age:Inquistion
که در TGA برترین بازی سال شد .
یک مقداری سرم شلوغه هنوز سفارشش ندادم اما بزودی این عنوان رو میگیرم . از تریلر هایی که ازش دیدم به نظر میاد بازی خوش ساختی باشه و نقطه قوتش با توجه ب سیستم مورد نیازش گرافیکش باید باشه و ب نظر من هم برترین بازی سال میتونه حقش باشه ( ممکنه بعد از تجربش نظرم تغییر کنه )
در آخر از دوستان
تقاضا
دارم در این بحث شرکت کنند .

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-20-2014, 02:21 PM)'joel - elie' نوشته است: من هم در بحث شرکت میکنم .

در مورد
MIDDLE EARTH همونجور که مجید گفت بازی نو آوری های خیلی زیادی داره ( طوری که تقریبا همه بازی ها دارن تکراری و شبیه ب هم میشن ) و در این مورد که بازی برتر شده از نگاه گیم اسپات بنظر من ناحقی نشده و حقش بوده این عنوان .
DARK SOULS ب نظرم الکی زیادی سخته . درسته بازی باید سخت باشه و بازیباز رو ب چالش بکشه اما این دیگه خیلی سخته ( با این حال خیلی رفتم اما ب ی جایی رسیدم ( دقیقا یادم نیست کجا ) که دیگه کلا بیخیالش شدم و بوسیدمش گذاشتمش کنار ) . من ب شخصه با گرافیکش خیلی حال میکنم مخصوصا سبزه ها در بازی .
میشه نمره 9 از 10 رو ب بخش گرافیکش و در کل 7 از 10 ب این بازی داد . ( از نظر من )
Bayonetta 2
یک مقداری سرم شلوغه هنوز سفارشش ندادم اما بزودی این عنوان رو میگیرم . از تریلر هایی که ازش دیدم به نظر میاد بازی خوش ساختی باشه و نقطه قوتش با توجه ب سیستم مورد نیازش گرافیکش باید باشه و ب نظر من هم برترین بازی سال میتونه حقش باشه ( ممکنه بعد از تجربش نظرم تغییر کنه )
در آخر از دوستان
تقاضا

با نظر شما درباره ی سختی DARK SOULS 2 زیاد موافق نیستم....اتفاقا یکی از دلایلی که علی رقم سختی زیاد بازی، من رو مجبور به ادامه ی بازی می کرد، منطقی بودن مرگ ها بود...

دوستان از حالا شما میتونین برترین بازی سال رو از نظر خودتون انتخاب کنید البته با ذکر دلیل تا برترین بازی سال از دیدگاه بچه های فروم گیمفا مشخص بشه....

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(12-20-2014, 10:27 PM)'MA 77' نوشته است:

در مورد
Bayonetta 2
در آخر از دوستان
تقاضا

با نظر شما درباره ی سختی DARK SOULS 2 زیاد موافق نیستم....اتفاقا یکی از دلایلی که علی رقم سختی زیاد بازی، من رو مجبور به ادامه ی بازی می کرد، منطقی بودن مرگ ها بود...

دوستان از حالا شما میتونین برترین بازی سال رو از نظر خودتون انتخاب کنید البته با ذکر دلیل تا برترین بازی سال از دیدگاه بچه های فروم گیمفا مشخص بشه/....

البته حرف شما هم درسته مرگ هاش منطقی بود مثل بازی هایی نبود که طرف بعد از 50 ضربه میمیره 
اما خب من فک نمیکنم از هر 10 گیمر حتی 1 نفر هم بتونه این بازی تموم کنه !
سختی باید باشه (لازم برای یک بازی حرفه ای ) خب حدی باشه که نتونی بازی تموم کنی فایده نداره !

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
دارک سولز زیادی سخت بود درسته باید بازی سخت باشه ولی در حدی سخت بود که ادم از بازی دل زده میشد من تا حالا ندیدم کسی واقعا بدون رمز این بازی رو تموم کنه مگه گیمرهای واقعی
بهترین سال هم نمیتونم انتخاب کنم چونکه هنوز فرصت نشده این دو  عنوان و بازی کنم
ولی بشخصه علاقه ی بیشتری مدل ارث دارم .

پاسخ
(12-20-2014, 10:36 PM)'joel - elie' نوشته است:
(12-20-2014, 10:27 PM)'MA 77' نوشته است:

در مورد
Bayonetta 2
در آخر از دوستان
تقاضا

دوستان از حالا شما میتونین برترین بازی سال رو از نظر خودتون انتخاب کنید البته با ذکر دلیل تا برترین بازی سال از دیدگاه بچه های فروم گیمفا مشخص بشه/....

البته حرف شما هم درسته مرگ هاش منطقی بود مثل بازی هایی نبود که طرف بعد از 50 ضربه میمیره 
اما خب من فک نمیکنم از هر 10 گیمر حتی 1 نفر هم بتونه این بازی تموم کنه !
سختی باید باشه (لازم برای یک بازی حرفه ای ) خب حدی باشه که نتونی بازی تموم کنی فایده نداره !

خب باید بگم این بازی سبک کلاسیکی داره و همونطور که قبلا اشاره کردم هر گیمری سراقش نمیره ولی در سبک خودش از بی نقص ترین عناوین هست. یکی از اصلی ترین دلیل های انتخاب نشدنش هم، همین هست.ولی به شخصه با سختی بازی خیلی حال کردم....برای ساکت کردن گیمرهایی که خودشونو  "اند" گیمینگ می دونند،عالیه. 

(12-20-2014, 10:38 PM)'sahdow' نوشته است: دارک سولز زیادی سخت بود درسته باید بازی سخت باشه ولی در حدی سخت بود که ادم از بازی دل زده میشد من تا حالا ندیدم کسی واقعا بدون رمز این بازی رو تموم کنه مگه گیمرهای واقعی
بهترین سال هم نمیتونم انتخاب کنم چونکه هنوز فرصت نشده این دو  عنوان و بازی کنم
ولی بشخصه علاقه ی بیشتری مدل ارث دارم .

Shadow عزیز از نظر شما متشکرم.به هر حال هر کس یه نظری داره و نظر شما هم برای من قابل احترام هست......

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,112 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,502 10-18-2019, 09:29 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Super Mario Kart تبدیل به پردانلود‌ترین عنوان گوشی‌های هوشمند نینتندو شد White Beard 0 886 10-03-2019, 10:11 PM
  عنوان واقعیت مجازی Medal of Honor: Above and Beyond در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد White Beard 0 928 09-26-2019, 09:50 PM
  [News] نویسنده‌ی داستان بازی Metro بر روی داستان نسخه‌ی بعدی این عنوان کار می‌کند White Beard 0 924 08-16-2019, 03:36 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان