امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat X | Offical thread
امیرمگه این بازی رو بازی کردی که میگی؟
اگه بازی کردی یه چند تا عکس با کیفیت ازش بزار ببینی ولی در کل وقتی Noob و kabal نباشه توی شخصیت ها فاز نمیده.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(04-08-2015, 11:23 PM)مجید نصر نوشته است: امیرمگه این بازی رو بازی کردی که میگی؟
اگه بازی کردی یه چند تا عکس با کیفیت ازش بزار ببینی ولی در کل وقتی Noob و kabal نباشه توی شخصیت ها فاز نمیده.

نه سفارش دادم به همراه بلاد بورن سه شنبه میرسه. رفیقم بازی کرده بود گیمپلیشو برا فرستاده بود باو 
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
آخه بازی که هنوز عرضه نشده چطوری بازی کرده؟
شش روز دیگه تا عرضه رسمی بازی مونده بسی مایه ی تعجب هست.
پاسخ
(04-08-2015, 11:43 PM)مجید نصر نوشته است: آخه بازی که هنوز عرضه نشده چطوری بازی کرده؟
شش روز دیگه تا عرضه رسمی بازی مونده بسی مایه ی تعجب هست.

عزیزم .واسه وان و پلی فور منتشر شده 
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
سلام به نظر من معرفی شخصیتی مثل کوتال کان خیلی به بازی کمک کرده هم خدای جنگ و هم خدای خورشید و هم خدای خون عاشقشم :D :D

پاسخ
دوستان اگه کسی بازی رو تهیه کرده لطف کنه یه چند خطی درموردش توضیح بده؟ آیا راضی بوده؟ و.... .
پاسخ
ظاهرا اونایی که تجربه کردن هم نسخه کامل رو ندارن و فق ساب زیرو و اسکورپیون و بخش مبارزه تک نفره فعاله!
احتمالا 14م یه پچ برای کنسول ها میاد تا بازی کامل بشه براشون.
حالا خودتون باید تصمیم بگیرید، مورتال کمبت با 30 گیگ یا gtav با 60 گیگ :D (به نظرم یکی رو بخرید و اونیکی رو دانلود کنید)
به نظرم علت اینکه خیلی از شخصیت ها نیستن، اینه که اد بون یا نتونسته و یا وقت نداشته که واسه هرکدوم 3تا varation بذاره. کابال، اسموک، سیندل، رین و... شاید تو بخش داستانی باشن و باهاشون مبارزه کنید ولی فقط در همون حد تو بازی حضور دارن تا هم یه تجدید خاطره باشه و هم طرفدارای این شخصیت ها رو حرص بدن S0 (2) (من تو تریلرها نوب سایبوت رو ندیدم، کسی میتونه عکس بذاره ازش؟)
من تا اونجایی که دیدم این بازی ترکیبی ازMK9 و Injustice هست و کوچکترین خلاقیتی نداره و چیز جدیدی بهش اضافه نشده! تنها چیز جدید، اون variation هست که همونم از روی Street fighter که 17 پیش ساخته بود، اسکی رفته! s0 (103)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
خب حالا یکی از دوستان انجمن که بازی رو برای ps4 گرفته بود به من گفت که بازی واقعا عالی هست و گیم پلی خیلی توپی داره ولی دیگه در مورد شخصیت ها و غیره چیزی نگفت.
ولی در کل هر چی باشه مورتال هست و لذت خاص خودش رو داره حتی اگه شخصیت های قدیمی توی اون نباشند و تا موقعی هم که خودمون بازی نکردیم نمی تونیم بازی رو بگیم مزخرف هست.
فعلا باید GTA رو دریابیم که کرکش بیاد.
پاسخ
(04-10-2015, 07:27 PM)PWLG نوشته است: ظاهرا اونایی که تجربه کردن هم نسخه کامل رو ندارن و فق ساب زیرو و اسکورپیون و بخش مبارزه تک نفره فعاله!
احتمالا 14م یه پچ برای کنسول ها میاد تا بازی کامل بشه براشون.
حالا خودتون باید تصمیم بگیرید، مورتال کمبت با 30 گیگ یا gtav با 60 گیگ :D (به نظرم یکی رو بخرید و اونیکی رو دانلود کنید)
به نظرم علت اینکه خیلی از شخصیت ها نیستن، اینه که اد بون یا نتونسته و یا وقت نداشته که واسه هرکدوم 3تا varation بذاره. کابال، اسموک، سیندل، رین و... شاید تو بخش داستانی باشن و باهاشون مبارزه کنید ولی فقط در همون حد تو بازی حضور دارن تا هم یه تجدید خاطره باشه و هم طرفدارای این شخصیت ها رو حرص بدن S0 (2) (من تو تریلرها نوب سایبوت رو ندیدم، کسی میتونه عکس بذاره ازش؟)
من تا اونجایی که دیدم این بازی ترکیبی ازMK9 و Injustice هست و کوچکترین خلاقیتی نداره و چیز جدیدی بهش اضافه نشده! تنها چیز جدید، اون variation هست که همونم از روی Street fighter که 17 پیش ساخته بود، اسکی رفته! s0 (103)

فکر کنم انتخاب کاملاً مشخص باشه برای PC گیمرها و انتخاب GTA V شکی توش نیست اما خوب دیگه مورتال هم علاقه مند زیاد داره.
واقعاً حرص ادم درمیاد که این شخصیت ها توی داستان باشن اما قابل بازی نباشند. در مورد بودن نوب هم فکر کنم اشتباه کردم و این رو حالا با گفتن این که اسموک تو داستان هست متوجه شدم. تو همین لانچ تریلر من اون شخصیت رو که یه لحظه نشون داد فکر کردم نوب هست. آخه با توجه به طراحی اسموک توی مورتال کمبت 9 فکر نمی کردم اسموک رو مثل نسخه های قدیمی طراحی کنند :دی
طبیعیه همیشه خیلی از فایتینگ های دیگه تو بخش کمبو و مبارزات حرفه ای تر از مورتال بودند اما خب خشونت این سری همیشه جذاب بوده.
بحث تقلید رو هم ول کن (مشخصه :دی) من نگران هستم که آیا این سیستم variation های مختلف رو خوب از آب در میاره یا نه؟
پاسخ
البته که اکثریت GTA V رو انتخاب می کنن چون سبک عامه پسندی داره (البته در این بین طرفداران پرو پا قرص MK هم هستن که این سری رو با دنیا عوض نمی کنند). دانلود هم به نظرم اصلا به صرفه نیست و همونکه بخرن بهتره.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,194 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,436 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان