امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PES 2016 | Official Thread
نقل‌قول: یعنی امکان داره امشب برا دانلود قرار بگیره  [تصویر:  s0%20%2843%29.gif]
تاریخ انتشار اروپا بازی، فرداست. از طرفی هم کونامی گفته دمو نسخه PC قراره فردا منتشر بشه. خیلی عجیب خواهد بود که اگر دموی بازی هم منتشر بشه و خود بازی هم جدا منتشر بشه.
نتیجه گیری: آمدن لینک های دانلود بازی به همراه کرک معتبر، در حاله ای از ابهام هست. البته ریلودد همیشه عادت داشته که بازی رو بعد از 3-2 کرک کنه.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
دوستان سلام
ماد sweet fx بازی اومده با عنوان 1000 times better و گرافیک بازی رو مثل PS4 و حتی بهتر میکنه
اونایی که بازی رو دان کردن برن اینجا امتحان کنند نتیجه رو بگن
https://sfx.thelazy.net/games/preset/4391/
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
با این که تمامی نسخه های بازی در دسترسی هستند ولی خالی از لطف نیست که جدیدترین تصاویر بازی رو با کیفیت 4K ببینیم و سری هم به بازی یوونتوس و رم بزنیم

[تصویر:  jMdTMeus.jpg][تصویر:  uCamh29s.jpg][تصویر:  Os6FLoYs.jpg][تصویر:  GwTrKJHs.jpg][تصویر:  tkVAl4Js.jpg][تصویر:  OeptKnfs.jpg][تصویر:  dFIQINMs.jpg][تصویر:  1bchngLs.jpg][تصویر:  6FJuH5ps.jpg][تصویر:  RmNOLOps.jpg][تصویر:  dKjWnXas.jpg][تصویر:  sCxpbCLs.jpg]

پاسخ
(09-17-2015, 05:52 PM)masterpourya نوشته است: دوستان سلام
ماد sweet fx بازی اومده با عنوان 1000 times better و گرافیک بازی رو مثل PS4 و حتی بهتر میکنه
اونایی که بازی رو دان کردن برن اینجا امتحان کنند نتیجه رو بگن
https://sfx.thelazy.net/games/preset/4391/

بهتر که نکرده شما اگه عکساشو تو اندازه اصلی ببینی مقایسشم هست فقط رنگای کرم صفحرو حذف کرده و اصلا کیفیت تکسچر ها رو بهتر نکرده
پاسخ
خودمم تست کردم توی یک ثانیه پاکش کردم
به نظرم روشنایی رو زیاد کنی بهتر از اینه
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
 [تصویر:  zjqdyehixmnq.jpg]

بازی رو نصب کردم،‌ مواردی هم که در ادامه اشاره میکنم فقط از روی شش هفت تا بازی هست که انجام دادم و البته کمی گشتن داخل منوها و . . . 
انقلاب؟ شاید نشه برای نسخه PC این کلمه رو با تمام وزنش به کار برد ولی  . . .
بهتره اول یه سری به نسخه‌های قبلی و علی‌الخصوص نسخه 2015 بزنم. وقتی در مورد بازی قبلی هم چند تا تعریف نصفه نیمه شنیدم خیلی امیدوار شدم اما  . . .  وقتی بازی رو نصب کردم و در همون اولین بازی‌ها، درجه نا امیدی به سقف چسبید و هر کاری کردم تا یکم خودم رو امیدوار کنم، نشد که نشد هر چقد بازی کردم نتونستم با pes 2015 ارتباط برقرار کنم، انگار توی بازی یه نیروی دافعه‌ای گذاشته بودن که مانع جذابیتش میشد، این دافعه رو دیگه بازش نمی‌کنم، ولی در اکثر موارد و مکانیزم‌هایی که فکر میکنید وجود داشت، فقط کمی قسمت BL رو بازی کردم، اونم به خاطر اینکه فقط کنترل یه بازیکن رو بر عهده داشتم و دیگه کاری به بقیه کنترل‌ها و مکانیزم‌ها توی بازی نداشتم و کمتر حرص می‌خوردم!
ولی امسال، توی همین چند تا بازی که انجام دادم اوضاع کاملا فرق کرد. همون حس ابتدایی توی بازی نشان از یه بازی متفاوت( حداقل نسبت به پارسالی) میداد. 
اول اصل کاری یعنی گیم‌پلی؛ نسبت به پارسال واقعا میشه گفت بهتر شده، یک موردش در عکس‌العمل‌های بازیکنان در موقع پاس‌‌کاری و خود مکانیزم پاس دادن هست، پارسال بعضی اوقات وقتی به یه بازیکن تو دومتری پاس میدادی تا بیاد موتورش گرم بشه و استارت بزنه و بره دنبال توپ، توپ لو رفته بود ولی امسال هم خود پاس دادن راحت‌تر و دقیق تر به نظر میاد و هم عکس‌العمل بازیکنا در مقابل پاس. این قضیه یه ارتباطی با هوش مصنوعی هم پیدا میکنه، درواقع ما داریم یه بازی ورزشی تیمی انجام میدیم و نمیتونیم در آنِ واحد همه بازیکنا رو کنترل کنیم پس هوش مصنوعی باید طوری باشه تا محدودیت‌های گیمر تا حدی بر طرف بشه، این موضوع علاوه بر پاس در نحوه جاگیری در موقع حمله و دفاع خودش رو نشون میده.
حالا بپردازیم به همین موضوع حمله و دفاع، بخصوص دفاع که توی بازی 2015 روی اعصاب راه نمیرفت بلکه یورتمه میرفت! اما امسال به نظر میاد عکس العمل ها، جاگیری‌ها و توپ گیری ها خیلی بهتر شده ( همینجا بگم من چندتا بازی بین بارسا و رئال و بین بارسا و یوونتوس و یکی هم بین اینتر و میلان و یکی هم بین پرسپولیس و تراکتور انجام دادم)
حالا پارسال فرقی نمیکرد جلوی رئال بازی میکنین یا جلوی یه تیم درجه دو یا سه، اگه قرار بود یه بازیکن تمام مدافعارو دریبل بزنه، دریبل میزد و شما هم هر کاری میکردید نمیتوسنتید توپ رو ازش بگیرید و راحت تر بگم اگه قرار بود گل بخورید گل رو میخوردید اونم در عرض ایکی ثانیه! این در درجات سختی آخر کاملا نمود داشت. این مورد واقعا اعصاب نمیذاشت. ولی امسال فرق داره انگار، دفاع بهتره، حداقل بهتر میشه توپ‌گیری کرد و وقتی هم که گل میخوردم خودم متوجه میشدم که اشتباه کردم و مکانیزم‌های بازی رو اونقدر مقصر نیمدونستم.
توی حمله هم تحرک مهاجمان و اضافه شدن بک‌ها و هافبک ها به نظرم بهتر شده، اون پاس‌های رو به جلوی معروف رو هم راحت تر میشه داد. ولی باز هم میشه با یه بازیکن مانور داد و توپ رو جلو برد ولی نه در حد PES های قدیمی. عکس العمل‌های دروازه‌بان‌ها هم تغییراتی کرده و چند تا عکس‌العمل خوشگل هم اضافه شده. من خودم تو یه بازی از زاویه بسته به کاسیاس گل زدم و فکر کردم دروازه‌بانها شاید ضعیف شدن ولی بازی بعدی جلوی همین کاسیاس از شش قدم هم نمیتونستم گل بزنم! یه موردی هم که به چشمم خورد این بود که بعضی اوقات گلرها شوت‌هایی که زاویه ندارن و مستقیم به سمتشون میاد رو هم دو ضرب میگیرن و گاهی این دو ضرب گیری اونقدر خطرناک هست که مهاجم میتونه سریع خودش رو به توپ برسونه.

گل زاویه بسته به کاسیاس، البته خوب زاویه رو نبسته بود
ترکیب‌ها که با فصل نقل و انتقالات تغییر نکرده! و شاید بعدا درست بشه با پچ و ...

[تصویر:  b96wpqtpsw5v.jpg]
در کل من از این روان بودن گیم پلی و همین طور واکنش های بهتر بازیکنان در مواقع مختلف خیلی خوشم اومد؛ مثلا وقتی روی پای بازیکن تکل میرن و توپ از زیر پاش خارج میشه، بازیکن شما میتونه دوباره برگرده و توپ رو مال خوش کنه و اینطور نیست که با تکل توپ حتما لو بره. از طرفی بازیکنا نسبت به توپ و جریان بازی واکنش بهتری دارن و دیگه کمتر دیده میشه که یه بازیکن توپ به سمتش بیاد ولی اون مثل یه چوب خشک سر جاش وایسته و توپ رو بروبر نگاه کنه و بازیکن حریف از عقب بیاد و توپو برداره و بره، حداقل اگر هم بود به اعصاب خوردکنی پارسال نیست. روون تر شدن بازی هم که اشاره کردم درست در نقطه مقابل خشک بودن بازی پارسال هست.
گزارشگر بازی هم عوض شده، خیلی وقت بود که Champion ( اگه اشتباه نکنم) گزارشگر بازی بود، امسال گزارش تو همین چندتا بازی که رفتم، نه خوب بود نه بد ، یعنی اونقدر تاثیر گذار نبود، گزارش عالی من به گزارش های NBA2K میگم، بخصوص نسخه‌ی 2014 که خودم به مقدار زیاد بازیش کردم، تنوع صدا ( 4 گزارشگر همزمان) شوخی ها، هیجان و  حتی تمسخر گاهگاه بازیکن و ... واقعا حرف نداشت گزارش اون بازی. توی pes امسال بعضی اوقات گزارش توی هیاهوی جمعیت گم بود! ولی چند تا حرکت خوب هم داشت بخصوص سر شوت زدن . یه نکته هم خوندن اسامی بازیکن‌ها در مراسم قبل بازی هست.
[تصویر:  58hjrx1m5xqu.jpg]
گرافیک راستش برای من زیاد مهم نیست البته تا حدی که توی ذوق نزنه، دیگه کاری ندارم که سایه‌ی دماغ بازیکن روی لباسش میفته یا نه! درکل تو بخش گرافیک PC  زیاد فرقی با نسخه پارسالی حس نکردم! حتی به نظر من بعضی بازیکنا روی نسخه 2013 چهره‌ی واقعی تری داشتن تا این نسخه! ولی در هر حال برای من که گیم پلی برام خیلی خیلی مهم‌تره، گرافیک در حد قابل قبول هم کافیه ولی اگه بهتر بود لذت بازی هم دو چندان میشد.
ولی اضافه شدن ورود بازیکن‌ها و اون تصاویر ابتدایی بازی که توی نسخه قبلی نبود، جذابیت بیشتری داده به این نسخه.

رونالدو چه بد نگا میکنه بنزما رو !

[تصویر:  ielk09xfhwjh.jpg]

کلا چهره‌های بازیکن‌ها بعضیاشون خوب بود و بعضیاشون در حد بد نبود بود!

[تصویر:  xg2v34jrxxc4.jpg]

اما تو قسمت منوی بازی چیزی که همیشه جلب توجه میکنه موسیقی‌هایی هست که پخش میشه و مثل پارسالی قشنگ هستن و چند تاییشون خیلی شنیدنی.

یه نکته جالبی که خودم دیدم قبل شروع یه بازی در بخش انتخاب ورزشگاه بود. این تصاویر رو نگاه کنید:

ورزشگاه اول: جوزپه مآتزا

[تصویر:  ijd2ljhkxcjg.jpg]

ورزشگاه دوم: سن سیرو
[تصویر:  olagdub2vi7n.jpg]
این دو ورزشگاه درواقع یه ورزشگاه هستن، فقط طرفدارای اینتر بهش میگن جوزپه مآتزا و طرفدارای میلان بهش میگن سن سیرو. حالا PES یه ورزشگاه رو با دو اسم به طرفداران تقدیم کرده! بله! S0 (43)

یه نکته‌ی دیگه این ترکیب تیم ایران هست. مهاجم بگوویچ! دیگه بقیشم خودتون ببینین. البته همیشه اینطوری بهم ریخته بود اسامی ولی امسال اسمها به هم ریخته نیست بلکه انگار خارجی هست!
تیم های لیگ انگلیس هم که مثل همیشه با اسامی من در‌آوردی هستن و ...

ترکیب تیم ملی ایران S0 (43)
قبلنا یه شباهتای کوچولو میشد پیدا کرد ولی الان . . . !
[تصویر:  tbkcmyfff8xh.jpg]

بله؛ بگوویچ، اشتاین، لُنگی! و ...

بخش مستر لیگ رو هم فقط اوایلش رو دیدم که تو ساخت چهره یه تغییراتی ایجاد شده و منو هم تغییر کرده ولی دیگه بازی نکردم، امیدوارم اون عکس‌العمل های مربی که توی نسخه 2013 بود توی این هم باشه چون خیلی جالب بود و موجب ارتباط بیشتری با این بخش میشد.

خب این موارد رو فقط توی شش هفت تا بازی که بالاتر اشاره کردم دیدم و گفتم اینجا یه اشاره‌ای بهشون داشته باشم.
 درکل  باید بیشتر بازی کنم تا ببینم همچنان این نظرات پابرجا خواهند ماند یا نه ولی در هر حال باید بگم pes 2016 کاملا از اولین بازی یه حسی میداد که انگار میشه بهش امیدوار بود برای تبدیل شدن به یه pes خوب در یاد و خاطره‌ی طرفداران. 
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
دوستان ببخشید fifa 16 بیشتر به دل ادم میشینه یا pes 2016 ???
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(09-21-2015, 11:24 PM)Son of Rome نوشته است: دوستان ببخشید fifa 16 بیشتر به دل ادم میشینه یا pes 2016 ???

از نظر بنده که یک Pes باز قدیمی بودم و دموی هر دو بازی فیفا و pes امسال رو تجربه کردم، باید بگم فیفا۱۶.
پاسخ
(09-21-2015, 11:24 PM)Son of Rome نوشته است: دوستان ببخشید fifa 16 بیشتر به دل ادم میشینه یا pes 2016 ???

اگه با کنسولی pes اما پی سی فیفا چون گرافیک پی اس رو پی سی ناجوره
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ

من دموی فیفا و نسخه اصلی PES رو بازی کردم، هر دوتا خیلی خوبن. باید بگم امسال هر سلیقه ای که تو فوتبال بازی کردن داشته باشید این دو بازی ارضاتون خواهند کرد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,341 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,322 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,894 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,617 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان