امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE LAST OF US REVIEW:آخرالزمان در احساسات ما
خسته نباشی داداش واقعا زحمت کشیدی
نقدتو کامل خوندم
پاسخ
ولی منم خیلی جاها دیدم رو در وو دیوار نوشته بود 2013
[تصویر:  87264704022026274712.jpg]
پاسخ
عالیییییییییییییییییییییییییی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

مضخرف بود کاملن برو دنیای بارزی ببین چه نقدی کرده یاد بگیر
پاسخ
واقعا خسته نباشی سعید جان بسیار زیبا بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دیوونه ی داستان این بازیم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
نقد خیلی خوبی بود به تمام بخش های بازی توجه شده بود.میتونم یه سوال راجع به کنترل کاراکتر و حرکاتش تو این بازی ازت بپرسم؟به صورت پیام خصوصی.
پاسخ
برای بار اول خوب بود بعضی جا ها هم جملات زیبایی استفاده کردی ! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-19-2013, 05:42 AM)'ایمان' نوشته است: عالیییییییییییییییییییییییییی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

حوصله ی بحث باهات رو ندارم ولی از کامنتات معلومه کی هستی !
حواست رو جمع کن ! [img]/images/smi/new/167.gif[/img]
پاسخ
نقد خوبی بود، ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(07-19-2013, 05:42 AM)'ایمان' نوشته است: عالیییییییییییییییییییییییییی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

اون دی بازی هستش.اینجا گیمفا هستش
تو برو نقد محمدحسین کریمی رو بخون لذت ببر

پاسخ
سعید جان ممنون بابت مقاله ... 
ولی نمی خوام همین طوری تعریف کنم ... یه سری نکاتیو میگم که از نظرم رعایت نکردی ..
جمله بندی هات بعضی وقتا از هم میپاشه و جایی که برای کلمات انتخاب کردی نادرسته ! مقدمت خوب بود ( همونطور که قبلا گفتم ) ولی هنوزم ارزش کارکردنو داشت ، بهتر می تونست دربیاد ولی نمی دونم واسه چی عجله کردی ...
در مورد اون قارچ اطلاعاتت نادرست بودن ، درسته بازی نکردم ولی دنبال اطلاعات این قارچه بودم ... قارچ فعلا فقط حشرات رو تحت کنترل خودش میگیره نه انسان هارو که تو متن توضیحات مربوط به قارچ اشاره کردی انسان ها ! فرآیند کار کردن قارچ هم اینطوریه که اول وارد بدن حشره میشه و اونجا یکم رشد میکنه و وقتی بزرگ شد مغز میزبانو در دسترس میگیره ... اون میزبانم میره تو قسمت انتهایی لونش و اینجاست که قارچ همرو مبتلا میی کنه ... اینارو درست توضیح دادی ولی اون عکسی که گذاشتی ربطی به قارچ نداره ... اون عکس یه عنکبوته که مبتلا شده ... قارچ هم تو اون عکس قسمت های سفید و نارنجیه که از بدن عنکبوت زده بیرون !!!
در مورد محتویات متنت باهات صحبتی نمی کنم و به خودم اجازه ی نظر دادن نمی دم ولی جمله بندی هات تو بعضی از جاهای مقاله مشکل دارن ( قبلا هم بهت گفتم ) ... بهتر بود خودت وقتی مقالرو تموم کردی چند بار می خوندیش که اینا رفع شن چون هر کسی می تونه این مشکلاتو ببینه ...
دخترش 
SARA
  بر روی مبل نشسته و منتظر پدرش است تا کادوی تولدش  را به او بدهد. بله, او تولد پدر را فراموش نکرده است. کادوی تولد چیزی جز یک ساعت مچی نیست. 

در مورد جمله ی بالا تو که قرار بود به احساسی بودن اشاره کنی چرا سعی نکردی یکم متنو احساسی کنی ؟! می تونستی روون تر و خیلی جذاب تر بنویسیش تا اینکه تو سه جمله که تقریبا هی پرش ایجاد می کنن تو متن توضیح بدی ...
فقط واسه نمونه یکی دیگه از این مشکلاتی که تو جمله بندی داشتیو نشونت میدم :
" صدای او در بسیاری از بازیهای معروف به مانند CALL OF DUTY-GHOST RECON [] و جدیدا نیز صدای خود را به OCELAT در متال گیر داده است. " اون قسمتی که علامتو گذاشتم می خواستم نشون بدم فعل جمله کو پس ؟؟! می دونم می خواستی جمله هارو یکی کنی ولی وقتی که مقاله رو مینویسی این مشکلا پیش میاد که تو روخوانی باید رفعش کنی ... و دلیل اینکه رفع نشده رو نمی دونم با اینکه به همه حتی تو هم گفتم بعد از نوشتن خودت ببین می تونی مقالتو بخونی ، اگه خوندی ببین مشکلاشو میبینی ، اگه دیدی ببین رفع شدنین و ....
در آخر هم بهت خسته نباشید می گم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] و آرزوی تجربه ی این بازی هنوز رو دلم مونده !!
در ضمن امیدوارم نکاتی که من تونستم پیدا کنم به دردت بخوره ...

همین که فهم و شعور پایینتو نشون دادی جای تشکر داره ...
انتظار نداری که همه از همون اول بشن یه منتقد ؟! در ضمن شما بهتره بری نقد دانیال نوروزی بخونی تا مفهوم واقعی بازی درک کنی !!!
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
دوست عزیز از بهترین نقدهایی بود که خوندم ؛ ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
باید بگم با اولین تریلری که از این بازی دیدم ، می دونستم که آینده درخشانی در انتظار این بازی است[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
باز هم ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اول این که "دنیای بازی" نه "دنیای بارزی".[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
دوم این که شناختی که من از این سایت دارم؛ سایت خوبیه ولی با وجود افرادی مثل شما آینده خوبی نخواهد داشت.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
سوم این که شما خوب خودتون رو به بروبچه های فروم نشون دادی[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
"nathan drake" عزیز باز هم می گم نقدت عالی بود[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرالزمان را از نوع ماشینی تجربه کنید | پیشنمایش عنوان Horizon: Zero Dawn Maziyar Hemmati 3 2,442 08-29-2016, 02:22 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  آخرالزمان را لمس کنید ! | نقد و بررسی Fallout Shelter Destiny 6 2,712 06-08-2016, 12:19 PM
آخرین ارسال: Destiny
  Review :Resident Evil Operation Raccoon City leon_sk 2 1,780 12-05-2014, 01:36 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  آخرالزمان مدرن: پیش نمایش Watch Dogs Punished Snake 31 7,620 06-04-2014, 06:12 PM
آخرین ارسال: origins
  آخرین نفر از آخرالزمان | نقد و بررسی The Last of Us Punished Snake 13 4,271 02-28-2014, 01:44 PM
آخرین ارسال: John Watson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان