امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tearway: Unfolded | Official Thread
[تصویر:  44-tearaway.jpg]
هر زمان که نام مدیا مولکول را جایی دیدید بدانید با چیزی جز خلاقیت طرف نیستید در  همایش گیمزکام و در طول کنفرانس جذاب سونی بازی جدید این شرکت با نام Tearway: Unfolded معرفی شد. این بازی از تمامی امکانات دوئل شوک 4 استفاده می‌کند تا به طنز ترین شکل ممکن بتوانید از این بازی بهره ببرید!  

پاسخ
این بازی خیلی خفنه

حیف که برا PS3 نمیاد
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(08-13-2014, 10:04 PM)'Rocksteady' نوشته است: این بازی خیلی خفنه

حیف که برا PS3 نمیاد

فک کنم اومده [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] چون گفتن این بازی روی PS4 هم میاد! یعنی رو کنسول قبلی سونی هم اومده، البته فک کنم منظورشون ویتا بوده....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
خب بازی 8 سپتامبر در اروپا و 9 سپتامبر در آمرکیا منتشر میشه:

نقل‌قول: ما بسیار هیجان زده ایم که اعلام کنیم، بازی Tearaway Unifolded در تاریخ 8 سپتامر، تنها بر روی کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

باکس آرت بازی هم اومده:

نقل‌قول: [تصویر:  18094736264_05ed6cb9e1.jpg]

قیمت بازی هم مشخص شده:

نقل‌قول: Tearaway Unfolded در تاریخ 8 سپتامر بر روی کنسول PS4 و با قیمت 39.99$ در دسترس خواهد بود.

بازی رو الان میتونین پیش خرید کنین:

نقل‌قول: می توانید the Tearaway Unfolded Crafted Edition را همین امروز و با قیمت 39و99$ پیش خرید کنید.

مزایایِ پیش خرید و نسخه Crafted Edition:

نقل‌قول: Tearaway Unfolded Crafted Edition

[تصویر:  18712614332_5b90d2be7e_n.jpg]
Tearaway Unfolded Crafted Edition شامل یک ورقه ی درخشان طلا و یک تمبر درخشان طلا می شود تا با افتخار آن ها را روی "Messenger" خود بپوشید. البته می توانید از لباس های انحصاری دو عنوان "God of War" و "Journey" که در دنیای Tearaway، حس و حال خاصی دارند، استفاده کنید. همچنین بازیکنان قادر به یافتن 8 مدل لباس از شرکت های گوناگون Sony هستند (Lemmings، Gravity Rush، No Man's Sky، The Order: 1886، God of War، Infamouse، The Last of Us و Killzone). همچنین، این نسخه از بازی شامل دو نقشه ی فوق العاده ی "Papercraft" می شود (Sackboy و Baby Wendigo). هنوز تمام نشده. با تهیه ی این عنوان، می توانید از یک تاج آهنی دیدنی نیز بهره مند خواهید شد. اگر موارد ذکر شده برای شما کافی نبوده است، به تمام آن ها، Sound Track های رسمی این بازی را نیز اضافه کنید.  
پاسخ
(06-13-2015, 05:24 PM)Prince of Persia نوشته است: "The Last Resort" عزیز
بنده دیروز هم خدمت شما عرض کردم که تمام اخبار، نقل قول ها و ... باید ترجمه شده باشند. گیمفا سایتی فارسی زبان هست. لطفا اگر کاری رو انجام می دید، درست انجام بدید.
با تشکر

ببخشید، ببخشید ولی من نوکر بچه های فروم نیستم که کل خبرو ترجمه کنم، والا تاپیک خبرم که نزدم بخام کامل ترجمه کنم! قسمتای مهمشو ترجمه کردم و در اختیار بچه ها گذاشتم؛ اگه فک میکنین که اشتباهه بسم الله پاکش کنین، اگه هم فک میکنین نیست پس دیگه مشکل کجاست؟
کامل کردن ترد با اطلاعات کلی بنظرم خیلی هم مفیده...
پاسخ
تصحیح شد ... 
------------------------------------------------------------
خلاقیت در این بازی موج می زنه!!!
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,317 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,216 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,536 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,606 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,896 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان