امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Gamefa Awards 2016| اتمام دوره امسال
به نام خدا

با سلام خدمت همه کاربران عزیز انجمن

حتما بعضی از شما تاپیک سال قبل رو یادتون هست:

خب یک سال بعد باز هم وقتشه که بهترین ها رو از نگاه شما انتخاب کنیم. رای گیری های اصلی از اواخر این هفته (یا اوایل هفته آینده) آغاز خواهند شد.

[تصویر:  13531147871521419153_UGA2015-Lo82go.png]

اما بد نیست تا اون موقع نگاهی به تیزر داشته باشید:
دانلود تیزر اختصاصی با حجم 4.5 مگابایت
سلام
سپاس از این که امسال هم با نظرسنجی هاتون برگشتید. انشاالله که مثل پارسال استقبال بشه و اعضا هم شرکت کنند.
تیزر رو دیدم و با اینکه 13 ثانیه بیشتر نبود و اون 2 ثانیه وسط زیبا بنظر میرسید... S0 (62)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
نظرسنجی اول به قرار داده شد.
تصاویر نظرسنجی طبق معمول در پست اول هستند.
به‌شخصه فیفا باز هستم و طرفدار فیفا و به‌طور کلی به‌نظرم فیفا بازی بهتریه، ولی به‌دلیل تلاش‌های زیاد کو،نامی برای PES 2017 و پیشرفت‌های زیادش، به این بازی رای دادم  S0 (22)
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
(11-11-2016, 04:30 PM)The White Witcher نوشته است: به‌شخصه فیفا باز هستم و طرفدار فیفا و به‌طور کلی به‌نظرم فیفا بازی بهتریه، ولی به‌دلیل تلاش‌های زیاد کو،نامی برای PES 2017 و پیشرفت‌های زیادش، به این بازی رای دادم  S0 (22)

درسته که کونامی خیلی خیلی پیشرفت کرده اما خب اینجا نظرسنجی بهترین بازیه و اونم فیفاست و خب هر کس نظری داره 113
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
دوستان یه نکته درمورد گزینه های نظرسنجی ها عرض کنم. انتخاب ها توسط این حقیر انجام شده S0 (22) و امیدوارم همه بپذیرند. بنده هم مثل خیلی از شما عزیزان، فقط بعضی از بازیها رو تونستم بازی کنم، اما بازم مثل همه شما، در طول 10 ماه اخیر بسیار نزدیک اخبار رو رصد میکردم و بازخورد گیمرها و منتقدین رو تقریبا نسبت به 95% از بازیها میدونم و فکر نکنم در طول روزهای آتی به مشکل بر بخوریم. اما اگه در یکی از نظرسنجی ها احساس کردید که گزینه ای اضافه هست یا باید بازی دیگه ای در لیست باشه، لطفا سریعا اطلاع بدید که به نتیجه برسیم. 

البته...... در خیلی از ژانرها، سعی شده همه گزینه های مهم قرار بگیره. مثل نظرسنجی بعدی که "نظرسنجی بهترین شوتر" هست با 7 کاندید. S0 (24)

با توجه به Rate اضافه شدن آراء، فکر کنم نظر سنجی بعدی بره واسه یکشنبه.
نظرسنجی جدید به پست اول افزوده شد....
بهترین شوتر سال رو انتخاب کنید.

تصاویر این نظرسنجی:

[تصویر:  fDCFU_t.jpg]
-
[تصویر:  GiAhI_t.jpg]
-
[تصویر:  kjFMG_t.jpg]
-
[تصویر:  unQyX_t.jpg]
-
[تصویر:  xkJ00_t.jpg]
-
[تصویر:  hmSra_t.jpg]
-
[تصویر:  Y87LK_t.jpg]
با تشکر بی پایان از [b]Station[/b] عزیز. یک نکته در مورد کاندیدهای بهترین بازی سال بگم.

همونطور که خیلی از شما دوستان اطلاع دارید، امسال سال بسیار پرباری برای ژانر شوتر بود و حداقل 3 گزینه از بهترین های شوتر (حداقل)، در نظرسنجی بهترین بازی سال، حضور خواهند داشت (حق خوری نمیکنیم S0 (2) ) اینه که انتخاب یک بازی در هر ژانر مشخصی، دلیل بر برتری نسبت به دیگر رقبا در کیفیت کلی اون بازی نیست.

اگر ابهامی وجود داشت توضیح میدم.
به شخصه از من از نمایش Battelfield 1 S0 (2)   خوشم اومد ولی شوتر کلاسیکی مثل Doom  S0 (43) کار انتخاب رو سخت میکنه 

ولی درکل امسال Dice تیر خلاص رو یه جوری هایی به Activition و CoD زد  .  S0 (2)
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
نظرسنجی بعدی، نظرسنجی بهترین بازی مستقل خواهد بود

دوستانی که فکر میکنن یک بازی باید توی لیست بعدی باشه ولی ممکنه از قلم بیفته، PM بدن.  S0 (24)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس arshask 0 549 03-13-2022, 01:31 PM
آخرین ارسال: arshask
  برگزاری دوره های جدید آموزشی!! Nasim78 0 787 10-03-2021, 12:58 AM
آخرین ارسال: Nasim78
  دوره گوگل ادوردز nazi1 0 1,235 12-03-2019, 07:17 PM
آخرین ارسال: nazi1
  دانلود رایگان دوره آموزشی E-Commerce farazNetwork 0 1,201 10-21-2019, 03:13 PM
آخرین ارسال: farazNetwork
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL farazNetwork 0 1,106 10-21-2019, 03:11 PM
آخرین ارسال: farazNetwork

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان