نظرسنجی: بهترین بازی سال کدام میشود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
The Last of Us
39.58%
38 39.58%
Grand Theft Auto V
40.63%
39 40.63%
BioShock: Infinite
10.42%
10 10.42%
Super Mario 3D World
2.08%
2 2.08%
Tomb Raider
7.29%
7 7.29%
در کل 96 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VGX به انتخاب شما | بهترین بازی سال
دوستانی که میگن the last of us بده:
اگر این بازی را انجام میدادید قطعا نظرتون این گونه نبود
من که خیلی با این بازی حال کردم  
پاسخ
بدون شك The Last of Us[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
يه عنوان طنز مثل GTA V كه بر اساس سرقت پايه ريزى شده رو نبايد با عنوانى پر از احساسات مثل TLoU مقايسه كرد
پاسخ
باور کن the last of us دو بار اشک منو در آورد مهم ترینش وقتی بود که جول الی رو داشت از اون مرکز بیرون میبرد احساسی ترین لحظه ی بازی و احساسی ترین لحظه ای که تو عمرم دیدم تازه ماجرا وقتی بهتر شد یا بهتره بگیم برای ما بدتر شد که با اون موسیقی فرا شاهکارش آدمو مجذوب خودش کرد.من فعلا  پول ندارم ps4 بخرم اما اگر برای این کنسول the last of us 2 بیاید اولیناولویتم در زندگی خرید ps4 خواهد بود

ولی تو خود این مراسم مطمئنا gta v بهترین بازی سال خواهد شد 
پاسخ
فقط تامب رایدر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خیلی صفا کردم باهاش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میدونم نمیشه ولی خب نظر منه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
امید وارم ماریو ببره تا بقیه ضایع بشن
پاسخ
به نظر من هیچکدوم بهترین بازی سال نیست،چون تو این لیست بازی های خفن مثل کال او گوست یا بتل4 یا اساسین4 و....... دیده نمیشه،نمیدونم چجوری این نامزدا رو انتخاب کردن ولی ر...ن با این انتخاباشون نمیگم اینا بازیای بی نمکی هستن،مگه میشه ماریو قشنگ نباشه!تومب رایدر هم بازی خوبی بود... ولی منظورم اینه که بازی های خیلی خفن رو نیاوردن تو این لیست فقط توش جیتی ای وی خیلی خوفه و د لست آو آس . (من لست آو آس رو ندیدم فقط دیدم همه میگن قشنگه)

من به جی تی ای وی رأی دادم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
(11-24-2013, 10:09 AM)'Mr.B' نوشته است: به نظر من هیچکدوم بهترین بازی سال نیست،چون تو این لیست بازی های خفن مثل کال او گوست یا بتل4 یا اساسین4 و....... دیده نمیشه،نمیدونم چجوری این نامزدا رو انتخاب کردن ولی ر...ن با این انتخاباشون نمیگم اینا بازیای بی نمکی هستن،مگه میشه ماریو قشنگ نباشه!تومب رایدر هم بازی خوبی بود... ولی منظورم اینه که بازی های خیلی خفن رو نیاوردن تو این لیست فقط توش جیتی ای وی خیلی خوفه و د لست آو آس . (من لست آو آس رو ندیدم فقط دیدم همه میگن قشنگه)

من به جی تی ای وی رأی دادم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

می تونی به نمره ها نگاه کنی تا بفهمی دلیل انتخابشون چی بوده

(11-23-2013, 05:42 PM)'Solid' نوشته است: بدون شك The Last of Us[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
يه عنوان طنز مثل GTA V كه بر اساس سرقت پايه ريزى شده رو نبايد با عنوانى پر از احساسات مثل TLoU مقايسه كرد

یعنی طنز بودن یه نقطه ی ضعفه؟

پاسخ
gta v بعدش bioshock
پاسخ
میدونم بر اساس نمره ها بوده،ولی مثل این میمونه که به فیلم های در پیت بعضی وقتا اسکار میدن.
بهترین گیم لا اقل باید یه جوری باشه که آدم وقتی بازیش میکنه،دلش نخواد بازیای دیگه رو مثل بتل4 انجام بده.بیخودی که نمیگن بهترین گیم!
مثلأ د لست آو آس رو من دیروز وقتی دیدم این تاپیک اسمش رو آورده،رفتم تو اینترنت """گیم پلیش"""رو دیدم،به نظر من تنها چیز جالب این بازی داستانشه.قصدم اسپم دادن نیست ولی انگار سازنده های این بازی اصلأ از گیم پلی بویی نبردن[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]،فقط نویسنده هاش کارشون خوب انجام دادن.
خلاصه دیدم اگه من ایکس باکس داشتم،خیلی دلم نمیخواست تا جی تی ای وی مونده،بازیای دیگه رو بازی کنم،واسه همینم به جیتی رأی دادم،به نظر من تنها بازی لایق این عنوان هست.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
(11-26-2013, 01:02 PM)'Mr.B' نوشته است: میدونم بر اساس نمره ها بوده،ولی مثل این میمونه که به فیلم های در پیت بعضی وقتا اسکار میدن.
بهترین گیم لا اقل باید یه جوری باشه که آدم وقتی بازیش میکنه،دلش نخواد بازیای دیگه رو مثل بتل4 انجام بده.بیخودی که نمیگن بهترین گیم!
مثلأ د لست آو آس رو من دیروز وقتی دیدم این تاپیک اسمش رو آورده،رفتم تو اینترنت """گیم پلیش"""رو دیدم،به نظر من تنها چیز جالب این بازی داستانشه.قصدم اسپم دادن نیست ولی انگار سازنده های این بازی اصلأ از گیم پلی بویی نبردن[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]،فقط نویسنده هاش کارشون خوب انجام دادن.
خلاصه دیدم اگه من ایکس باکس داشتم،خیلی دلم نمیخواست تا جی تی ای وی مونده،بازیای دیگه رو بازی کنم،واسه همینم به جیتی رأی دادم،به نظر من تنها بازی لایق این عنوان هست.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

البته این سلیقه ی داوراس و ما نمی تونیم کسی رو مجبور کنیم که یه بازی رو بهترین بازی سال کنه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین فیلم‌های سال 2021: آثاری که توجه شما را به خود جلب خواهند کرد DocuMa 1 175 12-21-2023, 12:26 PM
آخرین ارسال: taleguffaw
  بهترین اسکرین رکوردر ویندوز mohadeseesmaeeli 0 676 04-09-2022, 04:39 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  نکات مهم در انتخاب همسر tomhnson 1 1,345 03-09-2022, 11:15 PM
آخرین ارسال: zahraradmanesh
  بهترین قیمت موبایل از کجا پیدا کنم؟ MReza1998 0 713 03-09-2022, 04:08 PM
آخرین ارسال: MReza1998
  رونمایی از بهترین روش تدریس زبان انگلیسی آنلاین کودکان samira456 0 625 03-02-2022, 05:09 PM
آخرین ارسال: samira456

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان