امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
assassins creed syndicate این بازی فوق العاده
به نام خدا
[تصویر:  acs-gi-bg1-new.jpg]
سیندیکیت که نام جدید سری بازی های اساسینس کرید هست به تازگی عرضه شد و توانست با دریافت نمره های خوب از منتقدان یک شروع خوب در این سری زده و باعث زنده کردن امید طرفداران این سری شود. همان طور که می دونید اتحاد نام نسخه قبلی این سری بود که با باگ های بسیار زیاد نتوانست ان طور که باید شاید ظاهر شود و همه بدجور این بازی را کوبیدند هر چند که یوبیسافت با عرضه بروزرسانی های متعدد این مشکل را برطرف کرد ولی کار از کار گذشته بود ولی با امدن سیندیکیت همه چیز عوض شد و سازندگان بازی نیز قول داده بودند این سری را به ریشه ها برگردانند که موفق هم بوده اند و با توجه به نمرات سایت های محبوب از جمله ign و gamespot می توان گفت که سازندگان موفق بوده اند و اما نقد تک تک بازی
گیم پلی و گرافیک  
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
همان طور که از تصویر بالا پیداست با یک بازی با گرافیک فوق العاده و گیم پلی عالی طرف هستیم سیندیکیت دارای المان های جدیدی در گیم پلی می باشد. مبارزات در این بازی فوق العاده کار شده اند به طوری که شما چیزی به غیر از هیجان در هنگام مبارزه حس نخواهید کرد. در این بازی بالا رفتن از در و دیوار بسیار عالی تر و جذاب تر و سریع تر شده به طوری که با وسیله جدید که سازندگان برای بازی طراحی کرده اند شما با زدن دکمه ای به راحتی از این ساختمان به ساختمان دیگری می روید. از دیگر نکات مثبت گیم پلی می توان به طراحی کالسکه ها اشاره کرد. کالسکه هایی که نقش اساسی در گیم پلی بازی دارند و باعث جذاب شدن و هر چه اکشن تر شدن بازی شده اند.
داستان(ایوا و جکوب این برادر کمدی همراه با خواهر دوست داشتنی اش)
[تصویر:  2944857-9297245780-syndi.jpg]
(بنا به دلایلی از نقد این قسمت از بازی معذوریم با عرض با پوزش از شما خوانندگام گرامی)
اهنگ و موزیک
[تصویر:  assassin_s_creed_syndicate_hd_wallpaper_...8tdbhh.png]
صدا گذاری در این بازی بسیار عالی کار شده به طوری هیچ جای حرفی باقی نگذاشته. البته مشکلاتی در این زمینه در نسخه pc بازی مثل دور شنیده شدن صدای کاراکتر های بازی و یا عدم وجود صدا در بازی می توان اشاره کرد. اما از همه این موضوعات بگذریم موسیقی بازی نیز بسیار عالی کار شده و حس حال یک اساسین واقعی همراه با هیجان فوق العاده را به بازی باز ارایه می دهد.
محیط و گستردگی
[تصویر:  assassins-creed-syndicate-london-cover.jpg]
محیط این بازی واقعا گسترده طراحی شده به طوری که اگر بالای ساختمانی بروید و شهر را از ان بالا نگاه کنید تا چشم کار می مند ساختمان و دود و دم است. محیط شهر با توجه به شرایط ان موقع محیطی تاریک و سیاه است که دور از انتظار هم نیست. اگر به تصویر بالا نگاه کنید متوجه گستردگی و گرافیک فوق العاده این عنوان میشوید که واقعا باعث حیرت شما می شود. جزییات در این بازی بیداد می کنید. هوش مصنوعی این بازی نیز عالی کار شده و به خاطر همین cpu بالایی در پلتفرم pc می طلبد.
مخفی کاری جزییات دیوانه وار گیم پلی جدید صداگذاری فوق العاده ایا شما نمی خواهید این بازی فوق العاده را تجربه کنید من که شگفت زده شدم به شما هم پیشنهام می کنم از این شاهکار لذت ببرید
  نمرات بازی
گیم پلی ۹۹
صداگذاری۹۰
گرافیک ۱۰۰
داستان ۹۰
و امتیاز  ۹۵
و اما سخن پایانی: این بازی فوق العاده است از دستش ندهید یا علی.
پاسخ
نقد بود؟
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(12-02-2015, 09:56 PM)miatge نوشته است: نقد بود؟
پس چی بود؟ درسته کم گفتم ولی یک جوری گفتم که همه از این بازی لذت ببرند برای همین کوتاه گفتم S0 (2)
پاسخ
افرین ادامه بده ولی دفعه ی بعد جامع تر رو نقد و برسی کار کن
 ادم که از همون اول نمی ترکونه S0 (2)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(12-02-2015, 10:43 PM)Lightninghero نوشته است: افرین ادامه بده ولی دفعه ی بعد جامع تر رو نقد و برسی کار کن
 ادم که از همون اول نمی ترکونه S0 (2)
چشم و ممنون بابت خوندن مقاله. S0 (2)
پاسخ
ممنون از اینکه زحمت کشیدید و نوشتین
بله واقعا Syndicate از Unity از همه نظر خیلی بهتره
البته من از Unity هم خیلی لذت بردم و مشکلی هم باهاش نداشتم و تمومش کردم
در هر صورت ممنون
پاسخ
من عاشق آپگرید هاش شدم S0 (29)
اون اسلحه ها و لباس های زیبا و خوشگل ................   S0 (36)
بهینه سازیش هم خوب بود گیمپلیش نسبت به یونیتی یه کم بهتر شده S0 (2)
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
اقا لطفا یکی لینک تاپیک حل مشکلاتacsبده!هرکاری میکنم نمیاد!!!!!!
پاسخ
نقد کوتاهی بود  S0 (44)
اما چون جزو اولین نقد هات هست میتونم بگم خوب بود   S0 (24)
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,687 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,150 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,755 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,733 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان