امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pc vs all of console
هدف من از زدن تاپیک بحث و نقد و بررسی بینpcو کنسول ها هست.و اینه کدوم یکی بهتره از دیدگاه هر کس البته با دادن دلیل.
موفق باشید
[تصویر:  the-walking-deads-final-trailer]
پاسخ
برادر این چه تاپیکیه مشخصه که پی سی بهتره درش شکی نیست .
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
(08-18-2013, 12:21 AM)lord of shadow نوشته است: برادر این چه تاپیکیه مشخصه که پی سی بهتره درش شکی نیست .

دوست عزیز هر کس یه نظری داره.هدف من توی این تاپیک بررسی نقاط قوت و ضعف هر پلتفرم بوده است.بالاخره هر پلتفرم مزایا و معایبی دارد.اتفاقا در بسیاری از سایت های داخلی وخارجی وانجمن ها این بخث ها بشدت داغ است و طرفین هر کدام با اوردن دلایل مستدل از پلتفرم خود دفاع میکنند.
به هر حال ممنون از نظرت
پاسخ
از نظر قدرت برسی کنیم : اگه جیبت پر باشه هیچ کنسولی جلودار Pc نیست.اگه نتونی خوب خرج کنی Pc حرفی نداره واسه گفتن(تو زمینه گیم)
از نظر بازی هر کی یه سلیقه ای داره شاید یکی اصلا از هیلو یا انچارتد یا ... خوشش نمیاد و به سبک استرتژیک علاقه داره پس نمیشه گفت انحصاری دلیل محکمیه که کنسولا بهترن
الان یه سیستم ساده بخای جمع کنی اندازه 360 + Ps3 قیمتش برات اب میخوره.تازه سیستمشم چیزی نمیشه که حتی تو این نسل کم نیاره چه برسه به نسل بعدی.ولی هر کی کنسولشو بفروشه و اندازه قیمت یه کارت گرافیک Pc بزاره روش میتونه کنسول بعدی رو راحت بگیره و اقلا 5-6 سالی راحت باهاش سرگرم بشه

Pc قوی هم مزیتهای مثل اجرای بهتر بازیهای مولتی پلتفرمو داره
ولی در کل به نظره من کنسول هم به صرفه تره هم پشتیبانی از بازیاشو دردسرش کمتره . اصلا هم با این که میگن Pc واسه گیم نیست موافق نیستم چون الان انقد فروش کارت گرافیک و قطعات لازم واسه گیم Pc بالاست که خودش یه پا عالم شده.اینترنت رفتن ایمیل چک کردن و ... رو تبلت ها هم دارن بهترشو هم دارن
[تصویر:  03237706365716292951.png]
پاسخ
شاید تاپیک قبلا وجود داشته باشه ولی به نظر من کنسول ها بهتر از pc عمل می کنند چون برای بازی کردن ساخته شدن اما pc برای بازی کردن ساخته نشده پس قطعا در این زمینه ضعیفتره
پاسخ
از دیدگاه من در این نسل که اکنون به پایان ان نزدیک میشویممیتوانیمpcرا له عنوان بهترین پلتفرم انتخاب کنیم.یکی از مهم ترین ویژگی هایpcکه ان را از سایر پلتفرم ها جدا میکند انعطاف پذیری و بروز شوندگی ان است.
در این نسل کنسولps3سال2006و کنسولxbox360سال2005عرضه شد.یعنی نزدیک به8سال از عرضه ی این دو کنسول میگذرد.در ان زمان بازی های رایانه ای در روی pcبا یک سیستمبسیار پایین اجرا میشدند.در کنسول ها هم که مسخصات سخت افزاری مشابه داشتن.به غیر از هارد.یکی از عواملی که بیشتر شرکت های سازنده. Pcرا. به عنوان پلتفرم اصلی انتخاب میکنند.این است که دستشان برای سخت افزار باز است.و مثل کنسول ها ملزم به ساخت بازی در حد سیستم محدود نیستن.و میتوانن از سیستم های پیشرفته تر استفاده کنند.به این دلیل و بسیاری از دلایل دیگر از دیدگاع من pcبهترین پلتفرم ایست.نظر شما چیست؟
البته کنسول ها هم مزایای بسیاری دارند که نباید نادیده گرفته شود.
منتظر نظراتتان هستم
پاسخ
اگر پول زیاد داشته باشی pc بهتره من خودم pc دارم(البته زیاد پول ندارم) و بازی هایی که توش باید نشونه گیری کنی فقط با موس بهم میچسبه که کنسول این قابلیت رو نداره.ولی به نظر من از نظر به صرفه بودن کنسول بهتره.
پاسخ
شما وقتی یک بازی برای pc میخری فقط یک ساعت طول میکشه نصب بشه شاید اجرا نشه و حتی مشکل داشته باشه اما توی کنسول 5 دقیقه ای تست می کنی
پاسخ
(08-18-2013, 01:06 AM)'ALAN' نوشته است: شما وقتی یک بازی برای pc میخری فقط یک ساعت طول میکشه نصب بشه شاید اجرا نشه و حتی مشکل داشته باشه اما توی کنسول 5 دقیقه ای تست می کنی

ولی این نکته هست که بازی های pc نسبت به کنسول ارزون تره بعد چرا اجرا نشه در اکثر موارد اگر مشکل داشته باشه رفع میشه.
پاسخ
(08-18-2013, 01:14 AM)mohammad13 نوشته است:
(08-18-2013, 01:06 AM)'ALAN' نوشته است: شما وقتی یک بازی برای pc میخری فقط یک ساعت طول میکشه نصب بشه شاید اجرا نشه و حتی مشکل داشته باشه اما توی کنسول 5 دقیقه ای تست می کنی

ولی این نکته هست که بازی های pc نسبت به کنسول ارزون تره بعد چرا اجرا نشه در اکثر موارد اگر مشکل داشته باشه رفع میشه.

اتفاقا بازی های pc گرونتر هستن مثلا Assassins creed 3 رو برای اکس باکس من 6 تومن خریدم در حالی که رفیقم 12 تومن برای پی سی خرید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان