امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول
(06-29-2014, 03:16 PM)'White Fang' نوشته است:
(06-29-2014, 02:38 PM)'aryangamer2014' نوشته است:
(06-29-2014, 02:31 PM)'White Fang' نوشته است:
(06-29-2014, 02:04 PM)'aryangamer2014' نوشته است: سلام دوستان من بین 2 راهی گیر کردم این که ps4 بگیرم یا pc مو ارتقا بدم ! سیستم الان pc ایم خیلی ضعیفه ...و من الان اگه 2 میل هم براش خرج کنم بازم سال بعد نیاز ب ارتقا داره ...! نظر شما چیه ؟!

بودجتون چقدره؟

حداکثر 2 میل !

شما بودجتون برای ارتقا PC مناسب نسل جدید خیلی کمه. بهتره که برید کنسول بخرید منتها اگر از پس هزینه های بازیاش بربیاید

خودمم همین نظر رو داشتم ...!
ی سوال داشتم الان بازی های اجاره ای چند هستن ؟ 
مثلا 1 هفته بازی کنم بعد بدم ...!

پاسخ
(06-29-2014, 04:21 PM)'aryangamer2014' نوشته است:
(06-29-2014, 02:31 PM)'White Fang' نوشته است:
(06-29-2014, 02:04 PM)'aryangamer2014' نوشته است: سلام دوستان من بین 2 راهی گیر کردم این که ps4 بگیرم یا pc مو ارتقا بدم ! سیستم الان pc ایم خیلی ضعیفه ...و من الان اگه 2 میل هم براش خرج کنم بازم سال بعد نیاز ب ارتقا داره ...! نظر شما چیه ؟!

بودجتون چقدره؟

حداکثر 2 میل !

شما بودجتون برای ارتقا PC مناسب نسل جدید خیلی کمه. بهتره که برید کنسول بخرید منتها اگر از پس هزینه های بازیاش بربیاید

قیمت ها متفاوته ولی حدودش هفته ای 20000 الی 25000 تومنه

پاسخ
(06-29-2014, 04:30 PM)'White Fang' نوشته است:
(06-29-2014, 02:31 PM)'White Fang' نوشته است: بودجتون چقدره؟

حداکثر 2 میل !

اینجوری باشه که خوبه ps4 میگیرم ! بعد ی سوال دیگه این رجن ها یعنی چی ریجن 1 با 2 چه فرقی میکنه و بهترینش کدومه ؟
پاسخ
(06-29-2014, 04:34 PM)'aryangamer2014' نوشته است:
(06-29-2014, 02:38 PM)'aryangamer2014' نوشته است: حداکثر 2 میل !

اینجوری باشه که خوبه ps4 میگیرم ! بعد ی سوال دیگه این رجن ها یعنی چی ریجن 1 با 2 چه فرقی میکنه و بهترینش کدومه ؟

ریجن به معنای اینه که کنسول به چه منطقه ی جغرافیایی تعلق داره. ریجن 1 متعلق به آمریکا، 2 برای اروپا و 3 برای ژاپن و آسیا هستش. کنسول های ریجن های مختلف هیچ فرقی در زمینه ی سخت افزار با هم ندارن و در این زمینه کاملاً یکسان هستن. تفاوت اصلی بین ریجن ها مربوط میشه به محتوا هاشون. برخی دیسک های Blu ray دارای قفل منطقه ای هستن و فقط در ریجن هایی که براشون تعریف شده کار میکنن. فرضاً اگر ریجن یک دیسک 2 باشه شما فقط میتونید اون دیسک رو در کنسول های ریجن 2 اجرا کنید. برخی تفاوت های جزئی هم دارند مثلا در ریجن 3 عملکرد دکمه های ضربدر و مربع جا به جا هستش. اکثر دیسک های بلو ری ریجن فری هستن یعنی اینکه در تمام کنسول ها با ریجن های مختلف اجرا میشن. یه تفاوت عمده ی دیگه میان ریجن ها تفاوت قیمت ها در سرویس PSN هستش. ثابت شده که ارزان ترین قیمت ها و بهترین تخفیف ها متعلق به ریجن آمریکاست و اروپا و ژاپن در رتبه های بعدی قرار دارند. منتها فکر نکنید که چون اسم آمریکا روی ریجن یک هست نمیتونید ازش در ایران استفاده کنید. چنین چیزی وجود نداره و شما میتونید هر ریجنی رو در هر جای کره ی خاکی استفاده کنید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(06-29-2014, 04:46 PM)'White Fang' نوشته است:
(06-29-2014, 04:34 PM)'aryangamer2014' نوشته است:
(06-29-2014, 03:16 PM)'White Fang' نوشته است: شما بودجتون برای ارتقا PC مناسب نسل جدید خیلی کمه. بهتره که برید کنسول بخرید منتها اگر از پس هزینه های بازیاش بربیاید

ریجن به معنای اینه که کنسول به چه منطقه ی جغرافیایی تعلق داره. ریجن 1 متعلق به آمریکا، 2 برای اروپا و 3 برای ژاپن و آسیا هستش. کنسول های ریجن های مختلف هیچ فرقی در زمینه ی سخت افزار با هم ندارن و در این زمینه کاملاً یکسان هستن. تفاوت اصلی بین ریجن ها مربوط میشه به محتوا هاشون. برخی دیسک های Blu ray دارای قفل منطقه ای هستن و فقط در ریجن هایی که براشون تعریف شده کار میکنن. فرضاً اگر ریجن یک دیسک 2 باشه شما فقط میتونید اون دیسک رو در کنسول های ریجن 2 اجرا کنید. برخی تفاوت های جزئی هم دارند مثلا در ریجن 3 عملکرد دکمه های ضربدر و مربع جا به جا هستش. اکثر دیسک های بلو ری ریجن فری هستن یعنی اینکه در تمام کنسول ها با ریجن های مختلف اجرا میشن. یه تفاوت عمده ی دیگه میان ریجن ها تفاوت قیمت ها در سرویس PSN هستش. ثابت شده که ارزان ترین قیمت ها و بهترین تخفیف ها متعلق به ریجن آمریکاست و اروپا و ژاپن در رتبه های بعدی قرار دارند. منتها فکر نکنید که چون اسم آمریکا روی ریجن یک هست نمیتونید ازش در ایران استفاده کنید. چنین چیزی وجود نداره و شما میتونید هر ریجنی رو در هر جای کره ی خاکی استفاده کنید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون دوست عزیز واقعا ممنون که وقتتو گزاشتی [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
سلام دوست عزيز من ببخشيدا 
شما توي نظر ها گفتيد که اولويت خريد و بهتر بودن کنسول اول pc بعد ps4 و بد xbox one ه .
ولي با توجه به اخباري که من خوندم xbox 1 فعلا داره خودشو بهتر مي کنه من هنوز موندم
ميشهواقعا بگي کدوم کنسول در آينده بهتر خواهد بود از همه لحاظ نه احساسي بلکه منطقي 
ممنون ميشم بهم بگي 
يه چيزي بگو که وختي گرفتم دعاي خير پشت سرت باش نه پشيموني من و فحش پشت سر شما:
1-ps4
2-x1 
کدوم بهترين و برنده ي نسل هشتمه؟
پاسخ
سلام دوستان من با کامپيوتر بازي ميکنم ولي خسته شدم ازش بخاطر (رم و گرافيک ) ميخوام يه کنسولي بگيرم که ديگه اين مشکلارو نداشته باشم ولي هيچ اطلاعاتي از کنسول ها ندارم با  xbox360 زياد بازي کردم و خوشم اومد ازش , تصميمم تا الان اين بود که جديدترش يعني xbox1  و بخرم ولي يکي از دوستام
دو دلم کرد و گفت ps4 خيلي بهتر از xbox 1  بازياش قشنگ تره و کلا کنسول بهتريه,خودم خيلي از بازي (the last of us) خوشم اومد .مايکروسافت هم ديگه مثل قبل به xbox1 بهش توجه نميکنه که اين حرف و هم تو همين سايت چند تا از بچه ها گفته بودن  اگه ميشه راجع به بازي ها هم توضيح بدين بازي هاي ps4 رو بايد نصب کرد ؟ بعد چند تا دي وي ديه يا همون يکي؟بازي هاي ps4 هک ميشه آيا؟
ممنون ميشم قيمت هردو کنسول رو بگيد و براي خريدن راهنماييم کنيد.
پاسخ
(07-19-2014, 01:15 AM)ehsanking نوشته است: سلام دوستان من با کامپيوتر بازي ميکنم ولي خسته شدم ازش بخاطر (رم و گرافيک ) ميخوام يه کنسولي بگيرم که ديگه اين مشکلارو نداشته باشم ولي هيچ اطلاعاتي از کنسول ها ندارم با  xbox360 زياد بازي کردم و خوشم اومد ازش , تصميمم تا الان اين بود که جديدترش يعني xbox1  و بخرم ولي يکي از دوستام
دو دلم کرد و گفت ps4 خيلي بهتر از xbox 1  بازياش قشنگ تره و کلا کنسول بهتريه,خودم خيلي از بازي (the last of us) خوشم اومد .مايکروسافت هم ديگه مثل قبل به xbox1 بهش توجه نميکنه که اين حرف و هم تو همين سايت چند تا از بچه ها گفته بودن  اگه ميشه راجع به بازي ها هم توضيح بدين بازي هاي ps4 رو بايد نصب کرد ؟ بعد چند تا دي وي ديه يا همون يکي؟بازي هاي ps4 هک ميشه آيا؟
ممنون ميشم قيمت هردو کنسول رو بگيد و براي خريدن راهنماييم کنيد.

من اطلاعات انچنانی  درمورد کنسول ها ندارم ولی یه راهنمایی کلی میکنم چون به این زودیا کسی جواب کاملی بهتون نمیده تو این تاپیک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بستگی به بودجتون داره اگه میتونید با 5 میلیون سیستمتون رو عوض کنید و یه سیستم عالی بگیرید بهتره چون از نظر خرید بازی اکثرا قیمتا بین 6 تا 10 ت هست ( خدتون با پی سی بازی میکنید دیگه میفهمید چی میگم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) بازی کردن با کیبورد و موس هم خیلی راحت تر از بازی کردن با دسته هست
اگه بودجتون کمتره ps4 بگیرید در حال حاظر ps4 بازی های انحصاری و قشنگش خیلی بیشتر از x1 هست و بازی هارو با گرافیک یکم بالاتر از x1 اجرا میکنه اما از نظر خرید بازی یا باید کرایه کنید که اگه اشتباه نکنم هفته ای 20-25ت هست یا 250 ت بدید یه بازی اورجینال بگیرید که این مورد بیشتر بدرد کسی میخوره که کسای زیادی رو بشناسه که ps4 دارن و بهشون کرایه بده و بتونه حداقل 150ت رو دربیاره
در مورد x1 اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر کنم بازیاش ارزون تر از ps4 باشن
در اون مورد هم که گفتید بازی های ps4 هک میشن یا نه باید بگم بازی نباید هک بشه کنسوله که باید هک بشه که احتمال هک شدنش خیلی کمه و این زودیا هک نمیشه
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
دوستانی که PSVita دارن یا از این موضوع خبر دارن لطفا جواب بدن. روش زیر هنوزم کار میکنه؟

خوب دوستانی که میخوان بازیها رو از طریق 
PC
 دانلود کنن توجه کنند:
[align=right][align=right]اول مراحل دریافت بازی رو انجام میدید و مطمئن میشید که بازی به لیست دانلودها رفته. خوب حالا 
PAUSE
 رو بزنین تا دانلود متوقف بشه فعلا
[align=right]برنامه لازم رو دریافت کنید:
[align=right][align=right]دريافت برنامه
[align=right][align=right]Firewall دارین خاموشش کنید. واسه اینکه PSVITA قراره از طریق یک دروازه وارد اینترنت بشه و روشن بودن دیواره آتش از این کار جلوگیری میکنه!
[align=right]برنامه ای که دانلود کردین رو اجرا کنین
[align=right]Get IP's رو بزنین و باید IP خودتون رو ببینین روش کلیک کنید و دکمه Start رو بزنین
[align=right][align=right]حالا سراغ PSVITA برین
[align=right]Settings> Start> Network> Wi-Fi Settings[align=right][align=right][align=right]حالا اسم وای فای خودتون میبینید که همیشه بهش کانکت میشدید
[align=right]روش کلیک کنید بعد به قسمت 
[align=right]Advanced Settings[b]>[/b]P**r0 x y Server: USE[align=right]اینجا اون IP که برنامه بهتون داده رو در قسمت Address وارد میکنین و P0rt هم که همون 8080 هست
بعد ok رو بزنین 

[align=right]اگه همه موارد رو درست رفته باشین باید دستگاه شما به نت وصل بشه در غیر اینصورت ایراد میتونه 2 تا چیز باشه:
1-روشن بودن فایروال آنتی ویروس 2-عدم فعال بودن برنامه[align=right][align=right][align=right]خوب حالا 
PS VITA
 از طریق 
PC
 به نت وصل شده
[align=right]حالا برمیگردیم سراغ برنامه! از تب بالایی 
Log 
رو انتخاب میکنیم
[align=right]میریم سراغ PS VITA و بازیی که دانلود میکردیم رو Resume میکنیم
[align=right]حالا تو برنامه یک سری لینک ظاهر میشه که یکیش لینکیه که ما میخوایم
[align=right]معمولا اول این لینکها با اسامی خدایان یونان ظاهر میشه مثل Zeus یا Ares
[align=right]در مورد این بازیهایی که ما میگیرم لینکشون با Zeus شروع میشه! لینک رو کپی کنید و در دانلود منیجر خودتون وارد کنید،حجمش رو با حجمی که تو PS VITA بود چک کنید، مثلا Asphalt Injection
 : 760 MB
[align=right]پسوندشون هم 
PKG
 هستش ،اگه درست بود دانلود کنید و 
PS VITA
 رو خاموش کنید چون دیگه نیازی بهش نیست فعلا 
[align=right]در ضمن فرقی نمیکنه این کار رو شما از کجای دانلود PS VITA انجام بدین! مثلا یکی 10% تو PS VITA دانلود کرده باز میتونه از PC بگیره هرچند در اونصورت خوب معلومه که دانلود از اول شروع میشه
[align=right]راستی با دیدن این گزینه ها هيچ مشكلي پيش نمياد و دست پاچه نشيد کلا 5 دقیقه هم طول نميكشه.
[align=right][align=right]در ضمن دوستان چیزی به اسم پریدن واسه بازیهاتون وجود نداره! اگه بازی رو انتخاب کردین از Store لیست تمامی چیزهایی که از Store گرفتین همیشه تو قسمت :

PS Store> Start>

سمت راست پایین صفحه ... 

Download List
موجوده و میتونین از اونجا باز هم دانلود کنید
[align=right]خوب بعد از دانلود فایلها نوبت به انتقال رسیده! برنامه رو اجرا کنید و باز هم مطمئن شین که PS VITA از طریق این برنامه به نت وصله! (یه تست کانکشن بگیرین حله)
[align=right]خوب حالا از تب بالایی 
Replace Files
 رو بزنین
[align=right]گزینه ها رو اینجوری پر کنید
[align=right][align=right]Description 
: اين عنوان رو ميتونيد دلخواه بزاريد
[align=right]Download Link
 : لینکی تو مرحله قبل به دست آوردین و باهاش فایل رو دانلود کردین! اگه ندارین تو برنامه دانلود منیجر رو فایل دانلود شده کلیک راست کنید و Properties رو بزنین تا لینک دانلود (همون که با Zeus شروع میشد) رو به دست بیارین!
[align=right][align=right]Local Patch path
:مسیر فایل رو هاردتون رو بدین! البته browse داره و کار راحته خوب
[align=right][align=right]خوب حالا 
ADD
 رو بزنین
[align=right][align=right]اسم فایل اضافه شد به لیست پایین
[align=right][align=right]روش دوبار پشت سر هم کلیک کنین ،میبینین که اون گزینه 
ADD
 به 
UPDATE
 تبدیل شد ! 
UPDATE
 رو بزنین و برین سراغ 
PS VITA
[align=right][align=right]حالا بازی رو 
RESUME
 کنید ، ملاحظه میکنید که با سرعت خيلي خوبي در حال دانلود شدن هست.
[align=right][align=right]نکته:
[align=right]1-دوستان این کار هیچ ربطی به هک و بن و شناسایی و اینها نداره و شما کار غیر قانونی انجام نمیدین و هیچ مشکلی نیست نگران نباشین
[align=right]2-دوستانی که آنتی ویروس NOD32 دارن قبل از وصل شدن این مسیر رو حتما برن
[align=right]setup >> personal firewall >> disable ******ing:aalow all traffic

پاسخ
(09-23-2013, 04:22 PM)'Alifa' نوشته است:
(09-23-2013, 12:07 AM)'Alifa' نوشته است: ممنون دوستان تصمیمم واسه ps3 قطعی شد
فقط ی چیزی : من از یکی از دوستام شنیدم ک بخاطر حجم زیاد بازیا باید بازیای قبلی رو از هارد پاک کنی و بده و فلان و ...
در این مورد میشه توضیح تکمیلی رو بدین
قیمت کپی خورش چنده الان تو بازار؟
دسته دو بگیرم میارزه یا نو بگیرم بهتره؟
Sony PlayStation 3 (Slim) - 320GB یا Sony PlayStation 3 CECH-4000B؟
http://www.digikala.com/?Page=Compare&Pr...-PS3-320GB

Sony PlayStation 3 CECH-4000B کپی خور شده؟

کسی نیست؟

بله کپی خور هم شوده اصلا قیمت این کنسول  919,000 تومان است.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برش رول به رول چیست؟ و انواع آن sara5280 0 744 05-04-2022, 11:11 AM
آخرین ارسال: sara5280
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 711 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang
  خرید لنز چشم saharqasemi 2 1,689 04-05-2022, 03:47 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Photo خرید میز تحریر نقد و اقساطی 24 ماهه بدون نیاز به ضامن decochid 0 999 01-31-2022, 07:37 PM
آخرین ارسال: decochid
  اقامت استرالیا از طریق خرید ملک 2022، بررسی شرایط و هزینه خرید ملک asow99 0 928 12-29-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: asow99

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان