امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
سلام با این لپتاپ میشه راحت بتلفیلد رو انلاین و با کیفیت خوب بازی کرد؟ اگه میشه بگید چون میخوام دانلود کنم و سی دی کی بخرم!
SONY - VAIO VPC F221FD/B[align=center]CORE i5 1.73-2.3 GHZ turbo boost - CHACHE MB  3[align=center]RAM - GB 6 DDR3
GRAPHIC GB 3.2 GE FORCE  GT520  @ 512MB DDR3
پاسخ
سلام  بچه ها فن کارت گرافیک رو عوض کردم (به علت خرابی) ولی الان با اینکه سالم هستش وبا آداپتور کارمیکنه روی کارت گرافیک و موقع روشن کردن کیس اصلا نمیچرحه و خود کارت هم به شدن داغ میکنه مدل کارت گرافیم هم GT220 هستش
پاسخ
(07-23-2014, 10:28 PM)'sh-max' نوشته است: سلام  بچه ها فن کارت گرافیک رو عوض کردم (به علت خرابی) ولی الان با اینکه سالم هستش وبا آداپتور کارمیکنه روی کارت گرافیک و موقع روشن کردن کیس اصلا نمیچرحه و خود کارت هم به شدن داغ میکنه مدل کارت گرافیم هم GT220 هستش

فنی که جدید وصل کردی رو از سوکتش دربیار( فقط سیمش رو از سوکت دربیار نه اینکه کلا خود فن و هیت سنک رو دربیاری) حالا که سیمشو درآوردی دوباره بزنش جا یعنی برعکس[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
ببینید دوست عزیز اصلا عاقلانه نیس که در حال حاضر بخواین یک پردازنده Core 2 Quad بگیرید. چون الان دیگه این پردازنده ها تولید نمیشه و سری های جدید خیلی از این پردازنده بهتر عمل میکنن. درواقع عملا شما باید حدوو 400 پول پردازنده چند نسل قبل رو بدی درحالی که با همین 400 میتونی یک پردازنده و مادربورد نسل فعلی بخری.
James P. Ark
پاسخ
سلام دوستان
من کامپیوترم گاهی اوقات صدای تیک تیک میده و هنگ میکنه...
از چی میتونه باشه؟؟/
پاسخ
(07-25-2014, 10:13 PM)'juan mata' نوشته است: سلام دوستان
از چی میتونه باشه؟؟/

هارد دوست عزیز... یا DVD ROm... احتمال 99% از هارد هست. چون تنها و مهمترین قطعه فیزیکی که ارتباط مستقیم با سیستم داره هارد هستش.

James P. Ark
پاسخ
(07-26-2014, 01:59 AM)'ARK1375' نوشته است:
از چی میتونه باشه؟؟/

هارد دوست عزیز... یا DVD ROm... احتمال 99% از هارد هست. چون تنها و مهمترین قطعه فیزیکی که ارتباط مستقیم با سیستم داره هارد هستش.

راستی فن cpu  خرابه و حرکت نمیکنه از اونم میتونه باشه؟؟/

پاسخ
(07-26-2014, 02:51 PM)'juan mata' نوشته است:
(07-26-2014, 01:59 AM)'ARK1375' نوشته است:
از چی میتونه باشه؟؟/

راستی فن cpu  خرابه و حرکت نمیکنه از اونم میتونه باشه؟؟/

به قول میلاد آر یو کیدینگ می؟؟؟؟؟ یک سوال فنی کامپیوترت ریست نمیکنه یا اتوماتیک آف نمیشه؟؟؟؟؟ سریعا فن پردازنده رو تعمیر کن والا پردازنده دار فانی رو وداع میکنه. البته اگه تاحالا به دیار باقی نشتافته باشه. احتمال خیلی خیلی قوی هنگ سیستم از همینه. 

James P. Ark
پاسخ
سلام ببخشید من اطلاعات کاملی راجع به خنک کننده ها میخواستم بدونم
اول اینکه سی پی یو حد اکثر باید چه دمایی داشته باشه؟
ژنراتور واترکولر ها کجای کیس وصل میشه؟
اگه کیس جای نصب ژنراتور رو نداشته باشه میشه واتر کولر استفاده کرد و ژنراتور و همینطوری گذاشت داخل کیس؟
هر خنک کننده ی سی پی یو ای به هر سی پی یو ای میخوره آیا؟
واتر بلاک سی پی یو چیه؟ چیکار میکنه؟
آیا لازمه برای کارت گرافیک های خیلی قوی مثلا جی تی ایکس 690  خنک کننده ی جدا خرید؟
اگه آره خنک کننده ی جدای کارت گرافیک رو باید بر اساس چه ویژگی هایی بگیریم؟
از کجا بفهمیم که خنک کننده ی بادی سی پی یو روی مادربورد جا میشه(منظورم اینه که چطوری اندازشو بفهمیم بمینیم روی مادربورد و توی کیسمون جا میشه؟)
ممنون میشم توضیحا کاملی بدید یا لینکی بدید که جوب همه ی سوالامو داده باشه
پاسخ
سلام
من سفارش یه کارت گرافیک دایتریکس11 رو پیش یک مغازه کامپیوتری دادم اما هیچ بازی دایتریکس11 رو اجرا نکرد
مدل کارت گرافیکم:geforce 210]
[تصویر:  58706624629594228154.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 3,102 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,726 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,512 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,453 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,503 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان