امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(05-04-2015, 06:13 PM)Reza2015 نوشته است:
(05-04-2015, 02:18 PM)gamertop نوشته است:
(05-04-2015, 12:44 PM)Reza2015 نوشته است: سلام دوستان.
من یه مشکل بزرگی برای اجرای بازی دارم، زمانی که کرک v4 fix 3 و همینطور اپدیت v3 رو ریختم، نت و انتی ویروسم رو خاموش کردم و وارد بازی شدم. زمانی که وارد شدم داخل loading story mode یا همون loading screen بازی گیر می کنه و هی تصاویر عوض میشه ولی وارد صفحه اصلی بازی نمیشه...
در ضمن ساعت ویندوز هم به 5 ساعت قبل برگردوندم ولی تغییر نکرد حالاً کسی از دوستان نمیدونه چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟
خواهشاً راهنمایی کنید چون من یه هفته ای میشه این مشکل رو دارم :(

سلام  لطفا سیستمتونی بگید من تا اونجای که یادم میاد 
اگه این مشکل به وجود بیاد برای پاین بودن سیستمتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh: :exclamation:
خیر دوست عزیز، بنده سیستم مناسبی دارم.
دقیقاً یک روز هم این بازی رو بدون هیچگونه افت فریم و کندی روی تنظیمات متوسط گرافیکی انجام دادم ولی متاسفانه روز بعد با پیغام اکتیو کردن بازی مواجه شدم و از همون زمان بنده این مشکلی که در پست قبل عرض کردم دارم.... :(
دقیقاً یه هفته ای میشه.
سیستمم به شرح زیر هست:
گرافیک  5450 1 گیگ ATI ، سی پی یو X2 250 3.00 GHz رم 4 گیگ.
لطفاً راهنمایی کنید!
سلام رضا جان شما قبل ازاین که وارد بازی شی میتونی تنظیماتو عوض کنی ؟(من هنوز بازی نکردم نمیدونم :(  )
اگه میتونی همه چیزو به حد اقل برسون بعد که وارد بازی شد تنظیماتتو درست کن :)  اینو امتحان کن ببین میشه 
پاسخ
سلام اقا من نسخه انلوک دارم همه کرکا و اپارم تست کردم ولی رو لانچر کلید می کنم یک چیزی با چند تا عکس میاره یک چیزه سبز پر میشه بدش میگه ایمیل بده ولی قبول نمیکنه اینو از رو لانچر میده رو کرک 3دی ام کلید می کنم هیچی نمیشه
پاسخ
یه نفر که نسخه کورپک داره میشه فایل playgtav.exe که تو فولدر بازی هست برام آپلود کنه یه جا.
63 63 S0 (93) S0 (93) S0 (13) S0 (13)
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
دوست عزیز کرک v4 fix رو که در تاپیک هست دان کنید توش هست.
only call of duty series
پاسخ
سلام خدمت دوستان اگه کسی کرک ورژن 4 فیکس رو داره ممنون میشم بهم لینک بده برای دانلود !

چون لینکی که دادن برای دانلود در تاپیک اول خرابه با تشکر
پاسخ
(05-04-2015, 10:24 AM)mehr@n نوشته است: آپدیت پنج عالی بود فقط یک مشکل اساسی داره تو ماموریت ها سوار ماشین بشی ارور has stop working میده :-/  :-/
بازم صبر می کنم برای آپدیت یا کرک جدید

یک سوال این cd key هایی که تو نت هست کار نمیکنه؟ :D  :(

والا توی این آپدیت گفته بود مشکل ماشین حل شده ولی با ین حال پس باید صبر کرد برای آپدیت بعدی
راستی این کرک رو امتحان کن ببین مشکل حل میشه.
Crack Only V5.0
من خودم Cd Key خریدم و هیچ مشکلی نداشت.

(05-04-2015, 12:44 PM)Reza2015 نوشته است: سلام دوستان.
من یه مشکل بزرگی برای اجرای بازی دارم، زمانی که کرک v4 fix 3 و همینطور اپدیت v3 رو ریختم، نت و انتی ویروسم رو خاموش کردم و وارد بازی شدم. زمانی که وارد شدم داخل loading story mode یا همون loading screen بازی گیر می کنه و هی تصاویر عوض میشه ولی وارد صفحه اصلی بازی نمیشه...
در ضمن ساعت ویندوز هم به 5 ساعت قبل برگردوندم ولی تغییر نکرد حالاً کسی از دوستان نمیدونه چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟
خواهشاً راهنمایی کنید چون من یه هفته ای میشه این مشکل رو دارم :(

سلام دوست عزیز
شما 5 آپدیت بازی رو دانلود و کپی کنید و در آخر از کرک آپدیت پنجم استفاده کنید.
با این کار دیگه نیازی به عقب بردن ساعت و تاریخ نیست.
در آخر این کرک رو کپی کنید و بازی رو از playgtav.exe به صورت  run as اجرا کنید.
راستی بعد از کپی کردن کرک آپدیت 5 این کرک رو هم کپی کنید.

CRACK ONLY V5.0
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-04-2015, 10:37 PM)mjsh نوشته است: دوست عزیز کرک v4 fix رو که در تاپیک هست دان کنید توش هست.

بی زحمت لینک میدی داداش کرک تنها :heart:
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
(05-04-2015, 01:49 PM)Hossein = Gamer نوشته است: آقا کسی نفهمید این مشکل کند شدن بازی در هنگام رانندگی برا چیه؟ Confused

البته من یه حدس هایی زدم
این مشکل میتونه از هارد سیستم ماها باشه اون هایی که هارد سرعت پایین دارن
چون من وقتی رانندگی میکنم هاردم به شدت صدا میده و بازی کند میشه و تیک میندازه یادمه توی IV هم همین مشکل رو داشتم با همین هارد

حالا من چند روز دیگه میخوام هارد  WD Blue 1TB 64mb بگیرم اگه مشکل حل شد اطلاع میدم
ممنون :D

این مشکل به خاطر خود بازی هست.اگه یادت باشه در بازی watch dogs هم در قسمت رانندگی چنین مشکلی بود و با اومدن آپدیت ها مشکل رانندگی حل شد.
اون قسمت هارد هم ممکن مشکل از خود هارد شما باشه و چون بازی بسیار سنگین هست توانایی اجرای بازی رو به درستی نداره.
حالا شما به ترتیب 5 آپدیت بازی رو نصب و کرک آپدیت پنج رو هم کپی کنید و از کرکی که لیکشو در در ارسال های قبلی گذاشتم دانلود کن و نصب کن و بعد بازی رو از playgtav.exe اجرا کن.

(05-04-2015, 07:43 PM)amirninja26 نوشته است: سلام اقا من نسخه انلوک دارم همه کرکا و اپارم تست کردم ولی رو لانچر کلید می کنم یک چیزی با چند تا عکس میاره یک چیزه سبز پر میشه بدش میگه ایمیل بده ولی قبول نمیکنه اینو از رو لانچر میده رو کرک 3دی ام کلید می کنم هیچی نمیشه

سلام دوست عزیز
شما هر 5 آپدیت بازی رو به ترتیب نصب کن و از کرک آپدیت 5 استفاده کن و در آخر هم از کرکی که در ارسال های قبلی لینکشو گذاشتم استفاده کن و بازی رو با playgtav.exe به صورت run as اجرا کن.
حتما هم کارت گرافیکت رو به آخرین نسخه ی ممکن آپدیت کن.

(05-04-2015, 11:07 PM)Mostafa ettehadiyeh نوشته است: سلام خدمت دوستان اگه کسی کرک ورژن 4 فیکس رو داره ممنون میشم بهم لینک بده برای دانلود !

چون لینکی که دادن برای دانلود در تاپیک اول خرابه با تشکر

سلام دوست عزیز
در چند ارسال قبل تر لینک کرک ورژن جدید رو قرار دادم از اون استفاده کنید.
پاسخ
سلام آقای نصر

من آپدیت پنج هم زدم یعنی کپی رپلیس کردم همونطور که شما گفته بودین

اما بازم مشکلات هست لگ تو رانندگی خیلیه

آقای نصر یه حرفتون ذهنمو درگیر کرده اینکه میگید از طریق playgtav.exe اجرا کنید

من از لانچر که از فایل های کرکه اجرا میکنم مال من نسخه ی فول آنلاک هستش

یعنی ممکنه مشکلات حل بشه اگه با playgtav.exe اجرا کنم؟
پاسخ
(05-05-2015, 12:07 AM)hadi-wolf نوشته است: سلام آقای نصر

من آپدیت پنج هم زدم یعنی کپی رپلیس کردم همونطور که شما گفته بودین

اما بازم مشکلات هست لگ تو رانندگی خیلیه

آقای نصر یه حرفتون ذهنمو درگیر کرده اینکه میگید از طریق playgtav.exe اجرا کنید

من از لانچر که از فایل های کرکه اجرا میکنم مال من نسخه ی فول آنلاک هستش

یعنی ممکنه مشکلات حل بشه اگه با playgtav.exe اجرا کنم؟
سلام هادی جان
ببین در مورد playgtav.exe که بعد از اومدن کرک 4 و آپدیت 4 خود گروه 3dm گفت که با این فایل بازی رو اجرا کنید چون اگه توجه کرده باشی قبلا اروری مبنی بر اجرا کردن بازی با اینفایل رو به رو می شدید.
شاید ممکنه با اجرا کردن اون فایل شکل رانندگی حل بشه.
راستی یک کرک جدید ه در چند ارسال قبل قرار دادم اون رو هم دانلود و استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,602 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,979 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,939 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان