امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
آخه گرافیک amd 5400 radeon hd از سیستم مورد نیاز این بازی بیشتره سیستم موردنیازش AMD HD 4870 میخواد 
پاسخ
سلام.خواهش میکنم جواب بدین دوستان.من داخل بازی مشکلی ندارم فقط خیلی فرمون وسایلی که سوارشون میشم خیلی تیزه درواقع کنترلشون خیلی سریع هس میشه یه راهنمایی کنین که چجور این سرعت مثلا پیچیدن یه دفعه ای رو کاهش بدم؟
پاسخ
یه مرحله هست که باید موتور هواپیما رو بترکنی تا سقوط کنه ، دقیقا بعد از اون که میخواد شخصیت ها عوض بشه سیستم هنگ میکنه و نمیشه skip  کرد ، راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟؟

[تصویر:  58i9wiocv9nwi3vzg.jpg]
پاسخ
(06-05-2015, 08:09 PM)Peyman0111 نوشته است: یه مرحله هست که باید موتور هواپیما رو بترکنی تا سقوط کنه ، دقیقا بعد از اون که میخواد شخصیت ها عوض بشه سیستم هنگ میکنه و نمیشه skip  کرد ، راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟؟

[تصویر:  58i9wiocv9nwi3vzg.jpg]
سلام کاربر عزیز
شما از چه نسخه ای از بازی استفاده می کنید؟
کدوم کرک رو استفاده می کنید؟
آپدیت های بازی رو کپی کردید؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
برای نسخه ریلودد چنتا آپدیت لازمه بعد نصب بازی و سوشال کلاب؟؟  :D
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRPniNLVbZwSkxt6AQgQxo...O3bRJoDBiA]
پاسخ
سلام. خسته نباشید. آقا ما بالاخره نسخه reloaded رو تهیه کریم و نصب کردیم و خیلی راحت اجرا شد. فقط توی بازی وقتی سریع توی شهر حرکت میکنم (به وسیله ماشین یا ... ) شهر دیر لود میشه و ساختمان ها و پل ها غیب هستن. مثلا اول به یه چیزی برخورد میکنم بعد ظاهر میشه :|

من رزولوشن هم دستکاری کردم اما تاثیر نداشت؛ گفتم شاید مشکل گرافیکی باشه آیا چیز دیگه ای هست که بشه با کم و زیاد کردنش این مشکل حل بشه؟
پاسخ
سلام من تا یه جایی میرم ولی تو این ماموریت find the stash گیرکردم باید چیکار کنم در این مرحله
پاسخ
سلام.ازتون یه مشاوره درباره ی GTA V میخوام.ممنون میشم جوابم رو بدید. :) 
1-آیا نسخه ی corepack مشکلات خواصی برای این بازی به وجود میاره؟ :huh:
2-به نظر شما کدوم نسخه رو دانلود کنم؟ :huh:
3-آیا نسخه ی کم حجم دیگری رو برای این بازی میشناسید؟اگر میشه جواب بدید. ;) 
ممنون. :D

پاسخ
(06-07-2015, 09:52 AM)RPG Gamer نوشته است: سلام.ازتون یه مشاوره درباره ی GTA V میخوام.ممنون میشم جوابم رو بدید. :) 
1-آیا نسخه ی corepack مشکلات خواصی برای این بازی به وجود میاره؟ :huh:
2-به نظر شما کدوم نسخه رو دانلود کنم؟ :huh:
3-آیا نسخه ی کم حجم دیگری رو برای این بازی میشناسید؟اگر میشه جواب بدید. ;) 
ممنون. :D

نسخه Corepack مشکلاتی داره. همون نسخه کامل رو بگیرین 60 گیگی
پاسخ
سلام.من با این سیستم میخوام بازی کنم تابستونو نصب کنم؟
رم ۲
cpu:amd athlon 64 x2 با فرکانس ۲.۱۰gh
گرافیک انویدیا جی فورس ۲۱۰
هارد ۱۶۰
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,626 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,043 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,829 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,986 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,102 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان