امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(07-03-2015, 03:07 PM)sesto1112 نوشته است:
(07-03-2015, 12:43 AM)sesto1112 نوشته است: سلام دوستان 
من پس از مدت های مدید بلاخره این بازی رو گرفتم
بعد از یه نصب طولانی وقتی میام بازی کنم  رو لانچر کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته  بدبختی هم اینه هیچ اتفاقی نمیفته  که بدونم چی شده مشکلش چیه 
توی تسک مسنجر لانچر و دو سه تا مورد دیگه مربوط به بازی باز میشن ولی چند ثانیه بعد بدون هیچ پیغامی بسته میشن
کرک ورژن دو و چهار 3dm  و کرک ریلودد هم امتحان کردم
مرحله به مرحله و مو به مو اجرا کردم ولی اجرا نمیشه که نمیشه
ممنون میشم کمک کنید
سلام دوست عزیز
شما حتما حتما کارت گرافیک خودتون رو آپدیت کنید و فقط از کرک ریلودد استفاده کنید.
اگر بازی رو روی لپ تاب اجرا  می کنید حتما 2 کارت گرافیک خودتون رو آپدیت کنید و بازی رو با کارت گرافیک دوم خودتون اجرا کنید.

نه با پی سی دارم بازی میکنم
این که نسخه بازیم نسخه نه دی وی دیه corepacke  ربطی به این مشکل نداره ؟!!؟!؟
نسخه ی کورپک مقداری مشکل داره توی اجرا کردن بازی ولی شما اول باید یک سری از فایل هایی که به اشتباه از از بازی پاک شده رو دانلود و در محل نصب بازی کپی کنی. بعد فایل های کرک 3dm رو پاک کنی و طبق راهنمای پست اول از کرک ریلودد استفاده کنی.

(07-03-2015, 06:14 PM)Mr.Harper نوشته است: آقا ما بازم مزاحم شدیم. میگم کرکی آپدیت جدیدی چیزی نیومده ؟ این لگ زدنا خیلی اشک آدمو بد در میاره
اگه یه میانبر کوچیکی هم باشه که کاهشش بده ما راضی ایم
شما مراحم هستی.
فعلا که خبری از آپدیت نیست و تنها راه حل برای رفع حدودی لگ، آپدیت کردن کارت گرافیک به آخرین نسخه ی موجود و کم کردن تنظیمات گرافیکی هست همین.

(07-04-2015, 12:12 PM)deviance_am0 نوشته است: سلام من این بازی رو دارم همه کرک ها هم داشتم و ورژن 5 هم ریختم اما مشکل گیر کردن فرمون رو داره وقی مثلا دو تا جهت حرکتی رو میگیرم دیگه نمیشه تیر اندازی کرد....یه بارم از نو نصب کردم درست نشدو...برا 2تا از دوستام با همین نسخه من بازی میکنن مشکلی نداشته اما من این میشکلو دارم :(
سلام کاربر عزیز
شما یکبار از کرک ریلودد استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه اگه نشد بهم اطلاع بدید تا یک کرک و آپدیت دیگه در اختیارتون قرار بدم و اون رو تست کنید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام
بنده طبق پست اول عمل کردم
ابتدا عرض کنم playgtav.exe رو وقتی اجرا کنم میگه باید Launcher.exe رو به RunIt.exe تغییر بدم منم این کارو میکنم ولی با مجدد با اروری که در زیر بهش پرداختم مواجه میشم
بازی رو وقتی از طریق لانچر یا  اجرا میکنم بالا میاد ولی اونجایی که تازه میخواد شروع بشه و یک متن nine years ago میده دقیقا همون لحظه بازی بسته میشه ارورشم این هست:
ERR_GFX_D3D_INIT
حالا من به ترتیب امدم آپدیت و کرک های 1 تا 5 رو نصب کردم هر سری یک پوشه update رو جایگزین پوشه ورژن قبلی آپدیت میکنم با فایل های زیر همین کارو میکنم:
《侠盗猎车5》中文版注册表一键恢复工具
GTA5
GTAVLauncher
خب حالا کجای کار من اشتباه هست که ارور میده؟
ضمنن وقتی این ارور رو میده پایین لبتاب سمت راست آیکون استفهام زرد رنگ میاد و از کارت گرافیک یک سری اطلاعات نوشته
گرافیم لبتاب بنده جیفورس 950 یعنی بالاترین قدرت ممکن هست ولی ...

لطفا یک راه حل 100% جلو پای بنده بزارید انشاا... جبران میکنم چون الان چند روزه درگیر اینم اما درست نمیشه متاسفانه ):
پاسخ
من هم چند روزی درگیرش بودم،این مشکل رو تو گوگل سرچ کردم و هر کاری که بوده انجام دادم،اما چند دلیل داره.
شما نیاز نیست همه اپدیت ها رو نصب کنید،این بیشتر گیجتون میکنه،شما فقط لازمه پوشه ای که با این اسم دارید;3DMtoRELOADED
که شامل چهار تا پوشه درونش هست رو بریزید تو جایی که بازی نصبه.حجم این پوشه باید حدود 650 باشه.یک چیز رو اکثرا اشتباه میکنن:
خود پوشه update رو  کپی پیست نکنید تو محل نصب بازی،محتویات این پوشه رو  اونجا کپی کنید
ممکنه این باشه،یه چک کنید.من خودم همین کار رو کردم هم این ارور برطرف شد هم stop working که موقع لودینگ استوری می داد :D
یک بار دیگه کارهای بالا رو انجام بدید اگر درست نشد،باید تمام این کارها یا نصب بازی رو افلاین انجام بدید
[تصویر:  76561198122702370.png]
Add Me For Buy Original Games

پاسخ
سلام کاربر عزیز
شما یکبار از کرک ریلودد استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه اگه نشد بهم اطلاع بدید تا یک کرک و آپدیت دیگه در اختیارتون قرار بدم و اون رو تست کنید.

نه درست نشد
پاسخ
(07-05-2015, 09:21 AM)TOXIC نوشته است: من هم چند روزی درگیرش بودم،این مشکل رو تو گوگل سرچ کردم و هر کاری که بوده انجام دادم،اما چند دلیل داره.
شما نیاز نیست همه اپدیت ها رو نصب کنید،این بیشتر گیجتون میکنه،شما فقط لازمه پوشه ای که با این اسم دارید;3DMtoRELOADED
که شامل چهار تا پوشه درونش هست رو بریزید تو جایی که بازی نصبه.حجم این پوشه باید حدود 650 باشه.یک چیز رو اکثرا اشتباه میکنن:
خود پوشه update رو  کپی پیست نکنید تو محل نصب بازی،محتویات این پوشه رو  اونجا کپی کنید
ممکنه این باشه،یه چک کنید.من خودم همین کار رو کردم هم این ارور برطرف شد هم stop working که موقع لودینگ استوری می داد :D
یک بار دیگه کارهای بالا رو انجام بدید اگر درست نشد،باید تمام این کارها یا نصب بازی رو افلاین انجام بدید

مرسی از جوابت ولی مطمان هستی؟ داخل updata که میرم این هست:
http://*****/images/bah3iz8rzzph9egkwg26.png
و دقیقا همینو میریزم تو محل نصب بازی اینجوری:
http://*****/images/trpo39sowsylc0cf7r6q.png
ضمنن من بازی رو از بیرون خریدم 9دیوی دی داشت نمیدونم والا ریلوده یا ... از کجا باید فهمید؟ + اصلا اون فایلی که میگی نداره
دیگه دارم امیدمو از دست میدم ):
پاسخ
(07-05-2015, 10:28 AM)ali.sh نوشته است: مرسی از جوابت ولی مطمان هستی؟ داخل updata که میرم این هست:
http://*****/images/bah3iz8rzzph9egkwg26.png
و دقیقا همینو میریزم تو محل نصب بازی اینجوری:
http://*****/images/trpo39sowsylc0cf7r6q.png
ضمنن من بازی رو از بیرون خریدم 9دیوی دی داشت نمیدونم والا ریلوده یا ... از کجا باید فهمید؟ + اصلا اون فایلی که میگی نداره
دیگه دارم امیدمو از دست میدم ):

در مورد عکس اول بگم که این اپدیت 2 هست نه اپدیت 1،این رو هم من دارم،این اصلا نیاز نیست.
در مورد کرک ریلودد هم که گفتم فقط اون لازمه .شما می تونی از این دانلود کنی
http://uploadboy.com/uxyg3m5t3apy.html
اون فایل ها کاملا اشتباه هستند اصلا شما فایل هایی با نام   Retail to Steam نداری!یا اگه داری ناقصه.این کرک رو دانلود کن،سپس محتویاتش که شامل:
Crack.RLD:محتویات این پوشه باید کپی شه تو جایی که بازی نصبه
GTAV.Retail.to.Steam:محتویات این پوشه باید کپی شه مثل بالایی
Installers:که محتویاتش یک فایل نصبی Social Club v1.1.5.8 هست و باید نصب بشه اون هم به صورت افلاین (مودم خاموش باشه)
update:که اکثرا اشتباه میکنن و درستش اینه که محتویاتش ریخته شه(یعنی شما یک بار این پوشه رو باز کن و هر چی که میبینی رو پیست کن تو محل نصب بازی_پوشه x64 و فایل update.rpf_)
[تصویر:  76561198122702370.png]
Add Me For Buy Original Games

پاسخ
دوستان من بالاخره این بازی رو گرفتم (15dvd) با موفقیت هم نصب کردم ولی وقتی روی ایکون بازی میزنم این پیامو میده   please run grand theft auto v using playgta v.exe و وقتی هم روی playgta v.exe میزنم اول یه اپدیت دانلود میکنه بعدم میگه باید به social club وصل شی ولی هرکاری میکنم وصل نمیشه :( :(

و وقتی هم روی  LAUNCHER.EXE میزنم بازی بالا میاد علامت راکستارم میاد بعد میگه باید انلاین شی وقتی هم که انلاین میشم عکسای بازی میاد ولی بازم SOCIAL CLOBلعنتی میاد و میگه باید وصل شی :( :(

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید :heart: :heart:
پاسخ
(07-05-2015, 02:06 PM).FROST. نوشته است: دوستان من بالاخره این بازی رو گرفتم (15dvd) با موفقیت هم نصب کردم ولی وقتی روی ایکون بازی میزنم این پیامو میده   please run grand theft auto v using playgta v.exe و وقتی هم روی playgta v.exe میزنم اول یه اپدیت دانلود میکنه بعدم میگه باید به social club وصل شی ولی هرکاری میکنم وصل نمیشه :( :(

و وقتی هم روی  LAUNCHER.EXE میزنم بازی بالا میاد علامت راکستارم میاد بعد میگه باید انلاین شی وقتی هم که انلاین میشم عکسای بازی میاد ولی بازم SOCIAL CLOBلعنتی میاد و میگه باید وصل شی :( :(

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید :heart:
با GTAVLauncher اجرا کن
پاسخ
کسی نبود ارور 0xc00007b رو حل کنه؟؟؟؟ :huh:
پاسخ
(07-05-2015, 02:27 PM)Mr.Mehdi نوشته است:
(07-05-2015, 02:06 PM).FROST. نوشته است: دوستان من بالاخره این بازی رو گرفتم (15dvd) با موفقیت هم نصب کردم ولی وقتی روی ایکون بازی میزنم این پیامو میده   please run grand theft auto v using playgta v.exe و وقتی هم روی playgta v.exe میزنم اول یه اپدیت دانلود میکنه بعدم میگه باید به social club وصل شی ولی هرکاری میکنم وصل نمیشه :( :(

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید :heart:
با GTAVLauncher اجرا کن

با اونم وقتی اجرا میکنم باز SOCIAL CLOB میاد.... بعد اینکه یه اکانت میسازم میگه راکستار برات یه کد میفرسته که اونم نمیفرسته :(
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,603 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,979 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,940 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان