امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
(06-23-2015, 08:07 PM)Mehrshad.77 نوشته است:
(06-23-2015, 07:38 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: نگیر برادر من نگیر
من الان ps3  رو دستم مونده
اصا بازی براش نمیاد  
برای چی می خوای بگیری
می مونه رو دستت بازی هم نمی تونی باش بکن!
ps4 بگیر خیال خودتو راحت کن و لذت ببر
320 گیگ اسلیم
ولی توصیه می کنم که نگیر
اگه بگیری بد جور ضرر میکنی
300 400 تومن بذار روش ps4 بگیر
از ما گفتم بود
موفق باشی
عزیز من خودم پلی فور دارم برای یکی میخوام که زیاد بازی نمیکنه گفتم پی اس تری مناسب تره .
حالا کدوم نوعش خوبه که قیمتش زیر شیصد باشه
داداش زیر ششصد؟؟زیر شیشصد دیگه فک نکنم پیدا شه اگه هم پیدا شه بدرد نمیخوره
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
(06-23-2015, 08:00 PM)Jobberwock نوشته است: دوستان من یه ps3 دست دو گرفتم ک ب صورت کاستوم فریم ور (cfw) کپی خور شده
راجع ب مواردی ک میتونه کنسولو خراب کنه میخوندم ی جا گفته بودن چون کنسول جل بریک میشه و امکان دسرسی ب فایلای سیستمی هس ممکنه تصادفا پاک بشن
و پاک شدنون راه حلی نداره
این فایلها کجا دقیقا قرار دارن؟ تو همون محیط XMB قابل دسرسین؟ من این کنسولو میدم دست برادر کوچیکم واسه همین میخوام پاک نکنه چیزیو
یه سوال دیگه این xmb(رابط کاربری اصلی ps3) همون cfwه؟ منظورم اینه ک اگه حس کنم xmb کند شده یا... با نصب دوباره فریم ور اونم درست میشه؟
دوستان من تا موقعی ک ب صورت تمام وقت با pc کار میکردم خیالم راحت بود هر مشکل بزرگی رو با فرمت و نصب دوباره ویندوز حل میکردم ولی متاسفانه الان فرصت یادگیری ندارم دست کم میخوام بدونم در صورت بروز مشکلات نرم افزاری (با توجه ب کپی خور بودن) راه حل واسه نصب دوباره سیستم عامل و کپی خور کردن دستگام هس؟ مشکل نرم افزاری وجود داره ک غیر قابل حل باشه؟
اولا کسی که گفته خود فایل ها خود به خود پاک میشن از خودش در آورده من الآن یک سال و خورده ای دارم که خیچ چیزش خود به خود پاک نشده.
اون فایل هایی که میگی توی قسمت فایل منیجر قابل دسترسین، فقط حواست باشه چیزی رو پاک نکنی!!
منوی xmb تنها 2% احتمال داره کند بشه. اگر هم شد با نصب دوبارۀ فریمور حل میشه.
اگر دستکاری نکنی هیچ مشکلی برات درست نمیشه پس خیالت راحت باشه.
پاسخ
سلام جدید ترین فریمور آپدیت PS3 چه نسخه ای هست؟(کپی خور)
بتلفیلد هارد لاین چ نسخه ای میخواد؟؟!
پاسخ
سلام من میخاستم یه PS3 با هارد 20 یا 60 گیگ بخرم که زیر شش صد تومن بشه 

من هنور همه ی بازی های نسل 7 رو انجام ندادم که بخام برم سراغ PS4 ایشالا ساله دیگه میگیرم ولی الان میخام پی اس تیری بگیرم

کدوم مدل خوبه که زیر شش صد تومن باشه 

و اینکه اگه هارد نداشته باشه مشکل پیدا میکنه

من شنیدم هارد فقط برای بازی های دو دیسکیه که با وجود دیسک های نوری بلو ری دیگه بازی های دو سیدی از بین میرن  با این وجود بازم نیاز داره هارد؟

بیست گیگ بسشه؟؟

ممنون میشم راهمایی کنید :heart: :heart:

جواب ما چیشد؟
پاسخ
(07-06-2015, 09:34 PM)mine-of-games نوشته است: سلام من میخاستم یه PS3 با هارد 20 یا 60 گیگ بخرم که زیر شش صد تومن بشه 

من هنور همه ی بازی های نسل 7 رو انجام ندادم که بخام برم سراغ PS4 ایشالا ساله دیگه میگیرم ولی الان میخام پی اس تیری بگیرم

من شنیدم هارد فقط برای بازی های دو دیسکیه که با وجود دیسک های نوری بلو ری دیگه بازی های دو سیدی از بین میرن  با این وجود بازم نیاز داره هارد؟

بیست گیگ بسشه؟؟

جواب ما چیشد؟
سلام داداش...
زیر ششصد اگه بخوای فک کنم فقط میشه ps3 fat بگیری
منظورت از هارد چیه ؟اکسترنال؟؟
ps3 اصلا بازی دو دیسک نداره :-/ 
اگه باهاش یه هارد اکسترنالم بگیری خوبه
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
(07-07-2015, 07:29 PM)ali-222 نوشته است: سلام . اګه ps4 ریجن 2 بگیریم بعد اکانت امریکا بسیازیم باید بازی ریجن یک بگیریم یانه اگه  همون ریجن 2 بگیریم میشه سیزن پس و dlc دانلود کرد ؟
ن فکر نکنم ولی وقتی شما ps4 رجیون 2 میخری اکانتت رو میزاری 1 باید بازی با رجیون اکانت یکی باشه اصلا ربطی به این دستگاه  نداره
پاسخ
(07-07-2015, 03:20 PM)AmirrezA_V نوشته است:
(07-06-2015, 09:34 PM)mine-of-games نوشته است: سلام من میخاستم یه PS3 با هارد 20 یا 60 گیگ بخرم که زیر شش صد تومن بشه 

بیست گیگ بسشه؟؟

جواب ما چیشد؟
سلام داداش...
ps3 اصلا بازی دو دیسک نداره :-/   منم گفتم با وجود دیسکای بلو ری از بین میره بای های دو دیسکی
هارد منظورم همون هاردایی که روش داره  ps3 250 gb   یا ps3 20 gb ...  منظورم اینا بود

اگه بیست گیگشو بگیرم ضرر نمیکنم؟؟

ps3 fat  خوبه؟؟ کاراییش خوبه؟؟ خراب نمیشه؟؟ 

ممنون
پاسخ
(07-07-2015, 08:27 PM)mine-of-games نوشته است:
(07-07-2015, 03:20 PM)AmirrezA_V نوشته است:

بیست گیگ بسشه؟؟

جواب ما چیشد؟
سلام داداش...
ps3 اصلا بازی دو دیسک نداره :-/   منم گفتم با وجود دیسکای بلو ری از بین میره بای های دو دیسکی
هارد منظورم همون هاردایی که روش داره  ps3 250 gb   یا ps3 20 gb ...  منظورم اینا بود

اگه بیست گیگشو بگیرم ضرر نمیکنم؟؟

ps3 fat  خوبه؟؟ کاراییش خوبه؟؟ خراب نمیشه؟؟ 

ممنون
جواب اون سوال مربوط به بلوری رو نمیدونم :D 
به نظر من یا ps3 بخر که هاردش بیشتر باشه یا با همین 20 گیگابایتی یه هارد اکسترنال هم بگیر که بتونی بازی هارو توی اون بریزی چون بعضی بازی های شاهکار که نباید از دستشون بدی مثل beyond two souls بالای 20 گیگه(فک کنم سی و خرده ای حجم داره)
ps3 فت خوبه، زیاد فرقی با اسلیم نداره تفاوت هاشون مثل وزن اندازه یا مثلامیزان داغ شدن هست اگه تو گوگل یه سرچ کوچیک بزنی مشکلت حله ;) فقط یه احتمال خطر برای ps3 fat هست که اونم چراغ زرد شدنشه :217: در ضمن خراب شدنش بستگی به نگهداری از اون داره مثل اگه بزاری جایی که هوا بهش نرسه ممکنه خراب بشه ;) 
موفق باشی داداش :)
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
پس میرم همین. میگیرم  

بازی های پیاس 3 هم که 3000 ومن بیشتر نیست!

مشکلی ندارم میرم میخرم قشنگارو میذارم میمونه پس با این وجود یه بیست گیگه با یه فلش16 بسشه! بازی های خوبو میشه روی پیسی کپی کنم نیاز  داشتم  استفاده کنم؟

ممنون بابت راهنمایی!

(چراغ زرد شدنشه) اگه دو ساعت بازی کنم دو ساعت استراحت  بدم که مشکل پیش نمیاد؟؟
 تنها مشکلی که داره همینه؟ پس نخرم بهتره!؟

قیمت دسته دومشو داری همین مدله فت؟ :D

----------------------------------------------

من الان اطلعاتی ک بدست اوردم همه گفته بودن فت بدرد نمیخوره بعد دو ماه خراب میشه !

میشه یه مدل دیگه پیشنهاد بدید؟ 
پاسخ
(07-07-2015, 09:40 PM)mine-of-games نوشته است: پس میرم همین. میگیرم  

بازی های پیاس 3 هم که 3000 ومن بیشتر نیست!

مشکلی ندارم میرم میخرم قشنگارو میذارم میمونه پس با این وجود یه بیست گیگه با یه فلش16 بسشه! بازی های خوبو میشه روی پیسی کپی کنم نیاز  داشتم  استفاده کنم؟

ممنون بابت راهنمایی!

(چراغ زرد شدنشه) اگه دو ساعت بازی کنم دو ساعت استراحت  بدم که مشکل پیش نمیاد؟؟
 تنها مشکلی که داره همینه؟ پس نخرم بهتره!؟

قیمت دسته دومشو داری همین مدله فت؟ :D

----------------------------------------------

من الان اطلعاتی ک بدست اوردم همه گفته بودن فت بدرد نمیخوره بعد دو ماه خراب میشه !

میشه یه مدل دیگه پیشنهاد بدید؟ 

میشه داداش من خودم یه وقعی همین کارو میکردم ;) 
نه بابا با دو ساعت که مشکلی پیش نمیاد ;)
بستگی به حجم موجودش داره مثلا 20 گیگ فک کنم حدود همین شیشصد هفصد تومن باشه :)
مدل های اسلیم و سوپر اسلیم هم هست که اونا بالای شیشصد- هفتصد هستند ;)من خودم ps3 اسلیم 320 گیگ رو گرفتم یه میلیون و دویست گرفتم ;)
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 517,862 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,333 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,724 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,361 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان