امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(12-15-2015, 11:18 AM)sina1010 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید 
توی یه قسمتی از بازی جی تی ای وی گیر کردم 
اون قسمتی که باید  با هواپیما بری پیش یه هواپیمای دیگه هر کاری میکنم که برم با جت میان میزنن هواپیمامو  نمیتونم بهش برسم

لطفاً اسم مرحله رو هم بگيد تا بهتر بتونيم راهنماييتون كنيم
اگه اشتباه نكنم بايد با هواپيما در ارتفاع خيلي پايين پرواز كنيد
همچنين حواستون باشه وارد منطقه 69 نشيد
[تصویر:  ehhh-5177322.jpg]
پاسخ
(12-15-2015, 11:18 AM)sina1010 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید 
توی یه قسمتی از بازی جی تی ای وی گیر کردم 
اون قسمتی که باید  با هواپیما بری پیش یه هواپیمای دیگه هر کاری میکنم که برم با جت میان میزنن هواپیمامو  نمیتونم بهش برسم

ارتفاعت باید کم باشه.
اگه ارتفاعت زیاد شه شروع میکنه به بوق زدن یعنی ارتفاعو کم کن.
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
خب ارتفاع رو هم کم میکنم باز بوق میزنه 
اما میگفت باید ارتفاعت زیاد باشه تا نتونن ردیابیت کنن
پاسخ
(12-15-2015, 08:05 PM)sina1010 نوشته است: خب ارتفاع رو هم کم میکنم باز بوق میزنه 
اما میگفت باید ارتفاعت زیاد باشه تا نتونن ردیابیت کنن

باید توی پایین ترین ارتفاع ممکن باشه.نزدیک زمین(آب) باید باشی
That was just a dream

پاسخ
بله شد ممنون 
فقط من وقتی کنترل او هواپیما رو میگیرم دستم باز با جت میان میزننمون نمیتونم توی باند فرودگاه فرود بیام  ایا باید از راه خاصی برم ؟؟؟
پاسخ
(12-15-2015, 10:07 PM)sina1010 نوشته است: بله شد ممنون 
فقط من وقتی کنترل او هواپیما رو میگیرم دستم باز با جت میان میزننمون نمیتونم توی باند فرودگاه فرود بیام  ایا باید از راه خاصی برم ؟؟؟

برو به سمت دریاچه سمت شمال که نزدیک بیابوناس
پاسخ

بهتره که اسم مرحله رو بگی.
اگه توی اون مرحله‌ای هستی که با رون میری Lost MCs Airfield و با ترور، رون رو پوشش میدی تا بمب رو کار بگذاره، باید رون رو تعقیب کنی و توی همونجایی که باید محموله رو پرت کنی، به دریا نزدیک شو تا رادار پیدات نکنه.
اگر توی اون مرحله‌ای هستی که با هواپیما ترور، میری یه هواپیما دیگه رو تعقیب میکنی، در مورد این مرحله باید بگم که، اول از همه باید فاصله‌ت با اون هواپیما زیاد و فاصله‌ت از زمین کم باشه، البته تا یه زمانی، بعدش که از اون محوطه‌ی که رادار هست بیرون شدی، میتونی بری نزدیک هواپیما و باید اون هواپیما رو بدزدی S0 (2)
دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم باید از هواپیما خارج بشی و با چتر نجات خودتو بندازی، یا شایدم یه راه دیگه‌ست، ولی وقتی که رفتی تو باید تمامی افراد رو بکشی، بعدش که کشتی هواپیما رو که دزدی، اصلا راهی نداره که از شر هواپیما های که میان طرفت و بهت موشک میزنن، خلاص شی، تنها راهش اینه که، اگه با PC هست F، اگه با PS هستی مثلث و اگه با XB هستی Y رو بزن، بعدش خیلی سریع برور عقب و خودتو از هواپیما به پایین پرت کن، تازه اونجا یه ماشین هم هست، اگه سوار اون بشی و خودتو پرت خیلی خیلی کیف میده.
ولی بازم بهتره اسم مرحله رو بگی.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

شما به نزدیکای مقصد که رسیدی همون علامت زرد که میگه باید کجا بری بهت میگه از هواپیما بپر بیرون بعد با چتر میشینی رو زمین تموم میشه مرحلش
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
وقتی بازیو باز کردم یه کادری پایین عکس جلدش لود شد
بعدم ازم یه درخاست دسترسی خاست ک منم تاییدش کردم
بعدش وارد سوشیال کلوب شدو یه فایل پنجاه مگابایتی رو دانلود کردو بازم یه درخواست دسترسی دیگه خاست ک بازم تاییدش کردم
الان هر کاری میکنم وقتی بازیو باز میکن موارد سوشیال کلوب میشه
اونو پاک کردمو دوباره نصب کردم ولی درست نشد
لطفا کمک کنید
پاسخ
(12-20-2015, 12:39 AM)ghostsniper نوشته است: وقتی بازیو باز کردم یه کادری پایین عکس جلدش لود شد
بعدم ازم یه درخاست دسترسی خاست ک منم تاییدش کردم
بعدش وارد سوشیال کلوب شدو یه فایل پنجاه مگابایتی رو دانلود کردو بازم یه درخواست دسترسی دیگه خاست ک بازم تاییدش کردم
الان هر کاری میکنم وقتی بازیو باز میکن موارد سوشیال کلوب میشه
اونو پاک کردمو دوباره نصب کردم ولی درست نشد
لطفا کمک کنید

حتما از کرک و اپدیت Reloaded استفاده بکنید
پست اول رو بخونید
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,603 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,980 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,940 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان