امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
اقا من ۳تااکانت آمریکا دارم ک تو یدونش پلاس تو یدونه پی اس ۱۶ تو یکی دیگه کال آف هستش حالا میخوام بدونم میتونم این ۳تا اکانتو همزمان اکتیو کنم رو کنسولم ک هم بتونم از پلاس و اون دوتا بازیا رو اکانت اصلی خودم ک اروپاس استفاده کنم؟!
پاسخ
سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم بازی هایی که تو ps store با نام psn game هستن چ فرقی با بازی هایی ک نوشتن full game دارن؟؟ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
(12-12-2015, 04:21 PM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم بازی هایی که تو ps store با نام psn game هستن چ فرقی با بازی هایی ک نوشتن full game دارن؟؟ممنون میشم جواب بدید

بازی هایی که به صورت فیزیکی نیست و فقط در استور سونی هستش رو PSN Game میگن.بازی هایی که نسخه فیزیکی دارن رو Full game میگن
That was just a dream

پاسخ
(12-12-2015, 04:21 PM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم بازی هایی که تو ps store با نام psn game هستن چ فرقی با بازی هایی ک نوشتن full game دارن؟؟ممنون میشم جواب بدید

چن نوع تفاوت 

فول گیم یعنی بازی ای که ما می تونیم به صورت فیزیکی بخریم یا بخریمشون توی Psn و بزاریم دانلود شن که سرعت خیلی بالا می خواد و البته به صرفه تره  چون قیمت بازی های جدید  فول گیم همشون 59دلاره که می شه 210 اما تو ایران متغیر هست این بازی مثل call of duty   assassin creed

just cause 3 و ...

psn game به بازی هایی گفته  می شه که نیم شه فیزیکی خرید و فقط دانلود از psn هست این بازیا می تونه رایگان بشن به خاطر ps plus هر ماه یا نه  کلا یه قیمت یا فری باشن هر ماه
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
اقا این بازی هایی که از رو ps2 برای ps4 پورت میشن چطور تهیه کنیم؟
از کجا بخریمشون؟
فیزیکی هست؟
کی انتشار میابن؟
پاسخ
(12-17-2015, 08:00 PM)Be the story نوشته است: اقا این بازی هایی که از رو ps2 برای ps4 پورت میشن چطور تهیه کنیم؟
از کجا بخریمشون؟
فیزیکی هست؟
کی انتشار میابن؟

هر موقع منتشر شوند,میتوانید با گیفت کارت‌هایی که سایت‌ها میفروشند,از استور سونی اقدام به خرید بکنید.
That was just a dream

پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید
من تازه بازی ویچر رو گرفتم و هنوز بازی نکردم بعد اینکه برای اولین بار سی دی رو داخل دستگاه گذاشتم رفت برای اپدیت که حجمش حدود 18 گیگ بود ، سرعت اینترنت من 2 مگ هست و سرعت دانلودم 600 کیلوبایت اما سرعت دانلود من با ps4  به شدت پایین و بعضی وقت ها ps store نمیاد بالا ، ممنون میشم راهنمایی کنید سرعت دانلود رو چه طور به حدی که با سیستم دانلود می کنم برسونم یا هر پیشنهاد دیگه ای که در زمینه ی دانلود دارید
پاسخ
(12-17-2015, 11:20 PM)soheil.d نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
من تازه بازی ویچر رو گرفتم و هنوز بازی نکردم بعد اینکه برای اولین بار سی دی رو داخل دستگاه گذاشتم رفت برای اپدیت که حجمش حدود 18 گیگ بود ، سرعت اینترنت من 2 مگ هست و سرعت دانلودم 600 کیلوبایت اما سرعت دانلود من با ps4  به شدت پایین و بعضی وقت ها ps store نمیاد بالا ، ممنون میشم راهنمایی کنید سرعت دانلود رو چه طور به حدی که با سیستم دانلود می کنم برسونم یا هر پیشنهاد دیگه ای که در زمینه ی دانلود دارید

سلام .
بدون آپدیت هم میتونید بازی رو انجام بدید . آپدیتی که انجام میدید یک dlc + حل مشکلات گرافیکی . که بدون این ها هم میشه بازی کرد .
اما اگه میخواید دانلود کنید پیشنهاد من دانلود با PC و انتقال از طریق برنامه PSX . 
آموزش استفاده از برنامه PSX
موفق باشید .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-17-2015, 11:27 PM)Dead Soldier نوشته است:

سلام .
بدون آپدیت هم میتونید بازی رو انجام بدید . آپدیتی که انجام میدید یک dlc + حل مشکلات گرافیکی . که بدون این ها هم میشه بازی کرد .
اما اگه میخواید دانلود کنید پیشنهاد من دانلود با PC و انتقال از طریق برنامه PSX . 
موفق باشید .

خیلی ممنون از پاسخ گوییتون 
اگر یک بازی رو قبل از اپدیت شرو به بازی کنیم و بعد تموم شدن اپدیت و نصب شدن ان چه اتفاقی می افتد ، ایا بازی از اول شروع می شود یا بهتره بازی رو پاک کرد و دوباره از اول شروع کرد برای اعمال تغییرات اپدیت
پاسخ
(12-18-2015, 01:05 AM)soheil.d نوشته است:
(12-17-2015, 11:27 PM)Dead Soldier نوشته است:

سلام .
موفق باشید .

خیلی ممنون از پاسخ گوییتون 
اگر یک بازی رو قبل از اپدیت شرو به بازی کنیم و بعد تموم شدن اپدیت و نصب شدن ان چه اتفاقی می افتد ، ایا بازی از اول شروع می شود یا بهتره بازی رو پاک کرد و دوباره از اول شروع کرد برای اعمال تغییرات اپدیت
نیاز به پاک کردن بازی نیست .
در مورد اینکه بازی از اول میاد باید بگم به احتمال زیاد خیر( 100 درصد مطمئن نیستم ) . چون آپدیت تنها بری حل مشکلات گرافیکی و یک سری چیز های دیگست . البته این بازی چون شرکت سازندش فوق العادست DLC هم به صورت رایگان به صورت آپدیت برای دانلود گذاشته ! که خودش یک داستان خاصی داره برای خودش .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,113 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,228 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان