امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(01-29-2016, 10:05 PM)paprika نوشته است: سلام !
من بازی fsx را نصب کرده بودم ! ولی از گرافیکش راضی نبودم !
حالا پچ rex را نصب کردم !!!
ولی موقع اجرا این ارورو میده ! چیکار باید کنم درست بشه ؟! (البته اوکی را بزنم میره تو صفحه اصلی ! ولی وقتی بازی را اجرا میکنم با این فایل یه چند تا از این پیغاما عین قبل میده ! بعد هم استاپ ورکیگن ! 
[تصویر:  mscnjbec4rpwkeq7cptq.jpg]
ممنون میشم کمکم کنید
سلام دوست عزیز. عکسی که گذاشتی زیاد واضح نیس ولی من یه حدسی زدم. برات یه مشکل مشابه رو اوردم. یه نگاهی بنداز بهش. امیدوارم کمک کننده باشه:
http://answers.microsoft.com/en-us/windo...36d?auth=1
ازین فروم هم میتونی کمک بگیری. یکی یه مشکل مشابه با تو رو داره ک حل شده:
http://www.flightsim.com/vbfs/showthread...2900b9bb3e
اگه مفید نبود لطفا یه عکس واضحتر از ارور بزار که بهتر بتونیم راهنماییت کنیم.
باتشکر
پاسخ
سلام، من چندوقتی هست که PES 2016 رو نصب کردم اما وقتی که بازی رو میخوام باز کنم این ارور رو میده:
[تصویر:  61c3_aaedszx.jpg]

سیستم من هم اینه:
Ram:8GB
CPU:AMD A6-4400M APU 2.7Ghz dual core
GPU:AMD Radeon HD 7510G with 512 MB VRam
وقتی گه Ignore رو میزنم بازی برام باز میشه و رون هم اجرا میشه اما وقتی که فیلم صحنه آهسته گول رو نشون میده لگ میزنه و بعضی‌ وقت‌‌ها هم وسط بازی لگ میزنه، میشه یه راهنمایی برام بکنید.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(01-29-2016, 10:39 PM)قارچ نوشته است:
ولی موقع اجرا این ارورو میده ! چیکار باید کنم درست بشه ؟! (البته اوکی را بزنم میره تو صفحه اصلی ! ولی وقتی بازی را اجرا میکنم با این فایل یه چند تا از این پیغاما عین قبل میده ! بعد هم استاپ ورکیگن ! 
ممنون میشم کمکم کنید
سلام دوست عزیز. عکسی که گذاشتی زیاد واضح نیس ولی من یه حدسی زدم. برات یه مشکل مشابه رو اوردم. یه نگاهی بنداز بهش. امیدوارم کمک کننده باشه:
باتشکر
مرسی عزیز تست میکنم خبر میدم
درضمن داش روی عکس کلیک راست کن و view image را بزن عکس واضح میشه
پاسخ
(01-29-2016, 11:17 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، من چندوقتی هست که PES 2016 رو نصب کردم اما وقتی که بازی رو میخوام باز کنم این ارور رو میده:

سیستم من هم اینه:
وقتی گه Ignore رو میزنم بازی برام باز میشه و رون هم اجرا میشه اما وقتی که فیلم صحنه آهسته گول رو نشون میده لگ میزنه و بعضی‌ وقت‌‌ها هم وسط بازی لگ میزنه، میشه یه راهنمایی برام بکنید.
سلام
برای اینکه با این مشکل مواجه نشی باید هر دو تا کارت گرافیکت رو آپدیت کنی بهآخرین نسخه و بعد فایل های اجرایی بازی رو به کارت گرافیک قوی خودتون شناسایی کنید تا با این مشکل مواجه نشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(01-29-2016, 11:45 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(01-29-2016, 11:17 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، من چندوقتی هست که PES 2016 رو نصب کردم اما وقتی که بازی رو میخوام باز کنم این ارور رو میده:

سیستم من هم اینه:
سلام
برای اینکه با این مشکل مواجه نشی باید هر دو تا کارت گرافیکت رو آپدیت کنی بهآخرین نسخه و بعد فایل های اجرایی بازی رو به کارت گرافیک قوی خودتون شناسایی کنید تا با این مشکل مواجه نشید.

من یه کارت گرافیک دارم و آپدیت هم کردم.

سلام، من بازی Max Payne 3 رو نصب کردم، اما توی میان پرده ها صدا خیلی ضعیفه، اگه Headphone داشته باشی میتونی بفهمی که صداپخش میشه، اما فوق العاده ضعیفه، ولی توی گیمپلی بازی وقتی که صحبت میکنن، صدا قوی هست.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(01-30-2016, 02:16 PM)قارچ نوشته است:
(01-29-2016, 03:13 PM)قارچ نوشته است:
(01-29-2016, 02:26 PM)ash-1999 نوشته است:
(01-29-2016, 02:18 PM)قارچ نوشته است:
(01-29-2016, 02:04 PM)ash-1999 نوشته است: ببخشید من تازه ویندوز 8.1 رو نصب کردم وقتی هم رزولوشنو تغییر میدم ایکون ها ریز میشن و به کیفیت مطلوبی نمیرسه

1‌ـ‌ پیش از هر چیز نشانگر ماوس را به گوشه بالا‌ـ‌ سمت راست صفحه‌نمایش انتقال داده و از منوی كنترل پانل مترو، روی گزینه Settings كلیك كنید.
2‌ـ‌ در صفحه به‌نمایش درآمده روی Change PC settings كلیك كنید.
3‌ـ‌ در بخش PC settings، روی گزینه Ease of Access كلیك كنید.
4‌ـ‌ در این بخش می‌توانید مقدار گزینه:
Make everything on your screen bigger

این کارم کردم اما اصلا همچین گزینه ای نیست
سلام دوست عزیز. 
من فکر میکنم مشکل شما رزولوشن پایین در ویندوز 8 است. اگر درست متوجه شدم فکر میکنم این مقاله بتونه بهتون کمک کنه:
https://www.winhelp.us/low-resolution-vi...ndows.html
امیودارم کمک کننده باشه.

دوست عزیز بابت کمکتون ممنون

این اموزش گفته چطوری بایین ترین رزولوشن رو استفاده کنیم مشکله من اینه که وقتی روزولوشنو از روی screen resolution دسکتاب بالا میبرم نوشته و ابجکت ها ریز میشه
دوست عزیز خیلی متاسفم که نتونستم مشکلتو متوجه بشم. اینجا راه حلایی که اگه خودم جای تو بودم امتحان میکردم برات نوشتم. امیدوارم بدردت بخوره:
http://answers.microsoft.com/en-us/windo...26481?db=5 

برای استفاده از SFC ازین لینک میتونی استفاده کنی:
https://support.microsoft.com/en-us/kb/9...ker%20tool
اگر SFC نتونست مشکلو حل کنه ازین کمک بگیر در غیر این صورت لازم نیست.
http://answers.microsoft.com/en-us/windo...e7b1545ce2
بازم معذرت میخوام.
دوست عزیز. مشکلت حل شد؟
خواهش میکنم اگه مشکلت حل نشده Like نکنی. ممنونم ازت. فقط در صورتی که مشکلت حل شد تازه اونم اگه دوس داشتی  S0 (24)

(01-29-2016, 10:39 PM)قارچ نوشته است:
ممنون میشم کمکم کنید
باتشکر
دوست عزیز. مشکلت حل شد؟
خواهش میکنم اگه مشکلت حل نشده Like نکنی. ممنونم ازت. فقط در صورتی که مشکلت حل شد تازه اونم اگه دوس داشتی S0 (24)

نه داش !
متاسفانه حل نشد البته تو سایت اولیه که دادی طرف دقیقا ارور منو داشت !
ولی نفهمیدم چیکار کرده درست شده ...
سایت دومی هم نبود چیزی
--------------
من عادتمه داش کلا هر پستی را لایک کنم ! شرمنده دیگه خخ
پاسخ
سلام دوست عزیز. paprika
اون شخصی که توی لینک 1 مورد مشابه تورو داشته داره میگه بخاطر یه ویروسه به اسم ALG.exe که به صورت یه process مانع کارات میشه.
در ادامه دو نفر که مشکل تورو داشتن راه حلایی که مشکلشون حل شده رو برات اوردم.اگه جاییشو سر در نیووردی حتما بگو که برات توضیح بدم.
در مورد نفر اول این مراحل بهش پیشنهاد شده(هم step 1 و هم step 2 رو باید انجام بدی):
[تصویر:  f9i9_2.png]
در مورد نفر دوم این راه بهش پیشنهاد شده:
[تصویر:  ovh1_1.png]
این مراحلو انجام بده اگه جواب داد که خداروشکر اگه نداد برات اون لینک 2 رو بیارم توضیح بدم.
ایشالا که با همین حله.
(01-30-2016, 05:17 PM)قارچ نوشته است: سلام دوست عزیز. paprika
اون شخصی که توی لینک 1 مورد مشابه تورو داشته داره میگه بخاطر یه ویروسه به اسم ALG.exe که به صورت یه process مانع کارات میشه.
در ادامه دو نفر که مشکل تورو داشتن راه حلایی که مشکلشون حل شده رو برات اوردم.اگه جاییشو سر در نیووردی حتما بگو که برات توضیح بدم.
در مورد نفر اول این مراحل بهش پیشنهاد شده(هم step 1 و هم step 2 رو باید انجام بدی):
این مراحلو انجام بده اگه جواب داد که خداروشکر اگه نداد برات اون لینک 2 رو بیارم توضیح بدم.
ایشالا که با همین حله.
داش والا خب اینا را دیدم متوجه نشدم ! خخ
البته اولی که میگه ویروس مانع میشه که همچین چیزی ندارم ! ALG
دومی هم
فقط لینک اول را زدم و یه چیز 13 مگی دان کردم ! و الان داره آپدیت میشه یه سری چیزای ویندوز !
+

عکس سومی که گذاشتی که خداییش هیچی نمیفهمم ! خخ
ممنون میشم توضیح بدی
+
لینک دوم هم اگه زحمت نیس توضیح بده مرسی تنکس

ایشالا که با همین حله.
دومی هم
فقط لینک اول را زدم و یه چیز 13 مگی دان کردم ! و الان داره آپدیت میشه یه سری چیزای ویندوز !
+

ممنون میشم توضیح بدی
+
پاسخ
سلام یه سوال در مورد falluot 4 اونم اینکه چجوری میشه به پایگاه خودم آدم اضافه کنم
پاسخ
(01-30-2016, 06:34 PM)paprika نوشته است:
ایشالا که با همین حله.
دومی هم
+

ممنون میشم توضیح بدی
+

ایشالا که با همین حله.
دومی هم
+

ممنون میشم توضیح بدی
+
سلام
اختیار داری دوست عزیز.
خب روش اول.
همون مراحل نصب بازیتو انجام بده تا اونجایی که روی فایل بازیت کلیک کردی و اون ارور رو دیدی
(اگه بازیت الان نصبه برو همون جا که نصبه و روی بازی کلیک کن تا اون ارور رو بده)
فرض میکنیم ارور اومد.
حالا این سه تا کلیدو با هم بگیر: ctrl + alt + delete
بعدش روی گزینه Task Manager کلیک کن.
بالای پنجره ی Task Manager یه سری تب هست. یکی ازین تب ها اسمش Process است. روش کلیک کن. یه سری برنامه ها میاد برات. از بین اونا بگرد و هرچیزی که کلمه ی alg.exe توش بود یه بار روش کلیک کن.(دقت کن ممکنه خوده کلمه ی alg.exe جزوی از یه کلمه دیگه باشه مثلا اینجوری باشه winalg.exe که فرقی نمیکنه روش کلیک کن.
پایین پنجره یه گزینه هست به اسم End Process اونو بزن.
بعد برو به این آدرس: C/ programfiles/ Commonfiles
توی این آدرس دمبال alg.exe بگرد.(از سرچ ویندوز استفاده کن). اونو به صورتی دستی حذف کن.
دوباره روی بازی کلیک کن. ایشالا که حل شده.
اما
.
.
.
اینجا ممکنه با چند حالت خارج از پیش بینی روبرو بشی.
اول اینکه توی Process اصلا چیزی شبیه به alg.exe نبینی. در این حالت برو به این آدرس: C/ windows/ system32 در اینجا دمبال alg.exe بگرد. و اگه پیداش کردی دستی حذفش کن.

قبل از انجام مراحل بالا این کارارو بکن:
یادت باشه که ممکنه بعضی از فولدر ها Hidden باشن. واسه همین باید ظاهرشون کنی.
برای اینکار برو به کنترل پنل گوشه بالا نوشته View by اون رو روی Small icons قرار بده. حالا از گزینه های کنترل پنل Folder Options رو انتخاب کن بعد برو توی تب View و بعد وسط پنجره اینو نوشته: Show hidden files, folders and drives دایره کنارشو فعال کن. زیرش یه گزینه هست که نوشته: Hide empty drives in computer folder تیک این گزینه رو بردار.حالا همه فولدر های مخفی نشون داده میشن.

اگر نتونستی alg.exe رو پیدا کنی توی کل درایو C دمبالش بگرد. ینی برو توی درایو C و گوشه پنجره نوشته سرچ. توش اسم alg.exe رو بزن.
اگر بازم نشد بهم بگو تا یه راه دیگه بهت بگم.ولی باید بدونی که
"آخرین راه عوض کردن ویندوز یا فرمت کردن درایو C هست" ولی من نمیخام به این مرحله برسه.
دوست عزیز paprika
راه حل دوم. اگر alg.exe رو پیدا نکردی یا پیدا کردی و حذفش کردی بازم مشکل پابرجا بود.
بهم بگو که ویندوزت چند بیته؟ 64-bit یا 32-bit ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,705 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان