امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
(08-05-2016, 08:47 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: یه سوال دیگه داشتم
خریدن گیم به وسیله شیرینگ چقدر احتمال داره که دستگاه بن بشه؟

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk

توی خریدهای اول معمولا مشکلی نخواهد بود، ولی اگر به تعداد زیاد اکانت اشتراکی بخرید و صاحابش بفهمه و به سونی گزارش کنه احتمالش تقریبا میشه 10 درصد.
That was just a dream

پاسخ
سلام ببخشید من می خوام انلاین ps4 بخرم سایت مورد نظرم وست بازی هست ولی نمی دونم معتبر است یا نه؟ اگر نیست یه سایت معتبر پیشنهاد کنید که مجموعه بازی هاش کامل باشه لطفا
پاسخ
(08-13-2016, 09:31 PM)LIGHT DRAGON نوشته است: سلام ببخشید من می خوام انلاین ps4 بخرم سایت مورد نظرم وست بازی هست ولی نمی دونم معتبر است یا نه؟ اگر نیست یه سایت معتبر پیشنهاد کنید که مجموعه بازی هاش کامل باشه لطفا
معتبر ترین سایت از لحاظ خرید : DigiKala.Com

سلام به همه دوستان!
من دیروز PS4 خریدم.با اینکه PS4 Pro داره میاد تا یکی دو ماه دیگه، یعنی من کار اشتباهی کردم؟یعنی از بازی ها عقب میمونم؟یعنی امکان داره دیگه PS4پشتیبانی نشه؟لطفا یه جواب خوب بدید چون فکر کنم همه PS4 دارا این سوال براشون پیش اومده باشه!
پاسخ
(09-14-2016, 07:48 PM)mahdikafshgar نوشته است:
(08-13-2016, 09:31 PM)LIGHT DRAGON نوشته است: سلام ببخشید من می خوام انلاین ps4 بخرم سایت مورد نظرم وست بازی هست ولی نمی دونم معتبر است یا نه؟ اگر نیست یه سایت معتبر پیشنهاد کنید که مجموعه بازی هاش کامل باشه لطفا
معتبر ترین سایت از لحاظ خرید : DigiKala.Com

سلام به همه دوستان!
من دیروز PS4 خریدم.با اینکه PS4 Pro داره میاد تا یکی دو ماه دیگه، یعنی من کار اشتباهی کردم؟یعنی از بازی ها عقب میمونم؟یعنی امکان داره دیگه PS4پشتیبانی نشه؟لطفا یه جواب خوب بدید چون فکر کنم همه PS4 دارا این سوال براشون پیش اومده باشه!

مسلما کار اشتباهی نکرده‌اید، ولی بهترین کار رو هم نکردید.
تفاوت پرو با معمولی رو با یک مثال خیلی ساده پروندشو میشه بست:
فرض کنید شما میخواهید یک سیستم ببندید، بودجه برای کارت گرافیک تقریبا یکی هستش، شما دوتا انتخاب دارید، GTX 950 و GTX 1050، هردو جزو کارت‌گرافیک‌های میان رده مناسبی هستند که Nvidia عرضه کرده، تفاوت این علاوه بر کارایی و performance، توی تکنولوژی‌های موجود توش باهم تفاوت دارند، به طوری که 1050 با یک تفاوت نسبی از نسل قبل بهتر هستش، و توی بازیها فرض میگیریم که با 950 برروی تنظیمات medium میتونیم 30 فریم بگیریم، با 1050 میتونید روی high سی فریم بگیریم.
این اتفاق دقیقا برای کنسول سونی میافته، از اونجایی که معماری‌های این کنسول‌ها برپایه معماری کامپیوترهای خانگی هستش، سازنده‌ها با سخت‌افزار جدید فقط تنطیمات گرافیکی رو بالا میبرند، یا رزولوشن رو بالا میبرند، یا اصلا تنطیمات رو تغییر نمیدند و در عوض از قدرت بیشتر کنسول استفاده میکنند تا بجای 30 فریم، 60 فریم بر ثانیه بگیرند،بازهم میگم معماری برپایه PC هستش و سازنده‌ها تنها کاری که میکنند تنطیمات رو بالا پایین میکنند که کار راحتی هستش، پس فعلا تا اوایل 2019 بهترین تجربه رو برای کنسول‌های معمولی فراهم بکنند(هم Xone و Xone s و هم PS4)، چون به نفعشون هستش وگرنه ضرر خواهند کرد.

یک موضوع دیگه، کنسول جدید pro آنقدر هم پیشرفت خیلی زیادی نکرده، پس توی این 2 سال آینده مشکلی به وجود نخواهد اومد، درضمن درحال حاضر کنسول Xone s هم میتونه به 4k Upscale بکنه، و یکسری نتایج جالب توجهی به‌جا گزاشته، تفاوت واقعی توی گرافیک خواهد بود و فریم ریت ثابت تر
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان. وقتتون بخیر. من برای پاییز قصد خرید ps4 دارم. خواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم ک از بین مدل های معمولی، اسلیم و پرو کدوم و توصیه میکنید. قصد بازی ب صورت آنلاین رو ندارم ( ب خاطر نداشتن نت پرسرعت)و  تلویزیون 4k هم ندارم!!!
اگه فروشگاه خاصی هم برای خرید میشناسید ک مطمئن باشه معرفی کنید لطفا. خیلی خیلی ممنونم ?
پاسخ
(09-19-2016, 09:29 PM)SOAP10 نوشته است: سلام دوستان. وقتتون بخیر. من برای پاییز قصد خرید ps4 دارم. خواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم ک از بین مدل های معمولی، اسلیم و پرو کدوم و توصیه میکنید. قصد بازی ب صورت آنلاین رو ندارم ( ب خاطر نداشتن نت پرسرعت)و  تلویزیون 4k هم ندارم!!!
اگه فروشگاه خاصی هم برای خرید میشناسید ک مطمئن باشه معرفی کنید لطفا. خیلی خیلی ممنونم ?

سلام بر شما. وقت شما هم بخیر باشه! ببینید عزیز، پلی‌استیشن 4 معمولی زیاد تقاوت آنچنانی با نسخه اسلیم نداره که بخواید براش نزدیک به 1 میلیون یا 700، 800 هزار تومان بیشتر پول خرج کنید. اما سر بحث پلی‌استیشن 4 پرو! این نسخه قرار هست بازی‌ها رو با رزولوشن بالاتر اجرا کنه و همینطور از GPU قوی‌تری هم برخوردار هست که اگر براتون خیلی گرافیک و رزولوشن مهمه، بهتره پرو رو خریداری کنید که البته طی اخباری که منتشر شده احتمال داره بعضی از بازی‌ها در این کنسول با فریم ریت بالاتری اجرا بشن. اما اگر براتون این فاکتور ها مهم نیست به نظر من بهترین گزینه برای خرید در حال حاضر نسخه معمولی هست که به تازگی قیمت نسخه 500 گیگش به 1 میلیون تومان هم رسیده و نسخه یک ترابایت به 1 میلیون 100 هزار تومان. باز هم انتخاب با خودتون هست. در مورد اینترنت هم فرقی نمی‌کنن کنسول‌ها با هم ولی 4K برای نسخه پرو مهم هست ولی اجباری نیست. درمورد فروشگاه هم اطلاعی ندارم!
[img=0x0]http://cdn4.thr.com/sites/default/files/2013/09/4_harry_potter_goblet_of_fire.jpg[/img]
پاسخ
سلام. من ی بار سوال هامو تو همین تاپیک گذاشتم ولی چون فقط یکی از دوستان پاسخ دادن و نیاز شدید ب راهنمایی و مشاوره شما دوستا دارم ی بار دیگه هم اینجا میپرسمشون. من برای پاییز قصد خرید ps4 دارم. خواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم ک از بین مدل های معمولی، اسلیم و پرو کدوم و توصیه میکنید. قصد بازی ب صورت آنلاین رو ندارم ( ب خاطر نداشتن نت پرسرعت)و  تلویزیون 4k هم ندارم!!!

پاسخ
(09-23-2016, 06:37 PM)SOAP10 نوشته است: سلام. من ی بار سوال هامو تو همین تاپیک گذاشتم ولی چون فقط یکی از دوستان پاسخ دادن و نیاز شدید ب راهنمایی و مشاوره شما دوستا دارم ی بار دیگه هم اینجا میپرسمشون. من برای پاییز قصد خرید ps4 دارم. خواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم ک از بین مدل های معمولی، اسلیم و پرو کدوم و توصیه میکنید. قصد بازی ب صورت آنلاین رو ندارم ( ب خاطر نداشتن نت پرسرعت)و  تلویزیون 4k هم ندارم!!!

سلام دوست عزیز من خودم یه هفته ای هست که دستگاه رو خریداری کردم و به نظر من اگر تلویزیون 4k نداری مدل معمولیشو بگیر که بازی های نسخه پروکنسول رو هم پشتیبانی میکنه تنها فرقشون اینه که نسخه پرو از لحاظ سخت افزاری قوی تر هست . برای خرید یکی از دوستان تو همین فروم این سایتو معرفی کرد که کالا هاش قیمت خیلی خوبی دارن و نماد اعتماد هم داره
Dreamkala.com
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
سلام دوستان عزیز من تا عضو فروم مفیذد شما شدم سوالی دارم امیدوارم در مکان مناسبی مطرح کرده باشم. من برای یسر 8 ساله ام قصد خرید کنسول دارم بین xbox one و ps4 مردد هستم ممکنه راهنمایی بفرمایید ؟ در ضمن xbox 360 هم تو بازار و دیجیکالا وجود داره با قیمت حدود 1400 راهنمایی بفرمایید با اتوجه به قیمت بازی ها و سایر گزینه ها خرید کدوم رو توصیه میفرمایید
پاسخ
(01-01-2017, 11:53 PM)karen_arash نوشته است: سلام دوستان عزیز من تا عضو فروم مفیذد شما شدم سوالی دارم امیدوارم در مکان مناسبی مطرح کرده باشم. من برای یسر 8 ساله ام قصد خرید کنسول دارم بین xbox one و ps4 مردد هستم ممکنه راهنمایی بفرمایید ؟ در ضمن xbox 360 هم تو بازار و دیجیکالا وجود داره با قیمت حدود 1400 راهنمایی بفرمایید با اتوجه به قیمت بازی ها و سایر گزینه ها خرید کدوم رو توصیه میفرمایید
سلام 
اگه بازی انلاین انجام نمیدید و میخواهید بازی ها بسیار ارزون تر باشه همون 360 خوبه ولی اگه میخوایین انلاین بازی کنید و بازی های جدید را برای کنسول بخرید ps4 خیلی بهتره 
در هر ضورت ps4 رو بگیرید خیلی بهتره چون 360 دیگه قدیمیه و بازی براش نمی یاد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,227 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 16,016 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,735 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,301 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,070 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان