امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
دوستان این جی تگ رو چجوری انجامش میدن؟
میدونم کارش چیه ولی میخوام بدونم همون طرفی که بهش میدیم برامون جی تگش کنه چیکار میکنه؟
یعنی باید پروفایل درست کنه و از توی پروفایل جی تگ رو انجام بده؟
منظورم موقع ای هست که دستگاه رو نو خریدی و میخوای همون لحظه برات جی تگ بکنه
بعد یه چیزه دیگه میشه اسم پروفایل رو ری نیم کرد یا باید یکی دیگه ساخت؟
مثلا میخوای یه اسم دیگه روش بذاری باید چیکار کنی؟
اگه یه پروفایل جدید درست کنی تنظیمات دستگاه یعنی همون جی تگش بهم نمیزه یا ربطی نداره و جی تگ عمری هستش؟
پاسخ
(11-29-2013, 10:38 PM)'JeSter' نوشته است: دوستان این جی تگ رو چجوری انجامش میدن؟
میدونم کارش چیه ولی میخوام بدونم همون طرفی که بهش میدیم برامون جی تگش کنه چیکار میکنه؟
یعنی باید پروفایل درست کنه و از توی پروفایل جی تگ رو انجام بده؟
منظورم موقع ای هست که دستگاه رو نو خریدی و میخوای همون لحظه برات جی تگ بکنه
بعد یه چیزه دیگه میشه اسم پروفایل رو ری نیم کرد یا باید یکی دیگه ساخت؟
مثلا میخوای یه اسم دیگه روش بذاری باید چیکار کنی؟
اگه یه پروفایل جدید درست کنی تنظیمات دستگاه یعنی همون جی تگش بهم نمیزه یا ربطی نداره و جی تگ عمری هستش؟

تو جیتگ مادربرد هک میشه و فکر نمیکنم ربطی به پروفایل داشته باشه برای اطلاعات بیشتر برو به این سایت :
http://www.pinata.bz
زنگ بزنی بیشتر راهنماییت میکنه

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
با عرض سلام خدمت دوستان من حدود 2 هفته هست که یه ایکس باکس اسلیم  4 گیگ خریدم بعد از 2 یا 3 روز بازی کردن یه دفعه وسط بازی دی وی دی رو داد بیرون و دوباره رفت تو , همین جور تند تند میرف تو میومد بیرون  وقتی هم که خاموش میکنم خودش خود به خود روشن میشه و همین داستان ادامه داره , وقتی هم که این اتفاق میافته نه دکمه پاور کار میکن و نه دکمه اجکت درایور باید حتما با دسته خاموش یا روشن کنم , وقتی پاور رو قطع میکنم 3 یا 4 ساعت که میگذره یه بار تاچ دکمه پاور کار میکنه و دیگه کار نمیکنه , دوباره درایور میاد بیرون میره تو , بردمش از جایی که خریداری کردم گفتن مشکل از درایوره , برد درایور رو تعویض کردن و گفتن برای اطمینان پنل جلوی دستگاه که دکمه پاور روشه رو هم عوض کرن وقتی آوردم خونه تا 2 تا 3 ساعت خوب بود  خواستم دستگاه رو با دکمش خاموش کنم باز دکمه کار نکرد بعد دوباره همین داستان اول دکمه پاور کار نمیکنه و وقتی که با دسته خاموش میکنی دوباره داستان بالا که گفتم شروع میشه , دستگاهم در جایی که دورش کاملان بازه و هوا گردش داره .. ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنین که باید چیکار کنم. با تشکر
پاسخ
(12-01-2013, 01:03 PM)'pudstalker' نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان من حدود 2 هفته هست که یه ایکس باکس اسلیم  4 گیگ خریدم بعد از 2 یا 3 روز بازی کردن یه دفعه وسط بازی دی وی دی رو داد بیرون و دوباره رفت تو , همین جور تند تند میرف تو میومد بیرون  وقتی هم که خاموش میکنم خودش خود به خود روشن میشه و همین داستان ادامه داره , وقتی هم که این اتفاق میافته نه دکمه پاور کار میکن و نه دکمه اجکت درایور باید حتما با دسته خاموش یا روشن کنم , وقتی پاور رو قطع میکنم 3 یا 4 ساعت که میگذره یه بار تاچ دکمه پاور کار میکنه و دیگه کار نمیکنه , دوباره درایور میاد بیرون میره تو , بردمش از جایی که خریداری کردم گفتن مشکل از درایوره , برد درایور رو تعویض کردن و گفتن برای اطمینان پنل جلوی دستگاه که دکمه پاور روشه رو هم عوض کرن وقتی آوردم خونه تا 2 تا 3 ساعت خوب بود  خواستم دستگاه رو با دکمش خاموش کنم باز دکمه کار نکرد بعد دوباره همین داستان اول دکمه پاور کار نمیکنه و وقتی که با دسته خاموش میکنی دوباره داستان بالا که گفتم شروع میشه , دستگاهم در جایی که دورش کاملان بازه و هوا گردش داره .. ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنین که باید چیکار کنم. با تشکر

ببین اصلا برای چی اجازه دادی برات قطعات عوض کنن  [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
همین الان بلند شو برو پسش بده 
اشتباه نکن ببر کلا پسش بده اون دستگاه خرابه 

وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
آقایون یه سوال[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بعضی از فروشگاه ها که میان دی وی دی 1 بازی رو میفروشن بعد اگه دی وی دی 2 رو بخوای ازت یه پوله اضافی میگیرن براچی هست؟
مثلا زده دی وی دی 1 6000 تومن بعد با دی وی دی 2وم مولتی پلیر مثلا 12000 تومن!
اون دی وی دی 2وم لازمه یا نه برای لایو هستش و احتیاجی نمیشه؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نمونش 7 سنگ که مثلا بلک فلگ رو زده دیسک سینگل 8000 تومن بعد یه گزینه ی دیگه داره همراه با دی وی دی مولتی که سر جمع با هم میشن 16000 تومن
ولی بعضی جاها دیدم که 2 تا دی وی دی رو با هم میفروشن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(12-02-2013, 03:00 PM)'COD_Ghost' نوشته است: آقایون یه سوال[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بعضی از فروشگاه ها که میان دی وی دی 1 بازی رو میفروشن بعد اگه دی وی دی 2 رو بخوای ازت یه پوله اضافی میگیرن براچی هست؟
مثلا زده دی وی دی 1 6000 تومن بعد با دی وی دی 2وم مولتی پلیر مثلا 12000 تومن!
اون دی وی دی 2وم لازمه یا نه برای لایو هستش و احتیاجی نمیشه؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نمونش 7 سنگ که مثلا بلک فلگ رو زده دیسک سینگل 8000 تومن بعد یه گزینه ی دیگه داره همراه با دی وی دی مولتی که سر جمع با هم میشن 16000 تومن
ولی بعضی جاها دیدم که 2 تا دی وی دی رو با هم میفروشن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بعضی از بازی ها هستن که مولتی پلیر بازی رو  تو یه دیسک جدا از سینگل قرار میدن (مثل بازی هیلو 4)
که برای سینگل بازی کردن هیچ نیازی به دیسک مولتی ندارید و میشه فقط یک دیسک رو خرید 
ولی بعضی از بازی ها هستن که تو دیسک مولتی یه افزونه گرافیکی(بافت های با کیفیت بازی) برای نصب دارن (مثل بازی bf و moh) البته مثلا moh رو میشه بدون دیسک دوم هم اجرا کرد ولی گرافیکش خیلی پایین میاد چون تکسچرها یا همون بافت ها نصب نشدن 

ولی بعضی بازی ها حتما باید 2 تا دیسک رو هم بخری چون بازی حجمش بالاست به همین دلیل رو دو تا دیسک عرضه میشه.

پاسخ
(12-01-2013, 10:41 PM)'mahdi081' نوشته است:
(12-01-2013, 01:03 PM)'pudstalker' نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان من حدود 2 هفته هست که یه ایکس باکس اسلیم  4 گیگ خریدم بعد از 2 یا 3 روز بازی کردن یه دفعه وسط بازی دی وی دی رو داد بیرون و دوباره رفت تو , همین جور تند تند میرف تو میومد بیرون  وقتی هم که خاموش میکنم خودش خود به خود روشن میشه و همین داستان ادامه داره , وقتی هم که این اتفاق میافته نه دکمه پاور کار میکن و نه دکمه اجکت درایور باید حتما با دسته خاموش یا روشن کنم , وقتی پاور رو قطع میکنم 3 یا 4 ساعت که میگذره یه بار تاچ دکمه پاور کار میکنه و دیگه کار نمیکنه , دوباره درایور میاد بیرون میره تو , بردمش از جایی که خریداری کردم گفتن مشکل از درایوره , برد درایور رو تعویض کردن و گفتن برای اطمینان پنل جلوی دستگاه که دکمه پاور روشه رو هم عوض کرن وقتی آوردم خونه تا 2 تا 3 ساعت خوب بود  خواستم دستگاه رو با دکمش خاموش کنم باز دکمه کار نکرد بعد دوباره همین داستان اول دکمه پاور کار نمیکنه و وقتی که با دسته خاموش میکنی دوباره داستان بالا که گفتم شروع میشه , دستگاهم در جایی که دورش کاملان بازه و هوا گردش داره .. ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنین که باید چیکار کنم. با تشکر

ببین اصلا برای چی اجازه دادی برات قطعات عوض کنن  [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
همین الان بلند شو برو پسش بده 
اشتباه نکن ببر کلا پسش بده اون دستگاه خرابه 

اقا مهدی شما درست میگی ولی وقتی میبرم مغازه ای که خریدم درست کار میکنه و 1 ساعتم اونجا بودم بازم درست کار کرد , یه مسئله ای که هست اینه که وقتی تو پذیرایی خونه به LED وصل میکنم این مسائلی که قبلا گفتم پیش میاد ولی وقتی میبرم تو اتاق به LCD قدیمی Xvision وصل میکنم این مشکلات رو ندارم , به نظرت شما مشکل از چیه ؟

پاسخ
دوستان عزیز ایکس باکس رو نو که خریداری میکنی باید بدی برات اول کپیخور کنن یا مثله پی اس 3 نیس,که باید کپیخور کنی بعد بازی های کپی براش بخری؟!!!
مثلا همون موقه که نو هستش توش بازی های مثله burner max و یا رایت 97 درصد بذاری میخونه؟
احتیاجی نیس اول کپیخور کنن بعد بدی یا LT3 رو روش بریزن یا Jtag بکنن؟
پاسخ
(12-16-2013, 01:39 PM)'JeSter' نوشته است: دوستان عزیز ایکس باکس رو نو که خریداری میکنی باید بدی برات اول کپیخور کنن یا مثله پی اس 3 نیس,که باید کپیخور کنی بعد بازی های کپی براش بخری؟!!!
مثلا همون موقه که نو هستش توش بازی های مثله burner max و یا رایت 97 درصد بذاری میخونه؟

برای اجرا بازی های کپی همون اول باید بدی برات کپی خورش کنن و یا این که jtag کنن 

پاسخ
(12-16-2013, 03:43 PM)'mahdi081' نوشته است:
(12-16-2013, 01:39 PM)'JeSter' نوشته است: دوستان عزیز ایکس باکس رو نو که خریداری میکنی باید بدی برات اول کپیخور کنن یا مثله پی اس 3 نیس,که باید کپیخور کنی بعد بازی های کپی براش بخری؟!!!

برای اجرا بازی های کپی همون اول باید بدی برات کپی خورش کنن و یا این که jtag کنن 

یعنی اگه مثلا یه بازی 6.7 هزار تومنی که تو بازار میفروشن رو بخوام روش بازی کنم نمیشه؟
اگه jtag بکنن دیگه نمیخواد کپیخورش کنن؟
اینجوری که خیلی بهتره!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,437 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,121 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,555 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,359 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,331 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان